Václav Svoboda

Václav Svoboda

Herec/Herečka   (Ulice)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1800, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

EXKLUZIVNĚ Vrah ze křtu Paroubkovy knihy mohl komunikovat mobilem z vězení. Máme SMS i velmi intimní fotografie

31. 3. 2017 15:02 zobrazit článek
Pondělní ráno bude jedno z nejklíčovějších pro někdejšího pražského hoteliéra Bohumíra Ďurička. Po odpykání dvou třetin trestu ve výši 12 a půl roku za vraždu pražského podnikatele Václava Kočky mladšího chce Ďuričko na svobodu. O jeho případném propuštění bude od pondělního rána rozhodovat karvinský Okresní soud, protože toho času dlí za dobré chování za zdmi tamního vězení.

Marine Le Pen vzkázala z Moskvy totéž co Václav Klaus: Kvůli Bruselu nejsme svobodní

24. 3. 2017 16:34 zobrazit článek
Kandidátka na francouzskou prezidentku Marine Le Pen odjela na pracovní návštěvu do Moskvy a v jejím rámci ji v pátek oficiálně přijal ruský vládce Vladimir Putin. Zatímco část čtenářské obce od Pobaltí na Západ nad touhle větou nejpozději od ruského napadení Ukrajiny před třemi lety zbystří, s

V ČT si vzali do prádla Le Penovou. Takhle to dopadlo

21. 3. 2017 22:35 zobrazit článek
Ve Francii se mílovými kroky blíží první kolo prezidentských voleb. Největší šanci na postup do druhého kola mají kandidát levého středu Emmanuel Macron a šéfka krajně pravicové Národní fronty Marine Le Penová. Co by případné vítězství Le Penové znamenalo pro Česko? V úterních Událostech, komentářích o tom diskutovali poslanec Václav Zemek (ČSSD) a europoslanec Petr Mach (Svobodní).

Svobodu slova můžeme snadno ztratit, Babišova koncentrace moci vyvolává zděšení, varuje Štětka

16. 5. 2017 12:59 zobrazit článek
Rozhovor se sociologem médií z britské Loughborough University Václavem Štětkou.

Kajínkův život na svobodě? Nejtěžší budou vztahy s lidmi, míní vězeňský psycholog

13. 5. 2017 7:47 zobrazit článek
Nejznámější český vězeň, doživotně odsouzený nájemný vrah Jiří Kajínek, se v polovině května po dlouhých 23 letech vrátí na svobodu. Nečeká jej ale nic jednoduchého. Vypořádat se bude muset nejen se slávou a neznalostí technologických vymožeností, ale i komunikační bariérou s lidmi ze svého okolí. Právě navazování vztahů bude podle hlavního psychologa Vězeňské služby Václava Jiřičky vůbec to nejtěžší. Další články k tématu:

Václav Svoboda z Ulice: Nafackoval mladému kolegovi!

2. 5. 2017 15:07 zobrazit článek
Jestli se rozlobíme, budeme zlí! Václav Svoboda (53) si mezi kolegy z nekonečného seriálu Ulice vysloužil přezdívku český Bud Spencer (†86). Když měl před kamerou dát pár facek Vukovi Čelebićovi (28), šel do toho se stejnou vervou jako známý akční hrdina mnoha italských komedií.

Václav Svoboda z Ulice: Nafackoval mladému kolegovi!

29. 4. 2017 12:01 zobrazit článek
Jestli se rozlobíme, budeme zlí! Václav Svoboda (53) si mezi kolegy z nekonečného seriálu Ulice vysloužil přezdívku český Bud Spencer (†86). Když měl před kamerou dát pár facek Vukovi Čelebićovi (28), šel do toho se stejnou vervou jako známý akční hrdina mnoha italských komedií.

Oslava sv. Anežky v pražské katedrále v sobotu 15.11.2014

29. 4. 2017 13:56 zobrazit článek
V sobotu 15. listopadu 2014 se od 10.30 hodin v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha uskuteční mše svatá, během níž budeme děkovat za 25 let svobody.

Čeští poslanci a senátoři v Turecku žádali o propuštění neprávem vězněných

29. 4. 2017 15:00 zobrazit článek
Delegace Parlamentu ČR v Turecku Při jednáních v Turecku hovořili čeští zákonodárci o nutnosti propustit uvězněné členy opozice a novináře na svobodu. Návštěvy se zúčastnili senátoři Václav Hampl, Tomáš Grulich, Luděk Jeništa a Peter Koliba.

Robin Suchánek: Tisíce lidí se chystají na demonstrace proti Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi

9. 5. 2017 12:15 zobrazit článek
Demonstrace „Proč? Proto!“, reagující na aktuální dění kolem Andreje Babiše a postup prezidenta Miloše Zemana, se uskuteční ve středu 10. května v šesti městech České republiky od 18:00 hodin – Praha (Václavské náměstí), Brno (náměstí Svobody), Olomouc (Žerotínovo náměstí), České Budějovice (Náměstí Přemysla Otakara II.), Plzeň (náměstí Republiky) a Liberec (náměstí Edvarda Beneše).

Václav Hubinger: Turecko a Západ – jak se to rýmuje!

5. 5. 2017 18:01 zobrazit článek
Od provalení korupčního skandálu koncem roku 2013 přes potlačení protestů kvůli parku Gezi, přes loňský pokus o převrat následovaný čistkami ve státních institucích, omezováním svobody slova útoky proti médiím a zadušením akademických svobod až k podivně vyhranému referendu se turecký prezident celkem oprávněně dostal ve vnímání běžného Evropana do společnosti středoasijských diktátorů a ruského prezidenta.

Historie utěšené a kratochvilné, Bedřich Václavek

31. 3. 2017 21:01 zobrazit článek
Historie utěšené a kratochvilné, Bedřich Václavek / člověku všelikého věku i stavu k čtení velmi užitečné - výbor z české krásné prózy XVI. a XVII. století / Svoboda, Praha / 1950

Napravený vrah Ďuričko? Nebudu pít, když mě pustíte, slíbil před soudem

3. 4. 2017 13:41 zobrazit článek
Dvanáct a půl roku napařil soud Bohumíru Ďuričkovi za to, že zastřelil během oslavy tehdejšího šéfa ČSSD Jiří Paroubka hosta Václava Kočku mladšího. Teď touží po svobodě. Žádost o podmíněné propuštění podal vrah Ďuričko k Okresnímu soudu v Karviné. Tvrdí, že činu lituje a víc něž osmiletý pobyt ve vězení považuje za dostatečný trest. Slíbil také, že se zdrží pití alkoholu a nebude vlastnit zbraň.

Kočkův vrah Ďuričko chce mít na svobodě taser. Zbraň, která už zabila stovky lidí. Soudu to zřejmě nevadí

3. 4. 2017 16:28 zobrazit článek
Okresní soud v Karviné dnes o propuštění Bohumíra Ďurička z vězení nerozhodl. Soudkyně případ odročila na 13. dubna. Za vraždu Václava Kočky mladšího v roce 2008 si hoteliér odpykává trest 12,5 roku. O propuštění požádal po uplynutí dvou třetin trestu. Tvrdí, že činu lituje a že chce pomáhat společnosti i poškozeným. Slíbil také, že by se na svobodě zdržel pití alkoholu a nebude vlastnit zbraň. S jedinou výjimkou: taserem, neboli distančním elektrickým paralyzérem. To na místě podle všeho potvrdil také pracovník mediační agentury.

Slibuji, že nebudu pít, přemlouvá Ďuričko soud, aby ho pustil z vězení

3. 4. 2017 12:00 zobrazit článek
Svého činu lituji, uvedl v pondělí před Okresním soudem v Karviné Bohumír Ďuričko, odsouzený za vraždu Václava Kočky mladšího na 12,5 roku. Současně slíbil, že by na svobodě nepil alkohol. Soud rozhoduje, zda ho podmínečně propustí z vězení po uplynutí dvou třetin trestu.

Největší pohřeb v dějinách Česka! Špinarová měla na pohřbu více lidí než Václav Havel a Karel Svoboda dohromady

3. 4. 2017 16:53 zobrazit článek
Takový pohřeb Česko nezažilo! Legendární zpěvačku Věru Špinarovou, které ve věku 65 let selhalo srdce, vyprovodilo na poslední cestu 40 tisíc lidí. To je mnohem více, než měl na pohřbu prezident Václav Havel.

Na svobodě zloděj vydržel jen tři týdny: Za přepadení zamíří zpět do vězení

21. 3. 2017 12:03 zobrazit článek
Jen tři týdny vydržel na svobodě policii známý zloděj (42), který se rozhodl loupit už po několika dnech na svobodě. Už 9. března přepadl muže stojícího na zastávce, kterého povalil a ukradl mu peněženku s hotovostí a také platební kartu, se kterou pak požádal o zaplacení zřejmě náhodného kolemjdoucího. Policie jej dopadla na Václavském náměstí při kontrole totožnosti, hrozí mu až deset let vězení.

Střelec Ďuričko ze křtu Paroubkovy knihy chce na svobodu, Kočka tím ‚duševně trpí‘

20. 3. 2017 16:03 zobrazit článek
Už za dva týdny by mohl vyjít z cely jeden z nejznámějších českých vězňů Bohumír Ďuričko. Bývalý hoteliér dostal v roce 2009 trest 12,5 let za mřížemi kvůli vraždě Václava Kočky, syna provozovatele Matějské pouti, k níž došlo jen chvíli po křtu knihy tehdejšího předsedy ČSSD Jiřího Paroubka. Ďuričko si totiž podal žádost o podmíněné propuštění, soud o ni bude rozhodovat počátkem dubna. Další články k tématu:

Zálom (Svobodní): Tomáš Halík jako barometr smyslu protibabišovských demonstrací

22. 5. 2017 21:47 zobrazit článek
Jen tak mimochodem jsem se dočetl, že na středeční demonstraci na Václavském náměstí byl čten dopis Tomáše Halíka, který tímto protesty podpořil vahou své autority.

Dražan, Jan; Pergler, Jan: Náš Václav Havel

21. 5. 2017 7:19 zobrazit článek
Kniha rozhovorů sedmadvaceti přátel Václava Havla je pozoruhodná sonda do života člověka, který se stal symbolem boje za svobodu, a to nejen před rokem 1989. Pět žen a dvaadvacet mužů vydávají civilní svědectví, jak a čím jim kdysi vstoupil do života a jak je proměnil.

Václav IV., Jiří Spěváček

21. 5. 2017 10:50 zobrazit článek
Václav IV., Jiří Spěváček / 1361-1419: K předpokladům husitské revoluce / Svoboda, Praha / 1986

Vrah Ďuričko má důchod 21 691 Kč a chce svobodu!

4. 4. 2017 15:40 zobrazit článek
Chce z kriminálu! Bohumil Ďuričko (63), který v roce 2008 zastřelil po křtu knihy expremiéra Jiřího Paroubka (63) podnikatele Václava Kočku (†40), žádá o podmínečné propuštění. Včera se u soudu pochlubil, že je od ledna důchodcem a bere 21 691 Kč!

Šok u soudu: Kočkův vrah Ďuričko pobírá luxusní důchod

3. 4. 2017 15:02 zobrazit článek
Dvanáct a půl roku napařil soud Bohumíru Ďuričkovi za to, že zastřelil během oslavy tehdejšího šéfa ČSSD Jiří Paroubka hosta Václava Kočku mladšího. Teď touží po svobodě. Žádost o podmíněné propuštění podal vrah Ďuričko k Okresnímu soudu v Karviné. Tvrdí, že činu lituje a víc něž osmiletý pobyt ve vězení považuje za dostatečný trest. Jeho advokátka poté prozradila, jak velký odsouzený vrah pobírá starobní důchod.

Václav Havel za své postoje platil ´ze svého´

29. 4. 2017 18:00 zobrazit článek
Václav Havel za svůj postoj platil ze svého , totiž ztrátou svobody, ztrátou zdraví a posléze jako prezident i ztrátou možnosti být jen oslavovaným symbolem z minulosti bez kritik v přítomnosti. ... Nežil jen sám pro sebe, miloval pravdu, trpěl pro ní a Kristu posloužil v mnoha hladových, vězněných a nahých ...

Milost mi slíbil už Havel, řekl Kajínek po propuštění. Kritizoval justici

23. 5. 2017 18:35 zobrazit článek
Jiří Kajínek je po 23 letech na svobodě díky milosti prezidenta Miloše Zemana. Před branou věznice v Rýnovicích na něj čekali novináři a příznivci, kterým odpovídal na dotazy. Mimo jiné řekl, že milost mu už před lety slíbil už prezident Václav Havel. Zároveň zkritizoval českou justici a vězeňství. Další články k tématu:

Milost mi slíbil už Havel, řekl Kajínek po propuštění. Kritizoval justici

23. 5. 2017 18:32 zobrazit článek
Jiří Kajínek je po 23 letech na svobodě díky milosti prezidenta Miloše Zemana. Před branou věznice v Rýnovicích na něj čekali novináři a příznivci, kterým odpovídal na dotazy. Mimo jiné řekl, že milost mu už před lety slíbil už prezident Václav Havel. Zároveň zkritizoval českou justici a vězeňství. Další články k tématu:

Sobotka „šije“ do Kajínka: Z vraha se stává celebrita. Kalousek je tvrdší

23. 5. 2017 16:36 zobrazit článek
Jiří Kajínek si po 23 letech užívá první doušky svobody, opustil brány rýnovické věznice a při tiskovce děkoval Miloši Zemanovi. Zmínil, že ho zklamali Václavové Havel i Klaus. Reakce politiků na propuštění muže, který byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu, jsou však rozpačité. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) i opoziční lídr Miroslav Kalousek (TOP 09) upozorňují, že jde o odsouzeného vraha. Podle Kalouska dokonce „sprostého vraha“.

Kajínka zklamal Havel i Klaus. Kalousek: „Sprostý vrah hvězdou dne“

23. 5. 2017 15:04 zobrazit článek
Jiří Kajínek si po 23 letech užívá první doušky svobody, opustil brány rýnovické věznice a při tiskovce děkoval Miloši Zemanovi. Zmínil, že ho zklamali Václavové Havel i Klaus. Reakce politiků na propuštění muže, který byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu, jsou však rozpačité. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) i opoziční lídr Miroslav Kalousek (TOP 09) upozorňují, že jde o odsouzeného vraha. Podle Kalouska dokonce „sprostého vraha“.

Svoboda projevu i po projevu musí platit i pro Miloše Zemana

23. 5. 2017 18:42 zobrazit článek
Rozhodně nejsem příznivcem Miloše Zemana a dnešního Hradu vůbec, nicméně mne negativně zaujal včerejší TV výrok předního lidovce Mariana Jurečky. Prezident Miloš Zeman by podle zmíněného 1. místopředsedy KDU-ČSL neměl znovu vůbec kandidovat. Dodejme, že tuto nešťastně agresívní „průpovídku“ uvedl Jurečka v populárním diskusním pořadu ČT Otázky Václava Moravce.

Slibuji, že nebudu pít, přemlouval Ďuričko soud, aby ho pustil z vězení

3. 4. 2017 12:48 zobrazit článek
Svého činu lituji, uvedl v pondělí před Okresním soudem v Karviné Bohumír Ďuričko, odsouzený za vraždu Václava Kočky mladšího na 12,5 roku. Současně slíbil, že by na svobodě nepil alkohol. Soud rozhodoval, zda ho podmínečně propustí z vězení po uplynutí dvou třetin trestu. Soudkyně nakonec projednávání Ďuričkovy žádosti odročila na 13. dubna, kdy by měl být vyhlášen verdikt.

 Články 1-30 z celkových 1800, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.