Veronika Žilková

Veronika Žilková

Herec/Herečka   (TV Nova)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 698, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Ví o tom Jakub? Takové plány má Veronika Žilková s Agátiným dítětem!

23. 3. 2017 21:02 zobrazit článek
Agátin prcek není ještě ani na světě a Veronika Žilková už s ním má smělé plány! Zase se jednou rozpovídala o své dceři a opět to stojí za to.

DŮM STRACHU! Agáta se skryla v místech, kde jde o holý život! Ochrání ji sám prezident?

21. 3. 2017 16:50 zobrazit článek
Agáta Prachařová má za sebou bouřlivé dny. Zdálo se, že ji čeká rozvod. Nyní to zase vypadá, že Kuba Prachař žádost o rozvod smetl ze stolu. Agáta je v bezpečí u své maminky. Je ale u Veroniky Žilkové opravdu vše v pohodě? Nepůjde tu o holý život?

Prachař opustil těhotnou Agátu: Žádost o rozvod a válka tchyní!

20. 3. 2017 6:03 zobrazit článek
Jejich manželství bylo jako na houpačce a teď to vypadá, že definitivně končí! Herec Jakub Prachař (33) opustil po vzájemných nevěrách manželku Agátu (31), která je ve 4. měsíci rizikového těhotenství. A spor se prohořel do celé rodiny – Agátina máma Veronika Žilková (55) se pustila do Jakubovy mámy Dany Batulkové (59)!

Rozchod manželů Prachařových: Víme, kdo stojí za krachem vztahu! Agátě do života rázně vstoupila tato křehká blondýna!

20. 3. 2017 15:05 zobrazit článek
Kdo definitivně otevřel Jakubu Prachařovi oči? Kdo mu ukázal, co je Agáta ve skutečnosti zač? Toto těžké břemeno na sebe vzala jeho matka Dana Batulková, za což ji nyní Veronika Žilková nenávidí. A velkou měrou k odhalení nevěrné Agáty přispěla také jedna křehká slečna. Kdo to je?

Žilková (55) řádila na parketu: Hole letěly stranou!

12. 3. 2017 6:39 zobrazit článek
Druhý Ježíš Kristus, nebo další Lurdy? Skoro to tak vypadá. Když totiž žena ministra obrany Veronika Žilková (55) vyzve k tanci armádní veterány, ti už pak žádné francouzské hole vlastně vůbec nepotřebují...

Tajný výlet Žilkové do Benátek za romantikou: Tohle ale není Stropnický!

8. 3. 2017 12:06 zobrazit článek
Jen pár dnů poté, co si Veronika Žilková (55) postěžovala na neznámou blondýnu v autě svého manžela Martina Stropnického (60), aby poté zjistila, že to byla ona sama, vyrazila herečka do Benátek. A tentokrát zavdala žárlivosti naopak ona! Do nejromantičtějšího města na světě totiž vyrazila bez manžela, ale s kamarádem!

Adept na prezidenta Stropnický: Žilková konečně prozradila, čím chce být!

3. 3. 2017 18:00 zobrazit článek
Kolem případné prezidentské kandidatury Martina Stropnického (60) se zatím našlapuje jen velice opatrně. Sám někdejší herec a současný ministr obrany vyčkává, vzejde-li impuls z jeho domovského hnutí ANO. Jeho manželka Veronika Žilková (55) už ale ví, čím chce Stropnický být!

No to snad není možné. Legrační příběh o Veronice Žilkové a Martinu Stropnickém

2. 3. 2017 12:03 zobrazit článek
Dusno zažil v minulých dnech ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Jeho žena Veronika Žilková jej totiž podezírala z nevěry. Celý příběh však měl jen těžko uvěřitelný konec. Píše o tom Blesk.cz.

Stropnický s milenkou? Žilková volala ochrance!

1. 3. 2017 15:01 zobrazit článek
Veronika Žilková (55) zjistila, že její manžel ministr obrany Martin Stropnický (60) vozí v autě cizí ženu. Své podezření si dokonce chtěla ověřit u ministrovy ochranky.

Veronika Žilková: Podezírala Stropnického z nevěry, dusila jeho ochranku!

1. 3. 2017 12:01 zobrazit článek
Nevěra v manželství Veroniky Žilkové (55) a ministra obrany Martina Stropnického (60)? Slavné herečce přinejmenším zatrnulo, když shodou náhod zjistila, že Stropnický ve svém volném čase v autě vozí cizí ženu! Své podezření si chtěla ověřit u ministrovy ochranky, která musela s pravdou ven!

Jsem zvyklá manžela poslouchat, tvrdí Veronika Žilková

1. 6. 2017 9:20 zobrazit článek
Dalo mi to příležitost proniknout do opravdového světa. Co jsem dřív znala jen z televize a z divadelních her, znám teď už i doopravdy. To už nejsou kolegové, kteří si na chvíli oblečou uniformu v divadle, já znám kluky, co mají opravdové zbraně. Dostala jsem se do prostředí lidí, kteří skutečně padli!

Natěšená babička Veronika Žilková překvapila: Porod už za 14 dní!

1. 6. 2017 6:00 zobrazit článek
V rodině Veroniky Žilkové (55) je opět rušno! "Kordulka má zlatou medaili z mistrovství republiky s taneční skupinou Emotion, syn Vincent si v pátek ošklivě zlomil nohu, a do toho se nám do 14 dnů narodí vnouče," šokovala Veronika Žilková v rozhovoru pro Blesk.cz. Počkat... cože? Vždyť její těhotná dcera Agáta má být teprve ve 4. měsíci...

Syn Žilkové Vincent Navrátil: Zlomil si kotník, vyhodili ho z filmu!

31. 5. 2017 21:04 zobrazit článek
Nečekané starosti přidělal Veronice Žilkové (55) syn Vincent (20), známý ze seriálu Ulice! V pondělí jej totiž reportéři Blesku potkali o berlích ve Vojenské nemocnici v pražských Střešovicích, kam jej právě máma Veronika přivezla.

Batulková vrací úder: Žilková bude koukat!

31. 5. 2017 12:29 zobrazit článek
Před několika týdny se hodně mluvilo o manželské krizi mezi Jakubem Prachařem (33) a Agátou Prachařovou (32). K celé situaci se vyjadřovala i matka Agáty Veronika Žilková (55), která se i párkrát obula do tchýně své dcery. Dana Batulková (59) se však na toto téma nijak nevyjadřovala. Nyní však promluvila

Horko svléklo Žilkovou i s babičkou! Holky mají dohromady 150 let, zubí se Agáta

30. 5. 2017 15:48 zobrazit článek
Agáta Prachařová (32) se pochlubila fotkou své maminky Veroniky Žilkové (55) a babičky. Obě zapózovaly u bazénu jen v plavkách a nutno říct, že vypadají naprosto skvěle.

Vypadají skvěle! Veronika Žilková s maminkou se svlékly u bazénu

30. 5. 2017 19:24 zobrazit článek
Takhle jste Veroniku Žilkovou a její maminku ještě neviděli! Obě dámy se totiž navlékly do plavek a ochotně zapózovaly u bazénu. Nutno uznat, že i Zdeněk Škromach, který proslul rozhovory z bazénku, by záviděl. Obě dámy totiž vypadají dobře!

Jsem zvyklá manžela poslouchat, tvrdí Veronika Žilková

29. 5. 2017 1:10 zobrazit článek
Leckdo by jejího muže rád viděl jako prezidenta, ale ona ty úvahy odhání. Navíc říká, že manželka ministra obrany je mnohem náročnější funkce než první dáma. Ví o tom své. Dokonce si smířlivě zvykla i na to, že ji vojenská ochranka doprovází až na divadelní jeviště. Další články k tématu:

Jsem zvyklá manžela poslouchat, tvrdí Veronika Žilková

29. 5. 2017 4:26 zobrazit článek
Leckdo by jejího muže rád viděl jako prezidenta, ale ona ty úvahy odhání. Navíc říká, že manželka ministra obrany je mnohem náročnější funkce než první dáma. Ví o tom své. Dokonce si smířlivě zvykla i na to, že ji vojenská ochranka doprovází až na divadelní jeviště. Další články k tématu:

Syn Agáty Prachařové Kryšpín: Zahraje si ve filmu s nevlastním tátou!

24. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Jde ve stopách své babičky Veroniky Žilkové (55) a nevlastního otce Jakuba Prachaře (33)? Syn Agáty Prachařové (31) Kryšpín (5) totiž dostal svoji první filmovou roli!

Máma Žilkové slavila 93 a okřála: Našla si mladšího přítele, ale nechce to uspěchat!

22. 5. 2017 13:55 zobrazit článek
Maminka herečky Veroniky Žilkové (55) Olga o víkendu slavila své blížící se 93. narozeniny, připadající na středu, společně s dcerou a vnučkami Agátou Prachařovou (32) a Kordulkou Stropnickou (12)! A pocit, který si z toho všechny generace „Žilkových“ odnesly, je, že láska kvete v každém věku. Babička má totiž ctitele!

Trailer: Já, padouch 3 se před prázdninami chystá do kin. Mimoňové nebudou chybět

18. 5. 2017 13:20 zobrazit článek
Bývalý padouch Gru má problém! Mezi prsty si nechal utéct nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho v Antipadoušské lize vyhodili. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že páníček už není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký... Nové pokračování animáku Já, padouch je tady. Do kin se "trojka" režisérů Kyla Balda a Pierra Coffina chystá 29. června, dva roky poté, co si přízeň 850 tisíců českých diváků získali Mimoni. Hlasy postavičkám propůjčili Jiří Lábus, Veronika Žilková či Braňo Holiček.

Srdceryvná zpověd Žilkové o hrůze, která nepřebolí!

15. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Došlo k tomu zhruba před deseti lety, bolestivé vzpomínky ovšem známé herečce již nikdo z hlavy nevymaže. Jak dnes paní Veronika vzpomíná na chvíle hrůzy z doby, kdy odcházel její milovaný synáček?

Žilková o svém synovi Melicharu Stropnickém (†198 dní): Doufala jsem, že ho naučím dýchat, nepovedlo se!

15. 5. 2017 21:47 zobrazit článek
Syn Veroniky Žilkové a Martina Stropnického žil bohužel jen krátce. Narodil se s vrozenou brániční kýlou a oba dva rodiče o jeho život bojovali celých 198 dní. I když se všichni včetně doktorů snažili, aby malý Melichar přežil, osud mu nepřál.

Byl to šok! Žilkové o konci Stropnického řekla Vondráčková!

4. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Herečka Veronika Žilková (55) se o demisi vlády, a tedy i svého manžela, ministra obrany Martina Stropnického (60), dozvěděla od Heleny Vondráčkové (69)! Jak to?

Ivana Zemanová rozhodně není ušlápnutá. A pokud jde o Veroniku Žilkovou... Promlouvá znalkyně českých prvních dam

29. 4. 2017 19:10 zobrazit článek
„Paní Klausovou považuji za mimořádně schopnou ženu, která by sama byla dobrou prezidentkou. Má analytické myšlení, inteligenci, nadhled a není hysterická. Václav Klaus měl obrovské štěstí, že si ho vzala a vydržela s ním. Totéž platí i o Miloši Zemanovi. Má skvělou ženu...“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz novinářka a spisovatelka Marie Formáčková, která zná osobně některé první dámy českých polistopadových prezidentů, a dokonce i ví, jak to měl s manželkami Gustáv Husák. „Dneska by si na tom bulvár smlsnul,“ poznamenává k tomu.

Hádka Veroniky Žilkové a Moniky Babišové. Kouřit si máte nechat doma večer. Unikly veselé detaily ze života Andreje Babiše

3. 4. 2017 9:00 zobrazit článek
V současné době redaktor serveru a2larm.cz, ale v minulosti pracovník komunikačního oddělení hnutí ANO Andreje Babiše před volbami v roce 2013 Pavel Šplíchal se rozepsal o tom, jak vypadala jeho desetiměsíční šichta v hnutí před volbami v roce 2013.

Agáta Hanychová NA PERVITINU! Tvrdé drogy byly i v nemocnici. Tyhle fotky šokují!

25. 3. 2017 16:55 zobrazit článek
Tvrdé drogy jsou zlo. A mezi ty nejodpornější patří pervitin. Zkušenosti s tímto peklem má také Agáta. Veronika Žilková popsala, jak bojovala o život své dcery.

Rozvodová krize Agáty a Jakuba Prachařových: Zasahovat musel ministr Stropnický!

24. 3. 2017 7:13 zobrazit článek
Rozbouřené emoce v manželství Agáty Prachařové (31) a Jakuba Prachaře (33) zasáhly všechny členy obou hereckých klanů! Mimo nezůstal ani manžel Agátiny mámy Veroniky Žilkové (55), ministr obrany Martin Stropnický (60)!

Drsný vzkaz Žilkové pro Batulkovou! Agátin problém už řeší i Martin Stropnický

24. 3. 2017 13:14 zobrazit článek
Krize manželství Agáty a Jakuba Prachařových zatím podle všeho ke konci nespěje. Těhotná Agáta se uchýlila k mamince. Dobře ví, že u ní najde útěchu vždycky. Pro Veroniku Žilkovou je nejdůležitější hlavně její dcera a nenarozené vnouče. Do situace už se vložil i ministr obrany

Žilková prozradila termín porodu Agáty: Když dítě odvrhnou, vezmu si ho já!

23. 3. 2017 12:02 zobrazit článek
Agáta Prachařová (31), která při svém rizikovém těhotenství prochází vážnou manželskou krizí hrozící rozvodem s manželem Jakubem Prachařem (33), už zná termín porodu! A její máma Veronika Žilková (55) má jasno! Když otec dítěte od rodiny odejde, herečka se miminka ujme!

 Články 1-30 z celkových 698, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.