Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

Zpěvák/Zpěvačka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 281, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

DO KINA: Ještě větší King Kong se utká s Mišíkem a Masarykem

9. 3. 2017 7:37 zobrazit článek
Ze čtyř novinek, které vstupují do kin, jsou dvě české a navíc obě ostře sledované. Jednak film o Janu Masarykovi, jenž kraloval Lvům, jednak skoro detektivní dokument o rockerovi Vladimíru Mišíkovi. Další články k tématu:

Těžký astmatik Vladimír Mišík (70): Léčba má vedlejší účinky! Přestaly fungovat orgány

8. 3. 2017 15:03 zobrazit článek
Legendární hudebník Vladimír Mišík (70), táta mladého zpěváka Adama Mišíka (19), promluvil o svém celoživotním boji se zákeřnou chorobou! Jaký je jeho stav dnes?

Vladimír Mišík (70): Má stejnou nemoc jako prezident!

8. 3. 2017 6:02 zobrazit článek
Sedmdesátiny dnes slaví Vladimír Mišík (70). „Především se chystám, abych přežil a vydržel,“ říká legenda české rockové scény. Největší starosti mu totiž dělá stejná nemoc, jakou trpí i prezident Miloš Zeman (72).

Zeman mě vytočil, říká čerstvý sedmdesátník Vladimír Mišík v rozhovoru pro Reflex

8. 3. 2017 9:00 zobrazit článek
Vladimír Mišík, muzikant, který na hudební scéně září již neuvěřitelných 54 let! Před třemi lety vyšla jeho vzpomínková deska a rok před tím odmítl na Hradě převzít kvůli nesouhlasu s chováním prezidenta Miloše Zemana státní vyznamenání. Rozhovor, který v roce 2014 poskytl Reflexu, si dnes, v den Mišíkových sedmdesátin můžete opět přečíst.

Legenda oslaví 70 premiérou dokumentu Nechte zpívat Mišíka. 'Zaplaťpánbůh, je to veselý film'

7. 3. 2017 9:42 zobrazit článek
Na pražské Letné psal historii české rockové hudby. Stál v čele kapel jako Blue Effect, Flamengo nebo ETC. Ve středu 8. března oslaví Vladimír Mišík sedmdesátiny na premiéře dokumentu od Jitky Němcové. Díky filmu Nechte zpívat Mišíka se pak setká i s bratry, kteří žijí ve Spojených státech. Podle Vladimíra Mišíka je pojmenována planetka, kam Jitka Němcová umístila část děje.

Legenda oslaví 70 premiérou dokumentu Nechte zpívat Mišíka. 'Zaplaťpánbůh, je to veselý film'

7. 3. 2017 7:54 zobrazit článek
Na pražské Letné psal historii české rockové hudby. Stál v čele kapel jako Blue Effect, Flamengo nebo ETC. Ve středu 8. března oslaví Vladimír Mišík sedmdesátiny na premiéře dokumentu od Jitky Němcové. Díky filmu Nechte zpívat Mišíka se pak setká i s bratry, kteří žijí ve Spojených státech. Podle Vladimíra Mišíka je pojmenována planetka, kam Jitka Němcová umístila část děje.

ROZHOVORY: Vladimír Mišík - Jak nejde o život, nejde o nic

8. 3. 2017 10:02 zobrazit článek
Vladimír Mišík má ve středu 8. března sedmdesáté narozeniny, které oslaví stylově - premiérou dokumentu o sobě, který díky režisérce Jitce Němcové bude trochu střelený. Zároveň vydává reedici svého úspěšného debutového alba. V rozhovoru jsme si povídali o filmu, plánech do budoucna i synovi Adamovi.

Mišík o těžkém dětství: StB dohnala mámu do Bohnic! Tátova smrt je záhada!

8. 3. 2017 22:59 zobrazit článek
Legendární hudebník Vladimír Mišík (70) představuje dokument, který o něm natočila Česká televize pod názvem Nechte zpívat Mišíka. Odhaluje v něm i tajemství své rodiny a otce, kterého nikdy nepoznal!

Hudebník Vladimír Mišík: Po vydání své desky už neposlouchám

8. 3. 2017 10:21 zobrazit článek
Zpěvák, skladatel a hudebník Vladimír Mišík ve středu oslavuje sedmdesáté narozeniny. Již v únoru vyšla výroční edice jeho bezejmenného alba z roku 1976 a ve středu má také premiéru film Jitky Němcové Nechte zpívat Mišíka.

Jeden z prvých českých rockerov, Vlado Mišík, oslavuje 70. narodeniny

8. 3. 2017 12:05 zobrazit článek
Na snímke Vladimír Mišík.

Adam Mišík: Utajený mindrák?

19. 11. 2017 9:03 zobrazit článek
Před časem v televizní show Tvoje tvář má známý hlas oslnil a pobavil houpáním na bourací kouli přímo na pódiu. Coby rebelka Miley Cyrus byl zpěvák a herec Adam Mišík (20) jedinečný, odvážný a dokonalý. Komediant v dobrém slova smyslu. Dnes je ale o dva roky dál, vyspěl muzikantsky, se slavným tátou Vladimírem si střihl duet, podařenou coververzi známé Variace na renesanční téma. A tátovi pomohl hledat utajené příbuzné v Americe. Jo a začal cvičit! Proč?

Mišík netušil, že má v Americe 9 sourozenců! A poprvé navštívil místo, kde je popel jejich otce

17. 10. 2017 15:31 zobrazit článek
Legenda českého rocku Vladimír Mišík (70) neměl celá léta ani ponětí, že má za velkou louží devět sourozenců. Poprvé se za nimi Vladimír společně s dětmi vydal letos v září, když byl pozván na svatbu své neteře. Na oplátku je pozval na svůj koncert v Lucerně.

Vladimír Mišík s rodinou zahájil nový cyklus koncertů Family Jam

17. 10. 2017 0:01 zobrazit článek
Praha - V pražském Lucerna Music Baru dnes koncertem rodiny Mišíků začal nový cyklus Family Jam. Na pódium přivádí slavné muzikantské rodiny. S legendou českého rocku Vladimírem Mišíkem...

Vladimír Mišík s rodinou zahájí nový cyklus koncertů Family Jam

16. 10. 2017 9:06 zobrazit článek
Praha - V pražském Lucerna Music Baru dnes koncertem rodiny Mišíků začne nový cyklus Family Jam. Na pódium bude přivádět slavné muzikantské rodiny. S legendou českého rocku Vladimírem...

Déja vu (1976-1987) [Etc, Vladimír Mišík / SUPRAPHON]

13. 10. 2017 15:02 zobrazit článek
První čtyři Mišíkova alba s kapelou Etc.., s nově remasterovaným zvukem a v exkluzivním balení!

Šumperský Blues Alive láká na hudební raritu, vystoupí rodinný klan Mišíků

7. 10. 2017 9:03 zobrazit článek
Netradiční koncert legendárního českého hudebníka Vladimíra Mišíka zažijí ve druhé polovině listopadu návštěvníci šumperského mezinárodního festivalu Blues Alive. Známého muzikanta totiž doprovodí jeho rodina. Další články k tématu:

Family Jam: Na jednom podiu celá rodina Mišíků

5. 10. 2017 3:02 zobrazit článek
Legenda českého rocku Vladimír Mišík, jeho manželka Eva a oba synové Maťo a Adam se sejdou na jednom jevišti v rámci nového koncertního cyklu Family Jam, který bude přivádět na pódium slavné muzikantské rodiny. Toto první muzikantské rodinné setkání se odehraje v pražském Lucerna Music Baru v pondělí 16. října 2017 od 19 hodin.

Synové slavných otců se pěkně rozjeli v baru! Své táty v pití alkoholu rozhodně nezahanbili

3. 10. 2017 15:52 zobrazit článek
Vystoupení Bena Cristovaa (30) pro ForMen bibli fashion přilákalo Vladimíra Polívku (27) a Adama Mišíka (20). Chlapci si evidentně padli do oka a ani jeden nepustil sklenici s alkoholem z ruky.

Synové slavných otců se pěkně rozjeli v baru! Své táty v pití alkoholu rozhodně nezahambili

3. 10. 2017 15:02 zobrazit článek
Vystoupení Bena Cristovaa (30) pro ForMen bibli fashion přilákalo Vladimíra Polívku (27) a Adama Mišíka (20). Chlapci si evidentně padli do oka a ani jeden nepustil sklenici s alkoholem z ruky.

Byl jsem dobrej [Ondřej Bezr, Vladimír Mišík / Galén]

29. 9. 2017 13:26 zobrazit článek
Třetí vydání knihy, které vychází v roce protagonistových sedmdesátin, je oproti edicím z let 1999 a 2007 (Letní rozhovor ) výrazně obsáhlejší.

PŘIPRAVUJEME: Jitka Němcová, režisérka dokumentu Nechte zpívat Mišíka!

14. 5. 2017 10:45 zobrazit článek
Hostem Radiožurnálu bude v neděli dopoledne režisérka Jitka Němcová, která v pozoruhodném filmovém dokumentu připomíná hudební legendu Vladimíra Mišíka. Jaká byla Mišíkova první reakce, když se díky natáčení dozvěděl, že má tři sestry a šest bratrů ve Spojených státech? Jak vypadala detektivní práce tvůrců celého štábu? A o čem bude hraný film, do které se nyní režisérka pouští? I na to se Jitky Němcové zeptá moderátorka Patricie Strouhalová v neděli mezi 10. a 11. hodinou a otázky můžete pokládat i vy.

Album Blue Effectu "Meditace" vyjde v bohaté reedici

10. 5. 2017 18:02 zobrazit článek
Vydavatelství Supraphon pokračuje ve vydávání reedicí zásadních alb tuzemské rockové historie. Po eponymním albu Vladimíra Mišíka přichází na řadu debutové album Blue Effectu ...

Vladimír Mišík: Koncertování mě pořád baví - Generic inteview

25. 3. 2017 0:38 zobrazit článek
Osmého března, na výročí známé jako Mezinárodní den žen, Vladimír Mišík oslavil kulaté sedmdesáté narozeniny. K té příležitosti měl premiéru nový dokumentární film režisérky Jitky Němcové Nechte zpívat Mišíka, a také vyšla jubilejní edice jeho slavné první sólové desky, mezi příznivci dnes známé podle už nesmrtelného hitu Stříhali dohola malého chlapečka. O týden později, ve středu 15. 3. na koncertě byl pak Mišík v Malostranské besedě oceněn Jubilejní diamantovou deskou Supraphonu. Právě letošní jubileum, výpravná reedice kultovního alba a dokument jsou i hlavními tématy našeho rozhovoru.

Adam Mišík: Prorazit v Los Angeles je hodně nemilosrdný boj

23. 3. 2017 18:14 zobrazit článek
Vladimír Mišík oslavil před pár dny velkolepě sedmdesátiny, Adam Mišík bude mít letos v květnu dvacetiny. Dva slavní zpěváci, otec a syn, mají kromě svých kulatých narozenin další důvod k radosti. Oba totiž, dozvíte se v rozhovoru v tištěném Reflexu, dostali nečekaně novou, hodně velkou, americkou rodinu. Zde si můžete přečíst o plánech slavného, mladého zpěváka a herce Adama, které v tištěném Reflexu nenajdete.

Vladimír Mišík slaví sedmdesátiny na pódiu, oba koncerty se uskuteční v Malostranské besedě

15. 3. 2017 13:45 zobrazit článek
Dva koncerty ke svým sedmdesátinám uspořádal Vladimír Mišík. Uskuteční se tuto středu a čtvrtek ve vyprodané pražské Malostranské besedě. Mišíka doprovodí kapela Etc..., jako předskokan se představí britský písničkář Jamie Marshall.

VIDEO: Vladimír Mišík našel po 70 letech novou rodinu: Reflex byl u toho!

10. 3. 2017 16:58 zobrazit článek
Vladimír Mišík se cítí, jako by VYHRÁL V LOTERII. Oslavil totiž tenhle týden sedmdesátiny a dostal k nim nejen celovečerní dokument NECHTE ZPÍVAT MIŠÍKA, ale taky zbrusu NOVOU AMERICKOU RODINU. Podívejte se, jak spolu s nedávno objevenými bratry, THOMASEM A DANIELEM GAUGHANOVÝMI a jejich rodinami, večeřel ve svém oblíbeném podniku NAKAFE na Letné.

Dojatý Mišík (70) poprvé viděl sourozence

10. 3. 2017 6:01 zobrazit článek
Celá léta neměl Vladimír Mišík (70) ani zdání o tom, že za velkou louží má devět sourozenců! Dozvěděl to až nedávno a nyní se poprvé setkal se svými bratry.

Smrt ve filmu Vladimíra Mišíka (70): Hvězda dokumentu podlehla chřipce!

10. 3. 2017 15:57 zobrazit článek
Jen krátce před premiérou dokumentu Nechte zpívat Mišíka, která připadla na tento týden k hudebníkově sedmdesátým narozeninám, oznámili tvůrci smutnou zprávu. Jedna z jeho hrdinek se filmu o Vladimíru Mišíkovi nedožila!

PUBLICISTIKA: Vladimír Mišík je i v sedmdesáti stále aktivní legendou

9. 3. 2017 9:00 zobrazit článek
Vladimír Mišík je osobnost v tuzemském rocku zcela ojedinělá. 8. března oslavil tento výjimečný zpěvák sedmdesáté narozeniny, a jelikož jeho život je všechno jen ne nudný, stojí za to se za ním alespoň v krátkosti poohlédnout. Však už jeho naprostý začátek stojí za to.

DO KINA: Ještě větší King Kong se utká s Mišíkem a Masarykem

9. 3. 2017 10:22 zobrazit článek
Ze čtyř novinek, které vstupují do kin, jsou dvě české a navíc obě ostře sledované. Jednak film o Janu Masarykovi, jenž kraloval Lvům, jednak skoro detektivní dokument o rockerovi Vladimíru Mišíkovi. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 281, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.