Zuzana Michnová

Zuzana Michnová

Zpěvák/Zpěvačka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 48, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

V létě půjde do českých kin dokumentární film o Zuzaně Michnové, člence legendárních Marsyas

21. 4. 2013 16:55 zobrazit článek
21.4. 12:29

Natáčí se film o Zuzaně Michnové z kultovní kapely Marsyas

9. 4. 2013 18:08 zobrazit článek
Režisérka Jitka Němcová si pro celovečerní dokument vybrala mimořádnou osobnost české hudební scény. Zuzana Michnová je spojena hlavně s kapelou Marsyas, jejíž kvalitu už dávno prověřil nejpřesnější kritik - čas. Dodnes je vydávána a používána ve filmech.

Marsyas - Zmrzlinář

24. 8. 2013 20:46 zobrazit článek
Už za pár dní má premiéru dokument o Zuzaně Michnové, která proslula zejména jako členka skupiny Marsyas. Víkend tedy věnujeme právě této kapele a nezapomeňte, že pokud byste rádi zašli na středeční premiéru filmu v pražské Lucerně, můžete soutěžit do nedělní půlnoci o volné vstupenky.

Pódiové sestavy slavných kytaristů - Michal Pavlíček

13. 3. 2015 8:21 zobrazit článek
Dodnes si pamatuji, jak na mne zapůsobila kytara na albu Rány Zuzany Michnové, kde Michal Pavlíček navíc vlastně natočil všechny nástrojové party kromě bicích, dodnes si vybavuji své nadšení nad tím, že je na naší scéně osobnost, která výrazně používá kytarové syntezátory...

MagicBox v květnu

18. 4. 2014 1:22 zobrazit článek
Květnová sestava premiér společnosti MagicBox je nejen nepočetná, ale bohužel též neobsahující jediný titul, který by mohl byť jen náznakem rozbušit "cinefilovo srdce". Mezi DVD má totiž jistou potenci potěšitelnosti snad jen dokument Zuzana Michnová – Jsem slavná tak akorát (2013) Jitky Němcové a tristní seznam BD-novinek nezklame jen sběrate...

Zuzana Michnová a Marsyas - LA FABRIKA (2CD)

2. 4. 2014 23:16 zobrazit článek
Živé dvojalbum z pražského divadla La Fabrika přináší záznam koncertu Zuzany Michnové a jejích hostů. Koncert v podání skupin Marsyas a Petr Kalandra Memory Band s hostujícími Oskarem Petrem, Michalem ...

Recenze: Zuzana Michnová obšťastní jen těžké staromilce

6. 9. 2013 16:47 zobrazit článek
Dokument Jitky Němcové o zpěvačce Marsyas je dlouhý a nudný

Filmové premiéry: Millerovi na tripu, Jsem slavná tak akorát, Elysium a Verbo

29. 8. 2013 8:21 zobrazit článek
Komedie Millerovi na tripu je zábavný, vtipný příběh malého drogového dealera, jeho velkých průšvihů a zrození nové rodiny. Režisérka Jitka Němcová natočila částečně hraný dokument o zpěvačce a skladatelce Zuzaně Michnové Jsem slavná tak akorát. Režisér úspěšné sci-fi District 9 Neill Blomkamp přichází s dalším akčním filmem Elysium s Mattem Damonem a Jodií Fosterovou v hlavních rolích. Španělský snímek Verbo vypráví příběh adolescentní Sary, která ještě nedokáže porozumět okolnímu světu a nedokáže si v něm najít místo.

Vyplavení rodiče Lucky Vondráčkové: Dali dům dokupy a znovu vyrážejí do společnosti!

29. 8. 2013 19:12 zobrazit článek
Rozsáhlé povodně, které v červnu zasáhly Česko, vyplavily také dům rodičů zpěvačky Lucie Vondráčkové (33). Ti se po dvou měsících zmátořili a začali opět vycházet ven. Poprvé se od té doby objevili na premiéře filmu o skladatelce Zuzaně Michnové.

DO KINA: Matt Damon proti Zuzaně Michnové a veselé partě hokejistů

29. 8. 2013 12:16 zobrazit článek
Akční sci-fi, dva dokumenty, komedie, fantasy. Z pěti premiér týdne by si měl podle svého vkusu vybrat každý, jenom univerzální hit pro všechny typy publika mezi nimi zase chybí. Další články k tématu:

Román Druhý život Marýny G. postrádá velké ambice, dokument o Zuzaně Michnové a první důsledky auditu v Národním divadle

4. 9. 2013 12:19 zobrazit článek
Deníky informují, že sedmnáctý ročník ceny Knižního klubu vyhrála Vladimíra Klimecká s románem Druhý život Marýny G.

Na premiéru do Mostu přijede i Michnová

30. 8. 2013 1:08 zobrazit článek
Svůj film o hlavní představitelce legendární skupiny Marsyas Zuzaně Michnové přijede do mosteckého kina Kosmos uvést režisérka Jitka Němcová. Slavnostní premiéry snímku „Jsem slavná tak akorát“, která se koná v úterý 3. září v 18,00 hodin, se osobně zúčastní také Michnová. Před filmem zahraje naživo Míra Kuželka Kalandra Memory Band.

CD-La Fabrika / Praha, Zuzana Michnová a hosté [Zuzana Michnová / Galén]

28. 3. 2014 14:11 zobrazit článek
Živé dvojalbum z roku 2012 v pražském divadle La Fabrika přináší záznam koncertu Zuzany Michnové a jejích hostů.

Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát (kino Svět)

25. 9. 2013 1:08 zobrazit článek
Začátek: 19:00

Recenze: Dokument o Zuzaně Michnové má díky oživlým snům nečekané odbočky

19. 9. 2013 10:20 zobrazit článek
Konečně vznikl film o jedné z nejlepších písničkářek české hudební historie. Dokument o Zuzaně Michnové, někdejším hlasu skupiny Marsyas, místy přerůstá do drobných hereckých etud, které hraničí snad až se surrealismem či jakýmsi pseudohororem.

GLOSA: Ve svých starých písních pro Marsyas se Michnová cítí jako doma

3. 4. 2014 19:18 zobrazit článek
Když režisérka Jitka Němcová natáčela v roce 2012 celovečerní dokument o zpěvačce Zuzaně Michnové Jsem slavná tak akorát, byl uspořádán speciální koncert, na němž se sešla řada hudebníků, kteří spolu v posledních letech stávají na pódiu spíše výjimečně.

GLOSA: Ve svých starých písních pro Marsyas se Michnová cítí jako doma

3. 4. 2014 17:37 zobrazit článek
Když režisérka Jitka Němcová natáčela v roce 2012 celovečerní dokument o zpěvačce Zuzaně Michnové Jsem slavná tak akorát, byl uspořádán speciální koncert, na němž se sešla řada hudebníků, kteří spolu v posledních letech stávají na pódiu spíše výjimečně.

Michal Pavlíček - Kulatiny (CD+DVD)

23. 11. 2016 0:03 zobrazit článek
Hudební skladatel, kytarista, zpěvák, textař a producent Michal Pavlíček je spojený se skupinami Pražský výběr, Stromboli, BSP, Big Head, Trio a Supergroup. Podílel se na albech Zuzany Michnové, Moniky ...

Obal CD - Nerozhoduje

18. 3. 2016 2:36 zobrazit článek
Dobrý den.Sháním obal k CD Zuzana Michnová-Rány.CD mám,ale obal jsem někam zašatročil.Děkuji za případnou pomoc.pavel.stohr@seznam.cz ...

Jitka Němcová - režisérka

7. 9. 2014 12:15 zobrazit článek
Jan Rosák byl v Tandemu s režisérkou překypující energií - Jitkou Němcovou. Dozvěděli jste se například, jak se jí točil celovečerní film o skladatelce a textařce Zuzaně Michnové „Jsem slavná tak akorát“ a o dobrodružné dovolené v exotice.

Zuzana Michnová a hosté vychází na DVD

5. 9. 2014 10:20 zobrazit článek

Vyšlo/vyjde (pro týdny od 12.5. do 26.5. 2014)

18. 5. 2014 2:09 zobrazit článek
V právě končícím týdnu se v obchodech na DVD z toho zaznamenáníhodnějšího začal prodávat dokument Zuzana Michnová – Jsem slavná tak akorát (2013) Jitky Němcové (MagicBox). Z novinových stánků si v předchozích sedmi dnech šlo odnést mj. snímky Májové hvězdy (Majskije zvjozdy, 1959) Stanislava Rostockého (Filmexport, 14.5., 99 Kč) a Žena na ...

Nová DVD: 101 dalmatinů, Na vlásku, Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát a Zlodějka knih

13. 5. 2014 7:09 zobrazit článek
Tento týden vychází animované filmy 101 dalmatinů a převyprávěná pohádka bratří Grimmů Na vlásku. Celovečerní film Zuzana Michnová – Jsem slavná tak akorát je portrét skladatelky, textařky a zpěvačky. Zlodějka knih je příběh dívky, která dokázala v Německu v době druhé světové války změnit svým bližním životy.

Zuzana Michnová - A vím já?

6. 5. 2014 7:09 zobrazit článek
Již od pozdně normalizačních let představuje tvorba zpěvačky Zuzany Michnové soundtrack k mnoha životům, ať už v rámci kapely Marsyas či mimo ni. V poslední době se o ní ale mluví především v souvislosti s filmem Jsem slavná tak akorát, který o ní natočila Jitka Němcová.

RECENZE: Filmový portrét Zuzany Michnové není pro každého. Bohudík

24. 8. 2013 10:34 zobrazit článek
Celovečerní portrét skladatelky, textařky a zpěvačky Zuzany Michnové, spojené nejen se skupinou Marsyas, vstoupí 29. srpna do kin. Sotva je vyprodá. Ale tentokrát není namístě pochybnost, proč se na velké plátno tlačí "malý" dokument. Další články k tématu:

Zpěv Zuzany Michnové ovládne Karlínské filmové léto

12. 7. 2013 13:49 zobrazit článek
Letní kino Regina rozezní od 21:30 hlas zpěvačky Zuzany Michnové. Promítat se tu totiž bude záznam z jejího koncertu v La Fabrice. Na pódiu s ní tehdy vystoupila její kapela Marsyas a řada významných hostů, jako například Michael Kocáb, Petr Kalandra a Michal Pavlíček.

Jitka Němcová natáčí dokument o Zuzaně Michnové. Mohl by být napřesrok ve Varech

2. 7. 2012 22:47 zobrazit článek
Režisérka Jitka Němcová právě natáčí hudební dokument o zpěvačce Zuzaně Michové s pracovním názvem "Jsem slavná tak akorát". Zuzanu Michnovou vybrala, protože ji provázela mládím.

Jitka Němcová natáčí dokument o Zuzaně Michnové. Mohl by být napřesrok ve Varech

2. 7. 2012 22:47 zobrazit článek
Režisérka Jitka Němcová právě natáčí hudební dokument o zpěvačce Zuzaně Michové s pracovním názvem "Jsem slavná tak akorát". Zuzanu Michnovou vybrala, protože ji provázela mládím.

Třicítka špičkových muzikantů si zahraje v La Fabrice se Zuzanou Michnovou

14. 6. 2012 17:16 zobrazit článek
Dnes večer dojde k unikátnímu jevu – sejde se třicet špičkových českých muzikantů na jednom místě. V La Fabrice v pražských Holešovicích zahraje například Michael Kocáb, Michal Pavlíček nebo Oskar Petr. Hvězdou večera, kvůli které všichni vystoupí, bude Zuzana Michnová.

Legendy v Duchcově

9. 5. 2012 10:29 zobrazit článek
Po několikaleté pauze se zpěvačka a autorka písní Zuzana Michnová rozhodla k návratu na hudební pódia. Spojila se se zpěvákem a skladatelem Oskarem Petrem, který se před krátkou dobou stal hostem kapely Petr Kalandra Memory Band. Tuto trojici budete mít možnost slyšet a vidět 10. května od 19,00 hodin v kině Lípa v Duchcově .

 Články 1-30 z celkových 48, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.