Harry Potter - novinky

Ariana Grande je velkou milovnicí Harryho Pottera! Co napsala slavné spisovatelce?

Zpěvačka se ukázala jako velká fanynka kouzelnického učně! Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Harry Potter diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Harry Potter: Kouzelnická sága bude mít pokračování. V Londýně příští rok uvedou hru o dospělém Harrym Potterovi

24. 10. 2015 13:09 zobrazit článek
Příběh naváže na poslední sedmou knihu, vystupovat v ní bude dospělý Potter a jeho syn Albus Severus. Předpremiéra by se měla konat 7. června a od 30. července by mohli hru v londýnském Palace Theatre zhlédnout i běžní fanoušci. Prodej vstupenek bude zahájen příští pátek, jejich cena by se měla pohybovat od 20 do 130 liber.

Joanne K. Rowling: Harry Potter vyjde s novými obrázky, připomínají filmové adaptace

27. 9. 2015 12:52 zobrazit článek
Série knih o čaroději Harrym Potterovi vyjde s novými ilustracemi od britského ilustrátora Jima Kaye. Obrázky výrazně připomínají postavy z filmového zpracování knih. První z dílů - Harry Potter a Kámen Mudrců - vyjde v úterý 6. října v Británii i v Česku. Každý rok pak vyjde další díl. První díl sedmidílné ságy autorky Joanne Rowlingové spatřil světlo světa v červnu 1997.

Daniel Radcliffe : Hollywood chystá nového Frankensteina, vědcova asistenta bude hrát Harry Potter

19. 8. 2015 8:08 zobrazit článek
Novou adaptací Frankensteina, jehož roku 1818 napsala Mary Shelleyová, chystá na letošní rok Hollywood. V hororu nazvaném Victor Frankenstein si vědce zahraje James McAvoy, jeho asistenta Igora pak Daniel Radcliffe, tedy představitel někdejších snímků s Harrym Potterem. Do českých kin film přijde 26. listopadu. (Zdroj videa: Youtube.com)

Alan Rickman: Vyšlo/vyjde (pro týdny od 10.8. do 23.8. 2015)

18. 8. 2015 10:20 zobrazit článek
V právě končícím týdnu se na DVD z toho zajímavějšího začal prodávat snímek Miluj souseda svého (St. Vincent, 2014) Theodora Melfiho (MagicBox). V příštím týdnu budou na DVD k nepřehlédnutí filmy Králova zahradnice (A Little Chaos, 2014) Alana Rickmana (Bonton), Pořád jsem to já (Still Alice, 2014) Richarda Glatzera (Sony/Bonton) a Popelka...

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Harry PotterKomparzMaharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Ariana Grande je velkou milovnicí Harryho Pottera! Co napsala slavné spisovatelce?":

Související..

Joanne K. Rowling Alan Rickman Evanna Lynch Katie Liu Leung Bonnie Kathleen Wright Thomas Andrew Felton Rupert Grint Emma Watson Daniel Radcliffe