Aneta Langerová

Aneta Langerová

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Aneta Langerová (* 26. listopadu 1986, Říčany) je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a v září téhož roku vydala své první album Spousta andělů.
Aneta od šesti let navštěvovala klavír v "Lidové škole umění". V osmi se pak přihlásila na kytaru do sboru Jířího Bardy v Říčanech. Zde kromě hry na..

celý text o "Aneta Langerová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 31-60 z celkových 690, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Langerová zaměstnala milenku! Trošku potupa, ne?

8. 6. 2017 12:56 zobrazit článek
Aneta Langerová byla dlouhá léta přítelkyní Olgy Špátové. Jejich vztah vzal ale za své a Špátová se momentálně raduje ze svého prvního miminka. Nový vztah má i oblíbená zpěvačka, aby se svou milou mohla trávit víc času, nabídla jí práci. Jenže o práci snů se úplně nejedná

Exmilenka Langerové Špátová (33): S partnerem Malířem (68) vyvezli dvouměsíční dceru Olgu

26. 7. 2017 12:00 zobrazit článek
Po rozchodu s Anetou Langerovou (30) rychle otěhotněla a v květnu přivedla na svět dceru Olgu, kterou pojmenovala po mamince. Olga Špátová (33) nyní se starším partnerem Janem Malířem (68) vyrazila do společnosti a s sebou vzala i malou holčičku.

Sourozenecký kvíz: Jak dobře se znají Aneta Langerová a její bratr?

9. 6. 2017 12:00 zobrazit článek
Natočili jsme kvíz s Anetou Langerovou a jejím bratrem Nikolou. Jak dobře se znají?

FOTOGALERIE: Fotografické střípky druhého dne ostravské mozaiky

21. 7. 2017 16:32 zobrazit článek
Druhý den ostravských Colours na hlavních pódiích vystoupili například Norah Jones, Aneta Langerová, LP, Michael Kiwanuka, Zrní, které doplnili méně známí ale velmi dobře přijatí interpreti jako King Creosote, Travis O'Neill, či bujaří Skoti Blazin' Fiddles. Některé z nich vám představujeme v první sadě fotek.

Druhý den na Colours of Ostrava: Vystoupení LP a Norah Jonesové. Ale také protest proti sponzorům festivalu

21. 7. 2017 3:01 zobrazit článek
Americká zpěvačka s italskými kořeny LP se představí v Česku poprvé. Z domácích hvězd zahrají ve Vítkovicích například Aneta Langerová nebo kapela Zrní. Sledujte online reportáž z Ostravy.

Aneta Langerová si zahrála ve filmu!

28. 5. 2017 9:59 zobrazit článek
Dnešním hostem na telefonu byla známá zpěvačka Aneta Langerová. Ta se rozpovídala nejen o své pěvecké kariéře, ale i o své první herecké zkušenosti.

Na nultém Slunovratu vystoupí Müller, Mládek, Stypka či Callta

3. 6. 2017 16:24 zobrazit článek
Nultý ročník nového hudebního festivalu Slunovrat se uskuteční 23. a 24. června v Sázavě ve středních Čechách. Na dvou pódiích, z nichž na jednom se bude hrát akusticky, se v kempu Sázavský ostrov mimo jiné představí Richard Müller, Ivan Mládek a Banjo Band, Bratři Ebenové, František Nedvěd, Aneta Langerová, Xindl X, Natural, David Stypka, Všichni svatí, Neřež a Katka Koščová, Pavel Callta, Miro Šmajda či výherci talentové soutěže festivalu Tamdoletma, Tereza Jakobová, The Lazy Bones a Šouflšou.

Jak dnes vypadá a co dělá hvězda první SuperStar Šárka Vaňková?

5. 4. 2017 16:58 zobrazit článek
Bylo jí šestnáct let a byla miláčkem národa. Tedy minimálně poloviny. Ve finále první SuperStar nakonec vyhrála Aneta Langerová. O kom mluvíme? No přece o Šárce Vaňkové!

Film "8 hlav šílenství" s Anetou Langerovou je konečně hotov

5. 4. 2017 15:04 zobrazit článek
Aneta Langerová je vnímána hlavně jako zpěvačka. Letos na podzim se ale představí i jako herečka v osm let chystaném hraném snímku "8 hlav šílenství". Režisérka Marta Nováková ji ...

Aneta Langerová hraje ruskou básnířku Barkovovou, která strávila přes 20 let v sovětských lágrech

4. 4. 2017 15:49 zobrazit článek
Film 8 hlav šílenství půjde do českých kin letos na podzim.

Aneta Langerová hraje básnířku v sovětském lágru

4. 4. 2017 16:34 zobrazit článek
Ve filmu 8 hlav šílenství hraje zpěvačka Aneta Langerová ruskou básnířku Annu Barkovovou. Režisérka Marta Nováková dokončila drama po osmi letech příprav, natáčení a postprodukce.

VIDEO: Prosím o trest nejvyšší. Aneta Langerová v první filmové roli

4. 4. 2017 13:52 zobrazit článek
Režisérka Marta Nováková dokončila autorský snímek 8 hlav šílenství. V hlavní roli básnířky Anny Barkovové, která strávila přes dvacet let v sovětských lágrech a vyhnanství, se představí zpěvačka Aneta Langerová. Do kin jde film na podzim. Další články k tématu:

Bývalka Langerové porodila holčičku!

30. 5. 2017 21:54 zobrazit článek
Největší přání režisérky Olgy Sommerové (67) je splněno! Její dcera Olga Špátová (33), bývalá přítelkyně Anety Langerové (30), přivedla na svět holčičku. A jmenuje se taky Olga.

FOTOGALERIE: Festival Mezi ploty v obrazech

29. 5. 2017 22:12 zobrazit článek
O víkendu proběhl v pražských Bohnicích pětadvacátý ročník multižárového festivalu Mezi ploty. Na své si přišli jak milovníci české a slovenské hudby, tak divadelní nadšenci. Vystoupili zde například Tomáš Klus, Richard Müller, No Name, Debbi, Prague Conspiracy, PSH, Aneta Langerová, Skyline či Xindl X.

Nejsem člověk, který by strhával davy. Na koncertech a mimo televizi jsem spokojená, říká Aneta Langerová

5. 6. 2017 9:01 zobrazit článek
Moje jádro je stále stejně plaché, nevyhledávám společnost, když nemusím, jsem ráda jen v rodinném prostředí, ale za těch několik let jsem se už naučila nějakému postoji, dokážu se zkrátka postavit před kameru, nedělá mi to problém. Ta filmová role je samozřejmě něco jiného. Nejsem herečka, nehraju.

Langerová na Cenách Anděl: Zaujala ji dívka s pérem za uchem! Co spolu mají?

26. 5. 2017 15:00 zobrazit článek
Po dlouhé době se ve společnosti objevila Aneta Langerová (30). A nebyla úplně sama! Na párty po předávání hudebních Cen Anděl ji fotoreportéři zastihli v družném rozhovoru s extravagantní dívkou s ptačím pérem za uchem.

S Anetou Langerovou o hudbě, fanoušcích i vysněné dovolené

25. 5. 2017 12:19 zobrazit článek
https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/05/aneta-titulka-640x360.jpg Zpěvačka s nádherným hlasem, Aneta Langerová, už od vítězství v Superstar pokročila mílovými kroky vpřed. Jak na soutěž vzpomíná, kde ji můžeš vidět a jaká dovolená je pro ni ideální? To vše ti prozradí v našem rozhovoru. Příspěvek pochází z

Langerová na Cenách Anděl: Zaujala ji dívka s pérem za uchem! Co spolu mají?

24. 5. 2017 6:01 zobrazit článek
Po dlouhé době se ve společnosti objevila Aneta Langerová (30). A nebyla úplně sama! Na párty po předávání hudebních Cen Anděl ji fotoreportéři zastihli v družném rozhovoru s extravagantní dívkou s ptačím pérem za uchem.

Langerová s novou holkou na baru: Náhrada za těhotnou Špátovou?

23. 5. 2017 15:04 zobrazit článek
Režisérka Olga Špátová opustila Anetu Langerovou (30), aby se mohla vrhnout do náruče o 35 let staršímu kameramanovi Janu Malíři (68) a otěhotnět s ním. Zpěvačka truchlila, ale jak se zdá, ne příliš dlouho

Richard Müller, Tomáš Klus, Xindl X a divadlo Sklep patří do Bohnic. Jak to?

22. 5. 2017 19:58 zobrazit článek
Originální pražský festival Mezi ploty si letos 27. a 28. května připomíná stěží uvěřitelné čtvrtstoletí existence. Velkolepě oslavit tyhle kulaté narozeniny přijedou hvězdy česko-slovenského uměleckého nebe jako Richard Müller, Xindl X, Tomáš Klus, Lenka Dusilová, Aneta Langerová, Monika Načeva, PSH, N.O.H.A. – DJ Set, Jan Potměšil, divadlo Sklep, Divadlo v Dlouhé, protagonisté pořadu Na stojáka a desítky dalších tvůrců a interpretů. Celkem na 14 scénách vystoupí asi 120 účinkujících, reprezentujících paletu hudebních a divadelních žánrů.

Těhotná exmilenka Langerové: Láska pod dohledem!

19. 5. 2017 12:31 zobrazit článek
Tohle se Anetě Langerové (30) líbit nebude! Její exmilenka Olga Špátová (33) vyrazila za kulturou se svým o 35 let starším přítelem, kameramanem Janem Malířem (68), který je otcem dítěte, jež nosí pod srdcem. A garde jim dělala matka Špátové, dokumentaristka Olga Sommerová (67).

Marta Kubišová se rozloučí koncertem v Lucerně, jako hosté se přidají Langerová či Neckář

17. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Marta Kubišová absolvuje 27. října svůj poslední koncert v Praze. Jako hosté na něm vystoupí Václav Neckář, Aneta Langerová nebo Lucie Bílá. Své poslední album už Kubišová vydala, nyní chce napsat knihu.

VIDEO: Pro film 8 hlav šílenství rapuje Klempíř a recituje Langerová

9. 5. 2017 13:51 zobrazit článek
Hudebnice a skladatelka Vladivojna La Chia vydává píseň Karaganda 35. Základní melodie této písně je zároveň ústředním hudebním motivem filmu 8 hlav šílenství. Vladivojna je autorkou hudby ke snímku, v němž se v hlavní roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové představí Aneta Langerová. Další články k tématu:

VIDEO: Pro film 8 hlav šílenství rapuje Klempíř a recituje Langerová

9. 5. 2017 12:50 zobrazit článek
Hudebnice a skladatelka Vladivojna La Chia vydává píseň Karaganda 35. Základní melodie této písně je zároveň ústředním hudebním motivem filmu 8 hlav šílenství. Vladivojna je autorkou hudby ke snímku, v němž se v hlavní roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové představí Aneta Langerová. Další články k tématu:

Exmilenka Langerové Špátová: Krutá zrada?

8. 5. 2017 7:52 zobrazit článek
Mladá režisérka Olga Špátová, která několik let žila s Anetou Langerovou, zřejmě není zapřisáhlou lesbičkou, jak si každý myslel. Otěhotněla totiž s kameramanem Janem Malířem, se kterým to údajně táhne už delší dobu. Kromě toho, že Anetu podváděla a opustila, kvůli muži, zasadila jí ještě jednu ránu do zad .

Bývalka Anety Langerové je těhotná. Otec je o 35 let starší

3. 5. 2017 16:06 zobrazit článek
Bývalá přítelkyně české zpěvačky Anety Langerové, režisérka Olga Špátová je čeká miminko!

Aneta Langerová trpěla v lágru!

11. 7. 2017 15:02 zobrazit článek
Jak už je to u zpěváků a zpěvaček běžné, i Aneta Langerová si od své pěvecké kariéry odběhla ke kariéře herecké. Ve filmu 8 hlav šílenství ztvární ruskou básnířku, která okusila život v sovětských lágrech a ve vyhnanství.

Aneta Langerová trpěla v lágru!

8. 7. 2017 12:02 zobrazit článek
Jak už je to u zpěváků a zpěvaček běžné, i Aneta Langerová si od své pěvecké kariéry odběhla ke kariéře herecké. Ve filmu 8 hlav šílenství ztvární ruskou básnířku, která okusila život v sovětských lágrech a ve vyhnanství.

Zpěvačka Aneta Langerová hraje hlavní roli ve filmu 8 hlav šílenství o básnířce vězněné v gulagu

15. 6. 2017 15:01 zobrazit článek
Film 8 hlav šílenství vypráví o statečné a talentované ruské básnířce Anně Barkovové, která prožila 20 let ve vězení.

Aneta Langerová jako ruská básnířka Anna Barková. Film 8 hlav šílenství uvidíme v říjnu

14. 9. 2017 21:02 zobrazit článek
Aneta Langerová v hlavní filmové roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové, která strávila přes dvacet dva let v sovětských lágrech a vyhnanství. Celovečerní film 8 hlav šílenství The post appeared first on .

Špátová (33), exmilenka Langerové (30): Vyvedla novou rodinku!

26. 7. 2017 6:02 zobrazit článek
Poprvé po porodu Olga Špátová (33) vyrazila do společnosti s otcem jejich dcery Janem Malířem (68). Být u toho byla její bývalá partnerka Aneta Langerová (30), jen těžko by to rozdýchala.

 Články 31-60 z celkových 690, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.