Aneta Langerová

Aneta Langerová

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Aneta Langerová (* 26. listopadu 1986, Říčany) je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a v září téhož roku vydala své první album Spousta andělů.
Aneta od šesti let navštěvovala klavír v "Lidové škole umění". V osmi se pak přihlásila na kytaru do sboru Jířího Bardy v Říčanech. Zde kromě hry na..

celý text o "Aneta Langerová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 31-60 z celkových 2106, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

RECENZE: Novinka Anety Langerové přesahuje český popový standard

3. 12. 2014 14:47 zobrazit článek
Už od svého téměř teenagerského vstupu na scénu se Aneta Langerová prezentovala jako romantická bytost. Nové album Na Radosti je v tomto smyslu její nejucelenější autorskou i interpretační výpovědí. Další články k tématu:

PŘÍMÝ PŘENOS: Lidé slaví výročí v centru Prahy za zpěvu Kocába i Hutky

17. 11. 2014 20:18 zobrazit článek
Výročí pádu komunismu oslavují i hudebníci. Český rozhlas přichystal na Václavské náměstí v Praze velký koncert nazvaný Znovu 89. Vystoupí na něm Jiří Suchý, Vladimír Merta, Jaroslav Hutka, Michal Kocáb či Aneta Langerová. Server iDNES.cz sleduje dění na náměstí v přímém přenosu.

Aneta Langerová o Slavíkovi, oslavě revoluce a nové desce

8. 12. 2014 7:49 zobrazit článek
Dávno už není jen tou, co vyhrála SuperStar. V písních alba Na Radosti stojí Aneta Langerová sebevědomě na vlastních nohou a leckoho překvapí svébytnou poetikou.

OBRAZEM: Koncert Českého rozhlasu Znovu 89 připomněl výročí 17. listopadu 1989

17. 11. 2014 22:44 zobrazit článek
Koncertem Znovu 89 si Český rozhlas připomněl 25. výročí 17. listopadu 1989. Na Václavském náměstí vystoupili například Michal Prokop, Jiří Suchý nebo Aneta Langerová.

Aneta Langerová našla inšpiráciu. V bývalom sirotinci!

23. 11. 2014 16:09 zobrazit článek
Česká speváčka Aneta Langerová hľadala inšpiráciu pre novú štúdiovku v prírode i v knihách.

Langerová: Neuspěla jsem navždy, stále musím něco přinášet

29. 11. 2014 6:59 zobrazit článek
V showbyznysu je důležitý filtr lidí, kteří ve vás podporují toho, kým jste. Pro nezkušené to může být pěkný masakr, říká zpěvačka Aneta Langerová, která po pěti letech vydává nové album Na Radosti.

RECENZE: Český ženský pop žije! Aneta Langerová má "Na Radosti" nápady, emoce i příběhy

28. 11. 2014 10:25 zobrazit článek
Pop(rock), alternativa, folk i aranže koketující s klasikou. Vše už Aneta Langerová zkusila. Pořád se hudebně vyvíjí. Roste. A ať dělá, co dělá, vždy je to skvělé. Čtvrté album "Na Radosti" ji ukazuje v roli vypravěčky, je pestré a plné nečekaných momentů. Výjimečné v kontextu její diskografie i českého popu.

PUBLICISTIKA: Listopad v popu 2014: Česko si podmanila Langerová, v zahraničí vládla vánoční solidarita

12. 12. 2014 8:20 zobrazit článek
Vyšly nové desky Take That či One Direction, v Česku se zastavili OneRepublic nebo Zaz a po pěti letech se nového materiálu dočkali fanoušci tuzemských hvězd Ewy Farne a hlavně Anety Langerové, jejíž "Na Radosti" je dle ohlasů jedním z alb roku. Popu byla i v listopadu kupa. Máme pro vás přehled i ankety.

Aneta Langerová: Ráda se dívám do minulosti. Hledám v ní, co je důležité

9. 12. 2014 13:45 zobrazit článek
Nová desky Anety Langerové Na Radosti je prozatím tou nejpropracovanější, kterou zpěvačka za deset let vydala. Připravovala ji s klavíristou a skladatelem Jakubem Zitkem na šumavské samotě a jak říká, byla to pro ni velká škola. Spolupráce s Jakubem mě hodně naučila. Nejdůležitější bylo najít pevný základ pro každou píseň. Byly to hodiny práce, které vyžadovaly trpělivost. A té mě Jakub stále učí.

PŘÍMÝ PŘENOS: Lidé slaví výročí v centru Prahy za zpěvu Kocába i Hutky

17. 11. 2014 18:54 zobrazit článek
Výročí pádu komunismu oslavují i hudebníci. Český rozhlas přichystal na Václavské náměstí v Praze velký koncert nazvaný Znovu 89. Vystoupí na něm Jiří Suchý, Vladimír Merta, Jaroslav Hutka, Michal Kocáb či Aneta Langerová. Server iDNES.cz sleduje dění na náměstí v přímém přenosu.

Revoluční listopadové události připomene koncert ČRo Znovu 89

17. 11. 2014 11:59 zobrazit článek
Hudební vystoupení řady umělců připomenou události listopadové sametové revoluce. Koncert bude živě od 18 hodin z Václavského náměstí vysílat Český rozhlas Radiožurnál. Vstup na akci, kde vystoupí Vladimír Merta, Lenka Dusilová nebo Aneta Langerová, je zcela zdarma.

Koncert Znovu 89 připomene na Václavském náměstí revoluční listopadové události

17. 11. 2014 7:31 zobrazit článek
Hudební vystoupení řady umělců připomenou události listopadové sametové revoluce. Koncert bude živě od 18 hodin z Václavského náměstí vysílat Radiožurnál. Vstup na akci, kde vystoupí Vladimír Merta, Lenka Dusilová nebo Aneta Langerová je zcela zdarma.

VIDEO: Radiožurnál oslavil 17. listopad koncertem, zazpívali Langerová, Koller a další

18. 11. 2014 3:20 zobrazit článek
Už 25 let žijeme ve svobodné zemi. Radiožurnál to společně s vámi oslavil koncertem, na kterém zazpívali mimo jiné Aneta Langerová, Dan Bárta nebo třeba Koller Band. Koncert jsme odvysílali 17. listopadu, a to od 18.00 nejen na pražském Václavském náměstí, ale v přímém videopřenosu i na našem webu.

Českému éteru vládne rebelka Charli XCX, Aneta má nejprodávanější novinku v albech

9. 12. 2014 16:08 zobrazit článek
Po kratší odmlce, kdy české žebříčky stagnovaly, se vracíme ke komentářům hitparád IFPI. Po kolegyni Šindlauerové přebírám pomyslné žezlo stejně, jako jej v rádiích s "Boom Clap" přebírá britská zpěvačka Charli XCX po Chinaski. V prodeji nedokázala rockové legendy Pink Floyd sesadit ani nová Aneta Langerová.

Vyhlášení cen Žebřík bude poprvé v plzeňském depu, vystoupí Langerová i Müller

2. 12. 2014 14:10 zobrazit článek
Prestižní hudební anketa Žebřík 2014 Bacardi Music Awards se bude v březnu 2015 vyhlašovat v netradičních prostorách, v bývalém Depu MHD v Plzni-Doudlevcích. Během večera vystoupí spoustu zajímavých hostů. Nebude chybět Aneta Langerová, zazpívá i Richard Müller. Další články k tématu:

Vyhlášení cen Žebřík bude poprvé v plzeňském depu, vystoupí Langerová i Müller

2. 12. 2014 8:27 zobrazit článek
Prestižní hudební anketa Žebřík 2014 Bacardi Music Awards se bude v březnu 2015 vyhlašovat v netradičních prostorách, v bývalém Depu MHD v Plzni-Doudlevcích. Během večera vystoupí spoustu zajímavých hostů. Nebude chybět Aneta Langerová, zazpívá i Richard Müller. Další články k tématu:

Aneta Langerová vydává desku Na Radosti: Pochopila jsem, co je v životě důležité

1. 12. 2014 17:25 zobrazit článek
Aneta Langerová představuje své čtvrté studiové album. Deska Na Radosti vznikala uprostřed samoty šumavských lesů, přesto nepůsobí zadumaně. Čím to? Ptal se známé zpěvačky moderátor Petr Král.

Nová alba: AC/DC, Aneta Langerová nebo Traband

3. 12. 2014 7:52 zobrazit článek
Jeden z posledních předvánočních týdnů, který přináší hned několik nových zajímavých alb vedle sebe. Vycházejí počiny AC/DC, Anety Langerové nebo skupiny Traband.

Aneta Langerová - Na Radosti

28. 11. 2014 8:31 zobrazit článek
Na přelomu listopadu a prosince 2014 vydá Aneta Langerová dlouho očekávané čtvrté album s příznačným názvem Na Radosti. Deska navazuje na DVD+CD Pár míst, kterým si Aneta splnila svůj sen, když ke ...

Aneta Langerová vypráví o ženách a dívkách. Deska "Na Radosti" vychází již tento týden

26. 11. 2014 13:33 zobrazit článek
Už v pátek 28. listopadu se k fanouškům dostane jedna z nejočekávanějších tuzemských desek roku. Aneta Langerová totiž vydá své čtvrté řadové album "Na Radosti", které navazuje na ...

Na albu Na radosti najdete i smutek, říká Aneta Langerová

26. 11. 2014 18:55 zobrazit článek
V pátek 28. listopadu vydává Aneta Langerová dlouho očekávané čtvrté album s příznačným názvem Na Radosti. Nová studiová deska navazuje na titul Pár míst, kterým si Aneta splnila svůj sen, když ke spolupráci přizvala vynikající smyčcové trio a svou dosavadní tvorbu představila v akustické podobě. Písně v intimní atmosféře získaly naléhavější rozměr a album sklidilo velký úspěch u kritiků i fanoušků. (710 slov)

Aneta Langerová: Respekt mám pořád, strach už ne

8. 12. 2014 7:21 zobrazit článek
Nové album zpěvačky Anety Langerové se jmenuje Na Radosti. Znamená další krok v hudebním vývoji jednoho z největších pěveckých i autorských talentů české scény v posledních letech. Na tuzemské poměry je to nadprůměrná nahrávka, upřímná, emotivní a hudebně propracovaná.

Česko žije "Na Radosti"! Aneta Langerová vede prodejní hitparádu

16. 12. 2014 19:31 zobrazit článek
Aneta Langerová kraluje domácímu žebříčku prodejnosti alb s radostí, Marlon Roudette naopak okupuje český rádiový éter. Tak by se ve zkratce dal shrnout padesátý týden na českém trhu s hudbou, který přináší změny ve vedení a pořadí postupně začíná ovlivňovat předvánoční atmosféra.

NAžIVO: Praha "Na Radosti": Aneta Langerová křtila novou desku jako vyspělá písničkářka

16. 12. 2014 23:30 zobrazit článek
Křest čtvrtého studiového alba Anety Langerové byl pestrou přehlídkou aranží od kapelního poprockového kabátu přes zapojení smyčcového tria až po závěrečnou sólovou výpověď na klávesy. Ta naznačila, že ač v současnosti zpěvačka inklinuje k bohatšímu zvuku, šansonové doby jsou možná blíž, než si myslíme.

FOTOGALERIE: Aneta Langerová křtila desku "Na Radosti"

16. 12. 2014 23:30 zobrazit článek
Křest čtvrté studiové desky Anety Langerové "Na Radosti" proběhl v divadelních prostorech pražského Studia DVA. Z vyprodaného koncertu, během něhož zpěvačka kromě novinek představila i osvědčené hity z minulých nahrávek, vám přinášíme fotogalerii i reportáž.

Aneta Langerová poprvé představila písně z alba Na Radosti

16. 12. 2014 12:26 zobrazit článek
Premiérou videoklipu k písničce Tráva začal v pondělí večer v pražském Studiu DVA koncertní křest nového alba Anety Langerové Na Radosti. Zpěvačka na něm poprvé představila písničky z něho naživo.

ROZHOVORY: Aneta Langerová - "Na Radosti" jsem se snažila vyjádřit emoce konkrétněji

15. 12. 2014 8:38 zobrazit článek
Čerstvá albová novinka Anety Langerové nazvaná "Na Radosti" vznikala uprostřed šumavských lesů a její přípravy byly pro zpěvačku v mnohém jiné. "Cesta k téhle desce mě hodně posílila," říká v našem obsáhlém rozhovoru, ve kterém svými postřehy přispěl i producent a spoluautor písní Jakub Zitko.

Desku jsem skládala hluboko v lesích, bez signálu, vzpomíná Langerová

22. 11. 2014 14:09 zobrazit článek
Chodila na výlety za jeleny,běhala po hlubokých šumavských lesích a v noci se v chatě krčila před Divou Bárou, hrdinkou písničky, kterou nakonec na album z respektu nepustila. Tak Aneta Langerová vypráví o­ desce Na­ Radosti, na níž se našla díky příběhům. Další články k tématu:

Desku jsem skládala hluboko v lesích, bez signálu, vzpomíná Langerová

22. 11. 2014 14:09 zobrazit článek
Chodila na výlety za jeleny,běhala po hlubokých šumavských lesích a v noci se v chatě krčila před Divou Bárou, hrdinkou písničky, kterou nakonec na album z respektu nepustila. Tak Aneta Langerová vypráví o­ desce Na­ Radosti, na níž se našla díky příběhům. Další články k tématu:

VIDEO: Aneta Langerová vydává před Českými slavíky novinku!

21. 11. 2014 19:20 zobrazit článek
Česká slavice Aneta Langerová dnes navštívila pořad Fanda a jeho česká banda. Hned po vysílání spěchala na podepisování svého nového alba. Jaké bude a co na něm uslyšíme? Odpověď najdete ve videu.

OBRAZEM: Koncert ČRo Znovu 89 k výročí 17. listopadu přilákal tisíce návštěvníků

18. 11. 2014 2:39 zobrazit článek
Přes 10 tisíc lidí se přišlo podívat na Václavské náměstí v Praze na koncert Znovu 89, který uspořádal Český rozhlas jako připomínku 25. výročí 17. listopadu 1989. Na akci vystoupili například Michal Prokop, David Koller, Jiří Suchý, Aneta Langerová nebo Jaroslav Hutka.

 Články 31-60 z celkových 2106, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif