Aneta Langerová

Aneta Langerová

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Aneta Langerová (* 26. listopadu 1986, Říčany) je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a v září téhož roku vydala své první album Spousta andělů.
Aneta od šesti let navštěvovala klavír v "Lidové škole umění". V osmi se pak přihlásila na kytaru do sboru Jířího Bardy v Říčanech. Zde kromě hry na..

celý text o "Aneta Langerová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 31-60 z celkových 2028, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Aneta Langerová a Marta Kubišová naspievali duet do filmu

21. 5. 2014 16:49 zobrazit článek
České speváčky Aneta Langerová a Marta Kubišová naspievali duet. Skladba s názvom Život není pes sa objaví v dokumente o 71-ročnej Kubišovej, ktorej komunistický režim v roku 1970 zakázal spievať. ...

Aneta Langerová po devíti letech končí spolupráci se Světluškou

26. 2. 2014 0:10 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová byla od roku 2005 patronkou Světlušky, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá nevidomým. Nyní se rozhodla spolupráci ukončit. Neshodla se s fondem na budoucím směřování celého projektu. Další články k tématu:

Život není pes. Film o Martě Kubišové doprovodí duet s Anetou Langerovou

21. 5. 2014 9:51 zobrazit článek
Olga Sommerová dokončuje film o Martě Kubišové. Celovečerní snímek Magický hlas rebelky vypráví osud naší přední zpěvačky, která se stala mluvčí Charty 77 a upadla v nemilost režimu. K filmu vznikl i nový duet Kubišové s Anetou Langerovou. Další články k tématu:

Ušmudlaná Langerová skončila v lágru: V pytli od brambor trpí pro filmovou roli

26. 2. 2014 14:17 zobrazit článek
Od té doby, co zpěvačka Aneta Langerová (27) randí s dokumentaristkou z filmařské rodiny Olgou Špátovou, přičichla k herectví. Pod taktovkou své přítelkyně si už zahrála v divadle, nyní si vyzkouší život v sovětském lágru. Samozřejmě jen na plátně. Takhle ji tvůrci kvůli novému filmu zubožili.

Která Češka byla v SuperStar absolutně nejlepší? Rozhodněte vy a hlasujte!

10. 1. 2014 23:33 zobrazit článek
Aneta Langerová? Monika Bagárová? Gabriela Gunčíková? Sabina Křováková? Adeptů na titul absolutní české SuperStar je víc než deset. Najdete mezi nimi i vy svoji favoritku?

Dobrovolníci v čele s Anetou Langerovou vysbírali odpadky kolem Sázavy

14. 4. 2014 19:26 zobrazit článek
Pětadvacet tun smetí vysbírali o víkendu dobrovolníci v korytě i na břehu řeky Sázavy. Akce Čistá řeka Sázava, jejíž patronkou je každoročně zpěvačka Aneta Langerová, se od pátku do neděle zúčasnilo více než třináct set dospělých i dětí. Další články k tématu:

Lenka Nová - čerstvá držitelka ocenění v kategorii zpěvačka roku v hudebních cenách Žebřík za rok 2013

17. 3. 2014 8:35 zobrazit článek
Anna K, Lenka Nová a Aneta Langerová - to je pořadí v kategorii zpěvačka roku, jejíž vyhlášení proběhlo v sobotu 15. března v rámci udělování hudebních cen Žebřík 2013 Bacardi Music Awards.

Aneta Langerová ukončila spolupráci se Světluškou. Kvůli rozdílným názorům

26. 2. 2014 0:21 zobrazit článek
Málokterá česká hudební osobnost byla tak pevně spjata s nějakým nadačním fondem jako Aneta Langerová se Světluškou. Zpěvačka se však rozhodla pouta s organizací pomáhající ...

Světluška »zhasla«: Langerová opustila nevidomé!

26. 2. 2014 15:09 zobrazit článek
Kdyby nevidomí lidé mohli, nepodívali by se teď Anetě Langerové (27) ani do očí. Kvůli interním rozporům ve Světlušce se zpěvačka rozhodla s nadací skoncovat! Za devět let jim přitom vydělala pro slepé přes 100 milionů!

Radiožurnál v Lucerně uspořádá koncert na památku Karla Kryla

26. 2. 2014 10:37 zobrazit článek
Český rozhlas Radiožurnál uspořádá koncert k nedožitým 70. narozeninám Karla Kryla. V pražské Lucerně 8. dubna zaznějí písničky v podání Tomáše Kluse, Anety Langerové, Markéty Irglové, Michala Hrůzy, Xindla X, skupiny Divokej Bill nebo Projektu Salome ve spolupráci s Epoque Quartetem a Petrem Maláskem. Karel Kryl by kulaté výročí oslavil 12. dubna.

Langerová sa rozlúčila so Světluškou, ktorá pomáhala nevidiacim

26. 2. 2014 0:28 zobrazit článek
Speváčka Aneta Langerová sa po takmer desiatich rokoch lúči s projektom Nadačného fondu Českého rozhlasu Světluška.

Langerová se po deseti letech loučí se Světluškou

24. 2. 2014 23:24 zobrazit článek
Praha - Zpěvačka Aneta Langerová se po téměř deseti letech loučí s projektem Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Patronka sbírky pomáhající nevidomým a organizátorka tradičních...

Hvězda SuperStar Tomáš Savka: Je z něj knedlík a randí se čtyřicítkou

22. 2. 2014 14:37 zobrazit článek
Tomáš Savka zazářil hned v první řadě soutěže SuperStar, když zpíval po boku Anety Langerové nebo Sámera Issy. A jak vypadá dnes? Má větší prsa než jeho přítelkyně.

Louny čeká v květnu velký hudební festival

23. 1. 2014 1:18 zobrazit článek
V květnu letošního roku čeká na obyvatele Loun a širokého okolí velký poprockový festival s názvem Jarní Zloun Fest . Ze sportovní haly, kde se konal podzimní Zlounfest, se jarní část přestěhuje do prostoru Cyklistického stadionu v ulici K Velodromu. 9. a 10. května budou na dvou velkých podiích účinkovat třeba Věra Špinarová, Aneta Langerová, Michal Hrůza, Mandrage, Wohnout, Vypsaná Fixa...

Vyznání lásky studenta práv Kurtiše: Jakou kočku chce do další StarDance?

13. 1. 2014 19:58 zobrazit článek
Michal Kurtiš (24) si soutěž StarDance náležitě užíval. Účastnit se chtěl už v šestnácti letech, byl ale příliš mladý. Teď se pyšní prvním místem s Annou Polívkovou (34) a druhým s Anetou Langerovou (27). Do budoucna má jasno – rád by si zatančil se svou platonickou láskou Barborou Seidlovou (32), kterou znáte jako Zubejdu ze známé pohádky.

Vyznání lásky studenta práv Kurtiše: Jakou kočku chce do další StarDance?

13. 1. 2014 8:58 zobrazit článek
Michal Kurtiš (24) si soutěž StarDance náležitě užíval. Účastnit se chtěl už v šestnácti letech, byl ale příliš mladý. Teď se pyšní prvním místem s Annou Polívkovou (34) a druhým s Anetou Langerovou (27). Do budoucna má jasno – rád by si zatančil se svou platonickou láskou Barborou Seidlovou (32), kterou znáte jako Zubejdu ze známé pohádky.

Fanoušci rozhodli: Nejlepší českou zpěvačkou ze SuperStar je Gábina Gunčíková!

12. 1. 2014 16:53 zobrazit článek
Už to bude 10 let, kdy Aneta Langerová (27) vyhrála vůbec první českou SuperStar. A možná proto je dnes populárnější Gabriela Gunčíková (20).

Hlas a X Factor: Jde o zábavu tady a teď. Další Aneta nebude

4. 3. 2014 19:25 zobrazit článek
Rozhovor o jepičí slávě zpěváků talentových soutěží, úrovni české televizní zábavy a hledání nové Anety Langerové.

Radůza s lukem v ruce vypráví příběhy. Nové CD Gaia je inspirováno řeckou mytologií

3. 3. 2014 21:08 zobrazit článek
Na MDŽ vyjde nové album Radůzy s názvem Gaia, které vychází z řecké mytologie. Kromě kapely, s níž písničkářka hraje už dva roky, se na ní představí společně se zpěvačkou Anetou Langerovou.

Aneta Langerová se loučí se Světluškou

28. 2. 2014 0:08 zobrazit článek
V roce 2005 se Aneta Langerová stala patronkou Světlušky, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá nevidomým. Devět let se podílela na rozvíjení projektů Světlušky, jako je Kavárna POTMĚ , která byla v roce 2012 postavena na kola a další.

Dobrovolníci v čele s Anetou Langerovou vysbírali odpadky kolem Sázavy

14. 4. 2014 18:50 zobrazit článek
Pětadvacet tun smetí vysbírali o víkendu dobrovolníci v korytě i na břehu řeky Sázavy. Akce Čistá řeka Sázava, jejíž patronkou je každoročně zpěvačka Aneta Langerová, se od pátku do neděle zúčasnilo více než třináct set dospělých i dětí. Další články k tématu:

Lucerna si připomněla nedožité sedmdesátiny Karla Kryla. Se zpěváky zpíval celý sál

9. 4. 2014 5:36 zobrazit článek
Nedožitých sedmdesát let básníka a písničkáře Karla Kryla připomněl koncert ve Velkém sále Lucerny. Zazněly na něm Krylovy písně v podání jeho obdivovatelů, Markéty Irglové, Anety Langerové, Tomáše Kluse nebo Xindla X.

Fotoreport: Irglová, Langerová či Klus zpívali Krylovy písničky

9. 4. 2014 14:59 zobrazit článek
Ve vyprodané pražské Lucerně se včera zpívaly písničky Karla Kryla, jenž by 12. dubna oslavil 70. narozeniny. Krylových klasik Jeřabiny, Bratříčku, zavírej vrátka, Salome, Nevidomá dívka nebo Karavana mraků se ujali Xindl X, Tomáš Klus, Aneta Langerová, Michal Hrůza nebo sestry Irglovy. Večer v režii Českého rozhlasu se natáčel, rozhlas ho do programu zařadí 15. dubna od 20:00. Česká televize 12. dubna Kryla připomene mimo jiné odvysíláním Koncertu pro všechny slušný lidi z prosince 1989.

Znáte tuto krásku? Předběhla Anetu Langerovou v hudebních cenách

24. 3. 2014 12:45 zobrazit článek
Anna K, Lenka Nová a Aneta Langerová. To je pořadí v kategorii zpěvačka roku, jejíž vyhlášení proběhlo v rámci udělování hudebních cen Žebřík.

Radůza: Kdo je na začátku lovcem, stane se nakonec kořistí

23. 3. 2014 12:33 zobrazit článek
V písničkách na své nové desce Gaia vypráví Radůza (40) příběh o proměně člověka od mladého a silného predátora v kořist. Překvapivým hostem alba je Aneta Langerová a v podobě písní Skalák a Tenkrát v ráji se na něm také odrazila Radůzina spolupráce se scenáristou Josefem Urbanem na hudbě k chystanému filmu Tenkrát v ráji.

VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

22. 12. 2013 0:53 zobrazit článek
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu:

Chameleon Aneta Langerová: Z ošklivého kačátka se stala krásná labuť!

22. 12. 2013 10:15 zobrazit článek
Aneta Langerová (27) se stala historicky první českou superstar. V době, kdy zvítězila v této soutěži, měla ke krásce asi tak daleko jako tučňák k Africe. Jak ale čas ubíhal, z Anety se stala kráska, na kterou je radost pohledět. Mělo to však mnoho mezifází. Podívejte se sami!

Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

21. 12. 2013 22:36 zobrazit článek
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu:

Langerová po 9 letech sekla se Světluškou! Vydělala jim přes 100 milionů!

26. 2. 2014 0:17 zobrazit článek
Velká rána pro všechny nevidomé. Zpěvačka Aneta Langerová (27) po devíti letech opouští nadační fond Světluška, který "svítí" nevidomým dětem a dospělým na cestu životem. Langerová odchází kvůli rozporům s vedením Světlušky. Zpěvačka jim přitom pomohla vybrat na nevidomé více než 100 milionů korun.

Život není pes. Film o Martě Kubišové doprovodí duet s Anetou Langerovou

21. 5. 2014 9:55 zobrazit článek
Olga Sommerová dokončuje film o Martě Kubišové. Celovečerní snímek Magický hlas rebelky vypráví osud naší přední zpěvačky, která se stala mluvčí Charty 77 a upadla v nemilost režimu. K filmu vznikl i nový duet Kubišové s Anetou Langerovou. Další články k tématu:

Aneta Langerová končí se Světluškou. Je to bolestné, tvrdí

26. 2. 2014 0:25 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová se po skoro deseti letech spolupráce se Světluškou rozhodla dále v projektu nepokračovat. Přesný důvod odchodu ale nezveřejnila.

 Články 31-60 z celkových 2028, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI