Aneta Langerová

Aneta Langerová

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Aneta Langerová (* 26. listopadu 1986, Říčany) je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a v září téhož roku vydala své první album Spousta andělů.
Aneta od šesti let navštěvovala klavír v "Lidové škole umění". V osmi se pak přihlásila na kytaru do sboru Jířího Bardy v Říčanech. Zde kromě hry na..

celý text o "Aneta Langerová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 31-60 z celkových 2127, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Aneta Langerová poprvé představila písně z alba Na Radosti

16. 12. 2014 12:26 zobrazit článek
Premiérou videoklipu k písničce Tráva začal v pondělí večer v pražském Studiu DVA koncertní křest nového alba Anety Langerové Na Radosti. Zpěvačka na něm poprvé představila písničky z něho naživo.

Aneta Langerová o Slavíkovi, oslavě revoluce a nové desce

8. 12. 2014 7:49 zobrazit článek
Dávno už není jen tou, co vyhrála SuperStar. V písních alba Na Radosti stojí Aneta Langerová sebevědomě na vlastních nohou a leckoho překvapí svébytnou poetikou.

Aneta Langerová už není Superstar. Přesto to pořád nestačí

5. 1. 2015 15:54 zobrazit článek
Příběh, který obchází čtvrté studiové album Anety Langerové Na radosti, je skoro stejné klišé jako neustálé omílání jejího vítězství v prvním ročníku české pěvecké talentové soutěže. Podle narativu, který publicisté opakují se zápalem autorů tiskových zpráv, se Langerové konečně podařilo zbavit se onoho stigmatu účastnice televizního pořadu na přední komerční stanici. Nahrávka Na radosti, která vznikla po pětileté studiové přestávce, má být manifestem všech introvertů, kteří se snad do ultra extrovertní soutěže přimotali omylem.

Václav Kopta o spolupráci s Martou Kubišovou a Anetou Langerovou: Byla to šťastná hodinka

28. 12. 2014 11:59 zobrazit článek
Václav Kopta je textař, herec a moderátor. Jaké rady do života mu dal jeho otec Pavel Kopta, který také psal texty? „Odešel moc brzy. Byl jsem tehdy mlaďoch, který měl úplně jiné starosti,“ vzpomíná v rozhovoru s moderátorkou Patricií Strouhalovou.

Vánočnímu trhu s hudbou v Česku vládnou Chinaski a Aneta Langerová

23. 12. 2014 21:54 zobrazit článek
Poslední české hitparády v tomto roce si podmanili domácí interpreti. Posluchači z rádií nejčastěji slyší a popíjejí s Chinaski "Víno", zatímco v prodejnách s hudbou nejvíce skupují novou Anetu Langerovou, která je přenese na místo zvané "Na Radosti". O novinky byla nyní nouze.

Naturálna krása, ktorá si vás podmaní: Nový klip Anety Langerovej je ako z filmu

19. 12. 2014 22:48 zobrazit článek
BRATISLAVA – Česká speváčka Aneta Langerová nedávno vydala svoj štvrtý album Na Radosti a v pondelok na pražskom krste predstavila aj videoklip k singlu Tráva. Ten je rovnako magický ako celá nahrávka a Aneta v ňom ukazuje svoju silu - prirodzenosť a hudobnú čistotu.

pozvánka: aneta langerová vystoupí v rámci turné na radosti také v olomouci, českém těšíně, ostravě a kroměříži

28. 12. 2014 19:32 zobrazit článek
aneta langerová vypustila v čase předvánočním do světa nové album, ke kterému se na přelomu zimy a jara chystá na turné. to se zastaví také ve čtyřech městech našeho revíru.

Aneta Langerová vydala album Na Radosti

8. 1. 2015 1:09 zobrazit článek
V pátek 28.11. 2014 vydala Aneta Langerová dlouho očekávané čtvrté album s příznačným názvem Na Radosti. Nová studiová deska navazuje na titul Pár míst, kterým si Aneta splnila svůj sen, když ke

Langerová: Politikům nemůže všechno projít. Lidi nejsou ovce

15. 1. 2015 15:37 zobrazit článek
Rozhovor s první českou vítězkou Česko hledá Superstar o talentových soutěžích, nové desce, životě ve městě, politické a společenské angažovanosti umělců i lesbické orientaci.

MAKRORECENZE: Makrorecenze "Na Radosti" Anety Langerové

19. 12. 2014 9:46 zobrazit článek
"Na Radosti" je silné autorské album, kterým se Aneta Langerová posunula kousek dále. V hlavní recenzi jsme dost chválili, a tak jsme desku vhodili do klece dravé zvěře zvané makrorecenze. Pět redaktorů vyřklo ortel, ten podporuje resumé z již vydaného článku a bádá v dalších souvislostech.

Českému éteru vládne rebelka Charli XCX, Aneta má nejprodávanější novinku v albech

9. 12. 2014 16:08 zobrazit článek
Po kratší odmlce, kdy české žebříčky stagnovaly, se vracíme ke komentářům hitparád IFPI. Po kolegyni Šindlauerové přebírám pomyslné žezlo stejně, jako jej v rádiích s "Boom Clap" přebírá britská zpěvačka Charli XCX po Chinaski. V prodeji nedokázala rockové legendy Pink Floyd sesadit ani nová Aneta Langerová.

ROZHOVORY: Aneta Langerová - "Na Radosti" jsem se snažila vyjádřit emoce konkrétněji

15. 12. 2014 8:38 zobrazit článek
Čerstvá albová novinka Anety Langerové nazvaná "Na Radosti" vznikala uprostřed šumavských lesů a její přípravy byly pro zpěvačku v mnohém jiné. "Cesta k téhle desce mě hodně posílila," říká v našem obsáhlém rozhovoru, ve kterém svými postřehy přispěl i producent a spoluautor písní Jakub Zitko.

PUBLICISTIKA: Listopad v popu 2014: Česko si podmanila Langerová, v zahraničí vládla vánoční solidarita

12. 12. 2014 8:20 zobrazit článek
Vyšly nové desky Take That či One Direction, v Česku se zastavili OneRepublic nebo Zaz a po pěti letech se nového materiálu dočkali fanoušci tuzemských hvězd Ewy Farne a hlavně Anety Langerové, jejíž "Na Radosti" je dle ohlasů jedním z alb roku. Popu byla i v listopadu kupa. Máme pro vás přehled i ankety.

VIDEO: Syrová krása: "Tráva" je Anetiným nejlepším klipem

18. 12. 2014 20:08 zobrazit článek
Tak jako se pětileté čekání na novou desku Anety Langerové vyplatilo, i dlouhá videoklipová pauza přinesla zpěvaččin dosud nejlepší počin. Nepočítáme-li totiž hostování jiným ...

VIDEO: Podívejte se na nový klip Anety Langerové a těšte se na turné

18. 12. 2014 17:46 zobrazit článek
Aneta Langerová natočila videoklip k písni Tráva z nového alba Na Radosti, jež je v současnosti na vrcholu prodejní hitparády ČR. Klip uvádí iDNES.cz v premiéře. Zároveň zpěvačka vyhlašuje termíny svého jarného turné. Další články k tématu:

Česko žije "Na Radosti"! Aneta Langerová vede prodejní hitparádu

16. 12. 2014 19:31 zobrazit článek
Aneta Langerová kraluje domácímu žebříčku prodejnosti alb s radostí, Marlon Roudette naopak okupuje český rádiový éter. Tak by se ve zkratce dal shrnout padesátý týden na českém trhu s hudbou, který přináší změny ve vedení a pořadí postupně začíná ovlivňovat předvánoční atmosféra.

NAžIVO: Praha "Na Radosti": Aneta Langerová křtila novou desku jako vyspělá písničkářka

16. 12. 2014 23:30 zobrazit článek
Křest čtvrtého studiového alba Anety Langerové byl pestrou přehlídkou aranží od kapelního poprockového kabátu přes zapojení smyčcového tria až po závěrečnou sólovou výpověď na klávesy. Ta naznačila, že ač v současnosti zpěvačka inklinuje k bohatšímu zvuku, šansonové doby jsou možná blíž, než si myslíme.

FOTOGALERIE: Aneta Langerová křtila desku "Na Radosti"

16. 12. 2014 23:30 zobrazit článek
Křest čtvrté studiové desky Anety Langerové "Na Radosti" proběhl v divadelních prostorech pražského Studia DVA. Z vyprodaného koncertu, během něhož zpěvačka kromě novinek představila i osvědčené hity z minulých nahrávek, vám přinášíme fotogalerii i reportáž.

Aneta Langerová: Ráda se dívám do minulosti. Hledám v ní, co je důležité

9. 12. 2014 13:45 zobrazit článek
Nová desky Anety Langerové Na Radosti je prozatím tou nejpropracovanější, kterou zpěvačka za deset let vydala. Připravovala ji s klavíristou a skladatelem Jakubem Zitkem na šumavské samotě a jak říká, byla to pro ni velká škola. Spolupráce s Jakubem mě hodně naučila. Nejdůležitější bylo najít pevný základ pro každou píseň. Byly to hodiny práce, které vyžadovaly trpělivost. A té mě Jakub stále učí.

Aneta Langerová: Respekt mám pořád, strach už ne

8. 12. 2014 7:21 zobrazit článek
Nové album zpěvačky Anety Langerové se jmenuje Na Radosti. Znamená další krok v hudebním vývoji jednoho z největších pěveckých i autorských talentů české scény v posledních letech. Na tuzemské poměry je to nadprůměrná nahrávka, upřímná, emotivní a hudebně propracovaná.

Aneta Langerová zverejnila videoklip ku skladbe Tráva

19. 12. 2014 13:38 zobrazit článek
Česká speváčka Aneta Langerová ...

SOUTĚŽ Tara Fuki pokřtí album s Anetou. Vyhrajte lístky!

15. 1. 2015 15:09 zobrazit článek
Vyhrajte dvojici lístků na křest alba Winna od dua Tara Fuki. Mimořádným hostem bude Aneta Langerová.

ANETA LANGEROVÁ VYDALA ALBUM NA RADOSTI

11. 1. 2015 0:12 zobrazit článek
V listopadu vydala Aneta Langerová dlouho očekávané čtvrté album s příznačným názvem Na Radosti. Nová studiová deska navazuje na titul Pár míst, kterým si Aneta splnila svůj sen, když ke spolupráci přizvala vynikající smyčcové trio a svou dosavadní tvorbu představila v akustické podobě.

Aneta Langerová - Na Radosti

11. 1. 2015 0:09 zobrazit článek
Abych pravdu řekl, k téhle desce jsem se dostal jako slepý k houslím. Autorskou tvorbu ani jiné aktivity Anety Langerové jsem nikdy nesledoval, nechávala mě chladnou i v dobách, kdy z ní byla dobře půlka národa na větvi díky jejímu vítězství ve...

Tara Fuki křtí album Winna. Hostem Aneta Langerová

15. 1. 2015 15:10 zobrazit článek
Duu Tara Fuki se podařilo na novém albu Winna připravit nevšední hudební zážitek. Jejich nová nahrávka Winna je tichá a sametová jak noc a mocná a dravá jak jarní tok zároveň.

RECENZE: Aneta Langerová dokráčela k místu Na Radosti

30. 12. 2014 15:43 zobrazit článek
Před deseti lety se zpěvačka Aneta Langerová stala vítězkou prvního ročníku české verze soutěže Česko hledá SuperStar. Čas ukázal, že je nejenom její vpravdě osobitou účastnicí, ale také že prošla úctyhodným uměleckým vývojem, který má svůj dosavadní vrchol v nedávno vydaném čtvrtém řadovém albu Na Radosti.

Kdo kraluje české hitparádě? Budete se divit!

27. 12. 2014 20:58 zobrazit článek
V čele tuzemské hitparády zůstává Aneta Langerová s albem Na Radosti. Vojtěch Dyk s nahrávkou Deska si polepšil z desátého na osmé místo, ze šestého na třetí poskočilo album Václava Neckáře Mezi svými. Údaje zveřejnila česká pobočka Mezinárodní federace hudebního průmyslu (IFPI).

VIDEO: Aneta Langerová zpívá u klavíru šanson "Na Radosti" a přeje klidné Vánoce

24. 12. 2014 13:17 zobrazit článek
Včera jsme vám představili milý vánoční pozdrav slovenské písničkářky Simy Martausové, dnes své sváteční překvapení přidává i Aneta Langerová. Ta doma usedla za klavír a ...

VIDEO: Krylova "Salome" v podání Anety Langerové bobtná emocemi

23. 12. 2014 14:19 zobrazit článek
Recenze, rozhovor, křest, videoklip "Tráva", makrorecenze... O Anetě Langerové jsme v posledních týdnech v souvislosti s její čtvrtou řadovkou "Na Radosti" psali hodně. Jenže na konci roku ...

Aneta Langerová představuje klip Tráva a chystá turné Na Radosti

19. 12. 2014 11:08 zobrazit článek
Aneta Langerová dnes představuje videoklip k písni Tráva z nového alba Na Radosti. Filmové ztvárnění písněpodtrhuje náladu studiové nahrávky, v níž se Aneta Langerová vyznává ze silného vztahu k přírodě a venkovu. (307 slov)

Aneta Langerová zveřejnila termíny turné

21. 12. 2014 13:36 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová pokřtila v pondělí 15. prosince v pražském Studiu DVA své nové album Na Radosti. Ten den poprvé představila videoklip k písničce Tráva a nyní zveřejnila termíny koncertního turné k uvedenému albu.

 Články 31-60 z celkových 2127, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |