Aneta Langerová

Aneta Langerová

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Aneta Langerová (* 26. listopadu 1986, Říčany) je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a v září téhož roku vydala své první album Spousta andělů.
Aneta od šesti let navštěvovala klavír v "Lidové škole umění". V osmi se pak přihlásila na kytaru do sboru Jířího Bardy v Říčanech. Zde kromě hry na..

celý text o "Aneta Langerová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 31-60 z celkových 704, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

RECENZE: Na vlně radosti Anety Langerové je čirá radost se nést

1. 10. 2017 18:04 zobrazit článek
Zřejmě nebude sporu o tom, že deska Na Radosti, kterou vydala Aneta Langerová v roce 2014, patří mezi nejlepší počiny na tuzemské hudební scéně za několik posledních let. Stejné kvality má i záznam koncertu, který teď vychází na CD a DVD. Další články k tématu:

Nové desky 38/2017 - od Anety Langerové přes The Killers po Těžkýho Pokondra

25. 9. 2017 10:44 zobrazit článek
Tento týden se mohou těšit na žně fanoušci české hudby. Potěší je vánoční Radůza, koncertní Aneta Langerová, stále pikantní duo Těžkej Pokondr, opět rocková Petra Janů či více alternativní Narajama. Světovou scénu pak zastupují Van Morrison, Fifth Harmony, Cut Copy, Cradle Of Filth, The Killers, IAMX a konečně i Fergie.

Na náměstí Míru začíná vinobraní, pokračovat bude na Grébovce

22. 9. 2017 12:06 zobrazit článek
Praha - Na pražském náměstí Míru dnes začne dvoudenní vinobraní, které v sobotu vyvrcholí koncertem Anety Langerové na Grébovce. Oba dny program začne ve 14 hodin, skončí ve večerních...

FOTOGALERIE: Fotografické střípky druhého dne ostravské mozaiky

21. 7. 2017 16:32 zobrazit článek
Druhý den ostravských Colours na hlavních pódiích vystoupili například Norah Jones, Aneta Langerová, LP, Michael Kiwanuka, Zrní, které doplnili méně známí ale velmi dobře přijatí interpreti jako King Creosote, Travis O'Neill, či bujaří Skoti Blazin' Fiddles. Některé z nich vám představujeme v první sadě fotek.

Druhý den na Colours of Ostrava: Vystoupení LP a Norah Jonesové. Ale také protest proti sponzorům festivalu

21. 7. 2017 3:01 zobrazit článek
Americká zpěvačka s italskými kořeny LP se představí v Česku poprvé. Z domácích hvězd zahrají ve Vítkovicích například Aneta Langerová nebo kapela Zrní. Sledujte online reportáž z Ostravy.

Aneta Langerová trpěla v lágru!

11. 7. 2017 15:02 zobrazit článek
Jak už je to u zpěváků a zpěvaček běžné, i Aneta Langerová si od své pěvecké kariéry odběhla ke kariéře herecké. Ve filmu 8 hlav šílenství ztvární ruskou básnířku, která okusila život v sovětských lágrech a ve vyhnanství.

Aneta Langerová trpěla v lágru!

8. 7. 2017 12:02 zobrazit článek
Jak už je to u zpěváků a zpěvaček běžné, i Aneta Langerová si od své pěvecké kariéry odběhla ke kariéře herecké. Ve filmu 8 hlav šílenství ztvární ruskou básnířku, která okusila život v sovětských lágrech a ve vyhnanství.

Zpěvačka Aneta Langerová hraje hlavní roli ve filmu 8 hlav šílenství o básnířce vězněné v gulagu

15. 6. 2017 15:01 zobrazit článek
Film 8 hlav šílenství vypráví o statečné a talentované ruské básnířce Anně Barkovové, která prožila 20 let ve vězení.

Sourozenecký kvíz: Jak dobře se znají Aneta Langerová a její bratr?

9. 6. 2017 12:00 zobrazit článek
Natočili jsme kvíz s Anetou Langerovou a jejím bratrem Nikolou. Jak dobře se znají?

Langerová zaměstnala milenku! Trošku potupa, ne?

8. 6. 2017 12:56 zobrazit článek
Aneta Langerová byla dlouhá léta přítelkyní Olgy Špátové. Jejich vztah vzal ale za své a Špátová se momentálně raduje ze svého prvního miminka. Nový vztah má i oblíbená zpěvačka, aby se svou milou mohla trávit víc času, nabídla jí práci. Jenže o práci snů se úplně nejedná

Nejsem člověk, který by strhával davy. Na koncertech a mimo televizi jsem spokojená, říká Aneta Langerová

5. 6. 2017 9:01 zobrazit článek
Moje jádro je stále stejně plaché, nevyhledávám společnost, když nemusím, jsem ráda jen v rodinném prostředí, ale za těch několik let jsem se už naučila nějakému postoji, dokážu se zkrátka postavit před kameru, nedělá mi to problém. Ta filmová role je samozřejmě něco jiného. Nejsem herečka, nehraju.

Na nultém Slunovratu vystoupí Müller, Mládek, Stypka či Callta

3. 6. 2017 16:24 zobrazit článek
Nultý ročník nového hudebního festivalu Slunovrat se uskuteční 23. a 24. června v Sázavě ve středních Čechách. Na dvou pódiích, z nichž na jednom se bude hrát akusticky, se v kempu Sázavský ostrov mimo jiné představí Richard Müller, Ivan Mládek a Banjo Band, Bratři Ebenové, František Nedvěd, Aneta Langerová, Xindl X, Natural, David Stypka, Všichni svatí, Neřež a Katka Koščová, Pavel Callta, Miro Šmajda či výherci talentové soutěže festivalu Tamdoletma, Tereza Jakobová, The Lazy Bones a Šouflšou.

Bývalka Langerové porodila holčičku!

30. 5. 2017 21:54 zobrazit článek
Největší přání režisérky Olgy Sommerové (67) je splněno! Její dcera Olga Špátová (33), bývalá přítelkyně Anety Langerové (30), přivedla na svět holčičku. A jmenuje se taky Olga.

FOTOGALERIE: Festival Mezi ploty v obrazech

29. 5. 2017 22:12 zobrazit článek
O víkendu proběhl v pražských Bohnicích pětadvacátý ročník multižárového festivalu Mezi ploty. Na své si přišli jak milovníci české a slovenské hudby, tak divadelní nadšenci. Vystoupili zde například Tomáš Klus, Richard Müller, No Name, Debbi, Prague Conspiracy, PSH, Aneta Langerová, Skyline či Xindl X.

Aneta Langerová si zahrála ve filmu!

28. 5. 2017 9:59 zobrazit článek
Dnešním hostem na telefonu byla známá zpěvačka Aneta Langerová. Ta se rozpovídala nejen o své pěvecké kariéře, ale i o své první herecké zkušenosti.

Langerová na Cenách Anděl: Zaujala ji dívka s pérem za uchem! Co spolu mají?

26. 5. 2017 15:00 zobrazit článek
Po dlouhé době se ve společnosti objevila Aneta Langerová (30). A nebyla úplně sama! Na párty po předávání hudebních Cen Anděl ji fotoreportéři zastihli v družném rozhovoru s extravagantní dívkou s ptačím pérem za uchem.

S Anetou Langerovou o hudbě, fanoušcích i vysněné dovolené

25. 5. 2017 12:19 zobrazit článek
https://www.femina.cz/wp-content/uploads/2017/05/aneta-titulka-640x360.jpg Zpěvačka s nádherným hlasem, Aneta Langerová, už od vítězství v Superstar pokročila mílovými kroky vpřed. Jak na soutěž vzpomíná, kde ji můžeš vidět a jaká dovolená je pro ni ideální? To vše ti prozradí v našem rozhovoru. Příspěvek pochází z

Aneta Langerová - Na vlně radosti / Koncert / CD+DVD

22. 9. 2017 12:20 zobrazit článek
Záznam prosincového koncertu v pražském Foru Karlín odráží atmosféru turné “Na Radosti”. Živá interpretace vtiskla písním novou energickou podobu. Aneta 22. září vydala DVD a CD “Na vlně radosti” s ...

'Krabička se vzpomínkami na krásné období.' Aneta Langerová vydává album Na vlně radosti

22. 9. 2017 21:23 zobrazit článek
Na vlně radosti - to je název nového alba Anety Langerové. Pokřtila ho ve čtvrtek odpoledne a na trhu se objevilo v pátek - tři roky po úspěšném albu Na radosti. Posluchači na něm uslyší záznam koncertu z pražského Fóra Karlín. Radiožurnálu zpěvačka řekla, co pro ni nové CD znamená.

RECENZE: "Na vlně Radosti" Anety Langerové je skvělý koncertní živák

22. 9. 2017 12:03 zobrazit článek
Aneta Langerová nenatáčí studiová alba jak na běžícím pásu a možná i to je jedním z důvodů, proč téměř z každého turné vydá oficiální živák. Mimořádně povedenou poslední řadovku "Na Radosti" tak nemohlo čekat nic jiného než její koncertní ekvivalent. A nutno hned na začátku napsat, že velmi povedený.

Pražské vinobraní ve znamení "Doteků první republiky"

22. 9. 2017 12:05 zobrazit článek
Na pražském náměstí Míru v pátek začne dvoudenní vinobraní, které v sobotu vyvrcholí koncertem Anety Langerové na Grébovce. Oba dny program začne ve 14 hodin, skončí ve večerních hodinách. V letošním roce bude akce na téma "Doteků první republiky".

Aneta Langerová vydává živé CD a DVD "Na vlně Radosti"

16. 9. 2017 18:03 zobrazit článek
Aneta Langerová posílá svým fanouškům podzimní dárek v podobě DVD a CD "Na vlně radosti". Je na něm k nalezení záznam koncertu z pražského Fóra Karlín, který se konal loni v ...

Aneta Langerová se představí ve filmu 8 hlav šílenství

14. 9. 2017 21:26 zobrazit článek
Aneta Langerová v hlavní filmové roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové, která strávila přes dvacet dva let v sovětských lágrech a vyhnanství. Celovečerní film 8 hlav šílenství zpracovává historické dramatické téma nadčasově, na mnoha místech s nadhledem, vtipem, ironií a s výjimečným výtvarným pojetím. (393 slov)

Aneta Langerová jako ruská básnířka Anna Barková. Film 8 hlav šílenství uvidíme v říjnu

14. 9. 2017 21:02 zobrazit článek
Aneta Langerová v hlavní filmové roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové, která strávila přes dvacet dva let v sovětských lágrech a vyhnanství. Celovečerní film 8 hlav šílenství The post appeared first on .

Exmilenka Langerové Špátová (33): S partnerem Malířem (68) vyvezli dvouměsíční dceru Olgu

26. 7. 2017 12:00 zobrazit článek
Po rozchodu s Anetou Langerovou (30) rychle otěhotněla a v květnu přivedla na svět dceru Olgu, kterou pojmenovala po mamince. Olga Špátová (33) nyní se starším partnerem Janem Malířem (68) vyrazila do společnosti a s sebou vzala i malou holčičku.

Špátová (33), exmilenka Langerové (30): Vyvedla novou rodinku!

26. 7. 2017 6:02 zobrazit článek
Poprvé po porodu Olga Špátová (33) vyrazila do společnosti s otcem jejich dcery Janem Malířem (68). Být u toho byla její bývalá partnerka Aneta Langerová (30), jen těžko by to rozdýchala.

Příběh basnířky Anny Barkovové jsem ani neznala, říká Aneta Langerová o filmu 8 hlav šílenství

23. 9. 2017 16:02 zobrazit článek
Hostem je Aneta Langerová, která patří již několik let mezi nejpopulárnější české zpěvačky. Před dvěma dny pokřtila DVD k CD, které vyšlo před dvěma lety. Za dva týdny také vstupuje do kin film 8 hlav šílenství. Jaká byla její cesta před kameru a stoupne si před kameru i podruhé?

PŘIPRAVUJEME: zpěvačka Aneta Langerová

23. 9. 2017 0:35 zobrazit článek
Hostem je Aneta Langerová, která patří už několik let mezi nejpopulárnější české zpěvačky. Čím si získala rozhlasové symfoniky? Co všechno se naučila od legendární Marty Kubišové? Jak se cítila v roli ruské básnířky ve filmu 8 hlav šílenství? A co teď právě skládá? Moderuje Patricie Strouhalová.

Odmítat koncerty by bylo rouhání, tvrdí Langerová na vlně radosti

29. 9. 2017 13:57 zobrazit článek
Aneta Langerová vydala koncertní CD a DVD Na vlně Radosti, jímž završuje éru spojenou se svou zatím poslední deskou. Nakonec s ceněným albem Na Radosti spojila tři roky živého hraní. „Netušila jsem to, ale jsem za to ráda,“ říká zpěvačka. Další články k tématu:

Nová alba: The Killers, Fergie i Aneta Langerová

27. 9. 2017 9:00 zobrazit článek
Podzim tradičně přináší mimo jiné i alba hudebních hvězd. Aktuálně se hlásí například americká skupina The Killers, její krajanka Fergie ve svém druhém sólovém počinu i naše zpěvačky Aneta Langerová nebo Radůza.

Nejhůř mi bylo, když mi nasadili na hlavu mašli, říká Aneta Langerová o natáčení 8 hlav šílenství

25. 9. 2017 7:56 zobrazit článek
Jít přes emoce pro mě byl jediný způsob, jak natáčení filmu 8 hlav šílenství zvládnout.

 Články 31-60 z celkových 704, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.