Aneta Langerová

Aneta Langerová

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Aneta Langerová (* 26. listopadu 1986, Říčany) je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a v září téhož roku vydala své první album Spousta andělů.
Aneta od šesti let navštěvovala klavír v "Lidové škole umění". V osmi se pak přihlásila na kytaru do sboru Jířího Bardy v Říčanech. Zde kromě hry na..

celý text o "Aneta Langerová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 31-60 z celkových 619, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Aneta Langerová si nehraje na superstar: Pro chlebíček šla v natáčkách!

17. 8. 2016 6:59 zobrazit článek
Pohodlí především! To je heslo Anety Langerové (29). A tak nemá problém vyrazit mezi lidi v pohodlných šortkách, volném tričku, bez makeupu a s natáčkami na hlavě.

Aneta Langerová: Přestala jsem se stydět, že jsem žena

28. 6. 2016 2:29 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová (29) občas zavzpomíná na časy, kdy se jí díky SuperStar podařilo prosadit v hudebním byznysu. I když by některé věci změnila, za tuto zkušenost je ráda. Další články k tématu:

FOTOGALERIE: Žánroví andělé byli vyhlášeni. Bodovali Květy, Aneta Langerová a další

24. 3. 2016 8:51 zobrazit článek
Pětadvacátý ročník hudebních cen Anděl rozdal v Lucerna Music Baru své žánrové ceny. Po loňském fiasku se letos pořadatelé pochlapili a na slavnostním ceremoniálu nechali zahrát muzikanty, kteří si již žánrového Anděla odnesli někdy v minulosti. Podívejte se ve fotografiích, jak večer probíhal.

Je Aneta Langerová opravdu těhotná? Tyhle nové fotky mluví docela jinak!

22. 3. 2016 17:01 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová vyvrátila spekulace o tom, že by čekala miminko. Po svém koncertě totiž popíjela alkohol a pokuřovala cigarety.

Na Prázdninách v Telči poprvé zazpívají Aneta Langerová a Marie Rottrová

12. 7. 2016 18:57 zobrazit článek
Letošní ročník hudebního festivalu Prázdniny v Telči láká především na vynikající zpěvačky a hudebnice. Na slavnostním zahájení festivalu 29. července vystoupí Marie Rottrová a ...

Sedmihorské léto je ve své polovině. Přijíždí Aneta Langerová

19. 7. 2016 7:45 zobrazit článek
Hudební a divadelní Sedmihorské léto letos připravilo jedenáct samostatných akcí. S úspěšnými koncerty skupiny Jelen a legendární Marty Kubišové se minulý týden překlopilo do své druhé poloviny.

RECENZE: Brodka zve na okouzlující výlet

17. 7. 2016 15:36 zobrazit článek
Polská zpěvačka Brodka, kterou najdeme i v programech festivalů United Islands of Prague a Colours of Ostrava, osudem připomíná Anetu Langerovou. S čerstvou nahrávkou, na které poprvé zpívá v angličtině, se však už dostává mnohem dál.

Aneta Langerová si nehraje na superstar: Pro chlebíček šla v natáčkách!

22. 8. 2016 15:27 zobrazit článek
Pohodlí především! To je heslo Anety Langerové (29). A tak nemá problém vyrazit mezi lidi v pohodlných šortkách, volném tričku, bez makeupu a s natáčkami na hlavě.

Páni, tohle že je Aneta Langerová? Na kruzích pod očima by se dalo houpat!

16. 8. 2016 15:35 zobrazit článek
Ne každý den je posvícení a nelze vypadat pořád dokonale. Zpěvačka Aneta Langerová (29) je toho důkazem. Objevila se totiž s natáčkami na hlavě, nenalíčená a s černočernýma kruhama pod očima.

Druhá polovina Prázdnin v Telči láká na legendární Värttinu, Lenku Filipovou a mnoho dalších

10. 8. 2016 1:00 zobrazit článek
První týden hudebního festivalu Prázdniny v Telči přinesl dlouho očekávaný koncert Anety Langerové a desítky dalších hudebních i divadelních vystoupení. V posledním týdnu festivalu ...

Aneta Langerová se symfoniky zahrála na karlovarském festivalu

6. 7. 2016 23:24 zobrazit článek
Karlovy Vary - Aneta Langerová zahrála dnes se svou kapelou a za doprovodu Karlovarského symfonického orchestru několika tisícům diváků karlovarského letního kina. Koncert v rámci Večera...

Ovčáček hořel, místo Zemana se nechal zapálit. Prezident pak odmítl czexit

30. 6. 2016 16:01 zobrazit článek
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si prošel zkouškou ohněm. Zapálili ho totiž během návštěvy prezidenta Zemana v Třebíči - kontrolovaně, pod dohledem sličných laborantek. Ještě předtím předal Zeman vysvědčení studentům, se kterými mluvil mj. o Anetě Langerové, neúspěchu českých fotbalistů na Euru či rozstříhání prezidentské standarty skupinou Ztohoven. Zmínil i czexit, který však nedopodučuje.

Aneta Langerová Na radosti 2016 - 899

17. 3. 2016 12:26 zobrazit článek
Z důvodu onemocnění 1 člena rodiny nabízím k prodeji lístek na Anetu Langerovou Na radosti 2016 , koncert je 20.3. od 19 hod v divadle Studio dva, lístek je do 2.řady! cena 899Kč, bez navýšení, předání by bylo před koncertem, nebo po dohodě. V příp ...

[Rozhovor] ANETA LANGEROVÁ: Štěstí je právě teď

27. 4. 2016 17:03 zobrazit článek
?Učím se o věcech tolik nepřemýšlet a prostě je dělat,? říká Aneta Langerová v rozhovoru pro květnovou Moji psychologii.

Šokující odhalení! Aneta Langerová skončila u psychologa!

23. 4. 2016 12:49 zobrazit článek
O svých pěveckých kvalitách nemusí dnes už Aneta Langerová (29) nikoho přesvědčovat, z čehož je zřejmé, že si jako zpěvačka vybrala tu nejlepší profesní cestu.

DVD Aneta Langerová - 90

20. 4. 2016 17:07 zobrazit článek
ZÁNOVNÍ,nejlepší hity této oblíbené zpěvačky. Info mailem. ...

Aneta Langerová vyrazila na turné

1. 4. 2016 13:28 zobrazit článek
Dnes ráno navštívila naše studio známá česká zpěvačka Aneta Langerová, která v březnu odstartovala turné s názvem Na radosti. A nejen o něm, ale i o stejnojmenné desce nám dnes řekla více. Podívejte se na video.

Aneta Langerová přiveze kousek Radosti i do Ostravy

30. 3. 2016 9:10 zobrazit článek
Aneta Langerová pokračuje v úspěšném turné Na Radosti ke stejnojmennému novému albu. Ostravští fanoušci měli možnost si nový koncertní program vychutnat už před rokem. Letos Aneta v DK Akord opět vystoupí, a sice ve středu 6.4. 2016 od 20 hodin.

SKUTEČNÁ SUPERSTAR: Aneta Langerová se konečně ukázala s make-upem. Je to jiný člověk!

24. 3. 2016 18:18 zobrazit článek
Zpěvačka a historicky první vítězka SuperStar Aneta Langerová je známá tím, že není přílišná zastánkyně makepu. Ale i ona udělá občas výjimku.

Deska Anety Langerové Na Radosti je dvakrát platinová

23. 3. 2016 11:59 zobrazit článek
Po úspěšném roce, který se nesl ve znamení nové desky Na Radosti , se Aneta vydala na další místa v České republice. Uprostřed vyprodaného turné, na jednom z pražských koncertů ve Studu Dva, převzala Aneta spolu s producentem a spoluautorem alba Na Radosti Jakubem Zitkem dvakrát platinovou desku za 12 000 prodaných nosičů.

Aneta Langerová převzala dvojnásobnou platinovou desku

23. 3. 2016 13:35 zobrazit článek
Po úspěšném roce, který se nesl ve znamení nové desky Na Radosti, se Aneta Langerová vydala na další místa v České republice. Uprostřed vyprodaného turné, na jednom z pražských koncertů ve Studu Dva, převzala spolu s producentem a spoluautorem alba Na Radosti Jakubem Zitkem dvakrát platinovou desku za 12 000 prodaných nosičů.

V hudební anketě Žebřík obhájili prvenství Tomáš Klus i Aneta Langerová

14. 3. 2016 8:45 zobrazit článek
V hudební anketě Žebřík obhájili svá loňská prvenství Tomáš Klus v kategorii zpěváků a mezi zpěvačkami Aneta Langerová. Dvě vítězství si odnesla kapela Kryštof jako skupina roku a za album roku Srdcebeat. "Výsledky představují takovou sympatickou a přijatelnou kombinaci mediálně zavedených jmen, mezi která se vklínily nové tváře z klubové scény nejen v kategorii objev roku," řekl ředitel cen Žebřík Jaroslav Hudec. Výsledky byly vyhlášeny za účasti většiny nominovaných. V hlasování na www.anketazebrik.cz se o vítězích rozhodlo v dvoukolovém hlasování. Součástí vyhlášení cen byly koncerty, na nichž se představili například Tata Bojs, Jelen, Mydy Rabycad, Kateřina Marie Tichá nebo Marpo.

Konečně! Aneta Langerová se přestala stydět! Víme, za co

28. 6. 2016 14:12 zobrazit článek
Aneta Langerová (29) má svoje traumata. Jaké v poslední době konečně odbourala, vás překvapí!

Aneta Langerová zpívala na festivalovém Večeru města společně se symfoniky

7. 7. 2016 12:17 zobrazit článek
Při slavnostním Večeru města na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech vystoupila ve středu 6. července v Letním kině v doprovodu Karlovarského symfonického orchestru (KSO) Aneta Langerová. Na výjimečný koncert přišlo přes tři tisíce diváků.

Aneta Langerová: Přestala jsem se stydět, že jsem žena

28. 6. 2016 1:35 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová (29) občas zavzpomíná na časy, kdy se jí díky SuperStar podařilo prosadit v hudebním byznysu. I když by některé věci změnila, za tuto zkušenost je ráda. Další články k tématu:

Úžasný tanec v zákutiach Paríža: Korben Dallas majú klip, aký u nás nemá nikto

17. 6. 2016 16:30 zobrazit článek
PARÍŽ - Francúzska režisérka Cécilia Conan a v Paríži žijúca slovenská tanečníčka Jana Tereková sú autorkami nového klipu Korben Dallas k pesničke Kam ideme. Skladba je druhým singlom z rovnomenného symfonického albumu, prvým bol Sen s Anetou Langerovou.

Langerová si na křest pozvala expřítelkyni Ivu i přítelkyni Olgu. Ale vztah přiznala s jinou známou ženou!

10. 6. 2016 16:25 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová (29) se už dávno netají tím, že před muži dává přednost ženám. Na křest své první vinylové, ale v pořadí čtvrté desky pozvala expřítelkyni Ivu Milerovou i přítelkyni Olgu Špátovou, ale letitý vztah přiznala ke kmotře svého nového díla Na radosti.

Festivalový večer města bude patřit symfonikům a Anetě Langerové

8. 6. 2016 18:51 zobrazit článek
Na tradiční Večer města konaný v polovině mezinárodního filmového festivalu se chystají hráči Karlovarského symfonického orchestru. V letním kině tentokrát vystoupí společně se zpěvačkou Anetou Langerovou. Další články k tématu:

Aneta Langerová: Štěstí je právě teď

6. 6. 2016 18:08 zobrazit článek
„Učím se o věcech tolik nepřemýšlet a prostě je dělat,“ říká Aneta Langerová. Prozradila nám i to, jak dokázala navzdory showbyznysu zůstat svá a kde vidí samu sebe, až jí bude

NAžIVO: Přelet M.S. s Žalmanem byli příjemnými průvodci nedělního večera Prázdnin v Telči

8. 8. 2016 8:40 zobrazit článek
Prázdniny v Telči žily v sobotu vystoupením Anety Langerové. Neděle patřila stálici jejich programu - Pavlu Žalmanu Lohonkovi. Ten své vystoupení spojil s oslavou sedmdesátin a byla to oslava jak se patří. Nechyběly písňové rarity, humor ani osvědčené hity.

Langerová na kole: Křídla motýlí, nohy krvavý!

3. 9. 2016 12:54 zobrazit článek
Jízda na kole po Praze není žádný med. Na vlastní nohy se o tom přesvědčila i Aneta Langerová (29). »Zdobí« je modřiny a krvavé šrámy!

 Články 31-60 z celkových 619, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.