Microsoft - novinky

Bezpečnostní záplaty se na Androidu šíří pomalu. Zlepší se to vůbec někdy?

Google v týdnu vydal opravu vážné zranitelnosti KRACK Jenže záplata se dostane jen na některé telefony Google nemá svůj OS pod takovou kontrolou jako Apple a Microsoft

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Microsoft diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

BMW: Projeli jsme prezidentský koráb. BMW 7 umí hýčkat i dráždit

23. 10. 2015 0:14 zobrazit článek
Nové BMW 7 je asi nejmodernější auto dneška. Vlajková loď mnichovské značky je nabitá moderními technologiemi. Řidič si tu může připadat jako obsluha palubních systémů, ale také si jízdu užít. Prezidenta, byznysmena nebo filmovou hvězdu trůnící vzadu sedma hýčká. A z garáže toto auto vyparkuje samo. Další články k tématu:

Intel Corporation: Acer představil inovovaný Aspire R 14: novinky hlavně v hardwaru

23. 10. 2015 11:08 zobrazit článek
Minulý týden Acer odhalil novinku v podobě Aspiru R 14. Ten nabídne již nové procesory Intel Core 6. generace, nebo méně rozšířený 14palcový displej s FullHD rozlišením. Samozřejmě nesmí chybět konvertibilita, a tak ho můžete využívat jako notebook, tablet, stan nebo stojan. Mimo toho zaujme i svým elegantním vzhledem a příznivým poměrem ceny a výkonu.

Google: Ducati 999 za 107000 Kč - novinka

23. 10. 2015 19:08 zobrazit článek
Objem: 1000 ccm. Vyrobeno: 2006. Výkon: 91.0 kW. Najeto: 26000 km. Dovoz v roce 2006 z Itálie. Výfuky Sharon, zánovní baterie, hořčíkové brýle, karbonové blatníky, monosedlo, otevřená spojka, průhledný kryt desmodromického rozvodu. VIN: ZDMH400AA2B002077 pro kontrolu zadejte na www.cardetect.cz. www.eurocycles.cz: výkup motocyklů za hotové, protiúčet, komisní prodej, splátky bez prokazování příjmů. Více fotografií tohoto motocyklu ve vašem mobilu v aplikaci motordetector, kterou najdete zdarma na google play, nebo na motordetector. com.

Microsoft: Gates přišel o prvenství, na chvíli byl nejbohatším mužem světa šéf módního kolosu Ortega

23. 10. 2015 22:51 zobrazit článek
Spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates v pátek na okamžik přišel o titul nejbohatšího člověka planety. V žebříčku časopisu Forbes jej vystřídal zakladatel španělského Inditexu Amancio Ortega. Forbes v pátek v jednu chvíli odhadoval velikost Ortegova majetku na 79,9 miliardy dolarů.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Bezpečnostní záplaty se na Androidu šíří pomalu. Zlepší se to vůbec někdy?":