Eva Aichmajerová - novinky

Celebrity v tom mají jasno! Trendy copánky a výrazný make-up, kdo je autorem těchto odvážných kousků?

Eva Decastelo, Agáta Prachařová, Nikol Trojanová a spousta dalších si zamilovaly trendy copánky a výrazný make-up, ve kterém je viditelný americký šmrnc. Autorka těchto skvostných výtvorů je Bara, která se učila od vizážistů Kim Kardashian a je jednou z mála v Česku, která se věnuje tomuto stylu.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Eva Aichmajerová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Marcela Skřivánková: Návrat ztraceného Ztraceného: Zpěvák se vrátil k matce svého syna! Střídavá péče nestačila

1. 10. 2015 23:10 zobrazit článek
Muzikant Marek Ztracený (30) se před časem vrátil ke své přítelkyni Marcele Skřivánkové, s níž má syna Marka (4). Krátce po jeho porodu se partneři rozešli a domluvili se na střídavé péči. Ale zpěvákovi brzy došlo, že zhýralý život a mejdany s cizími ženami mu štěstí nepřinesou.

Diana Kobzanová: Zoufalá Diana Kobzanová v Kanadě: Prosí o pomoc Lucku Vondráčkovou

26. 9. 2015 15:36 zobrazit článek
Po měsíční dovolené v Česku se modelka Diana Kobzanová (33) vrátila s dcerou Ellou (9 měsíců) zpět do Kanady. A ihned si to zamířila do lékárny, kde chtěla pro malou sirup na kašel. Jenže měla problém. A tak se sháněla po čísle na zpěvačku Lucii Vondráčkovou (35), která žije v Kanadě také.

Pavel Kučera: Karel Hvížďala: Chapadla justiční chobotnice

18. 8. 2015 10:12 zobrazit článek
Tak se jmenuje publikace Nadačního fondu proti korupci, kterou vydal Tribun EU v Brně. Knížka se soustřeďuje na čtyři účastníky tzv. justiční mafie: první kapitola nese název Pavel Němec - mladý muž s vlivem, druhá Jaroslav Bureš - od taláru k politice a zpět, třetí Jan Sváček -justiční funkcionář s kontakty a čtvrtá Pavel Kučera - soudce, který ztratil soudnost.

Tereza Tobiášová: Sbal si na dovolenou jako bůh. Triky na netekoucí lahev i úkryt peněz

13. 7. 2015 19:15 zobrazit článek
Balení zavazadla na cesty patří pro některé jedince k nejnáročnějším disciplínám, které prověří jejich nervy. Vy ale můžete být v klidu. Stejně jako je „fklidu“ Tereza Tobiášová, která vám ukáže několik skvělých vychytávek na balení košil, krémů, šperků, kabelů, peněz i pití. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Frekvence 1Miss ČRMost do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Óčko TVOrdinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..TV PrimaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Celebrity v tom mají jasno! Trendy copánky a výrazný make-up, kdo je autorem těchto odvážných kousků?":