Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simon Cowell diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Simon Cowell: Martin Harich postupuje z „bootcampu“ do semifinále britského X Factoru

5. 10. 2015 14:44 zobrazit článek
Slovenský zpěvák Martin Harich postupuje v prestižní pěvecké soutěži opět dál. Porota v čele se Simonem Cowellem jej posílá do kola zvaného Six Chair Challenge, kde bude bojovat ve skupině pouhých šestnácti posledních mužů o postup do finále soutěže. Další články k tématu:

Tomio Okamura: Okamura se chystal povalit vládu. Sehnal pro to ale jen tři podpisy

6. 10. 2015 15:01 zobrazit článek
Tomio Okamura se ve Sněmovně přesvědčil, že s ním nikdo z dalších stran nechce mít nic moc společného. Přesně před týdnem vyhlásil plán sesbírat podpisy pro vyslovení nedůvěry vládě kvůli tomu, že se podřídila EU a přijme uprchlíky. Okamurův plán ale skončil fiaskem, sehnal jen tři podpisy. Svůj a svých kolegů Radimy Fialy a Jaroslava Holíka. Další články k tématu:

Tori Spelling: Pikantné tajomstvo Beverly Hills 90210: Pred kamerami panna, mimo nich si to rozdávala s hercami!

6. 10. 2015 22:17 zobrazit článek
LOS ANGELES - Nebola žiadne neviniatko! Od nakrúcania Beverly Hills 90210 ubehlo už 25 rokov, no ako sa zdá, kultový seriál má ešte stále nejaké tajomstvá, ktoré sa nedostali na povrch. O pomerne intímne odhalenie sa pred dňami postarala herečka Tori Spelling (42). Blondínka, ktorá v počine stvárnila pannu Donnu, si totiž pustila ústa na špacírku a prezradila, že mimo kamier si užila intímnosti s viacerými kolegami.

Felix Slováček: Patrasová už má v posteli náhradu za nevěrného Felixe: A je mnohem chlupatější!

6. 10. 2015 11:17 zobrazit článek
Dáda Patrasová (59) už nesmutní! Nedávno si musela projít opravdu nepříznivým životním obdobím - ztratila milovanou tetu, její manželství postihla hluboká krize, když ji Felix Slováček (72) veřejně podváděl s výtvarnicí Lucií Gelemovou (32) a v červenci jí navíc zemřela milovaná fenečka Fatty. Na konci každého tunelu však čeká světlo a Dáda zase získala důvod k radosti: v posteli už ji zahřívá nový společník, roztomilá chlupatá koule!

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |