Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simon Cowell diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Veselovský: Nositel ceny za nejlepší českou inovaci čelí obžalobě z podvodu

22. 8. 2015 10:12 zobrazit článek
Když si Michael Carvan na jaře letošního roku odnášel cenu za vítězství v soutěži Česká inovace, málokdo tušil, že má jednatřicetiletý Severočech na krku trestní stíhání a dluží stovky milionů korun. Porotu tehdy ohromil technologií, která dokáže z kejdy za pár vteřin udělat pitnou vodu. Cena mu vynesla mimo jiné místo v debatě Martina Veselovského.

Karl Lagerfeld: Upírka Kristen Stewart očarila Lagerfelda: Táto spolupráca vás prekvapí!

22. 8. 2015 22:52 zobrazit článek
LOS ANGELES – Americká herečka Kristen Stewart si zahrala v novom filme nemeckého módneho návrhára, divadelného a filmového kostyméra a fotografa Karla Lagerfelda. Dvadsaťpäťročná rodáčka z Los Angeles v krátkej snímke stvárnila herečku hrajúcu Coco Chanel.

Shannen Doherty: Brenda z Beverly Hills má rakovinu! Už kvůli ní létají žaloby!

22. 8. 2015 21:16 zobrazit článek
Americká herečka Shannen Doherty (44), která se proslavila v 90. letech rolí Brendy Walsh v seriálu Beverly Hills 90210, má rakovinu! Kvůli svému zdravotnímu stavu žaluje firmu, která se jí stará o zdravotní pojištění. Ukázalo se totiž, že v době, kdy jí na onemocnění přišli, nebyla pojištěná.

Radovan Krejčíř: Krejčíř se mohl podílet až na 20 vraždách, řekl pro ČRo generálporučík jihoafrické policie

22. 8. 2015 15:24 zobrazit článek
Deset až patnáct let, tak dlouho může trvat vyšetřování Radovana Krejčíře v Jihoafrické republice. Podle Solomona Makgale z vedení tamní policie se totiž uprchlý Čech měl dopustit řady nejtěžších zločinů, včetně mnoha vražd. Jeho případ je vůbec nejrozsáhlejší v moderní historii země. Zatím čelí obžalobě ve čtyřech procesech, další obvinění prý ale mají následovat.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |