Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simon Cowell diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lucie Výborná: Vladimír Pikora vydává ekonomický román: Systém může jednou padat jako domino

25. 11. 2014 13:21 zobrazit článek
„Snažíme se popsat složitý problém, ale nikoliv makroekonomickým způsobem, ale tak, jak ho lidé zažívají na vlastní kůži,“ říká ekonom Vladimír Pikora. Se svou ženou Markétou Šichtařovou vydává již třetí knihu, ale tentokrát jde o ekonomický román nazvaný Lumpové a beránci. Nejenom o něm mluvil v rozhovoru s moderátorkou Lucií Výbornou.

Zdeněk Troška: Špidla byl neúspěšný premiér, eurokomisař a šéf ČSSD, řekl Zeman

25. 11. 2014 17:11 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman ostře zareagoval na přirovnání expremiéra Vladimíra Špidly. Podle Špidly je Zeman "Zdeňkem Troškou české politiky". Výrok pronesl v dokumentu České televize Expremiéři. Zeman opáčil, že Špidla byl neúspěšný premiér, eurokomisař a kandidát do Senátu.

Karel Svoboda: Brit, který se před 10 dny ztratil v Praze: Byl na kokainu!

25. 11. 2014 14:18 zobrazit článek
Už 10 dlouhých dní přátelé a příbuzní bezúspěšně pátrají po Karlu Lawovi, který přijel do Prahy na rozlučku se svobodou svého bratrance. Při pařbě se totiž ztratil a od té doby ho nikdo neviděl. Objevily se spekulace, že byl na bujarém večírku pod vlivem silných drog. To ale jeho bratranec Steve odmítá. „Byl jen opilý a dal si trošku, ale jen trošku kokainu,“ řekl Brit exkluzivně Blesk.cz.

Karl Lagerfeld: Cara Delevingne se proměnila v Sissi a Pharrell Williams v císaře

25. 11. 2014 12:24 zobrazit článek
Nejžádanější hudební producent současnosti Pharrell Williams se sešel s nejžádanější modelkou současnosti Carou Delevingne pod taktovkou slavného módního návrháře Karla Lagerfelda. Ten z nich udělala Františka Josefa a jeho ženu Alžbětu Bavorskou. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif