Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simon Cowell diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Simon Cowell: Londýnský žebrák přijímá almužny i platební kartou. A jezdí si na dovolenou!

19. 1. 2015 17:32 zobrazit článek
Když jdete žebrat do nejluxusnější londýnské čtvrti, nemůžete vypadat jako žebrák z předměstí. A také musíte počítat s tím, že lidé chodící po ulicích čtvrti Mayfair nebudou mít po kapsách drobné ani větší hotovost. Dobře to ví Damien Preston-Booth, který do opulentní oblasti hlavního města Spojeného království chodí žebrat vybaven terminálem na chipové platební karty. Použili je u něj třeba Simon Cowell či Sharon Osbourne.

Ashton Kutcher: Trápenie čerstvého otecka Ashtona Kutchera: Prenasleduje ho hrozivá minulosť!

23. 1. 2015 19:29 zobrazit článek
LOS ANGELES - Herca Ashtona Kutchera, ktorý sa len pred pár mesiacmi stal prvýkrát otcom, prenasleduje nepríjemná minulosť. Pred dlhými štrnástimi rokmi mu totiž zavraždili priateľku. A teraz, po takej dlhej dobe, si na tento hrozivý okamih musí zaspomínať. Už o pár dní bude totiž pred súdom svedčiť proti vrahovi.

František Janeček: Bohatí akumulují kapitál a chudí chudnou (Pavel Janeček)

23. 1. 2015 19:55 zobrazit článek
Papež František řekl: »Vytvořili jsme si nové modly. Dřívější uctívání ‚zlatého telete‘ má nyní podobu bezcitného uctívání kultu peněz. Tato diktatura ekonomie nemá žádnou tvář a chybí jí jakékoli lidské cíle.« Kult peněz musí skončit, dodal odhodlaně papež, kterého mají za jeho lidské myšlenky rádi i bezvěrci.

Michal Dlouhý: Něco může být jinak....( případ E. Michalákové) (Beata Krusic)

23. 1. 2015 6:03 zobrazit článek
Dlouho jsem zvažovala, zda mám právo napsat svůj dnešní blog, zda vůbec smím zasahnout do diskuze, pokud převažuje pouze můj vnitřní hlas- nad veřejně uváděnými fakty, zda je vyjádření mého názoru ke kauze paní Michalákové, vůbec etické. Rozhodla jsem se ale upřímně vyjádřit svůj postoj.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |