Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simon Cowell Česko Slovensko má talent 29.9. 2013 - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lucie Výborná: Cesta nahoru je očistec, říká Oldřich Štos, který se slanil do rekordní hloubky ve Vraní jeskyni

29. 9. 2014 13:50 zobrazit článek
„Vstupujete do nových prostor, kde nestála lidská noha, a vy nevíte, jak jsou chodby dlouhé a co váš čeká,“ popisuje jeskyňář Oldřich Štos důvody, proč ho expedice hluboko pod zemí lákají. Se svým týmem se slanil do světově rekordní hloubky dva kilometry a 170 metrů v jeskynním komplexu v Abcházii. „Trvá vám 14 dní, než se dostanete zpět nahoru,“ popisuje v rozhovoru s moderátorkou Lucií Výbornou.

Božidara Turzonovová: Zamaskovaná herečka Turzonovová: Toto, že je pani Janka z Paneláku?!

29. 9. 2014 9:49 zobrazit článek
BRATISLAVA – Úplne iná! Herečku Božidaru Turzonovovú (72), ktorá stvárňuje v jojkárskom seriáli Panelák energickú dôchodkyňu Janu Nitschneiderovú, by ste na ulici zrejme nespoznali. Keď topky.sk pred pár dňami zastihli umelkyňu pred televíznymi ateliérmi, bola zamaskovanú od hlavy až po päty.

Tomáš Novotný: Rozsudek v kauze expolicisty Tofla padne v říjnu, obžaloba navrhuje 20 let

29. 9. 2014 15:23 zobrazit článek
Rozsudek v kauze vraždy bývalého policisty Michala Tofla, který na jižní Moravě zřejmě vedl gang vyděračů, vynese Krajský soud v Brně 13. října. Státní zástupkyně Vladimíra Novotná navrhuje pro obžalované Radka Sobotku a Tomáše Trkana trest okolo 20 let vězení.

Jan Musil: Hrad v Chrudimi dál zaměstnává archeology. A Rabštejnek umí šokovat

29. 9. 2014 18:52 zobrazit článek
Když pojedete autem ze Seče na Chrudim, budete jen kousek od zříceniny hradu Rabštejnek. Leží západně od vsi Rabštejn. Postupně se obnovuje. Na vše dohlížejí archeologové, například i Jan Musil. Podle něj byl hrad mnohem větší, než bychom si dnes mohli myslet.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!