Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

 

celý článek | Simon Cowell Česko Slovensko má talent 29.9. 2013 - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Eva Feuereislová: Konec slavomanky Evy F. v Čechách: Máme důkazy, že obelhala okolí a zneužívá agentury

20. 8. 2014 10:14 zobrazit článek
Kdo chce moc, nemá nic. Tohle "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova asi nikdy neslyšela, jinak by si dávala pozor na svoje kroky a nezneužívala by lidi okolo sebe k vlastní pochybné sebepropagaci. Až takových rozměrů, že když se s něčím nebo s někým spojí, dávají od ní raději ruce pryč.

Ivana Jirešová: Ivana Jirešová: Pocit štěstí mívám, když vidím zázrak

20. 8. 2014 17:36 zobrazit článek
Herečka Ivana Jirešová se před nedávnem vrátila z Malého Tibetu. Pomáhala tam dobrovolnické organizaci, která podporuje vzdělání tamních dětí. Minulý týden v pražském kočičím útulku Šanta kočičí Ivana pokřtila druhý díl knihy s názvem Dalajlamova kočka a umění příst od Davida Micheieho.

Petra Janů: Zeman: Judikatura neumožňuje podat kárnou žalobu na Hercegovou

20. 8. 2014 13:34 zobrazit článek
Brno – Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nemůže podat kárnou žalobu na pražskou městskou státní zástupkyni Janu Hercegovou, která je podezřelá, že mařila vyšetřování kauz týkajících se podnikatele Romana Janouška. Neumožňuje mu to judikatura. Zeman si k věci vyžádal informace od podřízených. Z těch vyplývá, že údaje o Hercegové získali kriminalisté pro účely trestního řízení. Ty nelze použít pro podání kárné žaloby, řekl dnes mluvčí Nejvyššího státního zastupitelství Petr Malý.

Matěj Homola: Blížiacim sa SIAF-om žije aj Europa

20. 8. 2014 11:10 zobrazit článek
Atmosférou blížiaceho sa medzinárodného sviatku letectva MDL SIAF 2014 žije aj nákupné centrum Europa SC. V priestoroch banskobystrickej Europy je pristavené jedno z najrýchlejšie akcelerujúcejších áut sveta, Ariel Atom. Práve tento motoristický skvost, auto zážitkovej agentúry EnjoyRacing SK bude na letisku Sliač počas prestížnej leteckej udalosti šoférovať vicemajster Európy FIA ETCC 2013, jazdec tímu Homola Motorsport, Matej Homola. Talentovaný pretekár si svoje sily, presnejšie rýchlosť auta Ariel Atom zmeria s lietadlom skupiny Baltic Bees L-39 Albatros. Kto vyjde z rýchlostného súboja ako víťaz, uvidíme už o pár dní na sliačskom letisku.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!