Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simon Cowell Česko Slovensko má talent 29.9. 2013 - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Simon Cowell: X Factor UK 2014: 1.live show: Jeden z nejlepších startů díky number one hitům! + Rozhodnutí! (rekap + video)

14. 10. 2014 1:54 zobrazit článek
It s time… to face… THE MUSIC! Dlouhoočekávané živé přenosy ostrovního X Factoru jsou tady! Porota, ve složení Simon Cowell, Cheryl Fernandez-Versini, Mel B a Louis Walsh, si vybrala své tři nejlepší koně, kteří se v následujících týdnech utkají o vítězství. Do poslední a nejdůležitější fáze soutěže však tentokrát postoupilo hned 16 finalistů, z toho čtyři, […]

Kateřina Winterová: Rybová s Winterovou pečou dezert z dýně. Pošlete váš recept a vyhrajte

19. 10. 2014 1:49 zobrazit článek
I Češi už propadli kouzlu dýní a jejich úžasné variability. Linda s Katkou připraví v dalším díle Herbáře úžasný dýňový dezert s lískovými oříšky. Za váš recept obsahující podzimní oranžovou lahůdku můžete vyhrát kuchařku receptů Lindy a Kateřiny. Další články k tématu:

David Lynch: Seriál Městečko Twin Peaks se po 25 letech vrátí: Jak vypadají jeho hvězdy?

19. 10. 2014 7:56 zobrazit článek
David Lynch – známý režisér divností – se po 25 letech vrátí i se svým populárním seriálem Městečko Twin Peaks. Podle předběžných informací bude natočeno devět nových dílů. Ale jak po 25 letech vypadají herci – už jejich obsazení místy přetvoří mysteriózní seriál v horor.

Terezie Kašparovská: Prima narychlo mění moderátora Partie, Punčocháře střídá Kašparovská

19. 10. 2014 12:12 zobrazit článek
Diskusní Partie TV Prima narychlo mění moderátora. Místo po Janu Punčochářovi, který opouští televizi na vlastní žádost, zaplní dosavadní moderátorka Zpráv FTV Prima Terezie Kašparovská. Diváci ji tak v nové roli uvidí už v neděli dopoledne. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI