Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simon Cowell diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

David Vávra: Kouč Liberce Vavruška: O odvaze, zakopávání o ligu i příteli Brabcovi

22. 5. 2015 18:28 zobrazit článek
Spasil Liberec v první fotbalové lize a mezi elitou ho David Vavruška povede i v příští sezoně. „Mám signály, že by to mělo vydržet delší dobu,“ prozrazuje kouč s pověstí specialisty na krátkodobé mise, kterou příliš nemusí. Za týden může vyhrát domácí pohár, svou první trofej. Již před třemi lety mu to předpověděl kamarád.

Marta Kubišová: Aňa Geislerová dováděla na koncertu: Balila rappera?

22. 5. 2015 19:33 zobrazit článek
Oblíbená česká kapela Monkey Business ve čtvrtek odehrála koncert, který byl natřískaný známými tvářemi. Na hudbu kapely, která se představila v latexových oblečcích, pod pódiem trsali Ondřej Brzobohatý, Tereza Černochová, ale i Marta Kubišová. Pochopitelně nechyběla ani pařmenka Aňa Geislerová (39), která si neustále něco špitala se známým rapperem.

Michal Horáček: Takhle s námi pomáháte Nepálu. Podívejte se!

22. 5. 2015 18:16 zobrazit článek
Největší studio Českého rozhlasu se na jeden den proměnilo v call-centrum, ve kterém usedli takové osobnosti jako Aňa Geislerová, Simona Stašová, Zdeněk Svěrák, Michal Horáček nebo třeba televizní kolega Jakub Železný. Také ti se rozhodli pomoci. Pomáhejte s námi Nepálu i vy!

Tereza Černochová: Monkey Business si k narozeninám nadělili i Ondřeje Havelku

22. 5. 2015 18:34 zobrazit článek
O skupině Monkey Business, která včera ve Žlutých lázních slavila 15 let na stezce přátelství a zároveň křtila novou desku Sex and Sport? Never!, může leckdo říkat, že je za zenitem. Nedá se ale nic dělat: nechat zpěvačku Muchu pokřtít album čerstvým brněnským hovězím vývarem je prostě vtipné. Na závěr si s kapelou zazpívala hit Hey Jude i Marta Kubišová, Tereza Černochová, Jakub Prachař nebo Ondřej Brzobohatý. Inu, kamarádi. Podívejte se na povedený fotoreport.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |