Simon Cowell - novinky

Česko Slovensko má talent 29.9. 2013

Šance vyhrát atraktivní ceny, upozornit na sebe před celým světem účastí v Britain´s Got Talent a vystoupit před obávaným a mocným producentem Simonem Cowellem je lákavá! Vyhrát ale můžou jen ti

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simon Cowell diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lucie Výborná: Pavel Zedníček o novém seriálu Četnické trampoty: Jde o hezké příběhy, ve kterých se řeší vraždy

27. 10. 2014 13:40 zobrazit článek
„Byly to úžasné roky s úžasnou partou lidí, díky režisérovi Evaldu Schormovi vznikly krásné inscenace,“ vzpomíná na období v Divadle Na zábradlí herec Pavel Zedníček, který zanedlouho oslaví 65. narozeniny. V rozhovoru s Lucií Výbornou přiznává, že by si některá představení zopakoval, zároveň ale pracuje na nových věcech – například na novém televizním seriálu Četnické trampoty.

Tori Spelling: Ebola v Česku: Chtěli po eXtra.cz milion eur, aby ji nevypustili mezi nevinné občany! Tady je jejich manifest!

27. 10. 2014 17:15 zobrazit článek
Redakce eXtra.cz patřila mezi vybraná prestižní periodika, která měla tu čest obdržet v sobotu výhrůžný dopis skupiny, která tvrdí, že má v Česku kontejner s "biologickým materiálem z Libérie":http://www.extra.cz/anorekticka-tori-spelling-ma-ebolu-vychrtlou-herecku-odvezli-do-izolace a požaduje jeden milion eur, aby vir, "konkrétně eboly":http://www.extra.cz/neskutecny-hazard-se-zdravim-lidi-lekar-nemocny-ebolou-jezdil-metrem-nakazit-se-mohl-kdokoliv, "nevypustila mezi nevinné občany".

Petra Janů: Naštvaný liberecký Jelínek: Musíme konečně začít hrát!

27. 10. 2014 13:10 zobrazit článek
Pod Ještědem možná věřili na zázraky, když od vesla vymetli kouče Pavla Hynka a přivedli Rostislava Čadu. Ovšem ani s nástupem generála disciplíny se liberecký hokej nezvedl tak, že by vám nezbylo nic jiného, než ukázat palec nahoru. Problémy přetrvávají. Kádr nabitý jmény se v neděli v Hradci Králové prezentoval slabou hrou, proti perfektně seřízenému Mountfieldu neměl nárok a jen díky Jánu Lašákovi prohrál milosrdně 1:3. „Musíme se všichni zamyslet,“ volí poměrně kritický tón útočník Petr Jelínek.

Viktor Dyk: RockOpera se utká s Goetheovým Faustem

27. 10. 2014 9:43 zobrazit článek
RockOpera Praha chystá novou rockovou operu Faust na motivy díla J. W. Goetha z dílny Milana Steigerwalda a Pavly Forest. V režii Romana Štolpy vytvoří titulní roli Jiří Zonyga, Mefista ztvární Viktor Dyk, Hospodina Pavla Forest. Premiéra v holešovickém sídle RockOpery se uskuteční 11. prosince.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Česko Slovensko má talent 29.9. 2013":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |