Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Vítek: Ústavní soud zamítl stížnost dvou žhářů z Vítkova

24. 10. 2014 10:29 zobrazit článek
Ústavní soud odmítl stížnost dvojice aktérů žhářského útoku ve Vítkově Davida Vaculíka a Jaromíra Lukeše. Ti napadali nestrannost soudů a požadovali zrušení rozsudku, který označili za nepřiměřený a exemplární. Senát v čele se soudcem zpravodajem Pavlem Rychetským stížnost zamítl jako neopodstatněnou.

Tori Spelling: Spellingová poslala vzkaz z nemocnice naznačující konec manželství

24. 10. 2014 17:03 zobrazit článek
Herečka Tori Spellingová sdílí svůj život prostřednictvím reality show a také sociálních sítí. Na Instagram dala svůj snímek z nemocnice a postěžovala si u něj na manžela, s nímž řeší krizi už od loňských Vánoc. Zdá se, že manželství nezachránili. Další články k tématu:

Inna Puhajková: Exmilenka Jaromíra Jágra šantila vo vlnách hore bez: A na zadku len šnúrka!

24. 10. 2014 19:28 zobrazit článek
PRAHA – Odhodila zábrany! Hoci sa Inna Puhajková (28) objavuje na českých televíznych obrazovkách vo formálnom oblečení, pod ním skrýva postavičku ako lusk. Tú sa rozhodla v celej kráse ukázať prostredníctvom odvážneho záberu na sociálnej sieti. Počas dovolenky sa do morských vĺn vrhla takmer nahá.

Marek Daniel: Daniel Hůle: Ministryně Marksová zničí nezisková předškolní centra

24. 10. 2014 6:59 zobrazit článek
Praha /ROZHOVOR/ - Proti přijetí zákona o dětské skupině vystoupily lesní školky, volnočasové organizace, ale i neziskové organizace. Daniel Hůle z Člověka v tísni přibližuje před hlasováním poslanců, kterým mohou zákon definitivně přijmout, že zákon nepřináší skoro žádné výhody, jenom se snaží regulovat dosud dobře fungující kluby.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI