Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lucie Výborná: PŘIPRAVUJEME: Tomáš Beránek z organizace Namasté Nepál

21. 5. 2015 9:45 zobrazit článek
Hostem Radiožurnálu bude ve čtvrtek dopoledne předseda společnosti Namasté Nepál Tomáš Beránek. Jaký druh pomoci má pro tisíce Nepálců, kteří přišli o domov i své blízké, největší význam? Jak bude nezbytné podporovat Nepál v dalších měsících i letech? A kam přesně poputují peníze ze sbírky Českého rozhlasu na pomoc Nepálcům? Nejen na to se zeptá moderátorka Lucie Výborná mezi 10. a 11. hodinou. Ptejte se i vy.

Martin Veselovský: Jsi primitiv, na chlapa si hraj jinde! Tato slova se neměla lidem pouštět, zlobí se zkušený šéfredaktor

21. 5. 2015 22:11 zobrazit článek
Martin Veselovský si do dnešního duelu DVTV pozval šéfredaktora měsíčníku Reportér a bývalého šéfa Mladé fronty Dnes Roberta Čásenského a redaktora týdeníku Respekt Ondřeje Kundru. Ptal se jich na to, co si myslí o zveřejnění odposlechů Jany Nagyové a Petra Nečase a jak k nim správně přistupovat.

Lucie Široká: Miss Kovandová po noci u Jágra v obležení hokejistů: Tohle tělo měl Jarda doma...

21. 5. 2015 12:19 zobrazit článek
Nebýt noci strávené u našeho nejlepšího hokejisty Jaromíra Jágra (43), Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (21) by nejspíš doteď byla ve stínu slavnějších kolegyň. Teď její zrzavou hřívu a široký úsměv zná každý a tak se nápadníci z ledu jen hrnou. Navíc, když se před nimi nakrucuje v bikinách.

Bořek Šípek: Baezová a Aj Wej-wej dostanou cenu Amnesty International. A vázy jako odsudek poprav

21. 5. 2015 6:52 zobrazit článek
Sókratés, Jesenius i Mata Hari, osobnosti, které spojuje stejný osud i nejnovější umělecké dílo od Bořka Šípka. Proslulý český architekt a designér totiž vytvořil kolekci sedmi váz nazvanou Odsouzeni k smrti symbolizujících trest smrti i popravené osobnosti. A dvě z nich dnes v Berlíně spolu s cenou Amnesty International dostane čínský umělec Aj Wej-wej a americká zpěvačka Joan Baezová.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |