Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lucie Výborná: PŘIPRAVUJEME: Petr Sejkora, profesionální plavčík

22. 7. 2015 10:44 zobrazit článek
Od začátku prázdnin utonulo v Česku během koupání už třináct lidí. Hostem Radiožurnálu bude ve středu dopoledne profesionální plavčík Petr Sejkora, který je zároveň šéfem Akademie dobrovolných záchranářů ČR. Jaké jsou nečastější příčiny úrazů na českých koupalištích, řekách i rybnících? A kdy a jak je ideální naučit plavat děti? Nejen na to se zeptá moderátorka Lucie Výborná ve středu dopoledne mezi 10. a 11. hodinou. Své otázky můžete pokládat i vy.

Jiří Strach: Baroš zůstal doma. Umělka by mu asi nedělala dobře, řekl Jarolím

22. 7. 2015 23:40 zobrazit článek
PŘÍMO Z NORSKA | Ani napodruhé Strömsgodsetu strach nenažene, útočník Milan Baroš k odvetě druhého předkola Evropské ligy do Norska neodletěl. Mladá Boleslav tak bude muset dohánět manko z prvního zápasu, kdy doma prohrála 1:2, bez něj. Od první minuty hrát zřejmě nebude ani Jiří Skalák, pro jehož nedávno operované koleno by byl celý zápas na umělé trávě obrovskou zátěží.

Tomio Okamura: Místo Okamury půjde do čela Úsvitu asi jednonohý veterán. Černoch mu ustoupil

21. 7. 2015 18:38 zobrazit článek
Otázka, kdo povede Úsvit po svržení a odchodu Tomia Okamury, se blíží ke svému zodpovězení. Marek Černoch, hlavní postava rebelů z Úsvitu, kandidovat na uvolněné místo nebude. Podpořil naopak druhého adepta, který má zkušenosti především z armády – jednonohého hrdinu z Afghánistánu Miroslava Lidinského.

David Guetta: Nahý Ondra Vodný a šílená sázka Zorky Hejdové, Evropa 2 jela bomby na Ibize!

21. 7. 2015 20:44 zobrazit článek
Nedávno jsme psali o sázce, kterou mezi sebou uzavřeli moderátoři Evropy 2 Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra a Jindra Ekl. Zorku čekal pekelně těžký úkol, a to získat na Ibize, kam se parta moderátorů vydala, selfie s Davidem Guettou, jedním z nejúspěšnějších DJ´s světa. Případná prohra by znamenala potupné mytí aut v bikinách kolegům Tomášovi a Jindrovi.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |