Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Dwayne Johnson: Testosterónom nabité TV TIPY: Svalnáči v akcii, Likvidátor v džungli

23. 3. 2015 20:45 zobrazit článek
BRATISLAVA – Na ich bruchách by ste mohli krájať cibuľu, nehovoriac o tom, že obvod ich bicepsov je väčší než veľkosť stehna priemerného muža. Dwayne Johnson a Arnold Schwarzenegger, jeden je šampiónom vo wrestlingu, druhý býval jednotkou v kulturistike – a obaja sú navyše výbornými hercami, ktorých si budete môcť vychutnať už tento týždeň.

David Černý: Dva kabáty kolaboranta, pardon doktora, Vyvadila (jansarka)

23. 3. 2015 10:49 zobrazit článek
Při sledování tahání si trička iniciativy Neprojdou kterou hrdě založil a vede Judr Vyvadil mne napadlo co asi vsenátu dělal v době vstupu naší vlasti do NATO. Trocha pátrání, ovšem přiznám se ulehčená příspěvkam Davida Černého na FB kterému tímto děkuji za to že mi ulehčil pátrání, vydala své ovoce.

David Cronenberg: Vyšlo/vyjde (pro týdny od 16.3. do 29.3. 2015)

22. 3. 2015 3:09 zobrazit článek
V právě končícím týdnu se na DVD z toho zaznamenáníhodnějšího začaly prodávat snímky Mistr (The Master, 2012) Paula Thomase Andersona (Bonton), Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid (2011) Karla Vachka (PRP), Mapy ke hvězdám (Maps to the Stars, 2014) Davida Cronenberga (Bonton), Lovec trolů (Trolljegeren, 2010) Andrého Ovredala (Bonton) a ...

Paul Walker: VIDEO: Rychlým a zběsilým autům jsou honičky málo, skáčou s padákem

22. 3. 2015 2:33 zobrazit článek
Sedmé pokračování filmové série Rychle a zběsile má premiéru naplánovanou na duben letošního roku. Záběry ze zákulisí natáčení prozrazují, že hlavní hrdinové filmu v podobě rychlých aut budou tentokrát potřebovat i padáky. V sedmém pokračování diváci uvidí Paula Walkera, který v průběhu natáčení zemřel při autonehodě. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |