Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tim Burton: Blue Bride

30. 9. 2014 4:11 zobrazit článek
Tim Burton je spolehlivou prodejní jistotou, a navíc točí pro majors, a tak je jeho tvorba nebývale reprezentativně zastoupena na nosičích vybavených českou podporou. Pokud jde o DVD, pak cokoliv v posledních dvaceti letech natočil, vyšlo v ČR jen pár měsíců po premiéře v kinech v plastové krabičce a nevydány tak dodnes zůstaly jen dva Burtono...

Lucie Výborná: Jiří Macháček o novém albu Mig 21: Chceme žít cirkusovým způsobem života

30. 9. 2014 12:49 zobrazit článek
„Na každý risk se musíte dívat prizmatem potenciálu zisku – pokud je malý, nebo hrozí ztrátou, tak musíte riskovat méně,“ vysvětluje Jiří Macháček, herec, zpěvák a frontman kapely Mig 21, se kterou vydává nové album. A také ho můžete vidět v novém filmu Pohádkář, který v listopadu míří do kin. O tom všem mluvil v rozhovoru s Lucií Výbornou.

David Vávra: Harley-Davidson FLHTCUSE4 CVO Ultra Classic Electra Glide za 39809 € - novinka

30. 9. 2014 13:46 zobrazit článek
Objem: 1800 ccm. Nový motocykl.Výkon: 72.0 kW. MODEL CVO 2015 Díky projektu Rushmore se nám podařilo tomuto cruiseru zajistit spoustu vylepšení: vysoce výkonný motor Twin Cam 110amp; trade;, infotainment Boom Box 6.5, Daymakeramp; trade; LED světlomet s LED mlhovkami a dvojité vyhřívané sedlo. A rozhodně jsme neusnuli na vavřínech. V letošním roce jsme jej vybavili koly Slicer z leštěného chromu a díky kolekci Airstreamamp; reg; Rider jej vybavili vyhřívanými gripy, novými stupačkami, řadicí pákou a brzdovým pedálem. Navíc si můžeš vybrat z tří nových barevných kombinací. Jak vidíš, slovo průměr nemáme ve slovníku.

Marie Rottrová: Marie Rottrová vystoupí na koncertech na Slovensku

30. 9. 2014 9:57 zobrazit článek
Česká zpěvačka Marie Rottrová na podzim zazpívá na osmi koncertech na Slovensku. Turné spolu s kapelou Neřež odstartuje v říjnu a ukončí o měsíc později. Na něj pak v Česku naváže sérií vánočních koncertů. Kromě Rottrové se slovenští příznivci české hudby mohou letos těšit i na vystoupení dalších českých zpěváků.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!