Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tim Burton: Rybáře doprovázelo hejno mořských predátorů

25. 4. 2015 3:41 zobrazit článek
Pozoruhodnou společnost měl minulý týden australský rybář Luke Burton. Jeho loď totiž kousek od pobřeží u města Dundee v Severním teritoriu pronásledovalo hejno 15 kosatek. Vědci jsou tím ohromeni, protože kosatky je možné v této oblasti spatřit jen zřídka a už vůbec ne v takovémto počtu, uvedl server ABC News.

David Vávra: Takto se hraje o záchranu, chválil liberecký kouč David Vavruška

25. 4. 2015 22:08 zobrazit článek
Čtyři zápasy, deset bodů. A záchrana skoro v kapse. Liberec pod trenérem Davidem Vavruškou šlape, na Slovácku předvedl vyspělý ofenzivní výkon a tři body (3:2) bere naprosto po právu. „Když něco chcete dokázat, musíte si pro to dojít. Jděte si pro to! To platí ve fotbale i v životě,“ prohlásil Vavruška.

Sean Penn: Recenzia filmu : The Gunman:Muž na odstrel (kacmar)

25. 4. 2015 22:13 zobrazit článek
Predstavujem si, ako Joel Silver, ktorý patrí k najznámejším producentom akčných filmov (trilógia Matrix, séria Smrtonosných zbraní, Non-Stop) zavolal Seanovi Pennovi (Mrtvý muž prichádza, 1995; Tajomná rieka, 2003; Milk, 2008) a ponúkol mu hlavnú rolu vo filme The Gunman: Muž na odstrel.

Vanda Hybnerová: Vanda Hybnerová: Smích je v životě snad nejpodstatnější

25. 4. 2015 10:34 zobrazit článek
Jak přežít zradu a špínu z bulváru? Vanda Hybnerová má recept: tanec a koně. Samozřejmě že to je všechno o hodně složitější, ale o jednom je známá herečka přesvědčená - udělat si v životě průvan a pořádně se toho čerstvého vzduchu nadechnout jí prospělo.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |