Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ondřej Soukup: Z muzikálu Mauglí se stala senzace

17. 4. 2014 13:08 zobrazit článek
Kritika se předhání v superlativech a shoduje se, že v současnosti není v muzikálovém žánru k vidění nic lepšího. Diváci plní hlediště divadla po strop a vyžádali si další přidaná představení. Takovou bilancí se může pochlubit muzikál respektovaného autorského dua Ondřej Soukup – Gabriela Osvaldová Mauglí, který má na svém kontě už 100 odehraných repríz. (408 slov)

Tomio Okamura: Věci veřejné, které si dělily obálky, chtějí vysvětlit peníze v Úsvitu

17. 4. 2014 16:55 zobrazit článek
Věci veřejné, jejichž politici se objevili na kandidátce Úsvitu, chtějí vyjasnit, proč Tomio Okamura nepoužívá transparentní účet a účtuje svému hnutí podivné faktury. Zrovna od Věcí veřejných může působit touha po vysvětlení financování politické strany trochu pokrytecky. Kvůli svému financování byly dokonce u soudu. Další články k tématu:

John Mayer: American Idol 2014: 8. finále a vzájemné výběry finalistů a TOUCHDOWN na závěr! (rekap + video)

17. 4. 2014 20:30 zobrazit článek
American Idol probíhá už 8. finálový týden a TOP 7 má tentokrát za úkol vybrat nějakou píseň svému konkurentovi, který se s ní předvede před celou Amerikou. Podle setlistu je zřejmé, že si nechtěli navzájem kopat pověstnou jámu a volili na míru. Zazní například skladby od Kings of Leon, Eda Sheerana, Johna Mayera, Mirandy Lambert […]

David Cronenberg: V Cannes se utkají Godard, Cronenberg i Loach

17. 4. 2014 15:47 zobrazit článek
Do hlavní soutěže 67. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Cannes bylo nominováno 18 děl včetně nejnovějších počinů renomovaných režisérů Jeana-Luca Godarda, Davida Cronenberga, Kena Loache nebo bratří Jeana-Pierra a Luca Dardenneových. Oznámil to v Paříži ředitel přehlídky Thierry Frémaux.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!