Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Zdeněk Žák: Exministr dopravy Žák jel vlakem načerno. Oháněl se neplatným průkazem

27. 11. 2014 18:26 zobrazit článek
Pendolino na lince Ostrava – Praha vezlo ve čtvrtek černého pasažéra. Nebyl jím nikdo jiný než bývalý ministr dopravy Zdeněk Žák. Jak zjistily LN a Lidovky.cz, nepředložil platnou jízdenku a prokázal se podle všeho neplatným průkazem kontrolora ministerstva dopravy. Další články k tématu:

Lucie Výborná: Herec Jan Jiráň: Mám rád časy, kdy měl správný chlap čisté boty, svědomí a klobouk!

27. 11. 2014 11:31 zobrazit článek
Herci ho přinutili, aby psal na počítač, na staré psací stroje ale nezanevřel. „Mám sedm psacích strojů, většinou značky Underwood. Když píši jenom pro sebe, tak si sednu a používám je, pásek jsem si nakoupil dost,“ říká v rozhovoru s moderátorkou Lucií Výbornou herec, muzikant, režisér a dlouholetý člen Studia Ypsilon Jan Jiráň.

Pavel Vítek: Bohumín už v neděli na náměstí rozsvítí vánoční stromy, zpívat bude Pavel Vítek

27. 11. 2014 9:57 zobrazit článek
Bohumínské ulice i náměstí se začaly oblékat do vánočního kabátu. V celém Bohumíně se letos rozzáří čtrnáct živých vánočních stromů. Svůj symbol Vánoc bude mít každá městská část, kde se stromy zdobí už sedmým rokem. Opět ale dojde k několika změnám a novinkám.

Pavel Šporcl: Vánoční benefice pro Guineu: umělci a respektované osobnosti společně pomůžou prevenci šíření viru ebola

27. 11. 2014 13:08 zobrazit článek
Již deset let se občanské sdružení Pro-Contact věnuje rozvoji gramotnosti a zdravotní péče v západoafrické Guineji. 1 200 dětí chodí díky podpoře jednotlivců i firem z České republiky do školy, a několik z nich dokonce dospělo k univerzitnímu stupni. I přes občasnou politickou nestabilitu v zemi však nebyl nikdy projekt v ohrožení srovnatelném se šířící se nákazou viru ebola. „Akutní hrozba eboly visí nad stovkami konkrétních dětí a jejich rodin a před tím nelze zůstat lhostejný,“ sdělil jeden z hlavních hostů Vánoční benefice pro Guineu Petr Fejk. I další významné osobnosti a umělci, mimo jiné Zuzana Baudyšová, Josef Koutecký, Pavel Šporcl, Jiří Lábus či Beata Rajská, svými dary, osobní účastí či záštitou společně podpořili benefici spojenou s dobročinnou aukcí, jež proběhne 6. prosince 2014 od 16:30 v prostorách Magistrátu hlavního města Prahy. Výtěžek aukce je určen na okamžité posílení prevence šíření viru ebola v komunitě dětí a jejich rodin, které má organizace pod svými křídly.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif