Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Stanislav Moša: Muzikálový Duch pobaví i strhne smrští efektů

21. 10. 2014 0:43 zobrazit článek
Brno – Legendární oscarový film Duch (Ghost), ve kterém v roce 1990 zazářili Patrick Swayze, Demi Mooreová a Whoopi Goldbergová, představilo tuto sobotu u nás vůbec poprvé v jevištní verzi Městské divadlo Brno. Romantický příběh o lásce silnější než smrt nastudoval brněnský tým pod vedením režiséra Stanislava Moši tři roky od světové premiéry a jako teprve čtvrtá evropská země. S náročnou adaptací plnou jevištních přeměn, rychlého sledu scén a moderních technických efektů si poradil na výbornou.

Pavel Vítek: ONLINE: Vítkovice prohrály s Litvínovem, Plzeň vede v Liberci 2:0

21. 10. 2014 19:58 zobrazit článek
Hokejisté Vítkovic budou v dnešní dohrávce 10. extraligového kola usilovat o ukončení černé série osmi po sobě jdoucích porážek. Jejich soupeřem bude Litvínov, jemuž se po oslňujícím vstupu do sezony v posledních zápasech také příliš nedařilo. Ve druhém dohrávaném utkání, jež spadá do stejného kola, změří síly Liberec a Plzeň. Pod Ještědem tak čeká domácí premiéra kouče Bílých Tygrů Rostislava Čadu, který nedávno převzal mužstvo po odvolaném Pavlu Hynkovi.

Lucie Široká: Dítě pojmenované po Luciferovi? Zděšení jsou příbuzní, matrikářka i církev

21. 10. 2014 7:17 zobrazit článek
Moskva - Mladí rodiče v Permu na samém východu evropského Ruska nadělali se svým prvorozencem rozruch široko daleko. Ke zděšení matričních úřednic a pravoslavných popů pojmenovali synka po Luciferovi, tedy rusky Ljucifer. Církev dala najevo, že chlapce pokřtí - až se přejmenuje.

Tori Spelling: Panika okolo hviezdy Beverly Hills 90210: Karanténa a strach z eboly!

21. 10. 2014 17:47 zobrazit článek
NEW YORK - Americkú herečku Tori Spelling museli v sobotu 18. októbra previezť do losangeleskej nemocnice Cedars-Sinai. Ako pre magazín Us Weekly povedal nemenovaný zdroj, hospitalizovať ju museli pre problémy s dýchaním, horúčku a záchvaty kašľa. K herečke vraj v nemocnici pristupovali, ako keby mala ebolu.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI