Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Eva Urbanová: Tečku za Rokem České hudby udělá operní Galakoncert v pražské O2 Aréně

17. 12. 2014 8:26 zobrazit článek
Operním Galakoncertem dnes večer skončí Rok české hudby. Největší tuzemský projekt zaměřený na propagaci české hudby letos představil doma i v cizině na čtyři tisíce koncertů, inscenací, výstav a festivalů. Hlavními hvězdami večera budou sopranistky Eva Urbanová a Anna María Martínez. Nejslavnější árie oper Antonína Dvořáka a Bedřicha Smetany budou znít pražskou O2 Arénou.

Matěj Ruppert: Ruppert má nohu v sádře: Skočil do davu lidí a ti mu uhnuli!

17. 12. 2014 10:36 zobrazit článek
Na nedávném koncertě se frontman kapely Monkey Business Matěj Ruppert (36) rozdováděl tak, že z pódia několikrát skočil do davu lidí. Poslední let se mu ale nevyplatil. Skočil totiž mezi fanynky, které se ho lekly a ustoupily. Ruppert tak dopadl na zem a zlomil si nohu.

Martin Písařík: Nevěrný Písařík vyvedl přítelkyni a syna, pak je poslal domů a pil s Mádlem

17. 12. 2014 15:35 zobrazit článek
Na vánoční bazar Emmy Smetany vyrazil také herec Martin Písařík (35), který vzal s sebou svoji partnerku a jejich malého syna. Vůbec poprvé ho tak ukázal na veřejnosti. Když už bylo na miminko pozdě, odjela s ním máma domů. Písařík je sice vyprovodil, pak se ovšem vrátil na bar.

Sharon Osbourne: Jačali ako besné! Neuveríte, čo známej hviezde vypadlo v priamom prenose

17. 12. 2014 20:11 zobrazit článek
NEW YORK – Bizarná situácia! Niektoré talkšou dokážu pobaviť divákov nielen svojím obsahom, ale často aj prešľapmi, ktoré vedia priamy prenos riadne okoreniť. V utorok večer si na obrazovkách vyrobila trapas manželka speváka Ozzyho Osbourna (66) – Sharon (62). Z ničoho nič jej totiž vypadol zub.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif