Martina Menšíková - novinky

Dcera herce Menšíka: Nový milenec!

Herečka Martina Menšíková (45), dcera legendárního Vladimíra Menšíka, má novou lásku! Jejím partnerem je slavný písničkář Vlasta Třešňák!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Menšíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tomio Okamura: Vymíráme, řekl Okamura. Navrhl porodné za každé dítě těm, kdo pracují

17. 9. 2014 17:21 zobrazit článek
Lidé mají šanci, že budou od státu dostávat porodné i za druhé dítě v případě, že příjem rodiny nepřesahuje 2,7násobek životního minima. Tak si to představuje vláda, jejíž návrh čeká ve sněmovně závěrečné hlasování. Poslanec a předseda Úsvitu Tomio Okamura navrhl, aby ti, kdo řádně pracují a nebyli trestáni, dostávali porodné i za každé další dítě. Další články k tématu:

Vince Vaughn: O hlavní roli v True Detective bude bojovat dalších 7 žen

17. 9. 2014 18:48 zobrazit článek
Chvíli to vypadalo, že tvůrci druhé řady True Detective mají o představitelce hlavní ženské role skoro jasno. Teď se ale zdá, že plochý kruh castingů se ještě nějakou chvíli neuzavře. K Elisabeth Moss, známé ze seriálových perel Mad Man a Top of the Lake, a herečce Rachel McAdams se přidalo dalších sedm jmen. Mezi nimi třeba Jessica Biel, Oona Chaplin z Game of Thrones anebo Jaimie Alexander, kterou proslavil marvelovský Thor. Rozhodnout o tom, kdo zazáří po boku Colina Farrella nebo Vince Vaughna, by producenti měli co nejdřív – druhá série se totiž má začít točit ještě tento měsíc.

Nicole Vaidišová: Úspěšný návrat. Vaidišová po čtyřech letech vyhrála první zápas

17. 9. 2014 0:29 zobrazit článek
Tenistka Nicole Vaidišová vyhrála svůj první zápas při návratu na kurty po více než čtyřech letech. Bývalá světová sedmička, která aktuálně v žebříčku WTA nefiguruje, v úterý na turnaji ITF v americkém Albuquerque porazila v 1. kole Sesil Karatančevovou z Kazachstánu 6:3 a 6:4. Další články k tématu:

Chantal Poullain: Polívkův syn: Jako by z oka vypadl Ryanu Goslingovi!

17. 9. 2014 15:58 zobrazit článek
Když herec Vladimír Polívka (25) vysloví své slavné příjmení, okamžitě mu všichni začnou hledat v obličeji rysy jeho otce Bolka (65) nebo matky Chantal Poullain (58). Marně! Vycházející hvězda českého filmu je neskutečně podobná kanadskému idolu Ryanu Goslingovi (33). Díky pomněnkovým očím dokážou oba fešáci zamotat hlavu každé holce. A co se týče herectví, Vladimír bude rodičům jistě co nevidět šlapat na paty

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Dcera herce Menšíka: Nový milenec!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!