Karel Gott - novinky

Gott se toho nebojí: Nasadil helmu, a děly se věci!

Vše pod kontrolou chce mít Karel Gott (77). I rekonstrukci střechy ve své vile na Bertramce. Proto ve středu odpoledne přijel na obhlídku. S helmou na hlavě a úsměvem od ucha k uchu se nechal speciálním výtahem vyvézt až na střechu!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Gott diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Karel Gott: Karel Gott nahnevaný na Gombitovú: Čím ho naštvala slovenská legenda?!

6. 10. 2015 0:26 zobrazit článek
PRAHA/BRATISLAVA - Rozmyslela si to?! Legendárny Karel Gott (76) je sklamaný. Podľa informácií českých médií má ťažké srdce na našu speváčku Mariku Gombitovú (59). Hoci mu pri minuloročnej návšteve sľúbila, že nahrajú spoločnú pieseň na jeho pripravovaný album Duety, dnes je všetko úplne inak. Ako maestro prezradil, slovenská diva na poslednú chvíľu zmenila plány.

Helena Vondráčková: RECENZE: Muzikál Romeo a Julie drží Helena Vondráčková. Klasik úpí

26. 9. 2015 13:40 zobrazit článek
Kdyby se jmenoval třeba Esmeralda a Fernando, čert to vzal. Ale francouzský muzikál Romeo a Julie, který slovenští producenti přinesli do pražského Fora Karlín, se na klasické lásce přiživuje dost lacině. A z premiérového obsazení, které zpřeházela vlna viróz, zpívala na jistotu jen Helena Vondráčková v roli chůvy. Další články k tématu:

Justin Timberlake: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Bob Dylan: Bob Dylan na koncertě v Londýně zpíval Sinatru, na kytaru nesáhl

23. 10. 2015 11:19 zobrazit článek
Ve středu v londýnské Royal Albert Hall vystoupil písničkář Bob Dylan. Na pódiu, kde v roce 1966 přepisoval dějiny populární hudby, tentokrát zpíval písně Franka Sinatry. Dylanův hlas může být sípavý a chraplavý, v baladách zněl ale silně a dokonce něžně.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Pop MegastarReality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Gott se toho nebojí: Nasadil helmu, a děly se věci!":

Související..

Helena Vondráčková