Johnny Depp - novinky

Johnny Depp si zahraje podivínského tvůrce antiviru Johna McAfeeho

Hollywoodský herec Johnny Depp se zhostí role technologického magnáta Johna McAfeeho v černé komedii s názvem King of the Jungle (Král džungle). Námět se zakládá na článku magazínu Wired, který popisuje, jak tvůrce programu McAfee Antivirus opustil civilizaci a přestěhoval se do džungle v Belize ve Střední Americe. Film má sledovat cestu novináře, jenž se vydá udělat s podivínským multimilionářem interview. Pozná tak jeho nestandardní způsob života: držení zbraní, drogové obchody s mafií a opléračky s policií kvůli vraždě souseda. Snímek bude točit režisérské duo Glenn Ficarra a John Requa (Bláznivá, zatracená láska). Termín premiéry zatím neznáme.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Johnny Depp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Vanessa Paradis: OBRAZEM: Jako vejce vejci. Dcery známých matek mají krásu v genech

5. 10. 2015 2:12 zobrazit článek
Kaia Gerberová a Cindy Crawfordová, Rumer Willisová a Demi Moore, Lily-Rose Deppová a Vanessa Paradis. U dcer některých celebrit se geny prostě nezapřou a dívky jako by svým maminkám z oka vypadly. Podívejte se na „klony“ známých tváří. Další články k tématu:

Keith Richards: Keith Richards: Nestárnu, vyvíjím se

25. 9. 2015 4:02 zobrazit článek
Keith Richards vydal své třetí sólové album nazvané Crosseyed Heart. Kytarista Rolling Stones na něm vyvolává povědomé pocity. Umí to ale nenapodobitelně. Desku doprovází dokumentární film Under the Influence distribuovaný výhradně on-line službou Netflix...

Johnny Depp: Řecký výprodej: Ke koupi jsou pláže, letiště, přístavy i celé ostrovy! Jeden si koupil i Johnny Depp

21. 7. 2015 15:00 zobrazit článek
Řecko se sice dohodlo s EU na další finanční pomoci, ale nutně potřebuje další peníze. A tak bere, kde se dá. Na prodej je tak i mnoho položek ze státního majetku. Investoři vycítili šanci na zajímavé příležitosti, prodávají se totiž třeba některé řecké ostrovy a ostrůvky. Jeden si koupil americký boháč Warren Buffett, další americký herec z Pirátů z Karibiku Johnny Depp.

Keira Knightley: Těhotná Keira Knightley: Manžel pije za dva, protože já jím za dva

19. 2. 2015 13:45 zobrazit článek
Herečka Keira Knightley je poprvé těhotná a poprvé v životě ji vidí její blízcí cpát se jako nezřízená. Dosud velmi štíhlounká hvězda filmu Anna Karenina to vysvětluje tím, že musí jíst za dva. Její manžel James Righton se po dobu jejího těhotenství, kdy ona musí abstinovat, zase nezřízeně opíjí. A vysvětluje to tím, že teď pije taky za dva. Za sebe i za Keiru.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..KomparzMost do země Terabi..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..PokáníReality Show Vyvole..RenesanceTelevizní noviny na..Vanessa-DeppVysoce postavení po..Zápisky o skandálu
 

Diskuze o článku "Johnny Depp si zahraje podivínského tvůrce antiviru Johna McAfeeho":

Související..

Tom Hollander Geoffrey Rush Jonathan Pryce Bill Nighy Keith Richards Vanessa Paradis Orlando Bloom Keira Knightley