Petr Janda - novinky

Kdo bude chytat? Neřeknu! A v útočném pásmu jsme byli mizerní, říká český kouč

Bude čtvrtfinále chytat Pavel Francouz, nebo Petr Mrázek? A změníte ještě složení formací? Kouč hokejové reprezentace Josef Jandač čelil po utkání se Švýcarskem i těmto otázkám, ovšem odpověděl na ně neurčitě: „Teprve si na to sedneme a pak rozhodneme.“ Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Janda diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Petr Janda: Šéf Sparty poprvé prozradil vize: Chci Jandače a úspěch v Evropě

3. 10. 2015 15:21 zobrazit článek
Šéfuje nejslavnějšímu hokejovému klubu Česka. Pražské Spartě. Přesto je její akcionář Petr Speychal pro fanoušky mužem neznámým. V rozhovoru pro Sport poprvé za dobu své vlády svolil podělit se o své vize s veřejností prostřednictvím médií. Vyjádřil se ke stěhování týmu do O2 Areny i k budoucnosti slavné značky.

Marta Jandová: Jandová a Noid Bárta: Propadák v hudební soutěži Eurovize! Vypadli už v semifinále

22. 5. 2015 9:09 zobrazit článek
Marta Jandová a Václav Noid Bárta dnes neuspěli v semifinále soutěže Eurovision Song Contest a s duetem Hope Never Dies nepostoupili do sobotního finále. Soupeřili se zástupci dalších 16 zemí. O postupujících a letošním vítězi rozhodují hlasy členů národních porot i televizních diváků včetně České televize.

Justin Timberlake: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Bob Dylan: Bob Dylan na koncertě v Londýně zpíval Sinatru, na kytaru nesáhl

23. 10. 2015 11:19 zobrazit článek
Ve středu v londýnské Royal Albert Hall vystoupil písničkář Bob Dylan. Na pódiu, kde v roce 1966 přepisoval dějiny populární hudby, tentokrát zpíval písně Franka Sinatry. Dylanův hlas může být sípavý a chraplavý, v baladách zněl ale silně a dokonce něžně.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..JandoviMaharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Kdo bude chytat? Neřeknu! A v útočném pásmu jsme byli mizerní, říká český kouč":

Související..

Marta Jandová