Miroslav Hrabě - novinky

Kdo nejvíc překvapil moderátora Libora Boučka ve 2. kole Pevnosti Boyard?

Moderátor české verze soutěže Pevnost Boyard Libor Bouček (35) exkluzivně pro Nedělní Blesk zhodnotil výkony týmu Venduly Pizingerové, Jakuba Koháka, Davida Krause, Miroslava Hraběte a Radka Jaroše v 2. kole show.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Miroslav Hrabě diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Matěj Stropnický: ANALÝZA: Prahu zemětřesení nečeká, přeskupí se jen síly v koalici

24. 10. 2015 1:29 zobrazit článek
Pražská koalice se po nočním nenadálém odvolání čtyř radních včetně Matěje Stropnického ocitla v krizi. Primátorka Adriana Krnáčová tvrdí, že koalice může fungovat ve stávajícím složení i nadále. Trojkoalice však už nyní volá po nutné změně. MF DNES v analýze nastiňuje další vývoj na politické mapě Prahy. Další články k tématu:

Jessica Biel: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Helena Bonham Carter: Najodpornejšie vlasy šoubiznsu: To je hnus!

23. 10. 2015 23:08 zobrazit článek
LONDÝN - Videla sa v zrdkadle? Nemá doma hrebeň? Toto sa jej páči? Takéto otázky víria hlavou asi každému, kto zbadá fotky herečky Heleny Bonham Carter (49) v civile. Keby sa totiž udeľovala cena za najodpornejšie vlasy šoubiznisu, táto hviezda, ktorá bola v minulosti nominovaná na Oscara a Zlatý glóbus, by vyhrala s prehľadom. Na hlave má totiž namiesto vlasov hniezdo. Keby ste ju stretli v uliciach, mysleli by ste si, že prechádzate okolo poriadne zanedbanej bezdomovkyne.

Sagvan Tofi: Kultovní reklamy: Alkohol není váš kamarád. Musel z obrazovek

23. 10. 2015 15:10 zobrazit článek
Spousta dobrých reklam provokovala, z obrazovek však musely zmizet jen některé. V jednom ze zakázaných spotů propagoval Sagvan Tofi fernet od Berentzenu. Alkohol zde sehrál roli „kamaráda do deště“, který má podržet zdrceného Tofiho, hrdinu stejnojmenného filmu z osmdesátých let. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Kdo nejvíc překvapil moderátora Libora Boučka ve 2. kole Pevnosti Boyard?":