Google - novinky

Komiks: ta služba má Drive

Na novou službu od Google jsme čekali asi sedm let a teď jsme se konečně dočkali. Má sice menší kapacitu než konkurence, je mnohem dražší než dřív, nemá tolik funkci, nemá takovou podporu, je ošklivější, nemá klienta pro Linux ale jak by řekl milý Fry z Futuramy: „Sklapni a vem si moje peníze!“

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Google diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

BMW: Projeli jsme prezidentský koráb. BMW 7 umí hýčkat i dráždit

23. 10. 2015 0:14 zobrazit článek
Nové BMW 7 je asi nejmodernější auto dneška. Vlajková loď mnichovské značky je nabitá moderními technologiemi. Řidič si tu může připadat jako obsluha palubních systémů, ale také si jízdu užít. Prezidenta, byznysmena nebo filmovou hvězdu trůnící vzadu sedma hýčká. A z garáže toto auto vyparkuje samo. Další články k tématu:

Intel Corporation: Acer představil inovovaný Aspire R 14: novinky hlavně v hardwaru

23. 10. 2015 11:08 zobrazit článek
Minulý týden Acer odhalil novinku v podobě Aspiru R 14. Ten nabídne již nové procesory Intel Core 6. generace, nebo méně rozšířený 14palcový displej s FullHD rozlišením. Samozřejmě nesmí chybět konvertibilita, a tak ho můžete využívat jako notebook, tablet, stan nebo stojan. Mimo toho zaujme i svým elegantním vzhledem a příznivým poměrem ceny a výkonu.

Google: Ducati 999 za 107000 Kč - novinka

23. 10. 2015 19:08 zobrazit článek
Objem: 1000 ccm. Vyrobeno: 2006. Výkon: 91.0 kW. Najeto: 26000 km. Dovoz v roce 2006 z Itálie. Výfuky Sharon, zánovní baterie, hořčíkové brýle, karbonové blatníky, monosedlo, otevřená spojka, průhledný kryt desmodromického rozvodu. VIN: ZDMH400AA2B002077 pro kontrolu zadejte na www.cardetect.cz. www.eurocycles.cz: výkup motocyklů za hotové, protiúčet, komisní prodej, splátky bez prokazování příjmů. Více fotografií tohoto motocyklu ve vašem mobilu v aplikaci motordetector, kterou najdete zdarma na google play, nebo na motordetector. com.

Microsoft: Gates přišel o prvenství, na chvíli byl nejbohatším mužem světa šéf módního kolosu Ortega

23. 10. 2015 22:51 zobrazit článek
Spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates v pátek na okamžik přišel o titul nejbohatšího člověka planety. V žebříčku časopisu Forbes jej vystřídal zakladatel španělského Inditexu Amancio Ortega. Forbes v pátek v jednu chvíli odhadoval velikost Ortegova majetku na 79,9 miliardy dolarů.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Komiks: ta služba má Drive":