Google - novinky

Komiks: ta služba má Drive

Na novou službu od Google jsme čekali asi sedm let a teď jsme se konečně dočkali. Má sice menší kapacitu než konkurence, je mnohem dražší než dřív, nemá tolik funkci, nemá takovou podporu, je ošklivější, nemá klienta pro Linux ale jak by řekl milý Fry z Futuramy: „Sklapni a vem si moje peníze!“

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Google Komiks: ta služba má Drive - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Google: Nová domácí tiskárna Brother HL-L2340DW s duplexem a WiFi

20. 10. 2014 19:15 zobrazit článek
Hledáte-li cenově dostupnou tiskárnu pro svůj domácí tisk, zvolte novou vysoce kvalitní a cenově dostupnou laserovou tiskárnu . Vyžívejte mobilní tisk odkudkoli použitím aplikací Brother iPrint&Scan, Google Cloud Print 6, Apple AirPrint nebo Wi-Fi Direct. Tato tiskárna tiskne s úctyhodnou rychlostí až 26 stran za minutu ve formátu papíru A4 a vytisknutí první strany nabídne do 9 sekund. Vysoké rozlišení, 2400 x 600 dpi, zajistí aby vaše dokumenty byly vždy ostré a detailně zpracované. Připojení k počítači je velmi jednoduché a snadné, díky univerzálnímu rozhraní USB 2.0 a vestavěné bezdrátové technologii WiFi. pokryje vaše požadavky na domácí tisk a tisk z chytrých telefonů a tabletů, bez rizika zasychání inkoustu.

Škoda auto: Pronajmout si auto? Nemáte starosti. Ale co když přijdete o práci?

21. 10. 2014 6:10 zobrazit článek
Češi se přestali bát dlouhodobého pronájmu aut. Službu zpopularizovala Škoda Auto, která pro ni od června získala 900 zákazníků. S nabídkou se přidávají i další automobilky. Ne všechno je ale u operativního leasingu růžové. Co když třeba překročíte počet ujetých kilometrů? Další články k tématu:

BMW: FOTO Hra na chudáka skončila, Mikloš vytiahol nové fáro: Po odchode zo strany sa mu darí!

21. 10. 2014 8:46 zobrazit článek
BRATISLAVA - Vyváža sa na novom! Bývalý minister financií a člen SDKÚ Ivan Mikloš si potrpí na luxusné auto. Cena jeho nového BMW-čka sa pohybuje okolo 70 tisíc eur. Výrazná zmena oproti starému Subaru, na ktorom jazdil v minulosti. Po odchode zo strany sa mu zjavne darí.

Samsung: Mapy HERE dostupné pro všechny přístroje s Androidem 4.1 a vyšším

21. 10. 2014 20:59 zobrazit článek
Dlouhé čekání je u konce a uživatelům Samsung Galaxy zařízení končí exkluzivita na využívání Android verze oblíbených HERE map od Nokie. Ty jsou nyní dostupné na všechny Android zařízení s Androidem 4.1 a vyšším v první beta verzi, kterou si můžete zdarma stáhnout.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Komiks: ta služba má Drive":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI