Google - novinky

Komiks: ta služba má Drive

Na novou službu od Google jsme čekali asi sedm let a teď jsme se konečně dočkali. Má sice menší kapacitu než konkurence, je mnohem dražší než dřív, nemá tolik funkci, nemá takovou podporu, je ošklivější, nemá klienta pro Linux ale jak by řekl milý Fry z Futuramy: „Sklapni a vem si moje peníze!“

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Google diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Google: Nový Google Nexus 9 naživo: první dojmy a videopohled

14. 11. 2014 21:20 zobrazit článek
Nový tablet od Googlu přináší do řady Nexus mnoho změn a novinek. Zaprvé jde o první tablet s kovovou konstrukcí, pro Google jej vyrobilo HTC a nová je také úhlopříčka displeje – 8,9 palce. Google tak chce přímo konkurovat Applu a jeho iPadu mini. A předpoklady k tomu rozhodně má. Jaké jsou naše první dojmy z novinky? TO prozradí náš videopohled a první dojmy.

Samsung: Dřevorubec mezi kravaťáky. Odolný tablet od Samsungu má výměnnou baterii

14. 11. 2014 19:03 zobrazit článek
Na český trh míří na letošním ročníku veletrhu IFA představený tablet Samsung Galaxy Tab Active, který je zaměřený speciálně na podniky. Novinka díky odolnosti osloví především uživatele pracující přímo v terénu. K dostání bude ve verzích s wi-fi i LTE. Další články k tématu:

Škoda auto: Prodeje osobních aut zkreslují neprůhledné registrace hlavně Fordu a Škodě

13. 11. 2014 14:51 zobrazit článek
Nové světlo do výsledků prodejů osobních vozů jednotlivých značek vnáší analýza společnosti Médea Research. Ta přesně vyčísluje nejen účelové registrace vozů určených pro vývoz, tzv. reexporty, tak také registrace prodejců na své mateřské firmy. Největší podíl účelových registrací má letos Ford a nejvíce samoregistrací Škoda Auto. Míra zkreslení statistik prodejů u samoregistrací však není, na rozdíl od jasně mystifikačních čísel reexportů, jednoznačná.

Apple Inc.: Vodafone v listopadu: Samsung Galaxy Note 4 a další novinky

13. 11. 2014 9:11 zobrazit článek
Měsíc listopad je u mobilního operátora Vodafone ve znamení několika novinek. V ceníku se objevují modely Huawei Ascend Y550, Nokia Lumia 830, Samsung Galaxy Note 4, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, tablety Apple iPad mini 3 a Apple iPad Air 2. Došlo i na zlevnění několika mobilních zařízení.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Komiks: ta služba má Drive":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif