Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Heidi Janků: Celebrity ve volbách: Žilková a Novotný uspěli, Janků a Bendová ne

12. 10. 2014 13:38 zobrazit článek
Některým umělcům a novinářům, kteří kandidovali v komunálních a senátních volbách, jejich známá tvář pomohla. Voliče přesvědčili herečky Veronika Žilková a Dana Batulková nebo bulvární novinář Pavel Novotný. Naopak exVyVolený Emil Zajac, zpěvačka Heidi Janků a režisér Filip Renč zvoleni nebyli. Další články k tématu:

Kamila Nývltová: Kleopatra Nývltová zhubla do kostýmu 15 kilo: Dřív jsem dědila kostýmy po Csákové!

21. 10. 2014 10:41 zobrazit článek
Před šesti lety dostala Kamila Nývltová (25) nabídku na hlavní roli egyptské bohyně Kleopatry ve stejnojmenném muzikálu. Jelikož měla tehdy kypřejší postavu, kostýmy dědila po Iloně Csákové (44). Dnes je Nývltová o 15 kilo lehčí a kostýmy má šité na míru.

Tomáš Klus: VIDEO: Kryla zpívala Aneta Langerová i Tomáš Klus. Vychází DVD

21. 10. 2014 8:53 zobrazit článek
Letošní dvojí životní výročí Karla Kryla dne 8. dubna 2014 připomenul koncert v pražské Lucerně. Pořádající Český rozhlas oslovil mladé interprety k novému provedení písničkářových songů. Nyní vychází v několika podobách záznam unikátního večera. Další články k tématu:

Miro Žbirka: Miro Žbirka ide na turné: Po generálke v Tatrách odohrá prvý koncert v Londýne

21. 10. 2014 10:39 zobrazit článek
Spevák Miro Žbirka posledné týždne venoval intenzívnej príprave na svoju koncertnú šnúru s názvom Vianočné Best of Video Tour 2014, v rámci ktorej sa predstaví aj v niekoľkých slovenských mestách. Generálkou bolo nedávne vystúpenie na Štrbskom Plese, po ktorom sa chystá na premiérový koncert v Londýne.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI