Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Heidi Janků: Heidi zpívala a manžel? Očička měl ouzký a chtělo se mu spát

20. 4. 2015 19:08 zobrazit článek
Zatímco Heidi Janků (51) zpívá, až se z ní kouří, její manžel Ivo Pavlík (81) si v klidu opodál dává šlofíčka. Moderátorka erotického pořadu na TV Barrandov má plný diář, a tak aby se s manželem aspoň někdy viděli, jezdí s ní na vystoupení. Ale leckdy je to pro něj trochu únavné

Adam Plachetka: Adam Plachetka: Nepřemýšlel jsem, co je "in"

25. 4. 2015 13:42 zobrazit článek
"Už mám ve světě trochu jméno, ale minimálně pět let ještě budu muset svůj čas využívat tak, abych z něj dostal maximum," říká basbarytonista Adam Plachetka. Ten posledních pět let strávil ve Vídeňské státní opeře, kde už je ale dnes v angažmá jen na část sezony. Díky tomu může Plachetka uzavírat i jiné smlouvy - nedávno například debutoval v Metropolitní opeře.

Justin Bieber: Bieber urovnal spor s fotografom: Krotí problémový spevák svoju povahu?

25. 4. 2015 18:30 zobrazit článek
LOS ANGELES – Kanadský spevák Justin Bieber uzavrel dohodu s fotografom z Miami, ktorý na neho podal žalobu ešte v roku 2013. Informovali o tom právni zástupcovia oboch zainteresovaných. Podrobnosti o dohode, ako aj o tom, či jej súčasťou bolo i finančné vyrovnanie, však nezverejnili.

Lucie Bílá: Video, které srdíčkoví lidičkové nechtějí vidět: Před třiceti lety proběhla poslední spartakiáda a Lucie Bílá byla u toho!

25. 4. 2015 9:35 zobrazit článek
Poslední spartakiáda, ta v roce 1985, byla mocná. Na místních, okrskových a okresních spartakiádách vystoupilo 2 186 900 cvičenců a navštívily je téměř 4 miliony diváků. A co teprve hlavní program na Strahově a program televizní a kulturní! Ano, nechyběla ani Hana Zaňáková, vycházející hvězda, která si právě začínala říkat Lucie Bílá.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |