Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tomáš Klus: Napsal jsem ukolébavku pro bohyni války, říká Klus o novém albu

22. 3. 2015 17:43 zobrazit článek
S překvapivým oznámením přišel Tomáš Klus. Vyjíždí sice na turné, ale během nedávné dovolené napsal novou desku. Plánuje ji natočit a vydat ještě před letní sezonou. „Ta témata nemohla počkat,“ říká o protiválečném albu, které zřejmě pojmenuje Anat život není. Další články k tématu:

Anna K.: Sopranistka Netrebko se vrací. A nebude sama, přivede si kolegy

22. 3. 2015 22:32 zobrazit článek
Výjimečná pěvecká čtveřice, složená z hvězd Metropolitní opery, zazpívá 10.července v pražském Obecním domě. Sopranistka Anna Netrebko, mezzosopranistka Elena Gubanova, tenorista Aleksandrs Antonenko a basista Ildar Abdrazakov spojí síly na galakoncertu árií z ruských a italských oper. Zastaví se u nás v rámci evropského turné. Další články k tématu:

Whitney Houston: Žije ještě dcera Whitney Houston, nebo už ji odpojili od přístrojů?

22. 3. 2015 13:44 zobrazit článek
Jedenadvacetiletá Bobbi byla nalezena v 31. 1. v koupelně bez známek života. Bezvládně ležela ve vaně plné vody, obličejem dolů a byla v bezvědomí. Její manžel a zároveň i nevlastní bratr Nick Gordon okamžitě zavolal záchranku. Lékařům se ji podařilo oživit, ale už od začátku naznačovali, že se jedná o předem prohraný boj a musel by se stát zázrak, aby se mladá dívka probudila. Ten se nestal. A tak po více než měsíci v kómatu rodina rozhodla o přesunu.

Thomas Anders: Vyšlo/vyjde (pro týdny od 16.3. do 29.3. 2015)

22. 3. 2015 3:09 zobrazit článek
V právě končícím týdnu se na DVD z toho zaznamenáníhodnějšího začaly prodávat snímky Mistr (The Master, 2012) Paula Thomase Andersona (Bonton), Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid (2011) Karla Vachka (PRP), Mapy ke hvězdám (Maps to the Stars, 2014) Davida Cronenberga (Bonton), Lovec trolů (Trolljegeren, 2010) Andrého Ovredala (Bonton) a ...

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |