Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ben Cristovao: ROZHOVORY: Ben Cristovao - muzika se dnes nekupuje, ale podporuje

17. 7. 2014 20:38 zobrazit článek
Ben Cristovao má před sebou nezvyklé letní turné Hrady.cz, velký rozdíl oproti shows na diskotékách. Popovídali jsme si s ním také o jeho úspěšné, již třetí nahrávce "Made in Czechoslovakia", která není v běžné distribuci, zeptali jsme se na zajímavé hosty a nesměli jsme opomenout jeho "nahatý skandál".

Hana Zagorová: Jakeš: Jestli něco Evropa potřebuje, je to odchod Ameriky

17. 7. 2014 8:08 zobrazit článek
Bývalému generálnímu tajemníkovi ÚV KSČ, který se "proslavil" především projevem na Červeném Hrádku v červenci 1989, v němž si pletl brojlery s bojlery a zmínil i zpěvačku Hanu Zagorovou, bude v srpnu 92 let. Na lůžko ale ještě zdaleka upoutaný není, stěžuje si jen na špatný zrak. Televizi BARRANDOV poskytl krátký rozhovor, v němž přiblížil okolnosti svého pětadvacet let starého projevu, vyjádřil se ale i k aktualitám.

Karel Gott: Životné tajomstvo Karla Gotta: Prehovoril o traume, ktorú utajil aj pred rodičmi!

17. 7. 2014 17:08 zobrazit článek
PRAHA – Dnes by to urobil zrejme inak! Karel Gott (75) pri príležitosti osláv svojho jubilea odkryl časť minulosti, z ktorej má doživotnú traumu. Milovanej matke Márii (†66) totiž nikdy nepovedal, že po svete pobehuje vnúča, po ktorom veľmi túžila. Maestro sa netají tým, že ho tento omyl neskutočne ťaží.

Glen Hansard: Oscarová Irglová má Instagram, na první fotce se chlubí dcerou. Neuvěříte, jaké zvláštní jméno jí dala

16. 7. 2014 16:46 zobrazit článek
Muzikantka "Markéta Irglová":http://www.extra.cz/tema/marketa-irglova (26), která v roce 2008 získala s tehdejším partnerem Glenem Hansardem Oscara za úvodní píseň k filmu Once, se přidala k miliónům těch, co mají svůj účet na "Instagramu":http://www.extra.cz/tema/instagram. Jako první fotku na tuto sociální síť nahrála samu sebe s dcerou v náruči.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!