Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Mick Jagger: Rolling Stones zahráli na vyprodaném koncertu v Adelaide. Diváky ohromila energie ostřílených rockerů

27. 10. 2014 10:54 zobrazit článek
Před vyprodaným hledištěm s kolem 53 000 diváků zahájila britská skupina Rolling Stones v sobotu večer v Adelaide své odložené turné po Austrálii. Turné nazvané 14 On Fire Tour se mělo konat na jaře a kapela ho zrušila po sebevraždě přítelkyně svého frontmana Micka Jaggera.

Ivan Mládek: Učitelia, klobúk dolu! (ivanaheckova)

27. 10. 2014 23:48 zobrazit článek
Práve som skončila s doučovaním anglického jazyka mojich dvoch mladších sestier. A to Vám bola riadna fuška! Som známa svojím salámistickým postojom a tým, že ma málo čo vyvedie z miery ale priznám sa, bola som v koncoch. Ak to dokázalo rozhodiť takého pokojného človeka ako ja, ako to zvládajú učitelia, ktorí majú za úlohu odovzdať vedomosti desiatkam žiakov?

Lucie Vondráčková: VIDEO: Trpím, že je vnuk daleko, přiznal otec Lucie Vondráčkové

27. 10. 2014 2:34 zobrazit článek
Otec Lucie Vondráčkové a bratr Heleny Vondráčkové skladatel Jiří Vondráček (63) si čas od času zoufá, že nemá vnuka Matyáše blíž. Jak řekl na kameru iDNES.cz, nemá příliš šancí ho rozmazlovat. Jinak ale žije spokojený život s Hanou Sorrosovou, s níž kromě Lucie má i syna Davida. Další články k tématu:

Leoš Mareš: Zamilovaní Mareš s Faltýnovou jsou v Dubaji! Letěli tajně letadlem s barem a saunou! Známe podrobnosti...

27. 10. 2014 13:24 zobrazit článek
"Leoš Mareš":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator (38) přes "svůj profil na Instagram":http://www.extra.cz/revoluce-na-kterou-cekaly-pubertacky-roky-leos-mares-si-poridil-instagramu potvrdil to, co už se po Praze šušká týdny, totiž že jeho románek s úspěšnou modelkou "Petrou Faltýnovou":http://www.extra.cz/tema/petra-faltynova-modelka (36) pokračuje.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |