Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lady Gaga: Říjnová hudební smršť: 25 koncertů, na které vyrazit

1. 10. 2014 6:37 zobrazit článek
Říjen je měsíc koncertům zaslíbený. Abyste stihli všechny naše tipy, museli byste se například 16. října roztrojit: V Roxy hraje elektro-dreampopový mág Tycho, v MeetFactory experimentátor Caribou a v Lucerně zpívá Joan Baez. Ale i jen jeden koncert za měsíc je dobré skóre! Mimo seznam: 5. října zpívá v O2 aréně Lady Gaga, která před pár dny vydala výborné jazzové album s Tony Bennettem. O koncertech v seznamu se více dočtete v rychlovkách a článcích na Kouli.

Ivan Hlas: Poprvé v Bangkoku (Ivan Běhounek)

1. 10. 2014 17:22 zobrazit článek
Z lehkého podřimování mne vytrhl bzučák telefonu, který ležel na poličce vedle postele hned u mé hlavy. Podle hlasu to byl stejný recepční, který sloužil včera večer: “Je vše v pořádku pane?“ Přisvědčil jsem. Zrovna do recepce dorazila dívka, která se mnou strávila noc, aby si vyzvedla ID kartu, kterou zde při příchodu odevzdala. Kontrola byla na místě. Ne vždycky se stane, že děvče odejde jen s tím, co dostane za svou milou přítomnost. Bylo osm ráno a ona spěchala do práce. Na střechu plechového ...

Lenka Dusilová: Nová alba: Wohnout, ABBA, Lenka Dusilová, Leonard Cohen a další

1. 10. 2014 7:14 zobrazit článek
Vánoce se blíží. Byť se to zdá předčasné, říjen bývá každoročně pobídkou vydavatelstvím hnát na trh co nejzářnější jména. Platí to i letos, posuďte sami: Wohnout, ABBA, Genesis, Leonard Cohen, Lenka Dusilová, Erasure, Lucie Vondráčková, Tokio Hotel a další.

Karel Kryl: SPOLEČNOST: Krylova busta prý zkultivuje parlament

1. 10. 2014 1:01 zobrazit článek
V hlavě širší veřejnosti neznámého umělce se zrodil plán vymodelovat bustu Karla Kryla, nechat ji odlít do bronzu, pozlatit a umístit do atria jedné... z budov Parlamentu České republiky. K tomu pak stačilo ještě přesvědčit mecenáše, aby akci zaštítil, a dohodnout se se správou budovy.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!