Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Vlasta Parkanová: Svoboda má štěstí. Není Parkanová

25. 2. 2015 13:36 zobrazit článek
Je velmi pravděpodobné, že sněmovna Bohuslava Svobodu policii nevydá, což ovšem jednasedmdesátiletému poslanci pomůže jen na krátký čas. Svoboda má ovšem stejně do jisté míry "štěstí", že o něm poslanci nerozhodovali právě někdy před dvěma nebo třemi lety. V minulém volebním období by bylo jasno hned: jako třeba v případě Vlasty Parkanové.

Anna K.: Jak vnímat zázraky kolem nás - Simeon a Anna. (marekrysanek)

25. 2. 2015 10:34 zobrazit článek
Sestry a bratři, o vánočních svátcích jsme si připomínali, že Boží sklonění se k nám v Ježíši z Nazareta se uskutečnilo v malém dítěti dvou chudých lidí vyhnaných na cestu zvůlí mocných. Byl tu malinký záblesk světla Boží lásky, který ale temnota lidského sobectví a svévole nemůže zadusit. A v tomto duchu pokračuje evangelium i dále. V dnešním evangelijním čtení jsme četli o tom, že Josef s Marií obětovaly za novorozeného chlapce dvě hrdličky či dvě holoubata. To byla podle zákona výjimka pro nemajetné lidi, kteří nemají na stanovenou oběť, kterou je beránek. A v právě v těchto dvou chuďasech a jejich dítěti rozpoznal mesiáše Simeon. Simeon je tady jméno znamení – nomen omen. Znamená totiž slyšící. Simeon byl člověk spravedlivý a zbožný, očekával potěšení Izraele. Byl to zkrátka člověk, který se dokázal ztišit a naslouchat onomu tichému hlasu Ducha svatého.

František Nedvěd: RECENZE: Do noci zahoukal poslední vlak v Hradci

25. 2. 2015 12:52 zobrazit článek
Simoně Petrů a Anně Petrželkové spolupráce na jevištích sluší, což nejnověji připomněly inscenací Medvědi s podtitulem Všichni jsou bratři v hradeckém Klicperově divadle. Nedejme se mást písmenkem v názvu. V centru pozornosti autorek se ocitli Jan a František Nedvědovi a fenomén českého zpívajícího trampingu. A také folku.

Václav Neckář: Mýdlový princ Písařík: Zpěváci dnes neumí píseň vyprávět jako Neckář

25. 2. 2015 15:08 zobrazit článek
Herec Martin Písařík (35) dostal hlavní roli v muzikálu Mýdlový princ, který je sestaven ze slavných písní Václava Neckáře. Alternuje se v ní s Martinem Dejdarem a Sagvanem Tofim a touží se na jevišti potkat i se samotným Neckářem. Ten je podle něj jedinečný. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |