Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

František Nedvěd: František Nedvěd úplně odstřihl bratra: Je mi jedno, hlavně, ať žije

23. 1. 2015 11:38 zobrazit článek
Že by bratři Nedvědové ještě někdy zaplnili Strahov, nebo třeba „jen“ Lucernu, se asi už nikdy nestane. Polovina slavného folkařského dua bratří Nedvědů František (67) před svým nadcházejícím turné prozradil, proč už nekoncertuje se svým bratrem Janem (66). A proč se s ním dokonce už ani nevídá.

Karel Kryl: K.Kryl i A.Hitler měli pravdu pane ministře...tak jenom pojistit (Jiří Medula)

23. 1. 2015 9:11 zobrazit článek
Jen největší hlupák na zeměkouli by s nimi nesouhlasil. Pravda s Karlem Krylem mnohem častěji, pravděpodobně se dá souhlasit s každým textem tohoto vélkého českého básnika 20.století. Dokonale vystihovaly naši společnost, postoje i charaktery lidí ve své době a je s podivem jak nadčasové se zdají být. Jak mnohé dokonale vystihují i dnešní dobu, kterou Karel Kryl bezpochyby se zájmem sleduje už jen z nebe. Ovšem i s Adolfem Hitlerem je nutno souhlasit pokud prohlásí, že dvě plus dvě jsou čtyři ...

Hana Zagorová: Soutěžte s námi o CD Hanky Zagorové a další ceny!

23. 1. 2015 0:23 zobrazit článek
Jako každý čtvrtek tu je soutěž. Chcete vyhrát CD Hanky Zagorové Vyznání a další ceny? Pak na email tip@prask.tv napište svou adresu a odpověď na otázku: Jak se jmenuje životní partner zpěvačky?Tři nejrychlejší z vás vyhrají zmíněné album a další skvělé věci. Níže si můžete ještě přečíst herní řád soutěže.

Janek Ledecký: Úkol je jednoduchý: Sjet kopec co nejrychleji, říká šampionka Ledecká

23. 1. 2015 15:35 zobrazit článek
Snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká má vynikající sezonu. Ve čtvrtek se stala první českou mistryní světa v paralelním slalomu. O den později ke zlatu přidala ještě páté místo v paralelním obřím slalomu. Pro Hospodářské noviny popsala, jak trénuje. Tvrdí, že nezná stres. Devatenáctiletá dcera zpěváka Janka Ledeckého zvládla loni maturitu a chystá se na vysokou školu.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |