Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Iveta Bartošová: Zesnulá Iveta Bartošová by se divila: Artur nesplní její přání

23. 5. 2015 6:51 zobrazit článek
Překvapení přichystal své rodině Artur Štaidl. Nejenom, že ho v těchto dnech čeká maturita, ale také začal laškovat s myšlenkou, že se přihlásí na vysokou školu. Jeho matka Iveta Bartošová (†48) z něj chtěla mít kuchaře. Dnes by se asi divila, že její syn má větší ambice.

LeBron James: Cleveland si poradil i bez Irvinga a vede nad Atlantou 2:0

23. 5. 2015 10:58 zobrazit článek
Basketbalisté Clevelandu zvítězili v Atlantě i ve druhém finálovém utkání Východní konference NBA, tentokrát 94:82. Hlavní postavou pátečního zápasu byl LeBron James, který si poradil i bez dvou důležitých spoluhráčů a jediný doskok ho dělil od triple doublu: nastřílel 30 bodů, přidal 11 asistencí a devět doskočených míčů.

Kurt Cobain: Short Cuts

23. 5. 2015 2:08 zobrazit článek
Celovečerní dokument Kurt Cobain: Montage of Heck (2015) Bretta Morgena, který se v premiéře objevil loni na festivalu Sundance a hned poté na Berlinale (psal jsem o něm ve zprávě "Autorizovaný Cobain" tady), se do tuzemské distribuce přece jenom "podívá" - DVD, připravené společností Universal, do českých obchodů doveze (pod názvem Cobain...

Anna K.: Exotický jasmínovec či smrtící polonium. Jedy, které zabíjejí kritiky Kremlu

22. 5. 2015 8:48 zobrazit článek
Co spojuje vysoce radioaktivní polonium, karcinogenní dioxin, vzácné thallium či lístky exotického jasmínovce? Zaprvé: jedná se o smrtící jedy. Zadruhé: jejich oběťmi se stali ti, kteří překáželi režimu řízenému zpoza rudých zdí Kremlu. Alexandr Litviněnko, Jurij Ščekočichin, Anna Politkovská, Viktor Juščenko. A nově také Alexandr Perepiličnij, klíčový svědek v bolavém místě putinismu - kauze Magnitskij. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |