Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Heidi Janků: Celebrity ve volbách: Žilková a Novotný uspěli, Janků a Bendová ne

12. 10. 2014 13:38 zobrazit článek
Některým umělcům a novinářům, kteří kandidovali v komunálních a senátních volbách, jejich známá tvář pomohla. Voliče přesvědčili herečky Veronika Žilková a Dana Batulková nebo bulvární novinář Pavel Novotný. Naopak exVyVolený Emil Zajac, zpěvačka Heidi Janků a režisér Filip Renč zvoleni nebyli. Další články k tématu:

Justin Bieber: Justine, co je to za hrůzu? Bieber si vyfotil hodně úchylnou fotku, tu musíte vidět celou!

24. 10. 2014 18:43 zobrazit článek
Pořád se nás ptáte, jestli je "Justin Bieber (20)":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber-zpevak doopravdy kluk a "co to má znamenat, že mu říkáme kanadská zpěvačka":http://www.extra.cz/bieberovi-se-zase-neco-stalo-s-hlavou-vypada-to-ze-se-z-nej-opravdu-stava-zena. Tak nyní má pro vás odpověď on sám osobně.

Lady Gaga: Lady Gaga chce opravdu vypadat jako Lucie Bílá, ještě musí shodit přetékající břicho!

24. 10. 2014 21:52 zobrazit článek
Už jednou nás zarazila "nová image":http://www.extra.cz/lady-gaga-se-cpe-k-bile-do-divadla-snazi-se-srdickovou-kralovnu-zoufale-napodobit "Lady Gaga":http://www.extra.cz/tema/lady-gaga-zpevacka (28), která nápadně připomínala naši několikanásobnou slavici "Lucii Bílou":http://www.extra.cz/tema/lucie-bila (48). Že je její posedlost naší zpěvačkou ale tak veliká, jsme opravdu nečekali.

Richard Müller: Richard Müller zavŕši hudobný maratón koncertami s Andrejom Šebanom

24. 10. 2014 19:57 zobrazit článek
Richard Müller opäť dokazuje, že keď sa na jeseň rozbehne, tažko ho zastaviť. Hoci jeho turné s Fragile je v plnom prúde, stihol už pripraviť aj veľké predvianočné prekvapenie. Tohtoročný hudobný maratón zavŕši dvoma klubovými koncertami so svojou skupinou, na ktoré si pozval aj špeciálneho hosťa - gitaristu Andreja Šebana.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI