Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lady Gaga: Vypapaná Lady Gaga nahodila bombarďáky: Fúha, to sú ale macaté stehná!

16. 9. 2014 21:46 zobrazit článek
ISTAMBUL – Plnšie tvary nijako neskrýva! Lady Gaga (28) sa počas cesty na vrchol populárnej hudby vždy usilovala o vytrénovanú a veľmi štíhlu postavičku ako lusk. V uplynulých mesiacoch však na diéty zvysoka kašle a užíva si zaoblenú figúru. Tú bez hanby ukázala aj tureckým fanúšikom, keď v neforemných šortkách predvádzala hrubé stehná.

Amy Winehouse: V Londýně odhalili sochu Amy Winehouse, moc se jí však nepodobá

16. 9. 2014 16:16 zobrazit článek
Britská zpěvačka Amy Winehouseová by se v neděli 14. září dožila jednatřiceti let. Tři roky po tragickém odchodu jí toho dne v londýnském Camdenu odhalili bronzovou sochu. Ačkoli její otec Mitch byl nadšený, řada lidí si šuškala, že kdyby neměl památník typický vysoký drdol zvaný včelí úl, viděl by v něm slavnou občanku této čtvrti málokdo. Obličej připomíná Amy vzdáleně.

Roman Vojtek: Bolest Romana Vojtka: V dětství mu zemřeli oba rodiče a utekla sestra

16. 9. 2014 12:08 zobrazit článek
Při pohledu na věčně usměvavého herce Romana Vojtka (42) by jen těžko někdo řekl, že v sobě nosí děsivé tajemství z dětství. V dětství mu zemřela maminka na rakovinu, o pár let později přišel i o svého otce. Vojtek se tak musel postavit rychle na vlastní nohy.

Bob Dylan: Roger Waters- stavitel zdí přitahovaný odvrácenou stranou Měsíce (Tomáš Richter)

16. 9. 2014 23:37 zobrazit článek
Lennon- McCartney, Bob Dylan, Pete Townshend, Jagger- Richards - to jsou jména, která jsou obvykle vyzdvihována jako jména nejlepších tvůrců v historii populární a rockové hudby. Na úroveň těchto géniů bychom neměli zapomenout postavit i jejich vrstevníka, vůdčí autorskou osobnost legendární artrockové kapely Pink Floyd, Rogera Waterse. Waters, jenž má za sebou tři roky trvající turnéThe Wall Live( na kterém, jak už název vypovídá, bylo hráno celé legendární dvojalbum Pink Floyd z roku 1979 v celé ...

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!