Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Demi Lovato: Demi Lovato bojovala s bulimií, teď má zpět sebevědomí a pózuje nahá

6. 10. 2015 19:14 zobrazit článek
Zpěvačka Demi Lovato (23) má za sebou v tak mladém věku řadu psychických propadů. Bojovala s bulimií i anorexií, vyvinula se u ní bipolární porucha. Zpěvačka ale nabyla ztracené sebevědomí a dokazuje to i odhalenými snímky, které nafotila pro časopis Vanity Fair. Další články k tématu:

Honza Kalousek: Novelu o zdanění hazardu budu blokovat až do rána, prohlásil Kalousek a začal s přednáškou

6. 10. 2015 22:15 zobrazit článek
Až do rána je připravený blokovat projednání novely loterijního zákona šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Opozice sice proti samotnému vyššímu zdanění hazardu není, nelíbí se jí však, že předkladatel návrhu poslanec hnutí ANO Jan Volný, předbíhá své kolegy, jejichž návrhy by měly být projednány dříve. Podle Kalouska jde navíc ve skutečnosti o návrh Andreje Babiše, který by proto tento návrh měl v dolní komoře obhajovat. Babiš nicméně na jednání chybí, Kalousek proto začal s obstrukční přednáškou o tom, co je hazard, jaké může mít dopady a jak vypadá příslušná legislativa v jednotlivých evropských státech.

Mick Jagger: Jagger přiletěl na Kubu, Rolling Stones se tam zřejmě pokusí zopakovat koncert na Strahově

6. 10. 2015 13:32 zobrazit článek
Zpěvák Mick Jagger přiletěl na Kubu. Podle státního komunistického deníku zde jedná o možném vystoupení Rolling Stones. Kapela by se na ostrově mohla pokusit zopakovat koncert, který v srpnu 1990 odehrála na pražském Strahově po pádu komunistického režimu.

Janet Jackson: Sámer dobývá USA: Po 23 hodinách jsem v Kalifornii, nemám kufr a usínám za chůze!

6. 10. 2015 14:13 zobrazit článek
Ahoj, budu Vás pravidelně informovat z mojí pracovní cesty v USA, kam jsem se vydal úplně sám. Konkrétně do Kalifornie. Tři měsíce budu psát a natáčet videa o tom, jak se žije v Americe a o mé desce, kterou tady připravuji s takovými profíky, jako je například producent, který spolupracuje s Janet Jackson. Připravoval se mnou před lety také moji první a nejúspěšnější desku BUSTED.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |