Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Anna K.: Šabatová se zastala muže, který po přestupku odmítl odejít s policistou

22. 7. 2015 18:54 zobrazit článek
Ombudsmanka Anna Šabatová se zastala muže, který způsobil drobný přestupek a byl i po předložení občanského průkazu a běžné komunikaci s policistou násilím přinucen dojít ke služebnímu vozu. Podle ní policisté nemají právo kohokoli nutit, aby využil svého práva na obhajobu a věc měli předat přestupkové komisi. Další články k tématu:

Lady Gaga: Vnučka božskej Grace Kelly sa ukázala svetu: Ehm, veď vyzerá ako...

22. 7. 2015 23:40 zobrazit článek
NEW YORK - Zarážajúca podoba! Hlavnou hvizedou aktuálneho vydania magazínu Harper´s Bazaar je Jazmin Grace Grimaldi (24), najstarší potomok monackého kniežaťa Alberta II. (57). Nemanželská dcéra panovníka poskytla médiam rozhovor poprvýkrát, no oveľa viac ako jej slová, prekvapujú fotky, ktoré zdobia známy časopis. Pri pohľade na ne si totiž mnohí myslia, že sa dívajú na slávnu speváčku Lady Gaga (29).

Verona: Rabušic je zase v Liberci. Přes Toniho nejel vlak, vzpomíná na Itálii

22. 7. 2015 10:47 zobrazit článek
Fotbalový útočník Michael Rabušic se pokusí v Liberci navázat na své někdejší úspěšné působení. Po roce a půl, kdy se marně snažil proniknout do základní sestavy italského Hellasu Verona, v úterý odpoledne podepsal smlouvu U Nisy, kam přichází na roční hostování. Další články k tématu:

Ivan Hlas: V čele úřadu hlídajícího soukromí bude bývalá ústavní soudkyně Janů

22. 7. 2015 21:12 zobrazit článek
V čele Úřadu pro ochranu osobních údajů bude od září bývalá ústavní soudkyně Ivana Janů. Od senátorů získala ve středu během tajné volby více hlasů než inspektor úřadu Josef Vacula. Janů nahradí Igora Němce, který po dvou funkčních obdobích již znovu kandidovat nemohl. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |