Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Demi Lovato: V štrnástich ju nominovali na Oscara, teraz príjemne šokuje hitom o sebaláske

22. 8. 2015 22:52 zobrazit článek
LOS ANGELES – 18-ročná Hailee Steinfeld má zrejme všetky predpoklady na to, aby sa stala novou veľkou popovou hviezdou. Jej kariéra je zaujímavá už teraz, nezviditeľnila sa totiž v talentových šou ani účinkovaním v disneyovských produkciách, ako tomu bolo v prípade Miley Cyrus, Demi Lovato či Seleny Gomez. Do sveta hudby prichádza ako jeden z najväčších hereckých talentov Hollywoodu.

Jamiroquai: Frontmana kapely Jamiroquai obťažovala žena: Dva týždne stanovala na jeho pozemku!

22. 8. 2015 22:52 zobrazit článek
LONDÝN - Frontman anglickej kapely Jamiroquai' Jay Kay získal zákaz približovania sa pre istú Ilonu Angel, ktorá pravidelne prichádzala k jeho domu, aby mu vyznala lásku. Ako uviedol 45-ročný spevák, 51-ročná žena tiež dva týždne stanovala na jeho pozemku.

Rod Stewart: Upírka Kristen Stewart očarila Lagerfelda: Táto spolupráca vás prekvapí!

22. 8. 2015 22:52 zobrazit článek
LOS ANGELES – Americká herečka Kristen Stewart si zahrala v novom filme nemeckého módneho návrhára, divadelného a filmového kostyméra a fotografa Karla Lagerfelda. Dvadsaťpäťročná rodáčka z Los Angeles v krátkej snímke stvárnila herečku hrajúcu Coco Chanel.

Lucie Bílá: Strašné spomienky jojkárskej porotkyne Bílej: Znásilnil ju synáčik z vplyvnej rodiny!

21. 8. 2015 14:45 zobrazit článek
PRAHA - Strašný zážitok! Lucie Bílá (49) si na začiatku svojej kariéry prešla nočnou morou všetkých žien. Pri sťahovaní jej ponúkol pomoc sympatický mladík, z ktorého sa ale vykľula beštia. Speváčku zbil a znásilnil. Keďže bol z vplyvnej rodiny, trestné oznámenie nikdy nepodala.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |