Heidi Janků - novinky

Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!

Odhalené snímky sedmačtyřicetileté zpěvačky a moderátorky Heidi Janků vzbudily v českém showbyznysu opravdovou senzaci. Titulní strany našeho nejčtenějšího deníku – Blesku, rekordní návštěvnost jejích lechtivých snímků na internetových portálech, televizní reportáže... To vše si nyní Heidi užila naplno. Čert na koze pro vás našel její první akty, které vznikly na sklonku roku 1990 a pak i erotické, pouhých šest let staré snímky, které Heidi nafotila spolu se zpěvákem a modelem Robertem N. na titul výběrového alba Lásko, buď má.

 

celý článek | Heidi Janků diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jana Kratochvílová: Miss desetiletí a herci z Ypsilonky pokřtili speciální edici vína Prima ZOOM

23. 4. 2014 19:08 zobrazit článek
Dokumentární kanál Prima ZOOM ve spolupráci s Botanickou zahradou hl. m. Prahy představil limitovanou edici vína Prima ZOOM a devět druhů nového ročníku vína z vinice sv. Kláry. Slavnostního křtu se zúčastnili Miss ČR 2013 Gabriela Kratochvílová a Jan Schmid, Jana Synková a Jan Jiráň ze Studia Ypsilon.

John Lennon: Slepecké duo vs. Mirka Zuntová – Imagine / John Lennon (video Souboj Hlasu 2014)

23. 4. 2014 16:02 zobrazit článek
Dnes večer se v souboji Hlasu ČeskoSlovenska 2014 potká i Slepecké duo a Mirka Zuntova. Boj o přízeň Majka Spirita, který je zatím jejich koučem, svedou v rámci písně Imagine od Johna Lennona. Kdo zaujme svým partem Majka více? Slepecké duo Blanka Janečková a Martin svátek nebo studentka Mirka Zuntová? Video Slepecké duo vs Mirka […]

Kamil Střihavka: Vozíčkáři slaní Nuselský most a rozjedou to se Sto zvířat

23. 4. 2014 10:29 zobrazit článek
Vozíčkář horolezcem? Žádný problém, jak se opět ukáže na festivalu Pojď dál. Odvážlivci tam po lanech překonají Nuselský most na výšku. Spolu s ostřílenými sportovci z Jedličkova ústavu si to 1. května vyzkouší i Kamil Střihavka, zlatá snowboardistka Eva Samková, Tomáš Hanák či Lucie Výborná. Posléze na festivalu vystoupí kapely Tam Tam Batucada, Sto zvířat a The Tap Tap.

Leoš Mareš: Nepokoje na Evropě 2: Leoš tajně vyjednával s vedením o Šilhánové! Známe výsledek!

23. 4. 2014 22:03 zobrazit článek
Po nečekaném vyhazovu "Lucie Šilhánové":http://www.extra.cz/tema/lucie-silhanova (33) z Ranní show Evropy 2 došlo prý v rádiu k pořádnému zemětřesení. Její kolega "Leoš Mareš":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator (37), který krom Faltýnové nikomu nepodléhá, sám ve vysílání řekl, "že to tak nenechá a sejde se s nejvyšším vedením":http://www.extra.cz/mares-se-rozhodl-po-odchodu-silhanove-temer-nevysilat-jak-to-dnes-v-radiu-probihalo.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Máme další nahé fotky zpěvačky Heidi Janků!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!