Pavel Cejnar - novinky

Moderátor Pavel Cejnar (39): Bude poprvé tátou!

Do rodiny průvodce známé televizní reality show Jak se staví sen Pavla Cejnara (39) přiletí čáp!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Pavel Cejnar diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Libor Bouček: 50. ročník ankety Český slavík Mattoni 2015! Hlasujte!

6. 10. 2015 14:45 zobrazit článek
Hlasování v jubilejním 50. ročníku ankety Český slavík Mattoni začíná dnes 6.10. a končí 22.11. o půlnoci. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v sobotu 28. listopadu večer ve Státní opeře, jedné ze scén Národního divadla, v přímém přenosu TV Nova. Moderuje Libor Bouček, režie Michal Čech.

Leoš Mareš: Mareš není žádná socka. Po káře za miliony si pořídil kabelku za 150 tisíc!

4. 10. 2015 11:34 zobrazit článek
Na to, že se Leoš Mareš rád předvádí s luxusními věcmi, jsme si už zvykli. Ale co je moc, to už je příliš. Poté, co se na svém Instagramu pochlubil károu za pět mega, tak teď přišel s dalším úlovkem. To budete zírat, kolik dokáže vysolit i za tak banální věc, tedy co se aspoň u mužů týče.

Romana Vítová: Modelka a moderátorka Romana Vítová: Naposledy jsem doma opravovala ucpaný odpad

2. 10. 2015 17:02 zobrazit článek
Krásnou a něžnou blondýnku Romanu Vítovou (38), která zářila na přehlídkových molech i jako rosnička na televizních obrazovkách, si jen stěží představíte s vrtačkou nebo šroubovákem. Kutilství je přitom její velké hobby. Od drobných domácích oprav odhání i svého manžela Petra Jákla. A pro své přátele je hodinový manžel na telefonu.

Marcela Skřivánková: Návrat ztraceného Ztraceného: Zpěvák se vrátil k matce svého syna! Střídavá péče nestačila

1. 10. 2015 23:10 zobrazit článek
Muzikant Marek Ztracený (30) se před časem vrátil ke své přítelkyni Marcele Skřivánkové, s níž má syna Marka (4). Krátce po jeho porodu se partneři rozešli a domluvili se na střídavé péči. Ale zpěvákovi brzy došlo, že zhýralý život a mejdany s cizími ženami mu štěstí nepřinesou.

Big BrotherČesko hledá Superst..Evropa 2Frekvence 1Jste to, co jíteJurinová-MerunkaMiss ČRModerátořiÓčko TVOrdinace v Růžové Z..Rodinná PoutaStar danceTelevizní noviny na..TV NovaTV Prima
 

Diskuze o článku "Moderátor Pavel Cejnar (39): Bude poprvé tátou!":