Adéla Gondíková - novinky

Moderátorka Gondíková úplně nahá!

Sestřička ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Adéla Gondíková (34) se svlékla pro prestižní pánský časopis. Úplně nahá pózovala známému fotografovi Jakubu Ludvíkovi.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Adéla Gondíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: O svobodě jako nástroji blahobytu... (Pavel Břetislav Reichl)

24. 8. 2014 11:17 zobrazit článek
Je svoboda člověka limitována hojností plného stolu? Volností pohybu při cestách za poznáním celého světa? V hmotných statcích a sedmimístným číslem v zústatku na bankovním účtu? Nebo snad v možnosti vyjádřit se svobodně k čemukoliv? Nebo je svoboda, ta skutečná svoboda jen jakýmsi impulzem v našem mozku aniž by byla založena na hmotném základu? Existuje skutečně svoboda jako termín pro volné myšlení a konání lidí?

Pavel Dumbrovský: Rozhovor s Mužem roku: Kdo je jeho strýc? Tomu neuvěříte!

24. 8. 2014 14:08 zobrazit článek
Finále letošního ročníku soutěže Muž roku přineslo překvapivé zjištění. Víme, co po odchodu z Novy dělá bývalý televizní moderátor Pavel Dumbrovský (56). A prozradil nám to sám jeho vzdálený synovec – student práv Tomáš Dumbrovský (23) z Brna, který Muže roku vyhrál.

Jiří Mádl: České a slovenské filmy v Austrálii

23. 8. 2014 8:46 zobrazit článek
Režijní debut Jiřího Mádla Pojedeme k moři zahájil ve čtvrtek v Melbourne 2. ročník Českého a slovenského filmového festivalu v Austrálii. Do 29. srpna v Melbourne a poté od 2. do 7. září v Sydney nabídne divákům více než čtyřicet celovečerních hraných, dokumentárních a krátkých filmů z české a slovenské produkce.

Karel Voříšek: Kyblíková výzva pokračuje: Zlili se Absolonová, Voříšek i Doležalová!

21. 8. 2014 22:33 zobrazit článek
Šílenství kolem ledové kyblíkové výzvy nekončí! Čím dál tím více celebrit se polévá studenou vodou, aby upozornily na zákeřnou amyotrofickou laterální skleróza. Výzvu Ivany Gottové přijal Karel Voříšek, který se zlil přímo v hlavních zprávách Primy. Zlila se i trojnásobně vyzvaná zpěvačka Monika Absolonová. A kdo ještě?

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiNámořní vyšetřovací..Ordinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Moderátorka Gondíková úplně nahá!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!