Adéla Gondíková - novinky

Moderátorka Gondíková úplně nahá!

Sestřička ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Adéla Gondíková (34) se svlékla pro prestižní pánský časopis. Úplně nahá pózovala známému fotografovi Jakubu Ludvíkovi.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Adéla Gondíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Čtyři čeští europoslanci mohou získat evropského „Oscara“

18. 3. 2015 15:37 zobrazit článek
ČR v Evropské unii Čtveřice českých europoslanců se uchází o zisk prestižního ocenění MEP Awards 2015, které každoročně za úspěchy při práci v Evropském parlamentu uděluje bruselský Parlamentní magazín. Evropského „Oscara“, jak se ceny někdy označují, si z dnešního slavnostního ceremoniálu může odnést Martina Dlabajová, Pavel Poc, Pavel Svoboda a Miroslav Poche.

Veronika Žilková: Babička Agáty Prachařové po operaci: Romský kněz jí dal pomazání!

17. 3. 2015 7:55 zobrazit článek
Do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích zavítal první český romský kněz Vojtěch Vágai (31). Zavítal do ní za Olgou Žilkovou (91), maminkou herečky Veroniky Žilkové (53) a babičkou Agáty Prachařové (29). Příbuzná českých celebrit v ní leží po operaci. „Přišel jí dát pomazání,“ přiznala Veronika Blesk.cz.

Leoš Mareš: Velký selfie úlovek nejlepšího moderátora. Leoš se fotil s mužem, který byl na Měsíci!

15. 3. 2015 22:10 zobrazit článek
V týdnu přiletěl do Prahy slavný kosmonaut, který strávil s kolegou Johnem Youngem na povrchu Měsíce celkem 71 hodin. S celosvětově uznávanou kapacitou a desátým člověkem v historii, který kdy na Měsíc vstoupil, Charlesem Dukem si pořídil selfie Leoš Mareš.

Michal Suchánek: Film Vybíjená těžce sází na nostalgii, jistotu i na Viewegha

12. 3. 2015 10:08 zobrazit článek
Petr Nikolaev natočil bilanční komedii podle Vieweghovy knihy Vybíjená. Film sází na útěchu, že i krásní lidé to mají v životě těžké, a kdo je ošklivý, osud jej vybaví smyslem pro humor. Skeče a glosy ve filmu obstarávají Michal Suchánek, Richard Genzer a Ondřej Sokol z televizní Partičky.

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiOrdinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Moderátorka Gondíková úplně nahá!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |