Adéla Gondíková - novinky

Moderátorka Gondíková úplně nahá!

Sestřička ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Adéla Gondíková (34) se svlékla pro prestižní pánský časopis. Úplně nahá pózovala známému fotografovi Jakubu Ludvíkovi.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Adéla Gondíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Zákaz focení na ulici? Milá EU, to už dělá Islámský stát

24. 6. 2015 20:31 zobrazit článek
Výbor evropského parlamentu JURI v čele s poslancem Pavlem Svobodou (KDU-ČSL) vyvoval rozruch návrhem, který chrání autorská práva autorů děl, která běžně můžeme vidět na veřejnosti. Stavby, sochy, malby Přestože návrh nešel do legislativního procesu, stále rezonuje a je označován za kontroverzní. Blesk.cz přináší komentář Martina Herzána z organizace Evropská unie pro lidská práva.

Leoš Mareš: Táto sexi Slovenka chce byť moderátorkou: Nafotila už aj akty!

24. 6. 2015 3:18 zobrazit článek
BRATISLAVA – Sexepílu má na rozdávanie! Bývalá finalistka Miss Universe SR z roku 2009, ktorá očarila svojou exotickou krásou aj českého moderátora Leoša Mareša (38), v týchto dňoch bojuje o flek moderátorky Fashion TV. Ako však vidno na záberoch, ktoré sa nám podarilo získať, Jasmína Alagičová (26) to vie nielen pred kamerou, ale aj pred objektívom fotografa. Dôkazom môžu byť jej pikantné polonahé snímky.

Veronika Žilková: Veronika Žilková: Útok vedli na pokoj Kordulky!

22. 6. 2015 17:30 zobrazit článek
Od útoku na dům herečky Veroniky Žilkové (53) a ministra obrany Martina Stropnického (58) už uběhly dva týdny. Protože jej stále vyšetřuje policie, je na informace uvaleno bezpečnostní embargo. Blesku však Žilková poskytla exkluzivní rozhovor, ve kterém útočníkovi vzkazuje: Nebojíme se tě!

Iva Kubelková: Zpěvačka Lucie Vondráčková: Porod je tu!

21. 6. 2015 9:37 zobrazit článek
Miminku zpěvačky Lucie Vondráčkové (35) se už zachtělo na svět. Práskla to moderátorka Iva Kubelková v pořadu Zlatá hokejka. Omluvila totiž absenci jejího manžele Tomáše Plekance (32) na předávání cen. Hokejista měl být tou dobou se zpěvačkou už na porodním sále.

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíReality Show Vyvole..Rodinná PoutaTelevizní noviny na..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Moderátorka Gondíková úplně nahá!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |