Adéla Gondíková - novinky

Moderátorka Gondíková úplně nahá!

Sestřička ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Adéla Gondíková (34) se svlékla pro prestižní pánský časopis. Úplně nahá pózovala známému fotografovi Jakubu Ludvíkovi.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Adéla Gondíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Záchranka v Pardubickém kraji stále nemá dostatek lékařů

21. 7. 2015 0:19 zobrazit článek
Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje stále nemá dostatek lékařů. Sehnat další lékaře je však téměř nemožné, řekl ředitel záchranky Pavel Svoboda. Snaží se situaci čelit větším podílem posádek s vysokoškolsky vzdělaným záchranářem. (rubrika: Z praxe, zdroj: ČTK)

Leoš Mareš: Mareš si vybral milenku jako přes kopírák! 9 důkazů, že Koblížková je kopií Faltýnové

21. 7. 2015 20:09 zobrazit článek
Leoš Mareš (39) si svoje holky vybírá jako přes kopírák. Jeho současná partnerka Monika Koblížková je nejenom stejný typ jako ex Petra Faltýnová, ale navíc se rády na Instagram fotí ve stejných polohách, obě mají selfie se Simonou Krainovou, a navíc jsou obě majitelkami buldočka.

Veronika Žilková: Dcera Žilkové Kordula (9) dostala roli ve filmu! Protekce, nebo náhoda?

20. 7. 2015 12:25 zobrazit článek
Vypadá to, že Kordula Stropnická (9) půjde ve šlépějích svých hereckých rodičů. Ale zdání klame. Dcera Veroniky Žilkové (53) a Martina Stropnického (58) herečkou rozhodně být nechce. Prý jich v rodině mají dost. Jejím snem je být tanečnice nebo krasojezdkyně na koni.

Richard Genzer: Linda Finková: Naštěstí nemám levé ruce a jsem pracovitá

19. 7. 2015 11:49 zobrazit článek
Zpěvačku Lindu Finkovou (47) vídáme v každém druhém muzikálu, má ale i spoustu dalších aktivit. Ostatně hodně pracovat musí. Po rozchodu s manželem, bavičem Richardem Genzerem, sama zvládá nejen péči o dvě děti, ale také o dům, který si pořizovali spolu a ještě nedávno na něm byla hypotéka. Jak všechno stíhá? A rozvede se už někdy s manželem, když mají oba nové partnery?

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiOrdinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Moderátorka Gondíková úplně nahá!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |