Adéla Gondíková - novinky

Moderátorka Gondíková úplně nahá!

Sestřička ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Adéla Gondíková (34) se svlékla pro prestižní pánský časopis. Úplně nahá pózovala známému fotografovi Jakubu Ludvíkovi.

 

celý článek | Adéla Gondíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Adéla Gondíková: Nevěrný Jiří Langmajer: Utajené milostné radovánky s Gondíkovou v ráji! (FOTO)

14. 4. 2014 18:26 zobrazit článek
Když před třemi lety začali randit Jiří Langmajer (47) a Adéla Gondíková (40) málokdo věřil, že románek bude mít delší trvání. Jiří je známý svou slabostí pro krásné ženy a Adéla se vzpamatovávala z rozvodu s Ondřejem Brouskem. Ten si začal s hereckou kolegyní, dcerou prvního československého kosmonauta a současného velvyslance v Moskvě Annou Remkovou.

Pavel Svoboda: Hannig v ČT zaútočil na Pospíšila: Přeskakování ze stran je nemorální

19. 4. 2014 23:20 zobrazit článek
V pořadu České televize s názvem Politické spektrum se i dnes utkali představitelé politických stran, kteří zabojují v blížících se volbách do Evropského parlamentu. Svůj program a priority představil lídr KDU-ČSL Pavel Svoboda, lídr Strany zdravého rozumu – NECHCEME EURO Petr Hannig, lídr TOP 09 a Starostové Jiří Pospíšil a lídr Liberálně ekologické strany Milena Vicenová.

Michal Suchánek: Divadlo je symfonie, Partička zase rock’n’roll, vysvětluje herec Ondřej Sokol

18. 4. 2014 11:10 zobrazit článek
Ondřej Sokol je výrazným divadelním hercem a talentovaným režisérem s citem pro dobrý dramatický kus. Přesto ho většina lidí zná jako toho typa, co leze Michalu Suchánkovi v Partičce po zádech. Jenže, jak říká v rozhovoru pro páteční magazín Víkend, on to tak má rád.

Dalibor Gondík: Neuvěřitelná proměna Dalibora Gondíka: Langoši, nespleť si ho s Adélou!

18. 4. 2014 21:31 zobrazit článek
Moderátor Dalibor Gondík byl donedávna typický svou pleší, která byla vidět do daleka. Toho ale asi přestalo bavit. Na hlavě se mu totiž objevily vlasy, které by mu záviděla kdejaká žena. Navíc se v nich podobá své sestře Adéle, takže nepříjemnou situaci mohl zažít i Adélin přítel Jiří Langmajer!

BailandoBig BrotherBuffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Moderátorka Gondíková úplně nahá!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!