Adéla Gondíková - novinky

Moderátorka Gondíková úplně nahá!

Sestřička ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Adéla Gondíková (34) se svlékla pro prestižní pánský časopis. Úplně nahá pózovala známému fotografovi Jakubu Ludvíkovi.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Adéla Gondíková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Případ ‚Křetínského kabely‘ je definitivně uzavřen pro nedostatek důkazů

23. 10. 2014 18:35 zobrazit článek
Krajský soud v Praze zamítl odvolání státního zástupce v kauze, v níž byli obžalováni z korupce bývalí rozhodčí Tomáš Adámek a Pavel Býma a bývalý klubový funkcionář Martin Svoboda. Případ, známý jako ‚Křetínského kabela‘, tak byl po dvou letech definitivně uzavřen pro nedostatek důkazů.

Veronika Žilková: Jak jsem nutil Žilkovou, aby šla do konfliktu

23. 10. 2014 12:17 zobrazit článek
Den po volbách zastupitelka Suchdola Veronika Žilková (ANO) prohlásila, že strany by tam s hnutím měly udržovat dobré vztahy. Protože peníze rozděluje magistrát, kde budou sedět dámy z ANO. Teď ale herečka začala tvrdit, že jsem ji k těmto výrokům donutil, když jsem jí neustále podsouval, aby šla do konfliktu. Jako důkaz, že Žilková nemluví pravdu, přikládám nahrávku celého rozhovoru.

Leoš Mareš: Můj klient, můj pán: Milovník převleků Mareš moderoval v tomhle kostýmu, není to už trochu moc?

23. 10. 2014 10:02 zobrazit článek
Už jsme ho viděli za Lady Gagu, za Conchitu Wurst i za vypelichanou princeznu Ladu, když si na sebe kdysi brával myší kožich. "Leoš Mareš (38)":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator vám půjde do všeho, pokud to klient nebo daná situace požaduje, ale nic by se nemělo přehánět.

Lucie Borhyová: Borhyová o rychlém návratu do televize: Každý den se bojím, že mě vyhodí!

16. 10. 2014 13:08 zobrazit článek
Patří mezi nejpopulárnější moderátory Česka, novácká zprávařka Lucie Borhyová (36) se nedávno vrátila na televizní obrazovky. Podle všeho musela, denně se totiž bojí, že o svou práci přijde. Stejně tak to musela udělat, když měla první dítě. Tenkrát však na něj byla úplně sama!

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..Teorie Velkého třes..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Moderátorka Gondíková úplně nahá!":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI