Alec Baldwin - novinky

Obama chápe protesty, môže naraziť

S hnutím Obsaďme Wall Street sympatizujú spisovatelia ako Salman Rushdie či herci ako Alec Baldwin. Rozumie im aj americký prezident.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alec Baldwin Obama chápe protesty, môže naraziť - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lena Záhorská: Rosnička Almásy v Markíze ako zvodkyňa: Vypučila zadok, pohodila vlasmi a... všetky oči na nej!

16. 9. 2014 0:38 zobrazit článek
BRATISLAVA - Wau! Toto si zrejme povedali mnohí páni v areáli Markízy, keď sa pred bránami televízie objavila rosnička Miroslava Almásy (39). Dlhoročná tvár zo Záhorskej Bystrice sa totiž nahodila pred pár dňami do naozaj sexi outfitu. Svetlé obtiahnuté šaty nezvýraznili len blondínkine krivky, ale poodhaľovali aj jej rameno. No a keď k tomu pridala zmyselné pohľady a pohodenie vlasmi, upútala pozornosť všetkých navôkol.

David Vávra: Postrádám emoce, řekl po nástupu staronový příbramský trenér Tobiáš

16. 9. 2014 10:29 zobrazit článek
Když fotbalový trenér Pavel Tobiáš během podzimu 2004 převzal Příbram, na konci sezony s ní slavil deváté místo. Jde o nejlepší umístění za poslední desetiletku, pouze před dvěma lety Středočeši dosáhli na stejnou příčku pod Davidem Vavruškou. Čas Pavla Tobiáše v Příbrami teď nastává znovu. Přesně po deseti letech. Další články k tématu:

Nicole Vaidišová: První soupeřkou Vaidišové při návratu k tenisu bude Karatančevová

16. 9. 2014 0:27 zobrazit článek
První soupeřkou Nicole Vaidišové při jejím comebacku k profesionálnímu tenisu bude Sesil Karatančevová. Pětadvacetiletá Češka se se stejně starou Bulharkou reprezentující Kazachstán utká v úvodním kole turnaje kategorie ITF v americkém Albuquerque, který začíná v úterý. Další články k tématu:

Jiří Strach: Mádl se vrátí na jeviště. „Ukecala mě slečna,“ říká a má trochu strach

16. 9. 2014 20:00 zobrazit článek
Herec a režisér Jiří Mádl se teprve podruhé v kariéře objeví na divadelních prknech. V pražském Divadle Kalich ztvární hlavní roli autistického chlapce v inscenaci připravené dle populární knihy Marka Haddona Podivný případ se psem. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Obama chápe protesty, môže naraziť":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!