Alec Baldwin - novinky

Obama chápe protesty, môže naraziť

S hnutím Obsaďme Wall Street sympatizujú spisovatelia ako Salman Rushdie či herci ako Alec Baldwin. Rozumie im aj americký prezident.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alec Baldwin diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alec Baldwin: Materské prsia jej kypia z výstrihu: Prominentnej manželke do oči nikto nepozerá!

22. 6. 2015 22:33 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Je celkom bežné, že tehotenské hormóny pridávajú niektorým mamičkám na kráse. Príkadom je aj manželka známeho herca Aleca Baldwina (57) - Hilaria (31), ktorá mu nedávno porodila synčeka Rafaela. Inštruktorku jógy pred pár dňami nafotili paparazzi a treba uznať, že vyzerala skvele. Neprehliadnuteľný bol najmä jej výstrih, z ktorého jej naliaté prsia priam kypeli von.

Jan Saudek: Zomrel Kája Saudek

26. 6. 2015 18:01 zobrazit článek
Zomrel Kája Saudek Kája Saudek zomrel dnes vo veku 80 rokov . Kája Saudek (vlastným menom Karel Saudek bol významný český maliar a komiksový kresliar. Jeho špecifické výtvarné dielo doplnilo aj niekoľko filmov a populárno náučný televízny seriál Okná vesmíru dokorán, ilustroval tiež rad kníh a časopisov. Bol bratom (jednovaječné dvojča) fotografa Jana Saudka. Od apríla 2006 ležal vo

Lucie Výborná: PŘIPRAVUJEME: Graham Ellis, výkonný ředitel rozhlasové divize britské BBC

25. 6. 2015 10:39 zobrazit článek
Hostem Radiožurnálu bude ve čtvrtek dopoledne Graham Ellis, výkonný ředitel rozhlasové divize britské BBC. Čím by se mělo rádio i nadále nejvíce odlišovat od televize? Jak se daří britskému veřejnoprávnímu rozhlasu balancovat mezi posluchačskou přízní a kvalitou programu? A který pořad, jaký rozhovor či jaká reportáž ho v poslední obě nejvíce zaujala? I na to se zeptá moderátorka Lucie Výborná ve čtvrtek dopoledne mezi 10. a 11. hodinou. Své otázky můžete pokládat i vy.

Karel Svoboda: Pozor na kulomety, varovali místní české skialpinisty na Hedvábné stezce

25. 6. 2015 0:15 zobrazit článek
Mnoho jejich cílů nebylo vůbec zaneseno na mapě, na řadu míst se nikdy nikdo nevydal na lyžích. Na osmiměsíční cestu napříč Asií vyrazili Martin Štourač a Karel Svoboda v polovině února a jejich cílem jsou mimo jiné prvosjezdy. Vrcholem expedice bude pokus o sjezd himalájské osmitisícovky Manaslu. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Obama chápe protesty, môže naraziť":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |