Alec Baldwin - novinky

Obama chápe protesty, môže naraziť

S hnutím Obsaďme Wall Street sympatizujú spisovatelia ako Salman Rushdie či herci ako Alec Baldwin. Rozumie im aj americký prezident.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alec Baldwin Obama chápe protesty, môže naraziť - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Monika Žídková: Miss Žídková starostkou Kravař? Blesk.cz prozradila, proč šla do politiky!

24. 10. 2014 6:44 zobrazit článek
Slavná misska Monika Žídková (37) utkvěla všem v paměti jako Miss Europe 1995. Představila se i ve StarDance 2007. Vedle toho je dvojnásobnou matkou. V roce 2014 se však může objevit ve zcela nové roli. Jako starostka Kravař, kde uspěla v komunálních volbách! Blesk.cz prozradila, kdy a proč vstoupila do politiky a jak volební klání prožívala.

Pavel Vítek: Ústavní soud zamítl stížnost dvou žhářů z Vítkova

24. 10. 2014 10:29 zobrazit článek
Ústavní soud odmítl stížnost dvojice aktérů žhářského útoku ve Vítkově Davida Vaculíka a Jaromíra Lukeše. Ti napadali nestrannost soudů a požadovali zrušení rozsudku, který označili za nepřiměřený a exemplární. Senát v čele se soudcem zpravodajem Pavlem Rychetským stížnost zamítl jako neopodstatněnou.

Pavel Šporcl: Devět let jsem neměla práci, bylo mi smutno, přiznává Bára Kodetová

24. 10. 2014 0:46 zobrazit článek
Herečka Bára Kodetová (44) nebyla vždy v pracovní oblasti spokojená tak, jak by se u ní coby dceři Jiřího Kodeta čekalo. V rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, že dlouhých devět let neměla pořádnou práci. V té době jí hodně pomohl životní partner, houslista Pavel Šporcl, s nímž vychovává tři dcery. Další články k tématu:

Tori Spelling: Spellingová poslala vzkaz z nemocnice naznačující konec manželství

24. 10. 2014 17:03 zobrazit článek
Herečka Tori Spellingová sdílí svůj život prostřednictvím reality show a také sociálních sítí. Na Instagram dala svůj snímek z nemocnice a postěžovala si u něj na manžela, s nímž řeší krizi už od loňských Vánoc. Zdá se, že manželství nezachránili. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Obama chápe protesty, môže naraziť":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI