Alec Baldwin - novinky

Obama chápe protesty, môže naraziť

S hnutím Obsaďme Wall Street sympatizujú spisovatelia ako Salman Rushdie či herci ako Alec Baldwin. Rozumie im aj americký prezident.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alec Baldwin diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Radim Jančura: 27. 4. 2015: Přednáška „Radim Jančura na VŠE – Nechte se inspirovat“ (Klub malých a středních podnikatelů VŠE)

20. 4. 2015 19:36 zobrazit článek
Klub malých a středních podnikatel VŠE zve na přednášku Radima Jančury, jedné z nejzajímavějších osobností českého byznysu, na Vysoké škole ekonomické v Praze. Sledujte aktuální informace na zdi facebookovské události s názvem „Radim Jančura na VŠE – Nechte se inspirovat“. Přednáška se uskuteční v pondělí 27. dubna od 18 hod. v posluchárně NB C...

Miluše Bittnerová: Pro Milušku Bittnerovou je křupavý rohlík tabu

20. 4. 2015 19:08 zobrazit článek
Alergie na lepek je považována za hrozbu dnešní doby. Přitom se lidem, kterým doktoři tuhle diagnózu odhalí, paradoxně uleví. Přestanou být totiž za hypochondry, začnou se léčit a mohou opět plnohodnotně žít. Podobné zkušenosti má i herečka Miluše Bittnerová (37), která je na bezlepkové dietě už několik let. Jaká úskalí to s sebou nese?

Ivan Vyskočil: Poutavé setkání s Ivanem Vyskočilem

20. 4. 2015 19:27 zobrazit článek
Večer dne 9. dubna se sešli četní spořilovští občané v sálku pod kostelem sv. Anežky České s PhDr. Ivanem Vyskočilem, profesorem herectví a divadelní tvorby DAMU, psychologem, pedagogem, spisovatelem, autorem divadelních her a učebnic, básníkem a hercem, který dosáhne zanedlouho (*27.4.1929) kmetského věku osmdesáti šesti let. Spolu s ním zavzpomínali na staré dobré časy jeho dětství vděční jeho četní přátelé a starší sousedé.

David Vávra: Vavruška po výhře nad Spartou: Když vidím své mužstvo, jsem v euforii

20. 4. 2015 19:38 zobrazit článek
Když se po katastrofálním vstupu do jara fotbalový Liberec propadl na poslední místo ligy, leckdo už ho odepisoval. Trojnásobný mistr republiky se však po nástupu staronového kouče Davida Vavrušky až zázračně vzchopil a svůj vzestup potvrdil skvělým výkonem a domácí výhrou 2:1 nad Spartou. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Obama chápe protesty, môže naraziť":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |