Alec Baldwin - novinky

Obama chápe protesty, môže naraziť

S hnutím Obsaďme Wall Street sympatizujú spisovatelia ako Salman Rushdie či herci ako Alec Baldwin. Rozumie im aj americký prezident.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alec Baldwin diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alec Baldwin: Obľúbený americký herec chystá svadbu: Snubný prsteň navrhol sám!

24. 11. 2014 18:54 zobrazit článek
LOS ANGELES - Americký herec, producent a režisér Daniel Baldwin sa v sobotu zasnúbil s Robin Sue Hertz Hempel. Päťdesiatštyriročný brat Aleca Baldwina požiadal svoju partnerku o ruku počas filmového festivalu vo Fort Lauderdale na Floride, kde propagoval film The Wisdom to Know the Difference, ktorý režíroval a napísal k nemu aj scenár. Zaujímavosťou je, že prsteň, ktorý daroval svojej láske, navrhol úplne sám.

Tomáš Sedláček: Akademici vystoupili proti rektorovi Zimovi

24. 11. 2014 17:19 zobrazit článek
Osm desítek akademiků a studentů Univerzity Karlovy nesouhlasí s tím, že její rektor Tomáš Zima kritizoval protest na Albertově proti prezidentu Miloši Zemanovi. Svůj postoj vyjádřili v otevřeném dopise, pod nímž jsou podepsáni například ekonom Tomáš Sedláček, básnířka Sylva Fischerová, literární historik Martin C. Putna, proděkan Matematicko-fyzikální fakulty Jan Trlifaj, biolog Jaroslav Flegr nebo filozofové Štěpán Špinka a Zdeněk Kratochvíl.

Tomio Okamura: Sobotka je prý populista. Chce trestat poslance a sám na hlasování nechodí. Pak to schytal kníže

24. 11. 2014 14:49 zobrazit článek
Předsednictvo ČSSD nesouhlasí se zvýšením platů ústavních činitelů asi o 14 procent a chce zavádět tresty za neúčast ve sněmovně. Do toho se vložil lídr hnutí Úsvit Tomio Okamura, který v reakci na tento plán poukázal na účast některých politiků na hlasováních. Pak začala padat ostrá slova o populismu.

Karel Svoboda: Brit, který zmizel v Praze při zapíjení svobody, je už 9 dní nezvěstný. Kamarádi zrušili svatbu

24. 11. 2014 19:08 zobrazit článek
Možná vám to připomene slavnou komedii Pařba v Las Vegas. Bohužel tento příběh zatím šťastný konec nemá. Parta Britů, kteří přijeli zapít do Prahy rozlučku se svobodou, už 9 dní marně hledá svého kamaráda. Karl Law, 34letý bratranec ženicha, zmizel 15. listopadu cestou do hotelu. Rodina s ohledem k situaci odložila svatbu, kamarádi se vrátili do Česka, aby pokračovali v pátrání. Je ještě naděje?

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Obama chápe protesty, môže naraziť":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif