Alec Baldwin - novinky

Obama chápe protesty, môže naraziť

S hnutím Obsaďme Wall Street sympatizujú spisovatelia ako Salman Rushdie či herci ako Alec Baldwin. Rozumie im aj americký prezident.

 

celý článek | Alec Baldwin Obama chápe protesty, môže naraziť - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alec Baldwin: 10 velmi vtipných fotek manželky herce Aleca Baldwina: Válí se zlitá pod obraz na lavičce a dělá stojku ve večerních šatech

12. 4. 2014 12:44 zobrazit článek
Slavný hollywoodský áčkový herec "Alec Baldwin":http://www.extra.cz/tema/alec-baldwin (54) je sice super ve filmech a hezky se na něj kouká, ale kromě skandálu ohledně rozvodu s Kim Basinger si ho tisk nikdy nevšímal. Žije docela nezajímavý obyčejný život, což se nám líbí, jelikož nemá na sebe potřebu upozorňovat, vlastně by jste ho dost možná přehlédli na ulici.

Tim Burton: Filmový Tarzan, autor mysteriózních bestsellerů a kultovní režisér u Marka Ebena

22. 4. 2014 17:15 zobrazit článek
Hned tři světově proslulé osobnosti se sešly Na plovárně. Ve středu 23. dubna odvysílá ČT art rozhovor Marka Ebena se spisovatelem Danem Brownem, 7. května pak bude hostem pořadu francouzský herec Christopher Lambert a hvězdnou trojici završí 21. května režisér, výtvarník a producent Tim Burton.

Igor Timko: Vychádza román Julinkina pekáreň z pera Táne Keleovej-Vasilkovej

22. 4. 2014 10:20 zobrazit článek
BRATISLAVA – Nový román s názvom Julinkina pekáreň z pera spisovateľky Táne Keleovej-Vasilkovej pribudol na pulty slovenských knižných obchodov. Za účasti autorky ho v utorok večer (15.4.) v Bratislave prezentovalo vydavateľstvo Ikar. Do života knihu uviedol spevák a líder skupiny No Name Igor Timko. Na prezentáciu prišla celá kapela, aby autorke zahrala známe piesne a hlavne hit Čím to je, ktorý patrí k jej najobľúbenejším.

Karel Svoboda: Studenti stomatologie poradí, jak si správně čistit zuby

22. 4. 2014 9:45 zobrazit článek
Studenti stomatologie budou dnes radit ve stanech v centrech Prahy, Brna, Plzně či Olomouce, jak si správně čistit zuby, a připomenou důležitost preventivních prohlídek. Pro radu si k budoucím zubařům mohou přijít lidé na Karlovo náměstí v Praze, na náměstí Svobody v Brně, v Plzni na náměstí Republiky, v Hradci Králové na Masarykově náměstí a v Olomouci na Horním náměstí.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Obama chápe protesty, môže naraziť":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!