Alec Baldwin - novinky

Obama chápe protesty, môže naraziť

S hnutím Obsaďme Wall Street sympatizujú spisovatelia ako Salman Rushdie či herci ako Alec Baldwin. Rozumie im aj americký prezident.

 

celý článek | Alec Baldwin Obama chápe protesty, môže naraziť - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alec Baldwin: 10 velmi vtipných fotek manželky herce Aleca Baldwina: Válí se zlitá pod obraz na lavičce a dělá stojku ve večerních šatech

12. 4. 2014 12:44 zobrazit článek
Slavný hollywoodský áčkový herec "Alec Baldwin":http://www.extra.cz/tema/alec-baldwin (54) je sice super ve filmech a hezky se na něj kouká, ale kromě skandálu ohledně rozvodu s Kim Basinger si ho tisk nikdy nevšímal. Žije docela nezajímavý obyčejný život, což se nám líbí, jelikož nemá na sebe potřebu upozorňovat, vlastně by jste ho dost možná přehlédli na ulici.

Tim Burton: Jarmark zrůdiček Tima Burtona ožil i ve verších. Představují chlapce s hřebíky v očích

16. 4. 2014 12:44 zobrazit článek
Z návštěvy filmaře Tima Burtona v Praze nevzešla pouze výstava, autogramiáda a koncert filmové hudby, ale také dvě knihy Burtonových básní a kreseb. Tu první už ve druhém vydání připravilo nakladatelství Dybbuk, titul nazvaný Můra noční, předvánoční pak v novém překladu poslalo na pulty nakladatelství Argo.

Ivanka Trump: Ivanka Trump: Pracuju šestnáct hodin denně

16. 4. 2014 15:26 zobrazit článek
Dcera české modelky a sportovkyně Ivany Trumpové se prý v mládí cítila provinile, když pravidelně necvičila a pečovala o svou postavu. Ivanka Trumpová se dnes jako matka tříleté dcery a půlročního syna ale cítí naopak provinile, když cvičit jde. Pracuje totiž šestnáct hodin denně, takže čas věnovaný pohybu znamená ochuzení rodiny o společně strávené chvíle.

Paul Walker: Za mŕtveho Walkera žiadni náhradníci: Aký plán majú tvorcovia Rýchlo a zbesilo 7?

16. 4. 2014 18:59 zobrazit článek
NEW YORK - Bratia zosnulého herca Paula Walkera Caleb a Cody nakrúcajú zvyšné akčné scény snímky Rýchlo a zbesilo 7, ktoré ich súrodenec pre náhlu smrť nestihol dokončiť. Zaujímavé je, že pôvodne mali nakrúcať zábery komparzisti, ktorí sa postavou a črtami podobali na zosnulého umelca.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Obama chápe protesty, môže naraziť":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!