Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Svoboda: GLOSA: O Havlovi v dobrém

24. 1. 2015 2:42 zobrazit článek
O prezidentu Václavu Havlovi se v posledních týdnech mluvilo hodně. A nejen dobře. Našli se i tací, kteří ho kritizovali, jako kdyby šlo o normálního člověka z masa a kostí a ne o symbol naší nové svobody. Té kritiky bylo tolik, že ji musím alespoň nyní trochu vyvážit oceněním několika jeho naprosto záslužných činů, na které si vzpomínám.

Pavel Kříž: Schulce má v čele vojenské policie nahradit právník Kříž

21. 1. 2015 9:48 zobrazit článek
Ministr obrany Martin Stropnický chystá změnu ve vedení vojenské policie. Generál Milan Schulc po třech letech v jejím čele skončí, píše deník MF DNES. Podle něj má Schulce vystřídat právník Pavel Kříž, který pracuje u vojenské policie devět let jako šéf právního úseku. Další články k tématu:

Tereza Brodská: Brejchová slavila 75. v nemocnici: Soukromá oslava! Dcera přivedla nečekanou návštěvu

21. 1. 2015 13:17 zobrazit článek
Více než rok je pro herečku Janu Brejchovou náhradním domovem nemocnice, kam ji sanitka odvezla po náhlém kolapsu. Oslavila tam své 74. a včera už i 75. narozeniny. Její dcera Tereza Brodská (46) mamince uspořádala soukromou oslavu, na kterou přivedla syna Samuela a jeho slečnu.

Milan Kňažko: M. KŇAŽKO: Tvrdenie .týždňa, že som bol biely kôň I. Kmotríka, je nehorázna lož

20. 1. 2015 20:57 zobrazit článek
M. KŇAŽKO: Tvrdenie .týždňa, že som bol biely kôň I. Kmotríka, je nehorázna lož Bratislava 20. januára (TASR) – Ospravedlnenie a nemajetkovú ujmu vo výške 100.000 eur žiada od vydavateľa časopisu .týždeň, spoločnosti W Press, neúspešný kandidát na primátora Bratislavy Milan Kňažko. O žalobe informoval v aktuálnom vydaní týždenníka jeho šéfredaktor Štefan Hríb. TASR jej podanie potvrdil

ComeBackČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahveVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif