Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ondřej Brzobohatý: Sraz nadlidí ve VIPu koncertu Monkey Business měl jediného krále! Nevíte někdo, co ten Brzobohatý bere?

23. 5. 2015 20:11 zobrazit článek
Když mají ve Žlutých lázních koncert Monkey Business, jsou předem jasné dvě věci, že ve VIPu bude víc lidí než v hledišti, protože kdo není ve VIPu ve Žlutkách, to je koště, a že mouky bude v cateringu dostatek. A protože jsou v téhle partě všichni hrozně free, cool a in, dějí se věci. Tentokrát kraloval Ondra Brzobohatý.

Pavel Kříž: ČEZ zatím elektrárnu Počerady Tykačovi neprodá

22. 5. 2015 16:26 zobrazit článek
Energetická skupina ČEZ nevyužije první z opcí na prodej uhelné elektrárny v Počeradech těžební skupině Czech Coal finančníka Pavla Tykače. V pátek to oznámil mluvčí ČEZ Ladislav Kříž. O případném uplatnění druhé opce na prodej této elektrárny musí společnost rozhodnout v roce 2019.

Tomáš Dvořák: Armáda přemístila havarovaný maďarský gripen do areálu základny

21. 5. 2015 18:13 zobrazit článek
Praha/Čáslav – Armáda dnes odpoledne přemístila havarovaný maďarský gripen u čáslavského letiště z pole do areálu letecké základny. Převezla ho do střežených prostor uvnitř areálu, řekl ČTK mluvčí základny Tomáš Maruščák. Podle Magdaleny Dvořákové z tiskového oddělení generálního štábu povolila odsun letecké techniky česká a maďarská vyšetřovací komise.

Martin Dejdar: Pohlreichovi vyvedli oba syny: Starší randí a mladší se kamarádí se známým hercem

19. 5. 2015 21:20 zobrazit článek
Na křest nové knihy Zdeňka Pohlreicha (58) Grilování dorazila jeho manželka Zdeňka Pohlreich s oběma syny. Se starším Honzou a mladším Martinem. Starší z nich využil příležitosti a před novináři představil svoji přítelkyni. Mladší se zase nehnul od Martina Dejdara.

ComeBackČesko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahve
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |