Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Václav Svoboda: V Senátu byla představena Platforma pro nezávislost a pluralitu sdělovacích prostředků

20. 4. 2015 19:16 zobrazit článek
Zástupci širokého spektra občanských i profesních organizací a veřejně známé osobnosti představili v Senátu iniciativu s názvem Svobodu médiím - Platforma pro nezávislost a pluralitu sdělovacích prostředků. Na tiskové konferenci ji uvedli advokátka Hana Marvanová, univerzitní pedagog Tomáš Klvaňa, scénárista David Smoljak, předseda Syndikátu novinářů Adam Černý, šéf Herecké asociace Jiří Hromada, senátoři Jiří Šesták, Zdeněk Papoušek a Václav Láska.

Tomáš Dvořák: CELÝ SESTŘIH: Příbram porazila Hradec 3:2. Pomohl jí i sudí

20. 4. 2015 19:29 zobrazit článek
Fotbalisté předposledního Hradce Králové ve 24. kole první ligy proti Příbrami ztratili dvoubrankový poločasový náskok a doma prohráli 2:3. Východočeský nováček, který hrál od 54. minuty bez vyloučeného Marka Plašila, ztrácí už pět bodů na čtrnáctý Liberec. Gól z penalty a ze hry vstřelil domácí Pavel Dvořák, stejné bilance dosáhl i Martin Zeman, i když jeho první branka padla po sporném pokutovém kopu, když údajně rukou zahrál domácí Plašil. Vítězný gól dal v 80. minutě Tomáš Pilík. Příbram poskočila na osmou pozici.

Ondřej Brzobohatý: Žebřík 2014 Bacardi music awards v České televizi

20. 4. 2015 19:19 zobrazit článek
Ve středu 8. dubna odvysílá Česká televize hodinový záznam z vyhlášení ankety Žebřík 2014 Bacardi music awards. Kromě předávání cen uvidíte ukázky z koncertů Anety Langerové, Richarda Müllera, Ondřeje Brzobohatého a skupin Inekafe a Vypsaná fixa. Premiéra pořadu poběží ve středu 8. 4. ve 21.45 hodin na ČT Art, repríza bude na témže kanále v neděle 12. 4. po půlnoci. Dvaapadesátiminutový záznam lze také sledovat na internetu České televize. foto: ireport.cz foto: ireport.cz

Václav Vydra: Cena za Schikanederův obraz při dražbě stoupla na 6 milionů

22. 3. 2015 13:54 zobrazit článek
Obraz Na Kampě (Milenci) od malíře Jakuba Schikanedera se v sobotu prodal za 6 milionů korun bez dražební přirážky. Vyvolávací cenu překonal obraz o více než milion korun. Kromě toho se v sobotu vydražila plátna Václava Špály nebo Jindřicha Štyrského.

ComeBackČesko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahve