Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tomáš Dvořák: Hidden Orchestra prorazili do světa přes Prahu, teď míří na Colours

16. 7. 2014 10:33 zobrazit článek
Britští Hidden Orchestra zručně kombinují elektronickou hudbu s akustickou v kompozicích s minimalistickými motivy, které cyklí, ale se zřetelem na detail postupně rozvíjejí. Do ČR se pravidelně vracejí; dokonce tady odehráli svůj první zahraniční koncert a v českém muzikantovi Tomáši Dvořákovi alias Floexovi našli spoluhráče. Jejich vystoupení na festivalu Colours of Ostrava ovšem bude premiérové. Novinkám poskytl rozhovor kapelník Skrytého orchestru Joe Acheson.

Ljuba Krbová: Rozhovor s režisérkou Evou Toulovou o filmu Šťastná

13. 7. 2014 0:31 zobrazit článek
Na podzim se do kin chystá romantický film Šťastná. Lovestory z divadelního prostředí mladých studentek herectví, kde chce hrát každá hlavní roli. Ve filmu nebude chybět hvězdné obsazení. Můžete se těšit na Andreu Daňkovou, Davida Krause, Ljubu Krbovou, Anetu Krejčíkovou, Marii Kružíkovou, Jana Hrušínského, Danu Morávkovou,a další. O filmu a jeho zákulisí jsme si popovídali s režisérkou a scénáristkou Evou Toulovou.

Marek Eben: GLOSA: Milá Nelo, poslední záhadou Varů nejsou pupíci, ale vousy

13. 7. 2014 18:55 zobrazit článek
Milá Nelo, vím, že festival už skončil a další hlášení nečekáš, jenže při nočním návratu z Varů mi došlo, že ti dlužím odhalení pár záhad, včetně vousu Jiřího Bartošky. To jsou věci, které se na dovolené nedozvíš, i kdybys patřila k hrstce diváků, kteří sledovali závěrečný večer v přímém přenosu a smáli se, když se Marek Eben ocitl na pódiu bez mikrofonu. Další články k tématu:

Ondřej Brzobohatý: Romantika na tajné oslavě Karla Gotta (75): Ondřej s Táňou na vyjížďce!

12. 7. 2014 14:32 zobrazit článek
Asi nejzamilovanější dvojice showbyznysu Miss World Táňa Kuchařová (26) a muzikant Ondřej Brzobohatý (30) včera zavítali na supertajnou oslavu Karla Gotta. Ještě než mu ale s ostatními gratulanty popřáli, vydali se na oblídku luxusní farmy, kde se oslava konala. Že by už hledali místo pro svatbu?

ComeBackČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahveVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!