Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Kříž: Útok, signály, střelec Kopic. Co se povedlo Plzni pod novým koučem?

21. 8. 2015 8:40 zobrazit článek
Ve vyprodané Doosan Aréně se zase tleskalo. Po výsledkové krizi, která v Plzni vyvrcholila vyřazením z kvalifikace Ligy mistrů a odvoláním trenéra Miroslava Koubka, se český mistr znovu našel. Srbskou Vojvodinu Západočeši mleli prakticky celých devadesát minut a naprosto zaslouženě zvítězili 3:0. Co se pod vedením nového trenéra Karla Krejčího a jeho asistenta Pavla Horvátha povedlo a kde ještě tým trápí nějaké bolístky?

Tomáš Dvořák: Čeští atleti se aklimatizují v Pekingu, armáda jim sebrala kapesní nožíky

21. 8. 2015 21:44 zobrazit článek
Poslední hodiny zbývají do startu první disciplíny na atletickém mistrovství světa v Pekingu. V Číně je i 25 českých sportovců a většina z nich už má za sebou více než týdenní aklimatizaci. A i přes drobné problémy spojené s pobytem v asijském velkoměstě proběhlo podle šéftrenéra Tomáše Dvořáka všechno bez větších komplikací.

Martin Dejdar: Postavu v Přístavu kvůli mně přejmenovali, vzpomíná Martin Dejdar

20. 8. 2015 19:48 zobrazit článek
Oblíbený herec a moderátor Martin Dejdar nemá o pracovní příležitosti nouzi. Natáčí další sérii zábavného pořadu Máme rádi Česko a nově se s ním setkáte také v seriálu Přístav, který startuje už 26. srpna na Primě. Týdeníku Téma prozradil, že se na Berounce bál a prosadil přejmenování své posty. Další články k tématu:

Václav Vydra: Češi bez minuty na hřišti! V Anglii čeká Vydra, sedí i Kadlec či Pekhart

18. 8. 2015 10:38 zobrazit článek
Není to příjemný pohled. Jak pro české fanoušky tak pro trenéra reprezentace Pavla Vrbu. Čeští hráči v zahraničích top ligách zažívají krušné časy. V Premier League nastupuje z pěti zástupců pouze Petr Čech, v bundeslize zase pouze vysedávají na lavičce Václav Kadlec či Tomáš Pekhart. Na hráče, kteří v uplynulém víkendu neodehráli ani minutu, přestože byli připravení, se podívejte v článku.

ComeBackČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahveVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |