Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Svoboda: Soud se nebude zabývat loňským zásahem policie v muslimských centrech v Praze

6. 10. 2015 13:11 zobrazit článek
Soud se odmítl zabývat zásahem policie v muslimských centrech. Mluvčí soudu důvody odmítnutí neznala. Policisté loni v dubnu vnikli do několika objektů na Václavském náměstí a na Černém Mostě. Zásah provedli na základě příkazu k domovní prohlídce. Policisté poté obvinili bývalého předsedu pražské muslimské obce Vladimíra Sáňku ze zločinu podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Údajně šířil radikální islámskou knihu. Policejní prověrka konstatovala, že zásah byl v pořádku, protože nenarušil pravidelnou modlitbu.

Marek Eben: Když se řekne A, musí se říct B, vysvětlují Tata Bojs název nové desky

5. 10. 2015 10:32 zobrazit článek
Temnější loňský singl Strana A předznamenal v pořadí devátou desku Tata Bojs nazvanou poněkud tajnosnubně A/B, na němž hostuje pěvecký sbor, Marek Eben nebo Jan Burian. S dalšími skladbami se na album podařilo dostat jasnější odstíny v hudbě a více vtipu v textech. Další články k tématu:

Rudolf Hrušínský: TELEVIZIONÁŘ: Veselá Svatební noc pro dva muže a prostitutku

3. 10. 2015 11:50 zobrazit článek
Psal se rok 1970, prostitutka měla sazbu čtyři sta korun československých a pánové, kteří si ji objednali na oslavu společného úspěšného koncertu, vlastně dost dobře nevěděli, co si s ní počít. Režie Ján Roháč, v hlavních rolích filmu Svatební noc Iva Janžurová, Rudolf Hrušínský, Josef Somr, délka 40 minut.

Jolana Voldánová: Když chci zhubnout, zmenším porce a vynechám pečivo, říká Voldánová

1. 10. 2015 23:21 zobrazit článek
Bývalá moderátorka televizních zpráv Jolana Voldánová (46) si po odchodu z televize na pracovní nabídky rozhodně nestěžuje. „Všechno má svůj čas. Teď dostávám nabídky na projekty, které jsou většinou jednorázové,“ přiznala v rozhovoru pro iDNES.cz. Další články k tématu:

ComeBackČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahveVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |