Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Vydra: Havlová se zhroutila nad rakví Landovského: Z kostela utekla!

17. 10. 2014 16:58 zobrazit článek
Dagmar Havlová (61) neunesla bolest nad ztrátou hereckého kolegy a především přítele jejího zesnulého muže Václava (†75) Pavla Landovského (†78). Poslední rozloučení s hercem v kostele sv. Ignáce vydržela Dagmar pouhých deset minut, pak s pláčem utekla a odjela svým autem.

Milan Kňažko: Galko nie je s Kňažkom spokojný: Na primátora hlavného mesta sa nehodí!

17. 10. 2014 16:00 zobrazit článek
BRATISLAVA – Pri hľadaní kandidáta na primátora Bratislavy, ktorý by získal podporu Slobody a Solidarity (SaS), postupovala strana aj vylučovacou metódou a dospela k menu kandidátky Siete Tatiany Kratochvílovej. „Zvyšní dvaja pravicoví kandidáti na post bratislavského primátora pre nás nie sú priechodní. Milanovi Kňažkovi nechceme uberať zásluhy z minulosti, ale sme presvedčení, že on sa na pozíciu primátora hlavného mesta SR nehodí,“ povedal v televíznej diskusii na portáli Teraz.sk podpredseda SaS Ľubomír Galko.

Ilona Svobodová: Vdova Ilona Svobodová: Před smrtí manžela nafotila dojemné snímky

16. 10. 2014 14:37 zobrazit článek
Hvězda seriálu Ulice Ilona Svobodová (54) nyní prožívá ty nejtěžší chvíle svého života. Před týdnem pohřbila svého manžela Petra Skoumala (†76), po jehož boku prožila čtvrt století. Ještě než ji postihla tato tragédie, zapojila se do dobročinného projektu, jehož výsledkem jsou dojemné snímky s pejsky.

Pavel Kříž: Prominentný vzťah v troskách: Jojkárke Barmošovej krachuje 9-ročné manželstvo!

16. 10. 2014 7:57 zobrazit článek
BRATISLAVA - Kríza vo vzťahu! Lucia Barmošová (32) je už dlhé roky vydatá za svoju stredoškolskú lásku - bývalého futbalistu Pavla Barmoša (31). Párik ani po 9 rokoch manželstva nemá spoločného potomka a aktuálne na rozširovanie rodiny ani nemyslí. Z ich okolia k nám totiž už dlhšie presakujú informácie, že sa schyľuje k rozvodu. Jojkárka pre topky.sk potvrdila kritické obdobie v dlhoročnom zväzku.

ComeBackČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahveVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI