Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Vydra: Ražby se sv. Václavem lákají investory i sběratele z celého světa

27. 10. 2014 10:38 zobrazit článek
Slavné svatováclavské zlaté dukáty jsou pojmem nejen mezi českými sběrateli a investory. Zájem o ražby s patronem českých zemí je mimořádný také v zahraničí: například vysoce hodnocený desetidukát z roku 1951 byl nedávno v Německu vydražen za více než sedm set tisíc korun. Zvyk vyobrazovat svatého Václava na mincích je ovšem mnohem starší, sahá až k začátkům české státnosti. Tradice ražeb se svatým Václavem však nekončí, také v současnosti vzniká řada zajímavých emisí, atraktivních pro sběratele, investory i milovníky umění. (Tisková zpráva: Pražská mincovna)

Václav Svoboda: Policie zatkla komunistickou lobbistku

27. 10. 2014 10:08 zobrazit článek
kriminalita Komunistická strana Čech a Mrencové. Tak se v poslední době přezdívá KSČM kvůli úzkým vazbám stranického vedení v čele s předsedou Vojtěchem Filipem (na snímku) s mariánskolázeňskou lobbistkou Janou Mrencovou. Tu před několika dny zatkla policie společně s bývalým místostarostou lázeňského města, sociálním demokratem Petrem Horkým, pro podezření z korupce. Čeho se obvinění týká, státní zástupce Václav Opl vzhledem k vyšetřování neprozradil. Horký, kterého už kvůli podezření z korupce detektivové zatkli těsně před komunálními volbami, zůstal na svobodě.

Michaela Badinková: Michaela Badinková do práce po porodu nespěchá, doma bude ještě rok

25. 10. 2014 1:31 zobrazit článek
Herečka známá ze seriálu Ulice nebo posledního dílu Básníků Michaela Badinková nepatří k těm matkám, co se dva měsíce po porodu vracejí zpátky před kameru a k práci. Se sedmiměsíční dcerou Emilkou hodlá zůstat doma stejně dlouho, jako to udělala s první dcerou Evelínou. Další články k tématu:

Marek Eben: Marek Eben mluvil o novém albu Čas holin: Jsem stydlivý, a tak nepíšu o lásce

24. 10. 2014 15:11 zobrazit článek
Je „čas holin“? Podle Bratří Ebenů zřejmě ano, protože právě vydali album pod stejným názvem. „Myslel jsem, že si každý hned vybaví boty, ale jedna posluchačka mi vysvětlovala, že by mohlo jít o depilovaná místa,“ poznamenává Marek Eben pobaveně. Co tedy podle něj holiny symbolizují?

ComeBackČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahveVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |