Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Svoboda: Majitel, kterému utekli psi a vážně zranili chlapce, dostal podmínku

18. 12. 2014 19:31 zobrazit článek
Šestiměsíční trest odnětí svobody s podmíněným odkladem na jeden rok dostal chovatel psů z Janovic nad Úhlavou. Dva psi jednašedesátiletého Václava K. na konci srpna utekli z kotce a vážně pokousali šestiletého chlapce, hochovi z těla doslova servali kusy masa. Další články k tématu:

Michael Kocáb: Kocáb by se měl vrátit k hudbě (Pavel Janeček)

18. 12. 2014 13:47 zobrazit článek
Na Parlamentních listech jsem si přečetl nedávný rozhovor s Michaelem Kocábem, který přehnaně opěvoval kult Václava Havla. Ono není co opěvovat, tento kult je zcela falešný, málo lidí ho obdivuje. Rád bych připomněl, že hudebník Michael Kocáb založil v roce 1991 Trend, kde jeho tvář přesvědčila řádově sto tisíc lidí, aby fondu svěřili svou kuponovou knížku. Z jeho fondů kuponové privatizace Trend a Mercia zmizelo v 90. letech 1,4 miliardy.

Pavel Kříž: Najhoršie Vianoce Barmošovej za 14 rokov: Dorazil ju včerajší rozvod!

17. 12. 2014 9:14 zobrazit článek
BRATISLAVA – To, čo sa začalo krízou, skončilo rozvodom. Jojkárska moderátorka Lucia Barmošová (32) včera uzavrela štrnásťročnú kapitolu svojho života. Bratislavský Okresný súd ukončil týždeň pred Vianocami jej deväťročné manželstvo s bývalým futbalistom Pavlom Barmošom (33). Pre plavovlásku nebudú mať tohtoročné sviatky prívlastok najkrajšie v roku.

Marek Eben: Paraziti jsou naši přátelé, říká vědec, který snědl vajíčka tasemnice

14. 12. 2014 12:41 zobrazit článek
Ten, který kvůli výzkumu snědl vajíčka tasemnice. Přední světový parazitolog, profesor Julius Lukeš, si už zvykl, že i tak ho vnímá veřejnost. Stačila totiž loni jediná zmínka pořadu Marka Ebena Na plovárně a musel už žádosti o rozhovory odmítat. Další články k tématu:

ComeBackČesko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahve
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif