Jana Švandová - novinky

PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ

Aktuální cena: 260,00 Kč Datum konce: Ne 27. leden 2008, 22:20:00 CET

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jana Švandová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jana Švandová: Originální cvičení Makka-ho naladí na nový den

13. 2. 2015 7:48 zobrazit článek
Herečky Jana Hlaváčová, Eva Holubová, Jitka Asterová, Jana Švandová a celá řada dalších celebrit nedají dopustit na cvičení Kayakalpa, známé jako Pět Tibeťanů. Stalo se v určitých kruzích velmi populární. Cvičení Makka-ho je stejně dobré a možná i lepší. Přesto ho u nás zná jen málokdo.

Martin Dejdar: Mýdlový princ Písařík: Zpěváci dnes neumí píseň vyprávět jako Neckář

25. 2. 2015 15:08 zobrazit článek
Herec Martin Písařík (35) dostal hlavní roli v muzikálu Mýdlový princ, který je sestaven ze slavných písní Václava Neckáře. Alternuje se v ní s Martinem Dejdarem a Sagvanem Tofim a touží se na jevišti potkat i se samotným Neckářem. Ten je podle něj jedinečný. Další články k tématu:

Václav Svoboda: Nevydávejte Svobodu ke stíhání, doporučil výbor sněmovně

24. 2. 2015 16:18 zobrazit článek
Sněmovna by neměla podle doporučení mandátového a imunitního výboru vydat bývalého pražského primátora Bohuslava Svobodu (ODS) k trestnímu stíhání kvůli uzavření smlouvy s advokátem Václavem Láskou o prověrce v dopravním podniku. Další články k tématu:

Pavel Kříž: Ukrajinský ministr zahraničí se obává o strategický přístav Mariupol

24. 2. 2015 20:11 zobrazit článek
Ukrajina se obává, že se proruští rebelové pokusí získat kontrolu nad přístavním městem Mariupol. Po jednání o ukrajinské krizi v Paříži o tom mluvil ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin. Rozhovorů se účastnili také šéfové diplomacií Ruska, Německa a Francie. Jednání ale žádné klíčové dohody nepřineslo.

ComeBackČTDuety - když hvězdy..KocáboviMalvínaOšklivka KatkaPán hraduPojistovna ŠtěstíPoslední sezonaRodinná PoutaStar danceTV PrimaUliceVratné lahveVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "PLAYBOY - fotoseriál- JANA ŠVANDOVÁ":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |