Agáta Hanychová - novinky

Prachařová jako těhotná lesní žínka! Už se ví, kdo je otcem jejího dítěte

Modelka Agáta Prachařová (32) vyrazila na víkendový fashion market v boho stylu s úmyslem nakoupit si volné šaty, protože i když je teprve v pátém měsíci těhotenství, už se dost zvětšila.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Agáta Hanychová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Libor Bouček: 50. ročník ankety Český slavík Mattoni 2015! Hlasujte!

6. 10. 2015 14:45 zobrazit článek
Hlasování v jubilejním 50. ročníku ankety Český slavík Mattoni začíná dnes 6.10. a končí 22.11. o půlnoci. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v sobotu 28. listopadu večer ve Státní opeře, jedné ze scén Národního divadla, v přímém přenosu TV Nova. Moderuje Libor Bouček, režie Michal Čech.

Jana Doleželová: Jana Doleželová o Janečkovi: Naše představy o vztahu se neslučovaly

5. 10. 2015 2:12 zobrazit článek
Jana Doleželová, lékárnice a Miss České republiky z roku 2004, se s veřejností o jiné své podoby nedělí. Má v nich bezchybný veřejný obraz, který si hýčká a o svém osobním životě zrovna ráda nemluví. O to větší prostor dostávají dohady a nabízejí se další otázky. Na některé z nich právě odpovídá. Další články k tématu:

Leoš Mareš: Mareš není žádná socka. Po káře za miliony si pořídil kabelku za 150 tisíc!

4. 10. 2015 11:34 zobrazit článek
Na to, že se Leoš Mareš rád předvádí s luxusními věcmi, jsme si už zvykli. Ale co je moc, to už je příliš. Poté, co se na svém Instagramu pochlubil károu za pět mega, tak teď přišel s dalším úlovkem. To budete zírat, kolik dokáže vysolit i za tak banální věc, tedy co se aspoň u mužů týče.

Diana Kobzanová: Zoufalá Diana Kobzanová v Kanadě: Prosí o pomoc Lucku Vondráčkovou

26. 9. 2015 15:36 zobrazit článek
Po měsíční dovolené v Česku se modelka Diana Kobzanová (33) vrátila s dcerou Ellou (9 měsíců) zpět do Kanady. A ihned si to zamířila do lékárny, kde chtěla pro malou sirup na kašel. Jenže měla problém. A tak se sháněla po čísle na zpěvačku Lucii Vondráčkovou (35), která žije v Kanadě také.

Big BrotherBuffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Frekvence 1Miss ČRModerátořiÓčko TVOrdinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..TV NovaTV PrimaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Prachařová jako těhotná lesní žínka! Už se ví, kdo je otcem jejího dítěte":