Miroslav Hrabě - novinky

Přítelkyně herce ze seriálu Gympl poprvé promluvila o brutálním útoku v USA: Trauma z hrozného zážitku si ponese celý život!

Populární herec z nováckého seriálu Gympl "Miroslav Hrabě":http://www.extra.cz/tema/miroslav-hrabe (32) si ke konci roku prožíval doslova peklo. Jeho přítelkyně "Miriam Bittóvá":http://www.extra.cz/tema/miriam-bittova (23) odjela do USA a najednou se po ní téměř slehla zem. Policie dívku zařadila do seznamu "pohřešovaných osob":http://www.extra.cz/vyhlasujeme-patrani-puvabna-pritelkyne-znameho-herce-uz-je-nekolik-dni-nezvestna-mluvi-se-i-o-unosu-videl-ji-nekdo, ale nakonec se Miriam rodině "po několika dnech ozvala":http://www.extra.cz/ztracena-pritelkyne-herce-z-gymplu-hrabete-o-sobe-konecne-dala-vedet-unos-to-nebyl-ale-i-tak-si-pry-prozila-bittova-desive-peklo-co-se-stalo.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Miroslav Hrabě diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Matěj Stropnický: ANALÝZA: Prahu zemětřesení nečeká, přeskupí se jen síly v koalici

24. 10. 2015 1:29 zobrazit článek
Pražská koalice se po nočním nenadálém odvolání čtyř radních včetně Matěje Stropnického ocitla v krizi. Primátorka Adriana Krnáčová tvrdí, že koalice může fungovat ve stávajícím složení i nadále. Trojkoalice však už nyní volá po nutné změně. MF DNES v analýze nastiňuje další vývoj na politické mapě Prahy. Další články k tématu:

Jessica Biel: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Helena Bonham Carter: Najodpornejšie vlasy šoubiznsu: To je hnus!

23. 10. 2015 23:08 zobrazit článek
LONDÝN - Videla sa v zrdkadle? Nemá doma hrebeň? Toto sa jej páči? Takéto otázky víria hlavou asi každému, kto zbadá fotky herečky Heleny Bonham Carter (49) v civile. Keby sa totiž udeľovala cena za najodpornejšie vlasy šoubiznisu, táto hviezda, ktorá bola v minulosti nominovaná na Oscara a Zlatý glóbus, by vyhrala s prehľadom. Na hlave má totiž namiesto vlasov hniezdo. Keby ste ju stretli v uliciach, mysleli by ste si, že prechádzate okolo poriadne zanedbanej bezdomovkyne.

Sagvan Tofi: Kultovní reklamy: Alkohol není váš kamarád. Musel z obrazovek

23. 10. 2015 15:10 zobrazit článek
Spousta dobrých reklam provokovala, z obrazovek však musely zmizet jen některé. V jednom ze zakázaných spotů propagoval Sagvan Tofi fernet od Berentzenu. Alkohol zde sehrál roli „kamaráda do deště“, který má podržet zdrceného Tofiho, hrdinu stejnojmenného filmu z osmdesátých let. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Přítelkyně herce ze seriálu Gympl poprvé promluvila o brutálním útoku v USA: Trauma z hrozného zážitku si ponese celý život!":