David Rath - novinky

Rath neuspěl se stížností na vrchní státní zástupkyni Bradáčovou. Ústavní soud ji zamítl

Ústavní soud odmítl stížnost Davida Ratha proti rozhodnutí žalobců, podle kterých vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová není vyloučena z projednávání kauzy. Stížnost je předčasná a nepřípustná.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | David Rath diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Sobotka k narozeninám dostal kravatu nebo kávovou soupravu

24. 10. 2015 11:13 zobrazit článek
Praha - Kravatu, manžetové knoflíčky nebo kávovou soupravu dostal od svých spolustraníků k včerejším čtyřiačtyřicátým narozeninám premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Gratuloval mu mimo jiné ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš, dárek chystá i vicepremiér a předseda lidovců Pavel Bělobrádek.

David Rath: Rathova cedule nevydržela opravená ani týden. Někdo jí utrhl levou stranu

24. 10. 2015 19:13 zobrazit článek
Pamětní deska „cyklisty“ Davida Ratha nenechává vandaly v klidu. Po tom, co ji „anonymní skupina středočeských občanů“ umístila k cyklostezce poblíž Valdeku u Kladna, se stala terčem „hrubého násilí“. Připomínku Rathova záhadného pádu zachránili cyklisté a připevnili ji zpátky, netrvalo to však ani týden a deska je opět zničená, tentokrát napůl utržená. Další články k tématu:

Miloš Zeman: Prezident podle Chovance podporuje migrační postoj české vlády

24. 10. 2015 22:45 zobrazit článek
Lány (Kladensko) - Prezident Miloš Zeman podporuje migrační politiku vlády a ministerstva vnitra. Rozdílný názor má pouze na žalobu Slovenska na Evropskou komisi kvůli povinným kvótám pro přerozdělování uprchlíků, ke které by se připojil. Novinářům to dnes po jednání expertního týmu prezidenta v Lánech řekl ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD).

Bohuslav Sobotka: Sobotka: Česko pošle Jordánsku 100 milionů na pomoc s uprchlickou krizí

24. 10. 2015 15:29 zobrazit článek
Česká republika pošle Jordánsku příští rok sto milionů korun. Během listopadu do země odletí další dva lékařské týmy z pražské Nemocnice Na Bulovce, aby v rámci programu Medevac pomáhaly uprchlíkům. Prohlásil to premiér Bohuslav Sobotka na cestě do Jordánska. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Rath neuspěl se stížností na vrchní státní zástupkyni Bradáčovou. Ústavní soud ji zamítl":