Martina Hingis - novinky

Smíšenou čtyřhru ve Wimbledonu ovládli Hingisová a Jamie Murray

Londýn - Tenisté Martina Hingisová a Jamie Murray porazili ve finále smíšené čtyřhry ve Wimbledonu obhájce loňského prvenství, domácí Heather Watsonovou a Fina Henriho Kontinena, dvakrát...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martina Hingis diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Radek Štěpánek: Nestačil na Wawrinku. Štěpánek vypadl v Tokiu už v prvním kole

6. 10. 2015 11:30 zobrazit článek
Český tenista Radek Štěpánek ztroskotal na turnaji v Tokiu hned v úvodním kole. Šestatřicetiletý daviscupový reprezentant nestačil na nejvýše nasazeného Stana Wawrinku, s nímž prohrál za hodinu a čtvrt 5:7, 3:6, a v japonské metropoli tak bude pokračovat už jen ve čtyřhře.

Martina Hingis: Nejlepší deblistka světa? Hingisová září a stíhá Šafářovou

14. 7. 2015 15:20 zobrazit článek
Psal se rok 1996, když Martina Hingisová poprvé vyhrála wimbledonskou čtyřhru. Tehdy jí bylo patnáct let. Čekal ji vzestup na tenisový vrchol. Dva „konce“ kariéry. Dva návraty. Pozitivní dopingový test na kokain. Svatba i krach manželství... A také, což sotva tehdy mohla tušit, velkolepý wimbledonský comeback. Další články k tématu:

Petr Pilát: Bojoval o život. Teď už je ale Pilát zpět a ukáže se v Praze

24. 10. 2015 8:35 zobrazit článek
V březnu po těžkém pádu v tréninku bojoval o život. Vystrašení rodiče si v duchu přáli, aby - až se dostane z nejhoršího - nebezpečný sport jednou pro vždy opustil. Marně. Petr Pilát už po třech měsících od nehody skákal znovu a dokonce se stal mistrem Evropy. "A do očí se mi draly slzy," vzpomíná freestylový motokrosař. 24letý jezdec už zase objíždí závody světového šampionátu, tuto sobotu se však představí i v Česku.

Milan Baroš: Čekání na základní sestavu bylo nepříjemné, přiznal dvougólový Baroš

24. 10. 2015 22:09 zobrazit článek
Premiéra v základní sestavě boleslavských fotbalistů se Milanu Barošovi povedla. Během úvodních jedenácti minut vstřelil dva góly a zadělal na výhru 4:1 nad Slováckem. „Pro sebevědomí útočníka je to samozřejmě dobrá věc,“ poznamenal bývalý reprezentant. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hingisová - ŠtěpánekMaharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Smíšenou čtyřhru ve Wimbledonu ovládli Hingisová a Jamie Murray":

Související..

Radek Štěpánek