Reality Show BigBrother - novinky

Šok v reality show: Přítel musel sledovat, jak jeho holka SOULOŽÍ VE VILE s jiným!

Tady se něco hodně zvrtlo. Zadaná slečna se přihlásila do reality show ve stylu Big Brother a nechala se zavřít do vily s ostatními účastníky. Do show šla jako zamilovaná a zadaná žena, jenomže pak si užívala s jiným. A na všechno se musel bezmocně dívat její přítel.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Reality Show BigBrother diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Leoš Mareš: Mareš není žádná socka. Po káře za miliony si pořídil kabelku za 150 tisíc!

4. 10. 2015 11:34 zobrazit článek
Na to, že se Leoš Mareš rád předvádí s luxusními věcmi, jsme si už zvykli. Ale co je moc, to už je příliš. Poté, co se na svém Instagramu pochlubil károu za pět mega, tak teď přišel s dalším úlovkem. To budete zírat, kolik dokáže vysolit i za tak banální věc, tedy co se aspoň u mužů týče.

Česko hledá SuperStar: RTVS NEWS

2. 10. 2015 14:08 zobrazit článek
RTVS NEWS Na novom singli kapely Korben Dallas a Anety Langerovej sa významnou mierou podieľal aj Symfonický orchester Slovenského rozhlasu. Sen je prvým singlom z pripravovaného albumu projektu Korben Dallas Symphony, ktorý sa nahráva v štúdiách Slovenského rozhlasu. Korben Dallas, Aneta Langerová, Symfonický orchester Slovenského rozhlasu: Sen Hudba: Juraj Benetin, Slavo Solović

Reality Show BigBrother: Modelka potratila v nemocnici, miminko jí zabalili jako »jídlo s sebou«

23. 9. 2015 21:55 zobrazit článek
Sallie Axl (27) má pověst sexuální dračice a nezřízené střely na večírcích, ale to, co prožila, si nikdy nezasloužila. Sexy potetovaná modelka z Velké Británie a hvězdička z reality show Big Brother v nemocnici potratila své miminko. Bolest, kterou zažila, však zdravotníci ještě znásobili. Potracený plod jí totiž lékaři zabalili jako »jídlo s sebou«.

Big BrotherBuffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Kajdžas-TonyMaharal - tajemství..ModerátořiMost do země Terabi..Ordinace v Růžové Z..Reality ShowReality Show Vyvole..Televizní noviny na..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Šok v reality show: Přítel musel sledovat, jak jeho holka SOULOŽÍ VE VILE s jiným!":

Související..

Lena Záhorská Filip Trojovský David Šín Milan Pešek Jaroslav Nýdecký Česko hledá SuperStar Renata Kajdžas Reality Show Vyvolení Leoš Mareš