Životní prostředí - novinky

TÝDEN OBRAZEM: Ledová říje, šíitský smutek a vypálená vesnice

V Marseille se již tradičně sešli fanoušci komiksů. V Edinburghu umělci vystavovali sochy vytesané do ledu. A v Bonnu se protestovalo proti globálnímu oteplování. Podívejte se na výběr nejlepších snímků zahraničních agentur za tento týden. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Životní prostředí diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Životní prostředí: Zeptali jsme se vědců: Jak vznikají slzy? A pláčou zvířata? - Lidovky.cz

24. 10. 2015 8:33 zobrazit článek
Lidovky.cz Slzy jsou složeným produktem jedné slzné žlázy (u psů ovšem až tří) a několika přídatných žlázek. Všechny tyto žlázy jsou exokrinní, což znamená, že vylučují své sekrety do prostoru mimo krevní oběh. Na otázku odpověděl profesor RNDr. František ...

Harry Potter: Kouzelnická sága bude mít pokračování. V Londýně příští rok uvedou hru o dospělém Harrym Potterovi

24. 10. 2015 13:09 zobrazit článek
Příběh naváže na poslední sedmou knihu, vystupovat v ní bude dospělý Potter a jeho syn Albus Severus. Předpremiéra by se měla konat 7. června a od 30. července by mohli hru v londýnském Palace Theatre zhlédnout i běžní fanoušci. Prodej vstupenek bude zahájen příští pátek, jejich cena by se měla pohybovat od 20 do 130 liber.

Facebook: Maďarská kameramanka, která podrazila nohy běženci s dítětem, se chce vystěhovat do Ruska

21. 10. 2015 17:34 zobrazit článek
Maďarská kameramanka Petra Lászlóová na srbsko-maďarské hranici podrazila nohy uprchlíkovi s dítětem v náručí a kopala do běženců. Po soudním procesu v Maďarsku se chce vystěhovat ze země. Uvažuje o Rusku. Chce zažalovat Facebook, protože smazal všechny stránky pro její podporu, zatímco stránky namířené proti ní nechal aktivní.

IPhone: Internetem se šíří nové bizarní šílenství, aneb risknete mobil?

6. 10. 2015 4:14 zobrazit článek
Po plankingu, kdy se lidé snažili vyfotit ležící rovně jako prkno na co nejnebezpečnějším či nejzajímavějším místě, nebo polévání vodou s kostkami ledu v rámci „ice bucket challenge“, se internetem šíří nové bizarní šílenství. Dostalo název „extreme phone pinching“ – a toho, kdo se rozhodne ho vyzkoušet, může přijít hodně draho. Jde totiž o pokus udržet svůj iPhone jen za růžek nad místem, odkud by ho už nebylo možné dostat zpátky.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "TÝDEN OBRAZEM: Ledová říje, šíitský smutek a vypálená vesnice":