Linkin Park - novinky

V Los Angeles sa uskutoční špeciálny koncert skupiny Linkin Park

Výťažok pôjde na účet nadácie, ktorú založila kapela.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Linkin Park diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tata Bojs: Když se řekne A, musí se říct B, vysvětlují Tata Bojs název nové desky

5. 10. 2015 10:32 zobrazit článek
Temnější loňský singl Strana A předznamenal v pořadí devátou desku Tata Bojs nazvanou poněkud tajnosnubně A/B, na němž hostuje pěvecký sbor, Marek Eben nebo Jan Burian. S dalšími skladbami se na album podařilo dostat jasnější odstíny v hudbě a více vtipu v textech. Další články k tématu:

Slipknot: Metaloví klauni Slipknot přijedou do Česka, v Praze vystoupí v lednu

5. 10. 2015 14:19 zobrazit článek
Americká metalová kapela Slipknot vystoupí 27. ledna v pražské O2 Areně. Oficiální předprodej bude zahájen 9. října, ceny vstupenek jsou 990 až 1350 korun. Stěžejním materiálem koncertu této devítičlenné formace vystupující v hrůzostrašných maskách bude jejich loňská nahrávka nazvaná .5:The Gray Chapter. Slipknot se představili v roce 2004 naživo v České republice v rámci předskakování Metallice. V roce 2008 vyšlo čtvrté album nazvané All Hope is Gone, které bylo platinové v USA, Austrálii a Japonsku. Kapela se pak vypravila na světové turné včetně České republiky.

Moimir Papalescu and the Nihilists: Z rockového klubu Žlutý pes se stane hudební klub mnoha žánrů

25. 9. 2015 12:29 zobrazit článek
Pardubický rockový klub Žlutý pes si v posledních letech svou slávu příliš neužíval. Pomalu a jistě chátral a návštěvníků do něj chodilo čím dál míň. Teď se ho ale ujal pardubický hudebník Miroslav Papež známý jako Moimir Papalescu a má s ním velké plány.

Rolling Stones: Keith Richards: Nestárnu, vyvíjím se

25. 9. 2015 4:02 zobrazit článek
Keith Richards vydal své třetí sólové album nazvané Crosseyed Heart. Kytarista Rolling Stones na něm vyvolává povědomé pocity. Umí to ale nenapodobitelně. Desku doprovází dokumentární film Under the Influence distribuovaný výhradně on-line službou Netflix...

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "V Los Angeles sa uskutoční špeciálny koncert skupiny Linkin Park":