Daniel Radcliffe  - novinky

VIDEO: Představitel Harryho Pottera je v nové roli Ztracen v džungli

Podle skutečného příběhu vznikl film Ztracen v džungli, v němž se dobrodružný výlet mění v boj o život. V hlavní roli se vrací Daniel Radcliffe, někdejší představitel Harryho Pottera, coby trosečník v nekonečném deštném pralese. Do kin film přijde 28. prosince. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Daniel Radcliffe diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Harry Potter: Kouzelnická sága bude mít pokračování. V Londýně příští rok uvedou hru o dospělém Harrym Potterovi

24. 10. 2015 13:09 zobrazit článek
Příběh naváže na poslední sedmou knihu, vystupovat v ní bude dospělý Potter a jeho syn Albus Severus. Předpremiéra by se měla konat 7. června a od 30. července by mohli hru v londýnském Palace Theatre zhlédnout i běžní fanoušci. Prodej vstupenek bude zahájen příští pátek, jejich cena by se měla pohybovat od 20 do 130 liber.

Joanne K. Rowling: Harry Potter vyjde s novými obrázky, připomínají filmové adaptace

27. 9. 2015 12:52 zobrazit článek
Série knih o čaroději Harrym Potterovi vyjde s novými ilustracemi od britského ilustrátora Jima Kaye. Obrázky výrazně připomínají postavy z filmového zpracování knih. První z dílů - Harry Potter a Kámen Mudrců - vyjde v úterý 6. října v Británii i v Česku. Každý rok pak vyjde další díl. První díl sedmidílné ságy autorky Joanne Rowlingové spatřil světlo světa v červnu 1997.

Kate Winslet: Tajomstvá kultového filmu Titanic: Zdrogovaní herci, moč, nahé prsia Kate Winslet!

19. 8. 2015 23:10 zobrazit článek
LOS ANGELES - Ruku hore, kto aspoň raz nevidel legendárny film Jamesa Camerona - Titanic! Počin uzrel svetlo sveta v roku 1997 a dodnes majú mnohí pri jeho sledovaní zimomriavky. V tom čase nemal, čo sa týka nákladov, konkurenciu a pýši sa 11 Oscarmi. Čo všetko sa počas nakrúcania veľkofilmu dialo? A ako sa zmenili ústredné postavy romantického príbehu?

Daniel Radcliffe : Hollywood chystá nového Frankensteina, vědcova asistenta bude hrát Harry Potter

19. 8. 2015 8:08 zobrazit článek
Novou adaptací Frankensteina, jehož roku 1818 napsala Mary Shelleyová, chystá na letošní rok Hollywood. V hororu nazvaném Victor Frankenstein si vědce zahraje James McAvoy, jeho asistenta Igora pak Daniel Radcliffe, tedy představitel někdejších snímků s Harrym Potterem. Do českých kin film přijde 26. listopadu. (Zdroj videa: Youtube.com)

Accidentally on Pur..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Harry PotterIT CrowdKomparzMost do země Terabi..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Škola sváděníTelevizní noviny na..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "VIDEO: Představitel Harryho Pottera je v nové roli Ztracen v džungli":