Jennifer Aniston - novinky

Víkendový výplach #428 o Justice League a Blade Runnerovi

Další výplachTýmovka týdneJimmy Kimmel občas umí natočit hodně ambiciózní volovinu a teď si k tomu přibral J.J. Abramse, Jennifer Aniston, Zacha Galifianakise a především Bena Afflecka. Ten se možná j...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jennifer Aniston diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

David Schwimmer: Představitel seriálového Rosse z Přátel se vrací k sitcomu

4. 10. 2015 10:35 zobrazit článek
Bývalá hvězda seriálu Přátelé, herec a režisér David Schwimmer se po letech práce pro film, vrací ke svému původnímu televiznímu žánru - sitcomu. Od skončení Přátel se sice na televizních obrazovkách několikrát objevil, většinou ale hrál sám sebe. Další články k tématu:

Matt Leblanc: Ross z Přátel míří do nového sitcomu. Bude zachraňovat ranní show

2. 10. 2015 10:21 zobrazit článek
David Schwimmer se proslavil jako Ross Geller v populárním seriálu Přátelé, který se začal vysílat v 90. letech a měl celkem 10 sérií. Nyní získal roli v sitcomu stanice Channel 4, který se bude vysílat příští rok. Po Mattu LeBlancovi (Epizody) je tak dalším hercem z Přátel, jenž získal roli v britském sitcomu. V seriálu Morning Has Broken si Schwimmer zahraje amerického producenta, který má za úkol zachránit neúspěšnou ranní show. Autorem scénáře k šestidílné sérii je Julia Davis, která napsala například černohumorné seriály Nighty Night (2004) nebo Hunderby, za který získala cenu BAFTA.

Jennifer Aniston: Exkluzivní fotky z líbánek Jennifer Aniston: Ti dva se spolu rozhodně nenudí!

18. 8. 2015 10:15 zobrazit článek
Ti si tedy užívají. Herečka Jennifer Aniston (46) a herec Justin Theroux se po utajené veselce odebrali na líbánky na ostrov Bora Bora. A odtud unikly exkluzivní fotografie, které ukazují, jak novomanželé tráví svůj společný čas. A rozhodně se jen neválí na pláži nebo nejsou zavření v novomanželském apartmá...

Courteney Cox: Monika (50) z Priateľov pretŕčala prsia: Ó, môj Bože, keby toto videl Chandler!

21. 4. 2015 20:21 zobrazit článek
LOS ANGELES – Wau, to je ale kus! Keď sa herečka Courteney Cox (50), známa najmä ako Monika z kultového seriálu Priatelia, ukázala začiatkom tohto týždňa v spoločnosti, bola skrátka neprehliadnuteľná. Udržiavaná tmavovláska totiž na premiéru svojho filmu zavítala nahodená v dráždivých červených šatách, ktorých výstrih pôsobil na prítomných ako magnet.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..JoeyMaharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..PřáteléReality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Víkendový výplach #428 o Justice League a Blade Runnerovi":

Související..

Matt Leblanc David Schwimmer Matthew Perry Lisa Kudrow Courteney Cox