Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jindřich Hovorka diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tomio Okamura: Policie nebude stíhat Okamuru za výroky o koncentračním táboře v Letech

14. 11. 2014 13:08 zobrazit článek
Tomio Okamura se svými výroky o táboře v Letech na Písecku nedopustil trestného činu. Šéf Úsvitu označil romský koncentrační tábor za mýtus, za což si vysloužil trestní oznámení od organizace Romea i lidoveckého politika Šimona Hellera. O zprávě informoval server Romea.cz i sám Okamura. Další články k tématu:

Karel Vágner: Trapas pribratej Krainovej: Narvala sa do korzetu, praskol jej priamo na pódiu!

14. 11. 2014 13:38 zobrazit článek
PRAHA/BRATISLAVA - Chcela zakryť kilá navyše, nevyšlo jej to! Známa česká modelka Simona Krainová (41) sa pred pár dňami objavila spolu s manželom Karlom Vágnerom ml. (39) a synom Brunom (2) na charitatívnom podujatí. Hoci blondínka bola vždy štíhla a sexi, prekvapujúco sa tentokrát natrepala do zoštíhľujúceho korzetu. Ten však dlho na nej v jednom kuse nevydržal. Pribratej kráske totiž priamo na pódiu praskol zips.

Michal Horáček: Komunisté dnes nejsou živí, ani mrtví. Ruší tak systém, říká Horáček

14. 11. 2014 11:30 zobrazit článek
Komunisté ani čtvrtstoletí po revoluci netvoří plnohodnotnou stranu. Nejsou živí, ani mrtví, a tím zamlžují politickou soutěž. Měli by být zcela akceptováni, nebo zakázáni, říká jeden z aktérů listopadu 1989 Michal Horáček v rozhovoru pro iDNES.cz. Hlavní přínos revoluce vidí v tom, že řešení vlastních problémů dnes máme ve svých rukou.

Anne Hathaway: Anne Hathaway zase zprznili voskovou figurínu: Švidrá jak na dojezdu a má obří zuby

14. 11. 2014 22:03 zobrazit článek
Chudák Anne! Už má dvě voskové figuríny, ale ani jednu by si domů na památku nevzala. Nevíme, proč ji sochaři z Muzea Madame Tussauds tak nenávidí a co jim provedla, ale když dělají její podobiznu, "Anne Hathaway (32)":http://www.extra.cz/tema/anne-hathaway vždycky vypadá dost hrozně.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif