Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jindřich Hovorka diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lucie Výborná: Nejnavštěvovanější umělec Galerie Rudolfinum? Petr Nikl – 1000 lidí denně, říká ředitel

26. 11. 2014 14:09 zobrazit článek
„Nejdůležitější je vědět, kde díla umělců jsou a jak se k nim dostat,“ říká kunsthistorik a ředitel Galerie Rudolfinum Petr Nedoma, když nastiňuje přípravy na uměleckou výstavu. Mnohdy je ale obtížná domluva se samotnými umělci, potažmo galeriemi, které je zastupují. Více nastínil v rozhovoru s Lucií Výbornou.

Linda Vojtová: Topmodelka Linda Vojtová: Americe někdy chybí lidský rozměr

26. 11. 2014 13:51 zobrazit článek
Víc než půlku života prožila devětadvacetiletá topmodelka ve světě, přesto mluví krásně česky. Domů jezdí z New Yorku, kde má řadu let byt, přítele a většinu práce, jen párkrát do roka. Letos ale častěji - točila tu známou reklamu na minerálku a chystala velký koncert z díla svého dědečka Vadima Petrova.

Zdeněk Troška: Troška, nebo Spielberg?

26. 11. 2014 17:37 zobrazit článek
Špidla sice má smysl pro humor, ale bonmoty a vtipné glosy vždycky nechával jiným. Špidlovo vyjádření je nicméně přesné, jak ostatně potvrdila i reakce prezidenta Zemana. Zdeněk Troška dělá filmy pro lidi, tak jako Miloš Zeman dělá politiku pro lidi. V Troškově tvorbě je už možné úplně všechno, ostatně tak jako v politickém působení Miloše Zemana.

Karel Svoboda: Po stopách Brita ztraceného v Praze: Jeho tříletý syn stále neví, že táta zmizel!

26. 11. 2014 20:51 zobrazit článek
Rodina i přátelé Karla Lawa, který zmizel 15. listopadu v Praze na divoké rozlučce se svobodou, stále trnou strachy. Přestože svědci volají, že Brita viděli na různých místech Prahy, stále není k nalezení. Blesk.cz se proto vydal s Karlovým bratrancem Stevem a kamarádem Stuem po stopách zmizelého muže, na kterého se ptá jeho tříletý syn Lenny.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif