Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

 

celý článek | Jindřich Hovorka Vzpomínka na legendárního muzikanta - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Zdena Studénková: Odvrátená tvár režiséra Jozefa Bednárika: Vulgárny útok na Studenkovú aj ponižovanie detí!

22. 8. 2014 8:13 zobrazit článek
BRATISLAVA - Nikomu nič nedaroval! Jozef Bednárik (†65) bol na seba ako herec veľmi prísny. Keď sa stal režisérom, disciplínu a profesionálnu prácu očakával od každého na javisku. A úplne bez výnimky. Či už išlo o rodinu, päťročné deti alebo miláčikov publika. Tým najmenším sa vyhrážal brutálne, ale v rámci slušnosti, naproti tomu dospelí dostávali poriadnu dávku vulgarizmov. Prirovnaniu ku kosoštvorcu sa nevyhla ani Zdena Studenková (60). Tieto a ďalšie pikošky odhaľuje nová kniha s názvom Jozef Bednárik, ktorá vychádza pri príležitosti výročia umelcovej smrti.

Pavel Soukup: Víme jediní! Ďábelský Gibson vs. Stallone v utajených záběrech z natáčení!

22. 8. 2014 22:29 zobrazit článek
Mel Gibson hraje ve třetím pokračování akční komedie "Expendables 3: Postradatelní":http://www.extra.cz/premiera-filmu-expendables-herec-pavel-soukup-prezil-ale-ukazal-zjizvene-telo-co-se-mu-staloí největšího záporáka. Je to padouch nad padouchy, který byl však americkým hercem zahrán na výbornou. Ti, kteří z vás viděli již tento biják, nyní mohou zhlédnout utajené záběry z natáčení, a ti, kteří neviděli, si mohou udělat představu, co je v kinech čeká.

Štefan Margita: Zagorová a Margita se chlubí druhým domovem: Selfiemanie od moře

22. 8. 2014 14:53 zobrazit článek
Slunce, pláž a my dva! Takhle svobodně a plna štěstí se už dlouho necítila dvojice Hana Zagorová (67) a Štefan Margita (58), kteří v těchto dnech řádí ve vlnách moře u španělského letoviska Malaga. Pohodičku dokládají společná selfie – Zagorová a Margita s mořem, Zagorová a Margita s městem, Zagorová a Margita nad střechami domů.

Martina Čechová: Štěpánek nezklamal! Zlil se vodou a vyzval Babiše i Čechovu manželku

22. 8. 2014 21:08 zobrazit článek
VIDEO | Český tenista Radek Štěpánek nikdy nezklame, když se jedná o nějakou zábavu. Jeho fanoušci tak měli jasno už v době, kdy ho k Ice Bucket Challenge vyzval reprezentační brankář Petr Čech. A Štěpánek výzvu přijal, nakonec však Čechovi úder vrátil. Nominoval totiž i jeho manželku Martinu!

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!