Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jindřich Hovorka diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jan Saudek: Zomrel Kája Saudek

26. 6. 2015 18:01 zobrazit článek
Zomrel Kája Saudek Kája Saudek zomrel dnes vo veku 80 rokov . Kája Saudek (vlastným menom Karel Saudek bol významný český maliar a komiksový kresliar. Jeho špecifické výtvarné dielo doplnilo aj niekoľko filmov a populárno náučný televízny seriál Okná vesmíru dokorán, ilustroval tiež rad kníh a časopisov. Bol bratom (jednovaječné dvojča) fotografa Jana Saudka. Od apríla 2006 ležal vo

Lucie Výborná: PŘIPRAVUJEME: Graham Ellis, výkonný ředitel rozhlasové divize britské BBC

25. 6. 2015 10:39 zobrazit článek
Hostem Radiožurnálu bude ve čtvrtek dopoledne Graham Ellis, výkonný ředitel rozhlasové divize britské BBC. Čím by se mělo rádio i nadále nejvíce odlišovat od televize? Jak se daří britskému veřejnoprávnímu rozhlasu balancovat mezi posluchačskou přízní a kvalitou programu? A který pořad, jaký rozhovor či jaká reportáž ho v poslední obě nejvíce zaujala? I na to se zeptá moderátorka Lucie Výborná ve čtvrtek dopoledne mezi 10. a 11. hodinou. Své otázky můžete pokládat i vy.

Karel Svoboda: Pozor na kulomety, varovali místní české skialpinisty na Hedvábné stezce

25. 6. 2015 0:15 zobrazit článek
Mnoho jejich cílů nebylo vůbec zaneseno na mapě, na řadu míst se nikdy nikdo nevydal na lyžích. Na osmiměsíční cestu napříč Asií vyrazili Martin Štourač a Karel Svoboda v polovině února a jejich cílem jsou mimo jiné prvosjezdy. Vrcholem expedice bude pokus o sjezd himalájské osmitisícovky Manaslu. Další články k tématu:

Felix Slováček: Z toho Dádu klepne! Mladý Slováček se už kamarádí s tátovou výtvarnicí

25. 6. 2015 5:09 zobrazit článek
Nejméně půl roku se po boku slavného saxofonisty Felixe Slováčka (72) mladá výtvarnice Lucie Gelemová (32). Manželku Dádu Patrasovou (59) kruté zjištění zasáhlo hluboko do srdce. Pro jejich syna Felixe juniora tato brunetka není neznámou. Přátelí se na sociální síti.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |