Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

 

celý článek | Jindřich Hovorka Vzpomínka na legendárního muzikanta - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Radek John: Lež, sprostá lež, statistika, zpravodajství o Ukrajině (Radek John)

10. 4. 2014 16:08 zobrazit článek
Proruští radikálové již přes měsíc s železnou pravidelnosti obsazují radnice východoukrajinských průmyslových center a prohlašují Kyjevskou vládu za nelegitimní. Nepřipomíná vám to něco? Stačí si vzpomenout na letošní lednové zprávy. Zněly takto: Proevropští radikálové již přes měsíc s železnou pravidelnosti obsazují radnice západoukrajinských (neprůmyslových) center!

Vanda Hybnerová: Nepochopená Hybnerová po rozchodu s Rašilovem: Okolí má o ni obavy!

10. 4. 2014 14:11 zobrazit článek
Rozchod a rozvodové řízení u páru, který platil za ideální příklad soužití muže a ženy po dvaceti strávených letech, stál oba hlavní aktéry mnoho sil. Saša Rašilov (41) musel dokonce vyhledat odbornou péči psychologa a nakonec v prachu prosil Boha, aby mu pomohl! A Vanda Hybnerová (45) na tom není jinak. Dokonce se dočkala nepochopení ze svého okolí...

Adéla Gondíková: První intimní fotografie z luxusní dovolené Langmajera s Gondíkovou! Známý proutník odhalil pupek a mnohem víc!

10. 4. 2014 20:27 zobrazit článek
Dlouho se schovávali, vlastně nikdy na rovinu nepřiznali, že jsou spolu, ale když už v médiích jejich románek praskl, přestali od sebe "Jiří Langmajer":http://www.extra.cz/tema/jiri-langmajer (47) a "Adéla Gondíková":http://www.extra.cz/tema/adela-gondikova (40) alespoň odskakovat, jakmile se k nim fotografové jen přiblížili na metr.

Peter Gabriel: Petra Gabriela dnes uvedú do Siene slávy, už o mesiac zahrá v Bratislave!

10. 4. 2014 13:55 zobrazit článek
Legendárneho hudobníka Petra Gabriela dnes v New Yorku uvedú do Rock'n'rollovej siene slávy. Záznam celého podujatia bude na televíznych obrazovkách dostupný 31. mája, no nedočkavci si môžu svojho obľúbenca vychutnať aj naživo - o mesiac totiž vystúpi v Bratislave.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!