Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jindřich Hovorka diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ashton Kutcher: Trápenie čerstvého otecka Ashtona Kutchera: Prenasleduje ho hrozivá minulosť!

23. 1. 2015 19:29 zobrazit článek
LOS ANGELES - Herca Ashtona Kutchera, ktorý sa len pred pár mesiacmi stal prvýkrát otcom, prenasleduje nepríjemná minulosť. Pred dlhými štrnástimi rokmi mu totiž zavraždili priateľku. A teraz, po takej dlhej dobe, si na tento hrozivý okamih musí zaspomínať. Už o pár dní bude totiž pred súdom svedčiť proti vrahovi.

František Janeček: Bohatí akumulují kapitál a chudí chudnou (Pavel Janeček)

23. 1. 2015 19:55 zobrazit článek
Papež František řekl: »Vytvořili jsme si nové modly. Dřívější uctívání ‚zlatého telete‘ má nyní podobu bezcitného uctívání kultu peněz. Tato diktatura ekonomie nemá žádnou tvář a chybí jí jakékoli lidské cíle.« Kult peněz musí skončit, dodal odhodlaně papež, kterého mají za jeho lidské myšlenky rádi i bezvěrci.

Michal Dlouhý: Něco může být jinak....( případ E. Michalákové) (Beata Krusic)

23. 1. 2015 6:03 zobrazit článek
Dlouho jsem zvažovala, zda mám právo napsat svůj dnešní blog, zda vůbec smím zasahnout do diskuze, pokud převažuje pouze můj vnitřní hlas- nad veřejně uváděnými fakty, zda je vyjádření mého názoru ke kauze paní Michalákové, vůbec etické. Rozhodla jsem se ale upřímně vyjádřit svůj postoj.

Jana Adámková: Při střetu aut se zranily tři ženy, mezi nimi i moderátorka Adámková

23. 1. 2015 17:27 zobrazit článek
Tři ženy se vážně zranily při čtvrtečním střetu dvou osobních aut nedaleko Veselí nad Lužnicí na Táborsku. Škodovka a opel se srazily na hlavním tahu mezi Prahou a Českými Budějovicemi. Mezi zraněnými je podle informací MF DNES i bývalá moderátorka Televizních novin Jana Adámková.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif