Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

 

celý článek | Jindřich Hovorka Vzpomínka na legendárního muzikanta - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Marie Rottrová: Talent jménem Elis: Ukulele? Nosím ho všude s sebou!

17. 7. 2014 8:59 zobrazit článek
Je jí devatenáct, ale písničky si píše i aranžuje sama. Hraje na ukulele, za sebou má turné s Marií Rottrovou, úspěšné přijímačky na konzervatoř a před sebou účast v první velké reklamní kampani. Řeč je o sympatické copaté zpěvačce Elišce Mrázové alias Elis, jejíž hlas (i ukulele) budete znát z chaplinovského klipu Shubidu. „V nejbližší době bych chtěla nahrát na ukulele Look At Me Now od rappera Chrise Browna,“ usmívá se.

Hana Mašlíková: Podvodníkům se psy naletěli i slavné osobnosti: Hanka Mašlíková dala za život své čivavy 35 tisíc!

17. 7. 2014 6:27 zobrazit článek
Mezi podvedenými nešťastníky, kteří naletěli obchodníkům s mladými a nemocnými psy, jsou i známé tváře. Před třemi roky si peklem s mini čivavou prošla i modelka Hanka Mašlíková (32). Ta se pokusila svou čivavu, která byla předem odsouzená na smrt, zachránit. Zvítězila. A stálo ji to 35 tisíc na veterinární péči.

Radek John: Kateřina Klasnová opustila Věci veřejné. Kvůli jejich propojení s Okamurou

17. 7. 2014 13:13 zobrazit článek
Kateřina Klasnová byla jednou z prvních a dlouho také jednou z nejznámějších tváří strany Věci veřejné. Přispěl k tomu nejenom úspěch ve sněmovních volbách v roce 2010, po kterých se VV staly vládní stranu, ale i to, že je manželkou exministra dopravy Víta Bárty, který byl jistou dobu vůdcem strany, i když předsedou byl formálně Radek John. Teď se ale Klasnová rozhodla Věci veřejné opustit.

Matěj Hádek: FEJETON: Skandál

17. 7. 2014 3:01 zobrazit článek
Česká televize začala natáčet dvoudílný historický film, který má mít premiéru v polovině příštího roku, kdy bude šestisté výročí upálení Jana Husa.Režisér Jiří Svoboda se projektem vrací po devíti letech k celovečerní filmové režii. Scénář napsala scenáristka a spisovatelka Eva Kantůrková a titulní role se ujal Matěj Hádek. A řekněme si to rovnou - bude se zase upalovat!

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!