Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jindřich Hovorka diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tomáš Vorel: Hudeček opustil zastupitelský klub TOP 09. Založil klub Nezávislých

24. 4. 2015 15:44 zobrazit článek
Bývalý pražský primátor Tomáš Hudeček a jeho kolegové Eva Vorlíčková a Milan Růžička po loňském odchodu z TOP 09 opustili i zastupitelský klub strany. Vytvořili klub Nezávislých. Hudeček v pátek rozhodnutí oznámil kolegům z klubu. Odchod zdůvodnil tím, že rozšířil aktivity ve vědecké a pedagogické oblasti. Vstup do jiné strany neplánuje, uvedl Hudeček. Další články k tématu:

David Vávra: Vavruška tahá Slovan Liberec ze dna. V oblacích nelétáme, říká

24. 4. 2015 12:51 zobrazit článek
Fotbalisté mají před sebou v Synot lize poslední pětinu této sezóny. A ve 25. kole se může znovu o něco víc vyjasnit situace v boji o titul i sestup. Vzdálit se záchranářským problémům chce Liberec, který se pod trenérem Davidem Vavruškou zvedl ze dna.

Iva Hüttnerová: Iva Hüttnerová: Jako babička jsem celkem neužitečná

24. 4. 2015 9:01 zobrazit článek
Herečku Ivu Hüttnerovou plně vytěžuje role bývalé bezdomovkyně Jolany Lepařové v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde pečuje o děti lékařky Zdeny Suché Tondu a Haničku. Páteční magazín MF DNES Rodina se jí ptal, jak to má s péčí o děti a vnoučata ve skutečném životě. Má totiž hned tři vnuky: Adama, Matěje a Jana. Další články k tématu:

Pavel Novotný: Cena emisních povolenek do konce roku poroste

24. 4. 2015 18:13 zobrazit článek
Predikci vývoje cen emisních povolenek do konce roku 2015 představila dnes na konferenci Dny teplárenství a energetiky v Hradci Králové Pavlína Novotná, obchodní ředitelka pro emise společnosti Virtuse Energy, která je největším tuzemským obchodníkem s emisními povolenkami. Cenu emisních povolenek aktuálně ovlivňují politická jednání, zejména termín spuštění Tržní stabilizační rezervy. Pov ...

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |