Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jindřich Hovorka diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

David Vávra: Poslední slovo mám já, říká Kotrba o liberecké spolupráci s Csaplárem

18. 12. 2014 12:08 zobrazit článek
Spekulací o nových trenérech fotbalistů Liberce bylo hodně, ale žádná z nich se nepotvrdila. Tým do jarních záchranářských bojů v první lize nepovede ani Vlastimil Petržela, ani David Vavruška, ale dvojice Jiří Kotrba - Josef Csaplár. Trenéry byli ve středu jmenováni oba, ale poslední slovo v případě sporů bude mít zkušenější Kotrba. Další články k tématu:

Jaroslav Uhlíř: KOMETA FEST 2015

18. 12. 2014 10:01 zobrazit článek
Kometa na den svatého Valentýna, tedy v sobotu 14. února 2015, pořádá v hale Rondo první ročník benefičního hudebního festivalu KOMETA FEST 2015. Těšit se můžete na exkluzivní vystoupení Richarda Müllera, kapely Škwor, Vypsaná Fixa, Xindl X, Jaroslava Uhlíře, Dark Gamballe nebo Děda Mládek Illegal Band.

Bořek Šípek: Bořek Šípek představil svou pamětní medaili věnovanou Václavu Havlovi

18. 12. 2014 16:25 zobrazit článek
V den třetího výročí úmrtí Václava Havla představil designér Bořek Šípek pamětní medaili věnovanou českému prezidentovi a dramatikovi. Výtěžek z prodeje medaile bude věnován na další opravy a údržbu kostela sv. Anny, památky v centru Prahy, z něhož Václav Havel budoval společenské a kulturní centrum Pražská křižovatka. Další články k tématu:

Karel Svoboda: Pád rublu hrozí dalším utužováním režimu, říká o krizi v Rusku expert

18. 12. 2014 9:09 zobrazit článek
Strmý pád ruské měny provází panika, jíž se Kreml snaží čelit sebevědomou rétorikou. Za takových okolností není pád vlády zatím příliš pravděpodobný, míní v rozhovoru pro Lidovky.cz analytik Karel Svoboda. A varuje, že drama kolem rublu může vyústit v další utužování režimu. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif