Jindřich Hovorka - novinky

Vzpomínka na legendárního muzikanta

[ ] Na koncertu 18. dubna 2011, který byl vzpomínkou na páté výročí úmrtí skvělého hudebníka, houslisty, primáše BROLNu Jindřicha Hovorky , byla pokřtěna biografická publikace autorky Růženy Kučerové . Přesný název více než dvousetstránkové knihy je Jindřich Hovorka 1937–2006 ... jeho housle zpívaly a přichází na knižní trh doplněna dvěma kompaktními disky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jindřich Hovorka Vzpomínka na legendárního muzikanta - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Zdeněk Žák: Stalin zemřel, co s námi bude (Zdeněk Kloboučník)

18. 9. 2014 1:30 zobrazit článek
„Hurá, hurá, hurá, my půjdem na vraha za máťušku Růsíju aj za Stálina“ - zpívali jsme si do pochodu, v době mého dětství, když jsme si hráli na vojáky. Pak ale přišla tragická zpráva, že generalissimus Stalin skonal. Já, žák první třídy, jsem samozřejmě souvislosti až tak nechápal, ale to truchlivé dusno, které zavládlo v dělnické periférii velkoměsta, se nedalo přehlédnout. A hned nato další rána do vazu revolučnímu hnutí. Smrt prezidenta Gottwalda. Tentokrát se neštěstí nedalo svalit na ...

Nicole Vaidišová: Vracející se Vaidišová druhou výhru nepřidala, padla ve třech setech

18. 9. 2014 22:15 zobrazit článek
Vracející se tenistka Nicole Vaidišová se druhé výhry nedočkala. Na turnaji ITF v americkém Albuquerque podlehla Britce Johanně Kontaové 6:1, 1:6, 4:6 a čtvrtfinále si nezahraje. Začátek přitom bývalé světové sedmičce vyšel skvěle, jenže pak se její výkon hodně zhoršil a přibývaly chyby. Další články k tématu:

Jakub Vágner: Rybář Jakub Vágner se pouští do podnikání. Kromě ryb dodá i zábavu

18. 9. 2014 13:13 zobrazit článek
Český finančník Robert Schönfeld a známý sportovní rybář a cestovatel Jakub Vágner založili společnost Jakub Vágner Rybářství, která rybářům nabídne služby pod jednou střechou. Chtějí ryby chovat a prodávat, ale navíc umožnit i sportovní rybaření se zábavou pro celou rodinu. Další články k tématu:

Vendula Svobodová: Když chytne stará stodola, Vendula Svobodová chodí ven nahá!

18. 9. 2014 20:54 zobrazit článek
NÁZOR: U mužů se tomu říká druhá míza nebo krize středního věku, u žen platí rčení - Když chytne stará stodola, tak tu už neuhasíš... Tyhle fáze u lidí zpravidla nastávají okolo 40 let a ve většině případů se postižení jedinci chovají ztřeštěněji než v pubertě. Jeden příklad za všechny je Vendula Svobodová (42).

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Vzpomínka na legendárního muzikanta":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!