Zac Efron - novinky

Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron

K osobnostiam, ktoré vystúpia počas nedeľného slávnostného udeľovania filmových a televíznych cien Zlatý glóbus, pribudli kanadská tínedžerská hviezda Justin Bieber, ...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Zac Efron diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Svoboda: Diagnóza Klaus (Petr Vala)

25. 8. 2014 17:08 zobrazit článek
V rozhovoru pro jedno z jarních vydání časopisu TÝDEN čelní představitel Strany svobodných občanů podotkl, že Václav Klaus si za démonizaci politiky 90. let a dehonestaci svého odkazu ze strany médií může sám, neboť se jedná o bytost, která chronicky nepřipouští vlastní pochybení (nejedná se o doslovnou citaci, významově však o totéž). Snad prvně v životě musím někomu ze Svobodných vyjádřit v určitém ohledu souhlas.

Kristýna Janáčková: Kristýna Janáčková: Známí, kteří děti nemají, se najednou přestali ozývat...

24. 8. 2014 10:35 zobrazit článek
Do povědomí se dostala tahle mladá herečka především díky roli zdravotní sestřičky v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Přitom za sebou má zajímavé role v mysteriózním seriálu Strážci duší nebo na dřeň jdoucí Kobově garáži. Přiznává, že syn Frederik Luis (4 měsíce) jí život změnil, toho vlastního se ale vzdát rozhodně nehodlá? Jak se jí podaří všechny role v životě poskládat?

Tatiana Vilhelmová: Nechutné útoky na Vilhelmovou: Vypadá prý jako Dykova matka a jen s ním manipuluje!

23. 8. 2014 9:02 zobrazit článek
Informace o tom, že by se měl "Vojta Dyk":http://www.extra.cz/tema/vojta-dyk (29) údajně podle Rytmu života scházet s o "několik let mladší dívkou":http://www.extra.cz/sokujici-obvineni-fesak-dyk-pry-podvadi-vilhelmovou-s-mladsi-rajdou a podvádět tak "Tatianu Vilhelmovou":http://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova (36), vyvolala u veřejnosti obrovskou vlnu emocí.

Martin Stropnický: Zeman jednal s šéfy diplomacie a obrany o přípravě na summit NATO

23. 8. 2014 19:54 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman jednal v sobotu na zámku v Lánech s ministry zahraničí a obrany Lubomírem Zaorálkem (ČSSD) a Martinem Stropnickým (ANO) o přípravě na zářijový summit NATO, kterého se všichni tři zúčastní. Současně se věnovali nynějšímu stavu armády a dosavadní práci ministerstva obrany.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!