Zac Efron - novinky

Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron

K osobnostiam, ktoré vystúpia počas nedeľného slávnostného udeľovania filmových a televíznych cien Zlatý glóbus, pribudli kanadská tínedžerská hviezda Justin Bieber, ...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Zac Efron diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Glynis Barber: Dempsey (70) a Makepeacová (59) zastavili čas: Nebudete veriť tomu, ako dnes vyzerajú!

26. 4. 2015 12:16 zobrazit článek
LONDÝN – Pribudli roky, vrásky, ale šarm zostal! Hoci to znie neuveriteľne, herec Michael Brandon, známy najmä účinkovaním v seriáli Dempsey a Makepeacová, sa tento týždeň zaradil k sedemdesiatnikom. Jeho filmová a zároveň aj životná partnerka Glynis Barber oslávi tento rok okrúhlu šesťdesiatku. Pri tej príležitosti sme sa pozreli na to, ako obľúbená dvojica po rokoch vyzerá. Možno budete prekvapení, no prominentnému páru to mimoriadne svedčí aj v dôchodcovskom veku. Veď posúďte sami.

Kevin Bacon: Depp, Cumberbatch a Bacon se sejdou ve thrilleru o spolupracovníkovi FBI v mafii

26. 4. 2015 15:09 zobrazit článek
Slavní herci Johnny Depp, Kevin Bacon a Benedict Cumberbatch účinkují v novém kriminálním thrilleru Black Mass, jenž letos vstoupí do kin. Snímek je inspirován skutečným příběhem jednoho z největších násilníků v dějinách amerického Bostonu a zároveň bratra tamního politika. Toho do svých služeb nakonec přetáhla FBI, aby ji pomohl rozbít mafii v Bostonu. Film bude mít v Česku premiéru letos v září. (Zdroj videa: Youtube.com)

Jiří Lábus: Kaiser a Lábus uvidí svou Tlučhořovic rodinku zpívat v divadle

26. 4. 2015 18:08 zobrazit článek
Z rozhlasového seriálu na první scénu, to se hned tak nevidí. Populární Tlučhořovi, které Oldřich Kaiser a Jiří Lábus stvořili zprvu pod názvem Rodinka aneb Byli jsme a budem, se stanou hrdiny představení Rudá Marie, ve kterém si zazpívá i Matěj Ruppert. Další články k tématu:

Petr Rychlý: Hrozivá nehoda českého speváka Landu: V 180-km rýchlosti to napálil do stromu!

26. 4. 2015 12:16 zobrazit článek
PRAHA - Český spevák Daniel Landa mal počas sobotňajšej poslednej rýchlostnej skúšky na Rely Šumava Klatovy nehodu. Štyridsaťšesťročný rodák z Prahy vyletel pre technické problémy v rýchlosti približne 180 kilometrov za hodinu z trate a narazil do stromu. Z nehody vyviazol rovnako ako spolujazdec Petr Novák bez vážnejších zranení a iba otrasený.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |