Zac Efron - novinky

Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron

K osobnostiam, ktoré vystúpia počas nedeľného slávnostného udeľovania filmových a televíznych cien Zlatý glóbus, pribudli kanadská tínedžerská hviezda Justin Bieber, ...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Zac Efron diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Svoboda: GLOSA: O Havlovi v dobrém

24. 1. 2015 2:42 zobrazit článek
O prezidentu Václavu Havlovi se v posledních týdnech mluvilo hodně. A nejen dobře. Našli se i tací, kteří ho kritizovali, jako kdyby šlo o normálního člověka z masa a kostí a ne o symbol naší nové svobody. Té kritiky bylo tolik, že ji musím alespoň nyní trochu vyvážit oceněním několika jeho naprosto záslužných činů, na které si vzpomínám.

Matěj Stropnický: Rozpad pražské koalice kvůli odlišnému hlasování Stropnického o odpadu nehrozí

23. 1. 2015 12:38 zobrazit článek
Pražská koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice dnes řešila včerejší hlasování o téměř třináctimiliardové zakázce na svoz odpadu v hlavním městě. Náměstek primátroky Matěj Stropnický (SZ) jako jediný z koalice totiž nepodpořil návrh své stranické kolegyně Jany Plamínkové na vypsání tendru. Zastupitelstvo nakonec návrh těsně schválilo. Dnes ráno se zástupci koaličních stran dohodli, že rozpad koalice nehrozí.

Amanda Bynes: Problémová Snehulienka opäť unikla trestu: Za šoférovanie pod vplyvom ju stíhať nebudú!

23. 1. 2015 19:29 zobrazit článek
LOS ANGELES - Americkú herečku Amandu Bynes nebudú stíhať za šoférovanie pod vplyvom omamných látok, ktorého sa dopustila 28. septembra. Dvadsaťosemročná rodáčka z kalifornského mesta Thousand Oaks mala vtedy v tele psychostimulant predpísaný lekárom.

Marisa Tomei: Hugh Grant si v novém filmu zahraje vyhořelého oscarového scenáristu

23. 1. 2015 19:36 zobrazit článek
Vyhořelého scenáristu, který kdysi získal Oscara a nyní psaní scénářů pouze učí, si zahraje britský herec Hugh Grant ve filmu The Rewrite. Kromě něj budou ve snímku účinkovat J. K. Simmons, Allison Janneyová, Bella Heathcoteová či Marisa Tomeiová. Film režiséra Marca Lawrence, který s Grantem natočil například snímek Hudbu složil, slova napsal nebo Láska s výstrahou, přijde do kin 13. února. Souběžně bude k dispozici také na iTunes. (Zdroj videa: Youtube.com)

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |