Zac Efron - novinky

Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron

K osobnostiam, ktoré vystúpia počas nedeľného slávnostného udeľovania filmových a televíznych cien Zlatý glóbus, pribudli kanadská tínedžerská hviezda Justin Bieber, ...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Zac Efron diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Nový: Představu o svém nástupci v čele generálního štábu mám, říká generál Pavel

21. 9. 2014 18:59 zobrazit článek
Generál Petr Pavel se vrátil ze schůzky NATO v Litvě jako nový předseda Vojenského výboru Severoatlantické aliance. Funkce by se měl ujmout v polovině příštího roku. Náčelníka generálního štábu české armády vybrali do nejvyšší vojenské funkce Aliance zástupci členských zemí včera večer v litevském Vilniusu.

Petr Rychlý: Aurora odplula z Petrohradu. Zchátralý symbol revoluce čeká oprava

21. 9. 2014 15:36 zobrazit článek
Legendární křižník Aurora, jehož výstřel podle sovětských legend odstartoval socialistickou revoluci, opustil petrohradské nábřeží. Remorkéry historickou loď odtáhly do suchého doku, kde ji čeká oprava. Aurora v Petrohradu kotvila 27 let, hostila revoluční muzeum a rychle chátrala. Další články k tématu:

Mary-Kate Olsen: Nevídané: Vychudnutá dvojička Olsenová sa napcháva – z rúk milenca Sarkozyho!

21. 9. 2014 11:18 zobrazit článek
NEW YORK – Vďaka láske jej konečne začalo chutiť? O dvojičkách Ashley a Mary-Kate Olsen (28) je známe, že ich mušia váha sa dlhodobo pohybuje na najnižších číslach. Druhá zo spomínaných sestier si však po boku výrazne staršieho snúbenca dopraje aj kalorické jedlo. Olivier Sarkozy (45) svoju milovanú totiž rád nakŕmi rukami ako vlastnú dcéru.

Marilyn Monroe: 10 citátů Marilyn Monroe, které by si měla vzít k srdci každá žena!

20. 9. 2014 16:38 zobrazit článek
Byla krásná, úspěšná a muži ji bezmezně milovali. A možná právě proto neměla ve svém životě příliš štěstí. "Když se ale naučíte dávkovat svou krásu a šarm chytře":http://www.extra.cz/deniky-pripravit-tohle-je-10-zasadnich-poselstvi-ktere-nam-obycejnym-smrtelnicim-vzkazaly-slavne-zeny, může vám být jenom ku prospěchu!

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!