Zac Efron - novinky

Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron

K osobnostiam, ktoré vystúpia počas nedeľného slávnostného udeľovania filmových a televíznych cien Zlatý glóbus, pribudli kanadská tínedžerská hviezda Justin Bieber, ...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Zac Efron diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Neckář: Hudební tipy: Jazzman v masce, ztišený Neckář a Vánoce v katedrále

20. 12. 2014 15:18 zobrazit článek
Když si seriózní Jason Moran nasadí masku a usedne za klavír, promění se v divokého Fatse Wallera. Václav Neckář se také neplazí před posluchači jako Glum, nýbrž zpívá své novodobé koledy s nadhledem. A co teprve kapela Stromboli, jejíž silný potenciál značky potvrzuje nová, byť příležitostná, deska?..

Rostislav Novák: Rostislav Novák: Miluju poetiku tradičního cirkusu, dělá-li se poctivě

20. 12. 2014 11:28 zobrazit článek
Je potomkem osmé generace slavného loutkářského rodu Kopeckých a rodinná tradice pro něj není žádným muzejním exponátem. Rostislav Novák mladší založil a vede dnes už proslulý Cirk La Putyka, na druhé straně mu nedělá problém hrát v televizních seriálech a reklamách.

Goldie Hawn: Hollywoodska hviezda ukázala svoju ľudskú stránku: Priznanie, ktoré vás dojme

20. 12. 2014 17:11 zobrazit článek
HOLLYWOOD - Americká herečka Kate Hudson tvrdí, že jej najväčším vzorom je jej mama, herečka, režisérka a príležitostná speváčka Goldie Hawn. Tridsaťpäťročná rodáčka z Los Angeles to uviedla v rozhovore pre magazín People po tom, ako si vo štvrtok v Beverly Hills prevzala cenu People Magazine Awards v kategórii Celebrity Role Model.

Woody Allen: Ukázka: Při sexu nenaznačujte. Mluvte jasně, radí ženám sexuolog Weiss

20. 12. 2014 2:08 zobrazit článek
Podobně jako režisér Woody Allen ve filmu Vše, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat odpovídal i sexuolog Petr Weiss na otázky novinářky Lucie Ondřichové. Z rozhovoru vznikla příručka Navigace sexem, z níž vyjímáme jednu z 12 kapitol s názvem Komunikace. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif