Zac Efron - novinky

Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron

K osobnostiam, ktoré vystúpia počas nedeľného slávnostného udeľovania filmových a televíznych cien Zlatý glóbus, pribudli kanadská tínedžerská hviezda Justin Bieber, ...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Zac Efron diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Miley Cyrus: MEDIA NEWS

22. 7. 2015 10:10 zobrazit článek
MEDIA NEWS Tohtoročné udeľovanie MTV Video Music Awards, ktoré sa bude konať 30. augusta v Los Angeles, bude moderovať americká speváčka Miley Cyrus. Dvadsaťdvaročná interpretka to oznámila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu, na ktorej má na sebe zelenú masku mimozemšťana. „MTV mi tento rok nedovolilo vystupovať, tak budem tohtoročné VMAs moderovať,“ stojí na

Ladislav Frej: Nejtemnější obavy se potvrdily: Partnerka Ladislava Freje má rakovinu! Ta mu přitom zabila i Věru Galatíkovou!

21. 7. 2015 11:41 zobrazit článek
Skoro by se zdálo, že Ladislav Frej (73) má v genech smůlu. Jako by si nevytrpěl dost – po ztrátě manželky Věry Galatíkové (†69) kvůli rakovině plic nyní přišla další rána, jeho současná partnerka Gabriela Mrkvicová (50) trpí rakovinou prsu. Na budoucnost ale pár nepřestává hledět s optimismem.

Filip Tomsa: Herec Filip Tomsa promluvil o postižené sestře: Já to beru jako dar!

21. 7. 2015 6:27 zobrazit článek
Na koncertě Pavla Vítka, který proběhl o víkendu na Karlštejně, se sešlo mnoho známých osobností. Mezi nimi byl i jeden z našich nejhezčích herců Filip Tomsa (31), který vyvedl dvě Evy. Jednou z nich byla jeho manželka a tou druhou hercova sestra, která je mentálně postižená.

Roman Zach: Na záchranu malostranské rotundy poslali dárci už 1,3 milionu

21. 7. 2015 11:41 zobrazit článek
Sbírka na záchranu a zpřístupnění rotundy sv. Václava na Malé Straně vynesla za půl roku 1,3 milionu korun. ČTK o tom dnes informoval Martin Vlach z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, v jejíž budově na Malostranském náměstí byla románská památka nalezena. Pokud má být rotunda zachována i pro další generace a zpřístupněna veřejnosti, bude potřeba nashromáždit celkem 2,4 milionu korun.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |