Zac Efron - novinky

Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron

K osobnostiam, ktoré vystúpia počas nedeľného slávnostného udeľovania filmových a televíznych cien Zlatý glóbus, pribudli kanadská tínedžerská hviezda Justin Bieber, ...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Zac Efron diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Landovský: Landovský strávil dětství v Brodě. Zažil v něm bomby i klec na esesáka

19. 10. 2014 11:48 zobrazit článek
Herec Pavel Landovský, který měl v pátek hodinu po poledni pohřeb v chrámu svatého Ignáce na Karlově náměstí v Praze, prožil prvních devět let života v dnešním Havlíčkově Brodě. Za druhé světové války tam byl svědkem několika dramatických i úsměvných situací. Další články k tématu:

Linda Rybová: Rybová s Winterovou pečou dezert z dýně. Pošlete váš recept a vyhrajte

19. 10. 2014 1:49 zobrazit článek
I Češi už propadli kouzlu dýní a jejich úžasné variability. Linda s Katkou připraví v dalším díle Herbáře úžasný dýňový dezert s lískovými oříšky. Za váš recept obsahující podzimní oranžovou lahůdku můžete vyhrát kuchařku receptů Lindy a Kateřiny. Další články k tématu:

Laurence Fishburne: 5 důvodů, proč se dívat v TV na akční překvapení Přepadení 13. okrsku. Milovníci akce budou v sedmém nebi!

19. 10. 2014 19:22 zobrazit článek
Je Silvestr, píše se rok 2004 a na 13. policejní okrsek je přivezena skupinka vězňů, mezi nimiž je i jeden velmi důležitý. Jmenuje se Marlon Bishop, hraje ho Laurence Fishburne, a býval to mafián, který se teď rozhodl proti svým bývalým parťákům svědčit. Což se samozřejmě moc nelíbí těm bývalým parťákům, kteří se ho rozhodnou přímo na policejním okrsku zlikvidovat. Spolu se všemi dalšími lidmi, kteří tam jsou. Policii tedy nezbývá nic jiného než se spojit s ostatními vězni a pokusit se útok přesily přežít. Jak se dá očekávat, nastane masakr!

Gérard Depardieu: Jmenuji se Kentán a jsem z Montarži: Životní komediální role Gérarda Depardieua dnes v TV!

19. 10. 2014 1:13 zobrazit článek
Jmenuje se Kentán, je z Montarži a v Paříži patří za okresního debila. Zlodějíček s IQ velikosti své boty je postrachem policie, psychiatrů i ředitelů věznic. Nikdy nezavře hubu a svou prostoduchostí přivádí k šílenství nejen spoluvězně, ale i daleko větší ryby.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zlaté glóbusy odovzdajú aj Justin Bieber a Zac Efron":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI