Mirka Sokolová

Mirka Sokolová

Celebrita   (Reality Show Vyvolení 2013)

Přezdívka: nemám Narozena: 15. 7. 1985 v Českých Budějovicích Bydliště: Praha Stav: svobodná Škola/zaměstnání: práce v kanceláři Výška: 160 cm Oblíbené barvy: černá, šedá, modrá, bílá Oblíbená značka auta: Audi, BMW Alkohol: ano Kuřák: ano Věří: nevěřím v Boha, nevyznávám ani žádné náboženství, ale věřím, že „něco nad námi“ existuje ..

celý text o "Mirka Sokolová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-3 z celkových 3, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Lesbička Pavlína z VyVolených se zřejmě nenabažila šmírovacích kamer a teď chce do další show! Tipněte si kam

24. 1. 2014 15:35 zobrazit článek
Po většině soutěžících ze čtvrté řady reality show VyVolení se slehla zem, jakmile z Vily vypadli. "Pavlína Zochová":http://www.extra.cz/tema/pavlina-zochova (28) a "Mirka Sokolová":http://www.extra.cz/tema/mirka-sokolova (24), které "před kamerami přiznaly svůj lesbický vztah":http://www.extra.cz/vyvolena-lesbicka-mirka-ma-problem-jeji-rodice-nevedi-ze-spi-s-holkama-vime-jak-doma-svou-orientaci-roky-taji, se ale popularity nabyté ve "VyVolených":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni jen tak nevzdávají.

Účinný návod na pocit štěstí: Po získání použitých spoďárů po finalistech VyVolených se váš život rázem stane "prostě bájo"!

21. 1. 2014 12:19 zobrazit článek
Finalisté a vítěz s největší pravděpodobností na dlouho poslední řady reality show VyVolení 2013 se rozhodli vykřesat ze své stále ještě jakés takés veřejné známosti nějakou tu kačku a nabídli svým fanouškům k odkupu řadu věcí, které za svého dramaty zmítaného pobytu používali v kamerami prošpikované vile. A zatímco zařízení vily si rozebral štáb a jeho příbuzní, takové obnošené trenýrky lesbičky "Mirky Sokolové":http://www.extra.cz/tema/mirka-sokolova (28) si domů v celofánu převázaném růžovou stužkou nikdo z vedení Primy kupodivu neodvezl.

Lesbický pár z VyVolených Pavlína a Mirka: Fotily se nahé. Tady jsou 3 fotky plné něžné erotiky mezi dvěma ženami!

31. 12. 2013 11:09 zobrazit článek
Lesbický pár "Pavlína Zochová":http://www.extra.cz/tema/pavlina-zochova (28) a "Mirka Sokolová":http://www.extra.cz/tema/mirka-sokolova (24), které účinkovaly ve čtvrté řadě reality show VyVolení, se nechaly nafotit ve velmi intimních chvilkách. Fotografce Lence Hatašové se dokonce podařilo, aby obě dívky odhodily svršky.

 Články 1-3 z celkových 3, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.