Bailando

Taneční Reality Show na TV Nova
20. dubna 2007 začíná na Nově velkolepá taneční show Bailando – tančím pro tebe. Osm párů složených ze známých osobností a vybraných soutěžících, kteří se přihlásili, aby svým blízkým splnili jejich velké sny, se prostřednictvím show Bailando – tančím pro tebe, pokusí protančit až do finále. Vítězi show Bail..

Skupina 'Bailando' obsahuje tyto události:

Iva Kubelková

Lucie Borhyová

Lucie Borhyová je česká moderátorka, v roce 1998 začala pracovat jako moderátorka Televizních novin, jejím partnerem při moderování je Reynolds Koranteng a od roku 2005 moderuje i magazín Víkend. V roce 2007 se zúčastnila televizní soutěže Bailand..

Jiří Mádl

Tomáš Krejčíř

Adéla Gondíková

Adéla Gondíková se narodila v roce 1973 v Sokolově. Absolvovala pražskou Státní konzervatoř. Ještě v době studia hostovala v pražských divadlech. Pracovala jako redaktorka zpravodajství na radiu Frekvence 1. Také působila na rádiu Evropa 2, kde spolu..

Jana Paulová

Zdeněk Podhůrský

Richard Tesařík

Bailando - tančím pro tebe

Taneční Reality Show na TV Nova
20. dubna 2007 začíná na Nově velkolepá taneční show Bailando – tančím pro tebe. Osm párů složených ze známých osobností a vybraných soutěžících, kteří se přihlásili, aby svým blízkým splnili jejich velké sny, s..