Pojistovna Štěstí

(tato skupina zatím nemá vyplněný popisek)

Skupina 'Pojistovna Štěstí' obsahuje tyto události:

Vojta Kotek

Vojtěch Kotek se narodil v roce 1988 v Praze v divadelní rodině. Jeho otec hraje v divadle Járy Cimrmana a matka vystudovala produkci na DAMU. V současné době navštěvuje šestileté dvojjazyčné gymnázium v Praze. Po gymnáziu by se chtěl věnovat filmové..

Kateřina Brožová

Yvetta Blanarovičová

V součastné době spolupracuje s významnými českými režiséry ve filmu, divadle i televizi. Je stálým hostem jednoho z nesledovanějších zábavných pořadů "Dobroty" a v této době připravuje nové CD. V červnu 2001 ji šéfdirigent Paul Friemann pozval jako ..

Petr Nárožný

Vystudoval fakultu architektury a pozemního stavitelství na ČVUT, od r. 1974 byl v angažmá v Semaforu, kde doplnil dvojici Šimek - Sobota. V Činoherním klubu je v angažmá od r. 1980, kdy vytvořil hlavní roli v Zuckmayerově Hejtmanu z Kopníku. Z filmo..

Alena Antalová

Alena Antalová se narodila v Bratislavě. Již od mládí se objevovala v TV inscenacích a také se věnovala zpěvu. Je absolventkou bratislavské konzervatoře. Poté studovala katedru muzikálu na JAMU v Brně. V roce 1995 se stala členkou Brněnského Městskéh..

Igor Bareš

Jiřina Bohdalová

Jan Čenský

Miroslav Etzler

Jaromír Hanzlík

Jiřina Jirásková

Nikol Štíbrová

Michaela Ochotská

Jan Šťastný