Rodinná Pouta

(tato skupina zatím nemá vyplněný popisek)

Skupina 'Rodinná Pouta' obsahuje tyto události:

Alice Bendová

Narodila se 1.listopadu 1973. Pochází z Prahy, vystudovala střední umělecko-průmyslovou školu. Posledních deset let natáčí televizní reklamy a věnuje se modelingu. Zahrála si ve filmech Báječná léta pod psa (režie P. Nikolajev, 1996), The Immortal (K..

Dana Morávková

Saša Rašilov

Tomáš Krejčíř

Laďka Něrgešová

Otto Kallus

V roce 2004 dostává životní roli v úspěšném televizním seriálu Rodinná pouta.

Daniel Bambas

Zuzana Dřízhalová

Narodila se ve znamení Vodnáře v roce 1975, je vdaná a zatím bezdětná. Na DAMU vystudovala obor činoherního herectví. Moderovala pořad pro mládež Letadlo na ČT, účinkovala ve filmech ( Vlci ve městě, Den, kdy nevyšlo slunce, Návrat marnotratného syna..

Hana Holišová

Jan Kačer

Silva Koblížková

Jaroslava Kretschmerová

Po absolvování pražské DAMU v ročníku profesora Miloše Nedbala se stala členkou Studia Ypsilon, kterému je věrná dodnes. Hrála zde v mnoha inscenacích jako např. Matěj Poctivý, Kavárnička, Sebevrah, Amerika, Othello, Žert, satira, ironie a hlubší výz..

Renata Víznerová

Oldřich Navrátil

Herec známý z mnoha televizních inscenací a seriálů, kterých bylo za jeho kariéru už přes 200. Připomeňme alespoň některé z nich: Bylo nás pět, Přítelkyně z domu smutku, Život na zámku, Hotel Herbich nebo Zdivočelá země. Hrál v mnoha filmech, např. H..

Lenka Skopalová

Zkušená herečka, která je členkou Činoherního klubu již třiadvacet let. Hrála ve filmech režiséra Jiřího Svobody Zrcadlo pro Kristýnu a Papilio, objevila se i v seriálu České televize Zdivočelá země.

Kryštof Rímský

Valentina Thielová

Známe ji například ze seriálů Bylo nás pět či Rozpaky kuchaře Svatopluka.

Poprvé se ve filmu objevila už v roce 1958 v Brynychově Žižkovské romanci. Od té doby hrála v mnoha dalších nezapomenutelných dílech české kinematografie, jako nap..

Zdeňka Žádníková Volencová

Narodila se v roce 1974 ve znamení Štíra, je vdaná a má dceru Andreu. Na DAMU vystudovala katedru loutkového a alternativního herectví, od roku 1996 je členkou souboru Dejvického divadla (Bratři Karamazovi, Příběhy obyčejného šílenství,Tři sestry, Ko..

Jan Révai

Narozen ve znamení Vodnáře v roce 1974. Svou uměleckou činnost zahájil v taneční skupině UNO pod vedením Richrda Hese, (např. muzikály Dracula, Keep Cool (Německo) a muzikálová show Mise). S Richardem Hesem dále spolupracoval na projektech Křižíkovy ..

Tomáš Matonoha

Narozen ve znamení Ryb v roce 1971, je ženatý. Vystudoval Divadelní fakultu JAMU, věnuje se herecké profesi, účinkoval asi v deseti televizních inscenacích i v celovečerních filmech (např. Divoké včely, Mistři) a v desítkách divadelních představeních..

Roman Štolpa

Narozen ve znamení Raka v roce 1964. Je ženatý a má dva syny. Vystudoval gymnázium, poté herectví na JAMU a režii na DAMU, hrál například v inscenaci Jiřího Stracha Vůně vanilky, v seriálu Na lavici obžalovaných Justice.

Prošel mnoha div..

Markéta Plánková

Herečka pražské Ypsilonky a moderátorka dětských pořadů v České televizi. Ztvárnila hlavní roli v posledním Krejčíkově díle Slečna Julie, hrála v seriálu Zdivočelá země.

Společně s hereckým kolegou Janem Jiráněm vystupuje s folkovou skup..

Lenka Termerová

Narodila se ve znamení Raka v roce 1947. Je vdaná, matka syna a dcery. Vystudovala herectví a živí se jím. Po absolvování DAMU nastoupila do divadla Petra Bezruče v Ostravě, hostovala v divadle DISK, v Činoherním klubu i v Národním divadle. Od roku 1..

Viktor Limr

Miroslav Mejzlík

Rostislav Novák

Sandra Pogodová

Martin Zounar

Petr Vondráček

René Přibil

Valerie Zawadská