Reality Show Vyvolení

Reality Show Vyvolení

TV pořad   (Reality ShowReality Show Vyvolení)

VyVolení je televizní reality show televize Prima. Soutěž pod licencí maďarské společnosti IKO byla poprvé uvedena v Maďarsku pod názvem Való Világ (Skutečný svět).

Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou ne..

celý text o "Reality Show Vyvolení"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto pořadu na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 219, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Regina z Vyvolených jako nová hvězda Prostřeno: Odložila roční dítě u silnice!

8. 11. 2016 7:31 zobrazit článek
Čekala slávu, přepych a miliony. Nic takového se nekonalo. Regina Agia (38), známá z první řady reality show VyVolení jako Holásková, si za poslední roky prošla peklem. Bývalá striptérka se nyní rozhodla dát o sobě opět vědět a předvést své kulinářské dovednosti během speciálního týdne Prostřeno!.

Mistr hysterie Vladko z VyVolených znovu v Praze: Zhubl snad polovinu váhy!

14. 9. 2016 11:11 zobrazit článek
Dvakrát vyhrál reality show VyVolení a po shrábnutí výhry vždy zmizel. Vladko Dobrovodský (38) byl před několika dny přichycen na jedné pražské ulici. Se sluchátky v uších a mobilem v ruce by se v klidu ztratil v davu.

Pamatujete si na boxera z VyVolených, co souložil s Veronikou Fasterovou? Jeho tělo je jedno velké tetování

2. 7. 2016 9:51 zobrazit článek
Plánoval, že mu reality show VyVolení přinese tolik očekávanou slávu a peníze, ale žádná hvězdná kariéra se nakonec nekonala. Bývalý boxer Daniel Holovský se ani před kamerami nestyděl mít erotické hrátky s další soutěžící Veronikou Fasterovou. Teď vypadá, jako by celý spadl do inkoustu a mohl by být chodící komiks.

Vladko z VyVolených se vrátil do Česka: Takhle dnes vypadá

23. 12. 2015 11:30 zobrazit článek
Dvakrát se zúčastnil reality show VyVolení a pokaždé ze soutěže vyšel vítězně. Proslavil se hysterickými scénami, posedáváním na houpacím křesle a zejména dlouhými kadeřemi, které si v prvním ročníku ze vzteku ostříhal. Jak vypadá bezesporu nejznámější VyVolený Vladko Dobrovodský (37) dnes?

Vladko z Vyvolených se vrátil se do Česka: Takhle dnes vypadá

23. 12. 2015 11:10 zobrazit článek
Dvakrát se zúčastnil reality show VyVolení a pokaždé ze soutěže vyšel vítězně. Proslavil se hysterickými scénami, posedáváním na houpacím křesle a zejména dlouhými kadeřemi, které si v prvním ročníku ze vzteku ostříhal. Jak vypadá bezesporu nejznámější VyVolený Vladko Dobrovodský (37) dnes?

Zdeněk Macura ve speciálním týdnu Prostřeno: Zamiloval se do VyVolené Reginy!

7. 11. 2016 15:59 zobrazit článek
Během prvního speciálního kulinářského večera VIP Prostřeno, jehož se účastní manželé Hana a Jiří Krampolovi, protekční spratek Pavel Novotný či ochránce žen Zdeněk Macura, zajiskří láska! Zdeněk se totiž zakoukal do Reginy Holáskové, někdejší účastnice reality show VyVolení!

Nešťastná Nikol Trojanová z VyVolených: Rozchod s modelem!

3. 10. 2016 18:22 zobrazit článek
Nikol Trojanová (25), která se proslavila v reality show Hotel Paradise a VyVolení, si momentálně prochází těžkým obdobím. Rozpadl se jí totiž vztah s modelem Danielem Vojtěchem (24), se kterým tvořili pár přes dva a půl roku... Proč?

Můj rozvod? Usmál jsem se a ukončil jednu životní etapu, řekl Zvěřina z VyVolených. Podívejte se, o jakou přišel krásku!

25. 2. 2017 0:00 zobrazit článek
Petr Zvěřina včera ukončil jednu životní etapu, když se rozvedl se svou manželkou Nikolou. Účastník první řady reality show VyVolení nám popsal, jak řízení prožíval. A možná se budete divit, ale na slzičky nedošlo...

Urážky v Prostřeno: Novoťnák nazve Regínu ožralou krávou!

11. 11. 2016 13:42 zobrazit článek
Při zítřejší poslední večeři se bude hodně bumbat bílé vínko a tak padnou poslední zábrany. Doslova to bouchne mezi bývalým novinářem a někdejší účastnicí reality show VyVolení!

Copak je to za bubáka? Satan, který chtěl do VyVolených, dnes kraluje romské čtvrti!

25. 11. 2014 16:08 zobrazit článek
Možná jste tuhle prapodivnou postavičku zaregistrovali v roce 2006, kdy se pokoušel dostat do reality show Vyvolení 2.

Kdo je ta paní? Sledujte, jak se rok po VyVolených změnila Tereza Pergnerová!

3. 10. 2014 18:43 zobrazit článek
Když se loni začalo hovořit o tom, že televize Prima chystá čtvrtou řadu reality show VyVolení, bylo jasné, že tento pořad nemůže moderovat nikdo jiný než "Tereza Pergnerová":http://www.extra.cz/tema/tereza-pergnerova (40). Jakmile v listopadu show skončila, po Tereze se slehla zem.

První díl seriálu Vinaři na Primě bodoval, diváci upřednostnili volnější žánr před kriminálkou

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
Vedení televize Prima má po neděli důvod k oslavám. Uvedení nového původního seriálu Vinaři dopadlo nad očekávání. Šlo o nejúspěšnější start od dob seriálu Rodinná pouta a první řady reality show VyVolení.

To je podoba! Trojanová začíná vypadat jako dvojče svého snoubence!

13. 8. 2014 11:55 zobrazit článek
Hvězda reality show VyVolení a Hotelu Paradise "Nikol Trojanová":http://www.extra.cz/tema/nikol-trojanova (23) je tak zamilovaná do svého snoubence, modela "Daniela Vojtěcha":http://www.extra.cz/tema/daniel-vojtech, že se mu začíná dokonce podobat!

Trojanová při dovádění s přítelem zapomněla, že má minisukni, a ukázala úplně všechno!

31. 5. 2014 15:43 zobrazit článek
Účastnice reality show "Hotel Paradise":http://www.extra.cz/tema/hotel-paradise a čtvrté řady reality show "VyVolení":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni "Nikol Trojanová":http://www.extra.cz/tema/nikol-trojanova (23) je krátce zasnoubená s modelem "Danielem Vojtěchem":http://www.extra.cz/tema/daniel-vojtech. Pár se nedávno objevil na golfovém turnaji, kde oba dávali najevo svou zamilovanost. Během dovádění před objektivy fotoaparátů si Nikol nestačila pohlídat kraťoučkou sukýnku a všichni se tak mohli pokochat pohledem na její intimní partie.

VIDEO Tyhle ruce celý život makaly! Jsem zvyklej makat! deklamuje do kamery kandidát proslavený z televize

6. 10. 2014 10:27 zobrazit článek
Účastník první řady reality show Vyvolení Emil Zajac bude kandidovat v podzimních komunálních volbách za stranu Řešení pro Prahu. Ve videu, které zveřejnil na sociální síti Facebook, vysvětluje, proč by ho lidé měli volit, a mimo jiné vyvrací tezi, podle které chce získat křeslo na magistrátu, aby nemusel pracovat.

Labilní účastník slovenských VyVolených, který terorizoval soutěžící i své blízké, nedávno zemřel ve strašných bolestech

18. 5. 2014 11:13 zobrazit článek
V poslední řadě reality show "VyVolení":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni na Slovensku se museli soutěžící vypořádat se svým kolegou "Martinem Boháčikem":http://www.extra.cz/tema/martin-bohacik (†33), který se během soutěže choval častokrát velmi agresivně, až se ho ostatní báli. V dubnu se v médiích objevila zpráva, "že se Boháčik polil benzinem a zapálil":http://www.extra.cz/agresivni-ucastnik-vyvolenych-se-psychicky-zhroutil-polil-se-benzinem-a-zapalil-co-se-presne-stalo.

Pamatujete si na naivní Kačenku z VyVolených? Její DOKONALÁ PRSA A SEXY ZADEČEK vám vyrazí dech

29. 11. 2016 10:44 zobrazit článek
Stala se slavnou díky první řadě reality show VyVolení, ale pak se po naivní Kačence Langerové (30) slehla zem. Jenže kdyby šoubyznys věděl, jaká kočka je z nenápadné dívenky, která to celé málem vyhrála, tak by se stala hvězdou titulních stran časopisů. Teda těch pánských určitě!

Vladko z VyVolených: Ten teda dopadl

25. 9. 2016 12:11 zobrazit článek
Vladko Dobrovodský (38) si díky reality show VyVolení přišel na 16 milionů korun. I přesto jako milionář rozhodně nevypadá.

Hysterický VyVolený Vladko Dobrovodský vylezl z nory: Zhubl a už nebrečí na každém rohu!

15. 9. 2016 10:50 zobrazit článek
Je to už dlouhých jedenáct roků, jež uplynuly od první řady reality show VyVolení. Výherce Vladko Dobrovodský (38) se stal z minuty na minutu celebritou a sláva ho naprosto semlela. Radši se na nějaký čas ztratil z očí. Teď se ale objevil a ta změna v jeho vzhledu je vážně markantní.

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: ExVyVolená Nikol Trojanová otevřeně promluvila o svém milostném životě: Jak to má vlastně s muži?

22. 6. 2016 10:47 zobrazit článek
Když vystupovala v reality show Hotel Paradise a VyVolení, tak byla Nikol Trojanová jak utržená ze řetězu. Šla z náruče do náruče a vedla opravdu bouřlivý život. Jaká je ale teď, když se rozhodla pro "normální" život? Má přítele, nebo dál hledá svého prince na bílém koni?

Slovenská reality hviezda to už vážne prehnala: Dala si napichať pery a... Ďalšia kačka na scéne!

5. 4. 2016 10:32 zobrazit článek
BRATISLAVA - Prepískla to! ExVyvolená Linda Drevenková (32) sa stala verejne známou osobou vďaka triumfu v reality show Vyvolení. Tam si ju fanúšikovia zapamätali ako extravagantnú sexi čiernovlásku. Bývalá televízna hviezda sa však na seba podobá stále menej a menej. Silikónové megaprsia, peroxidové vlasy a umelé nechty totiž naposledy doplnila aj poriadne „vytuningovanými“ perami.

VIDEOARCHIV: Protest proti televizní show VyVolení

23. 12. 2015 23:14 zobrazit článek
Čeští nacionalisté protestovali začátkem listopadu 2005 před budovou televize Prima proti reality show VyVolení. Organizátoři tvrdili, že vysíláním tohoto pořadu dochází k porušování zákona a ohrožování mravní výchovy mládeže. Požadovali, aby televize přestala VyVolené vysílat. Radikálové plánovali podobný protest i před budovou televize Nova, která v té době vysílala soutěž Big Brother.

Počůraná Nikol vstala z mrtvých: Šokující detaily o sexu ve VyVolených!

28. 5. 2015 13:51 zobrazit článek
Patřila k nejvýraznějším postavám historicky zřejmě poslední reality show VyVolení, která byla tak bizarním panoptikem, že divák nejednou nevěřícně zíral a musel se štípat, jestli se mu to nezdá. A právě Nikol Trojanová (24) byla jedním z vrcholů trapárny. Neváhala se totiž v opilosti vymočit na kobereček u postele jako zvířátko. Jak se jí daří dnes?

Pamatujete si na korpulentní Wendy z VyVolených? Z boubelky se stala opravdu velká kočka s NADUPANÝM VÝSTŘIHEM

22. 11. 2016 12:59 zobrazit článek
Byla jednou z hlavních postav prvního ročníku reality show VyVolení. Sice Vendula Zapletalová, které nikdo neřekl jinak než Wendy, nevyhrála, ale svou prostořekostí a korpulentní postavou se zapsala do podvědomí diváků. Jenže dnes byste oplácanou kosmetičku jen těžko poznali.

Regina z Vyvolených v Prostřeno: Odložila roční dítě u silnice!

8. 11. 2016 15:10 zobrazit článek
Čekala slávu, přepych a miliony. Nic takového se nekonalo. Regina Agia (38), známá z první řady reality show VyVolení jako Holásková, si za poslední roky prošla peklem. Bývalá striptérka se nyní rozhodla dát o sobě opět vědět a předvést své kulinářské dovednosti během speciálního týdne Prostřeno!.

Zemřel slovenský exvyvolený, který se polil benzínem a zapálil!

19. 5. 2014 9:08 zobrazit článek
Zřejmě vážné psychické problémy dohnaly před měsícem k zoufalému činu někdejšího účastníka slovenské verze reality show VyVolení Martina Boháčika (†33). Polil se benzínem a zapálil. V krutých bolestech dnes zemřel.

Hvězda reality show se polila benzinem a zapálila. Je po smrti!

19. 5. 2014 9:29 zobrazit článek
V nemocnici včera zemřel bývalý účastník slovenské soutěže VyVolení Martin Boháčik. Před měsícem se polil benzinem a zapálil.

Zdenička z VyVolených už má dost svých silikonů. Neuvěříte, co s nimi chce udělat!

18. 6. 2014 16:53 zobrazit článek
Tak to je šok pro všechny naše skalní čtenáře a vyznavače silikonových prsních vycpávek u žen. "Silikonová hvězdička loňské řady reality show VyVolení":http://www.extra.cz/silikonova-zdenicka-z-vyvolenych-je-kralovnou-promen-s-timhle-transsexualnim-vzhledem-by-se-upichla-tak-akorat-v-nemeckem-hanbinci - "Zdeňka Soušková":http://www.extra.cz/tema/zdenka-souskova (26) pro sebe vyvařila pár chvilek slávy, když "dávala okatě najevo, čím ji plastický chirurg vybavil":http://www.extra.cz/exvyvolena-zdenicka-opet-ukazala-prsa-vsichni-uz-je-videli-nekolikrat-ale-bakelitova-kralovna-jako-miss-mokre-tricko-potesi-kazde-oko.

Divíte se? 10 důvodů, proč ženy reality show nesnášejí a muži jenom slintají!

6. 9. 2014 18:58 zobrazit článek
VyVolení, Big Brother Kdo by tyto reality show po několika sériích vysílání neznal? Mladí lidé se jako sardinky tísní v menším prostoru a je jen otázkou času, než někdo ztratí zábrany.

15 slavných i exotů v komunálkách: Žilková, Emil z VyVolených, Heidi Janků i matka Borhyové!

9. 10. 2014 11:24 zobrazit článek
Do letošních komunálních voleb kandiduje i řada známých tváří z televize. Herečka Veronika Žilková, zpěvačka Heidi Janků, hokejový reprezentant Zbyněk Irgl, ale třeba také soutěžící z reality show VyVolení Emil Zajac, slibující, že letos to teprve bude "fičák". I s podporou své slavné dcery chce pak za Babišovo hnutí ANO Alena Borhyová.

 Články 1-30 z celkových 219, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.