Reality Show Vyvolení

Reality Show Vyvolení

TV pořad   (Reality ShowReality Show Vyvolení)

VyVolení je televizní reality show televize Prima. Soutěž pod licencí maďarské společnosti IKO byla poprvé uvedena v Maďarsku pod názvem Való Világ (Skutečný svět).

Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou ne..

celý text o "Reality Show Vyvolení"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto pořadu na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 230, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Poznáte, která česká zlatokopka se takhle proměnila? Soutěžila v SuperStar i VyVolených

16. 11. 2017 15:03 zobrazit článek
Mnozí mají její hysterické výstupy ještě v živé paměti. Před lety se hlásila do pěvecké show SuperStar, i když vůbec neumí zpívat, a stala se obyvatelkou vily v poslední řadě reality show VyVolení. Od té doby na sobě zamakala a s přimhouřeným okem se dá říct, že zkrásněla... O kom že je řeč?

Pamatujete si na naivní Kačenku z VyVolených? Její DOKONALÁ PRSA A SEXY ZADEČEK vám vyrazí dech

29. 11. 2016 10:44 zobrazit článek
Stala se slavnou díky první řadě reality show VyVolení, ale pak se po naivní Kačence Langerové (30) slehla zem. Jenže kdyby šoubyznys věděl, jaká kočka je z nenápadné dívenky, která to celé málem vyhrála, tak by se stala hvězdou titulních stran časopisů. Teda těch pánských určitě!

Evo Feuereislová, tohle není Dubaj! Královna plastik z VyVolených se prodávala v centru Prahy!

25. 5. 2017 9:01 zobrazit článek
Hvězdička z poslední řady reality show VyVolení Eva Feuereislová už zřejmě neví, jak na sebe upozornit! Alespoň ze snímku, kterým se pochlubila, tak lze usuzovat. Hodně spoře oděná se totiž promenádovala v pražské metropoli, až to vypadalo, že tam provozuje nejstarší řemeslo...

Hvězda VyVolených Feuereislová ukázala své OBŘÍ SILIKONY! Pánové, jak se vám Evička líbí?

18. 4. 2017 10:41 zobrazit článek
Účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová (25) se v poslední době transformuje díky plastikám do zcela jiné ženy, než byla k vidění ve vile hříchů. Na estetické klinice je totiž jako doma. Teď se pochlubila svými obřími ňadry, které dala na odiv při jakémsi "fotomodelingovém" focení. A světe, div se, její hrudník rozhodně pohladí na duši nadržené pány...

Hysterický VyVolený Vladko Dobrovodský vylezl z nory: Zhubl a už nebrečí na každém rohu!

15. 9. 2016 10:50 zobrazit článek
Je to už dlouhých jedenáct roků, jež uplynuly od první řady reality show VyVolení. Výherce Vladko Dobrovodský (38) se stal z minuty na minutu celebritou a sláva ho naprosto semlela. Radši se na nějaký čas ztratil z očí. Teď se ale objevil a ta změna v jeho vzhledu je vážně markantní.

Mistr hysterie Vladko z VyVolených znovu v Praze: Zhubl snad polovinu váhy!

14. 9. 2016 11:11 zobrazit článek
Dvakrát vyhrál reality show VyVolení a po shrábnutí výhry vždy zmizel. Vladko Dobrovodský (38) byl před několika dny přichycen na jedné pražské ulici. Se sluchátky v uších a mobilem v ruce by se v klidu ztratil v davu.

Pamatujete si na boxera z VyVolených, co souložil s Veronikou Fasterovou? Jeho tělo je jedno velké tetování

2. 7. 2016 9:51 zobrazit článek
Plánoval, že mu reality show VyVolení přinese tolik očekávanou slávu a peníze, ale žádná hvězdná kariéra se nakonec nekonala. Bývalý boxer Daniel Holovský se ani před kamerami nestyděl mít erotické hrátky s další soutěžící Veronikou Fasterovou. Teď vypadá, jako by celý spadl do inkoustu a mohl by být chodící komiks.

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: ExVyVolená Nikol Trojanová otevřeně promluvila o svém milostném životě: Jak to má vlastně s muži?

22. 6. 2016 10:47 zobrazit článek
Když vystupovala v reality show Hotel Paradise a VyVolení, tak byla Nikol Trojanová jak utržená ze řetězu. Šla z náruče do náruče a vedla opravdu bouřlivý život. Jaká je ale teď, když se rozhodla pro "normální" život? Má přítele, nebo dál hledá svého prince na bílém koni?

Slovenská reality hviezda to už vážne prehnala: Dala si napichať pery a... Ďalšia kačka na scéne!

5. 4. 2016 10:32 zobrazit článek
BRATISLAVA - Prepískla to! ExVyvolená Linda Drevenková (32) sa stala verejne známou osobou vďaka triumfu v reality show Vyvolení. Tam si ju fanúšikovia zapamätali ako extravagantnú sexi čiernovlásku. Bývalá televízna hviezda sa však na seba podobá stále menej a menej. Silikónové megaprsia, peroxidové vlasy a umelé nechty totiž naposledy doplnila aj poriadne „vytuningovanými“ perami.

Regina z Vyvolených jako nová hvězda Prostřeno: Odložila roční dítě u silnice!

8. 11. 2016 7:31 zobrazit článek
Čekala slávu, přepych a miliony. Nic takového se nekonalo. Regina Agia (38), známá z první řady reality show VyVolení jako Holásková, si za poslední roky prošla peklem. Bývalá striptérka se nyní rozhodla dát o sobě opět vědět a předvést své kulinářské dovednosti během speciálního týdne Prostřeno!.

Matky po porodu kvůli Řepkově konkubíně KOLABUJÍ! Čím je Silvie Řeháková tak rozhodila?

21. 3. 2017 21:01 zobrazit článek
Silvie Řeháková v životě nic pořádného nedokázala, a přesto je o ní slyšet. Před pár lety se neúspěšně hlásila do reality show Vyvolení, pak se snažila veřejnost přesvědčit, že prožila krátký románek s fotbalistou Tomášem Řepkou, přestože to on kategoricky odmítl. Dokonce se objevila na escort stránkách, které poskytují společnice. V současné době porodila dceru a díky svému ustavičnému cvičení rozvířila vody českého Facebooku.

Pamatujete si černého samce Pluta z VyVolených? Ve vile ukázal, že má pořádné koule! Nahé foto najdete uvnitř článku!

5. 3. 2017 15:48 zobrazit článek
Reality show VyVolení před lety zaznamenala nebývalý televizní úspěch. Po první řadě televize Prima v roce 2006 pustila na obrazovku druhou řadu a diváci se měli i tehdy na co těšit. Kromě toho, že pohádkové miliony si tehdy odnesl vítěz Antonín Jalovec, velmi zajímavým hráčem, který upoutal pozornost diváků, byl snědý Daniel António Joao přezdívaný Pluto. Jak dnes po více než 10 letech od konce soutěže žije?

Eva z VyVolených po plastikách ještě přitvrdila. Teď je to opravdu UFO!

18. 8. 2017 9:57 zobrazit článek
Snažila se získat slávu v reality show Vyvolení, teď ale v jednom kuse mění vzhled. Omrzelo snad Evu Feuereislovou (29), když ji někdo pozná na ulici? Nebo se spíše naopak snaží na sebe za každou cenu upozornit?

Kdopak se to převléká v kabince? Účastnice VyVolených Eva Feureislová odhalila silikony

12. 7. 2017 0:47 zobrazit článek
Svým silikonovým hrudníkem dráždí mnoho pánů, kteří se jí dnes už nedívají do očí. Ono to ani nejde! Finalistka reality show VyVolení Eva Feuereislová se pochlubila svým mega hrudníkem. Podívejte se na snímky z převlékací kabinky jednoho z pražských nákupních center.

Pamatujete si na nevýrazného Tonyho Jalovce z VyVolených? Vyhrál 15 milionů korun, jak dnes vypadá?

15. 5. 2017 10:16 zobrazit článek
Když reality show VyVolení vlétla na televizní obrazovky, podivíni ve vile hříchů na sebe strhli nevídanou pozornost. A televize Prima se soutěží měla co slavit... V první řadě si odnesl pohádkovou výhru Vlado Dobrovodský, v druhé řadě dominoval Antonín Jalovec. Tehdy si odnesl po 105 dnech, odříznut od okolního světa, ceny v hodnotě 15 milionů korun. Jak se mu dnes žije?

Hysterka z VyVolených přiznala, za kolik má plastiky! Spadne vám čelist

21. 11. 2017 9:37 zobrazit článek
Zviditelnila se v poslední řadě reality show VyVolení a od té doby hodně zamakala na svém zevnějšku. Řeč je o Evě Feuereislové (27), která prošla řadou úprav na estetických klinikách. Vylepšila si zejména ňadra, nos, rty a jiné... A na kolik celkem zákroky vyšly? Ze sumy se mnohým zamotá hlava.

Můj rozvod? Usmál jsem se a ukončil jednu životní etapu, řekl Zvěřina z VyVolených. Podívejte se, o jakou přišel krásku!

25. 2. 2017 0:00 zobrazit článek
Petr Zvěřina včera ukončil jednu životní etapu, když se rozvedl se svou manželkou Nikolou. Účastník první řady reality show VyVolení nám popsal, jak řízení prožíval. A možná se budete divit, ale na slzičky nedošlo...

Pamatujete si na korpulentní Wendy z VyVolených? Z boubelky se stala opravdu velká kočka s NADUPANÝM VÝSTŘIHEM

22. 11. 2016 12:59 zobrazit článek
Byla jednou z hlavních postav prvního ročníku reality show VyVolení. Sice Vendula Zapletalová, které nikdo neřekl jinak než Wendy, nevyhrála, ale svou prostořekostí a korpulentní postavou se zapsala do podvědomí diváků. Jenže dnes byste oplácanou kosmetičku jen těžko poznali.

Urážky v Prostřeno: Novoťnák nazve Regínu ožralou krávou!

11. 11. 2016 13:42 zobrazit článek
Při zítřejší poslední večeři se bude hodně bumbat bílé vínko a tak padnou poslední zábrany. Doslova to bouchne mezi bývalým novinářem a někdejší účastnicí reality show VyVolení!

Regina z Vyvolených v Prostřeno: Odložila roční dítě u silnice!

8. 11. 2016 15:10 zobrazit článek
Čekala slávu, přepych a miliony. Nic takového se nekonalo. Regina Agia (38), známá z první řady reality show VyVolení jako Holásková, si za poslední roky prošla peklem. Bývalá striptérka se nyní rozhodla dát o sobě opět vědět a předvést své kulinářské dovednosti během speciálního týdne Prostřeno!.

Náhlá operace! Královna plastik Eva Feuereislová musela na operační sál a tají proč

12. 10. 2017 21:42 zobrazit článek
Účastnice poslední řady reality show VyVolení musela ve čtvrtek dopoledne ulehnout na operační sál. Eva Feuereislová (27) ale tají důvod zákroku. Prý jde o citlivou věc. Když se s ní redaktor eXtra.cz pár minut před zákrokem spojil, z hlasu bylo znát, že má obavy o život...

VIDEO: Co dnes dělá Emil z VyVolených? Žije svůj sen! Konečně je z něj legenda!

3. 3. 2017 15:16 zobrazit článek
Vzpomenete si ještě na první řadu reality show VyVolení? Mnozí ji jistě mají ještě v živé paměti. Hysterické záchvaty vítěze Vladka se jistě nedají zapomenout. Ovšem ve vile o miliony nesoutěžil sám. Třeba taková horník Emil Zajac byl další zajímavou postavou. Po vyřazení se snažil uchytit v showbyznysu, což se mu moc nedařilo. Dnes je všechno jinak!

Zdeněk Macura ve speciálním týdnu Prostřeno: Zamiloval se do VyVolené Reginy!

7. 11. 2016 15:59 zobrazit článek
Během prvního speciálního kulinářského večera VIP Prostřeno, jehož se účastní manželé Hana a Jiří Krampolovi, protekční spratek Pavel Novotný či ochránce žen Zdeněk Macura, zajiskří láska! Zdeněk se totiž zakoukal do Reginy Holáskové, někdejší účastnice reality show VyVolení!

Nešťastná Nikol Trojanová z VyVolených: Rozchod s modelem!

3. 10. 2016 18:22 zobrazit článek
Nikol Trojanová (25), která se proslavila v reality show Hotel Paradise a VyVolení, si momentálně prochází těžkým obdobím. Rozpadl se jí totiž vztah s modelem Danielem Vojtěchem (24), se kterým tvořili pár přes dva a půl roku... Proč?

Vladko z VyVolených: Ten teda dopadl

25. 9. 2016 12:11 zobrazit článek
Vladko Dobrovodský (38) si díky reality show VyVolení přišel na 16 milionů korun. I přesto jako milionář rozhodně nevypadá.

Vladko z VyVolených se vrátil do Česka: Takhle dnes vypadá

23. 12. 2015 11:30 zobrazit článek
Dvakrát se zúčastnil reality show VyVolení a pokaždé ze soutěže vyšel vítězně. Proslavil se hysterickými scénami, posedáváním na houpacím křesle a zejména dlouhými kadeřemi, které si v prvním ročníku ze vzteku ostříhal. Jak vypadá bezesporu nejznámější VyVolený Vladko Dobrovodský (37) dnes?

Vladko z Vyvolených se vrátil se do Česka: Takhle dnes vypadá

23. 12. 2015 11:10 zobrazit článek
Dvakrát se zúčastnil reality show VyVolení a pokaždé ze soutěže vyšel vítězně. Proslavil se hysterickými scénami, posedáváním na houpacím křesle a zejména dlouhými kadeřemi, které si v prvním ročníku ze vzteku ostříhal. Jak vypadá bezesporu nejznámější VyVolený Vladko Dobrovodský (37) dnes?

VIDEOARCHIV: Protest proti televizní show VyVolení

23. 12. 2015 23:14 zobrazit článek
Čeští nacionalisté protestovali začátkem listopadu 2005 před budovou televize Prima proti reality show VyVolení. Organizátoři tvrdili, že vysíláním tohoto pořadu dochází k porušování zákona a ohrožování mravní výchovy mládeže. Požadovali, aby televize přestala VyVolené vysílat. Radikálové plánovali podobný protest i před budovou televize Nova, která v té době vysílala soutěž Big Brother.

Počůraná Nikol vstala z mrtvých: Šokující detaily o sexu ve VyVolených!

28. 5. 2015 13:51 zobrazit článek
Patřila k nejvýraznějším postavám historicky zřejmě poslední reality show VyVolení, která byla tak bizarním panoptikem, že divák nejednou nevěřícně zíral a musel se štípat, jestli se mu to nezdá. A právě Nikol Trojanová (24) byla jedním z vrcholů trapárny. Neváhala se totiž v opilosti vymočit na kobereček u postele jako zvířátko. Jak se jí daří dnes?

Copak je to za bubáka? Satan, který chtěl do VyVolených, dnes kraluje romské čtvrti!

25. 11. 2014 16:08 zobrazit článek
Možná jste tuhle prapodivnou postavičku zaregistrovali v roce 2006, kdy se pokoušel dostat do reality show Vyvolení 2.

 Články 1-30 z celkových 230, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.